TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed


Amulets /Charmed

Сообщений 41 страница 60 из 218

41

man mazliet žēl feebes ka vinai ir tikai viena speeja-viizijas!!!!

0

42

nu vinja arii lidot speej, un vinjai bij emociju speejas ;) un kauties vinja ar maak :)

0

43

aNgeL написал(а):

Tā kā Kouls parādījās 7. sezonā, tad nu ir pierādīts, ka nav tā, ka viņa vairs vispār nav  viņš ir kopā ar Fēbi, lai gan viņa to nezin

Es gribētu, lai Fēbe to zinātu! Un nesaprotu, kāpēc Kouls ir nolādēts uz mūžigu dzīvi bez mīlestības, ja Dreiks tika paradīzē? Bet viņam vismaz ir kaut kādas spējas un vinš ne no viena nav atkarīgs. Žēl, ka visas cerības uz Koula atgriešanos Fēbes dzīvē ir zudušas...

aijux007, ja tu runā par Deksu, tad viņi kopa tik un tā nepaliks. (man arī viņš nepatīk)

aNgeL написал(а):

man vispaar nepatiik visi, kas ir ar Feebi, tikai taapeec ka tas nav Kouls  vinji tak bij tik ideaaals paaris

Ceru, ka Tev neapniks mana citēšana. Nu nevaru nepiekrist taviem vārdiem! Un es tik ļoti priecājos, ka kāds domā tieši tapat, kā es!!!   :friends:

aNgeL написал(а):

nu vinja arii lidot speej, un vinjai bij emociju speejas  un kauties vinja ar maak

Aha, spējas lodot viņa pagaidām neizmanto un arī gandrīz nekaujas. Peidža gan vairs neizskatās pēc pacifistes.

0

44

Ragana написал(а):

Peidža gan vairs neizskatās pēc pacifistes.

tev taisniiba un tieshi taapec vina man saak iepatikties

0

45

Man Peidža ļoti patika, kad viņa bija rudmate (6. sezonā). Viņai piestāvēja. Un 6. sezonā Fēbe izskatījās ne pārāk labi, tāpēc priekšroku devu Peidžai.

0

46

Man arii patika kad Peidza bij rudamte. Shodien noskatiijos 1 treshaas sezonas seeriju. Tas tik redzams, ka Feebei patiik buut raganai- visas burvestiibas, magija un tml.. bet tagad... nekaa no taa... :(

0

47

Ai, kā es Tevi apskaužu! Pa labam, protams. 3. un 4. sezonas man ir mīļākās! Varbūt 3. pat vairāk. Un šī sērija arī ir īpaša. Fēbe pirmo reizi satiek Koulu un samīlas līdz ausīm.  :heart:
Un viņs plāno, kā māsas nogalināt... Pat tagad smejos, kad atceros, kā Fēbe iegāza Koulam ar dubinku, bet viņš tikai tēloja sastingušo.  :rofl:  Viņam droši vien sāpēja...
Un šajā sezona man Fēbe tik ļoti patika. Tāda naiva, meitenīga un iemīlējusies. Ar izbalinatiem matiem un rozā jaciņās. Un gatava uz neprātībām. Cik sen tas bija... Patīkami atcerēties.

0

48

aha, piekriiitu visam :) taas seerijas, kur Feebe un Kouls bija kopaa, bij tik jaukas, miiljas ;)

0

49

Nu re, mums domas atkal saskan!  :friends:

aNgeL, pastāsti man, lūdzu, par to, kas LNT notiek. 8.sezonu tač sākā rādīt trešdien un vakar bija jābūt 4. sērijai, bet bija 3. ...   :wacko:
(Pārslēdzot kanālus redzēju.)

0

50

Un šodien vispār 5. sēriju parādija!!!  :O    :wacko:
Nu nevar LNT parādīt normāli, neko nesaputrojot!  :angry2:

0

51

aha, LNT jauc seerijas ;) Vinji jau piektdien tip raxtiija, ka treshaa seerija buus pirmdien un pashi raadiija ceturto.. ai, nesaprotu vinju sisteemu..

0

52

Pirmdien bija 3. sērija... "Run, Piper, run"... 

aNgeL написал(а):

ai, nesaprotu vinju sisteemu..

Tāpēc ka nav nekādas sistēmas!!!  :aggressive:

0

53

Un ko Tu domā par 8. sezonu?
Man patīk. Tas pats 7. sezonas līmenis. Kritika par šo sezonu, manuprāt, nav attaisnota.
Domāju, ka Billijas parādīšanās nepatiks, bet patika. Nav slikti. Vienīgi rodas iespaids, ka māsas jau ir tik pieredzējušas, ka pašām nav ko mācīties. Billija atgādina Fēbi un Peidžu, kad viņas tikai atklāja, ka ir raganas. Viņa tā jūsmo par maģiju!  :)
Tikai Fēbe joprojām apsēsta ar ģimenes veidošanu un mīlestības meklēšanu.  :D

0

54

Jap, es ar domaaju, ka Halivelas jau ir vairaak nekaa pieredzejushas.. tik viegli viss padodas ;) man ar shkita, ka Billijas paraadiishanaas nepatiks, tachu nav nemaz tik slikti ;) 8.sezona- cik nu no taas redzeeeju, man patiik ;)

0

55

aNgeL написал(а):

8.sezona- cik nu no taas redzeeeju, man patiik

Hihī, nepatikt jau nevar!  :D
Jā, mani pārsteidza tas, kā Peidža izturējās pret tēvu. Viņi taču visai draudzīgi atvadījās 97. sērijā... (Pēc maniem aprēķiniem šodien vajadzēja būt 7. sērijai un par to tad arī rakstu.)
Tas, ka Fēbe aizgāja uz spermas banku, manuprāt, bija stulbi. Negaidīju to no viņas. Tas vīzijas viņai galīgi sajauca galvu.
Vismaz kad Paipere ar Leo samainījās ķermeņiem un mašinā sāka kliegt varēja izsmieties!  :lol:

0

56

nuu.. jaa.. no shiis seerijas- shodienas redzeeju ljoooooti maz :( bet nu jaa- Peidzas attiexme pret Semu mani ar paarsteidza..
un jaa- Amulets nevar nepatikt :D

0

57

aNgeL написал(а):

no shiis seerijas- shodienas redzeeju ljoooooti maz

Ai, man ļoti žēl! Ceru, ka Tev izdosies to noskatīties angļu valodā.  ;)
Nav jau nekas īpaši svarīgs noticis šajā sērijā, bet žēl palaist garām. Īpaši Amuletu un vēl 8. sezonu.

0

58

Nu, un kā ar šodienas sēriju? Nezināju, ka Billija ir tik feministiski noskaņota!  :lol:
Simpātisks tas viņas pasniedzējs, gaidīju kad beigās viņš uzlūgs Billiju, bet neuzlūdza. :(  Laikam nobijās no tā trača, ko Billija univerā sataisīja.  :D
Un vēl Leo, atkal mani sasmīdināja. Neredzams, nabadziņš, un vēl ar durvīm dabūja.
Henrijs arī super. Piedāvāja Peidžai termosu vajadzību kārtošanai!  :rofl:

0

59

man ar patika shodienas seerija ;) :D kaa jau Amuletam pienaakas :D oj, jaa.. nabaga Leo :D a taas durvis - vareetu pashas salaboties :D maaja tak magiska :P nu, es parasti laadeeju seerijas krievu valodaa ;)

0

60

aNgeL написал(а):

nu, es parasti laadeeju seerijas krievu valodaa

Kur, ja nav noslēpums?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amulets /Charmed