TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo


Telenovele Entre el amor y deseo

Сообщений 21 страница 40 из 68

21

Jā, tas gan! Bet Lore - tik dzīvespriecīga kā vienmēr  :love:

0

22

parakājos internetā, tur rakstīts, ka Lores varone ir Claudia

Lorena Rojas – ‘Claudia’
Víctor González – ‘Luis Carlos’
Alexandra Graña – ‘Patricia’
Álvaro Guerrero – ‘Fernando’
Amaranta Ruiz – ‘Gisela’
Fernando Luján – ‘Édgar’
Francisco de la O – ‘Guillermo’
Héctor Bonilla – ‘Alfredo’
Margarita Gralia – ‘Renata’

0

23

angelina написал(а):

Francisco de la O

Tad nu gan uzvārds :D
Hmm..izņemot Lores laikam pazīstamu nav vairs.

0

24

http://www.tvchismesdigital.com/fotos/img_8207_110810_1.jpg

fuck, fuck, fuck, tur ir arī Mauricio Aspe kā galvenais nelietis. Es takš viņu dievinu. Man viņš vienmēr ir mežonīgi Maratu Safinu atgādinājis. Bā, es gribu, lai viņš ir ar Lores varoni kopā, ne Viktors Gonzaless, kurš man nepatīk.

0

25

1.promo

0

26

super garš nu gan promo :rofl:
Gribu redzēt kādus pirmos kadrus! Gaidam , gaidam...

0

27

0

28

mmm, foršs promo. Tikai es joprojām gribu redzēt - uzminiet nu, ko? :D

0

29

Es ar nevaru saprast , ko tu gribi redzēt :D :D :D

Bet piekrītu! Promo smuks :)

0

30

0

31

es jau šonakt sapnī redzēju, ka sākās :D bet nu, laikam 1. sērijā Lores parādīšanos nevar gaidīt... varbūt pat vairākās pirmajās, jo vēl jau jātiek garām tam Patrīcijas čakaram.

0

32

eh, trakākais tas, ka sākumā es laikam nevarēšu nemaz skatīties... Moš sagaidīšu, kad beidzas un tad mēģināšu kaut kā nomaratonēt. Nez pat. Smaga dzīve. :D Bet gribuuu Lori!! Nu, jāgaida, kad kaut kas beigsies no tiem, ko skatos - tad varbūt var šo iefiltrēt. :)

0

33

0

34

0

35

Akkk, Lore!!! :love: Nē, es nezinu, ko iesākšu, bet paskatoties šitādus video, man tiešām gribas skatīties to seriālu. BEt es jau taga visu nenormāli ielaižu. Ak. :D

Un... laikam neprasa pārāk lielu attapību saprast, kurš video man īpaši patika.... Šajā pēdējā postā otrais.. :) ķēru mazos, bet tik vērtīgos momentiņus ^^ es gan vēl esmu drusku piesardzīga, bet tik un tā Lore manās acīs vēl pakāpās. ^^

0

36

Laikam gandrīz visām latīņamerikāņu seriālu filmēšanas grupām ir raksturīgi piedalīties Svētajās Misēs,lai izlūgtos Dieva Svētību un palīdzību filmēšanas procesā.Ievēroju,ka operators vairākkārt tuvplānā rādīja Gvadalupes Dievmātes svētbildi,acīmredzot filmēšanas grupa īpaši lūdza Gvadalupes Dievmātes aizgādnību.

0

37

man liekas, ka nu jau vajadzētu atsevišķu apakšforumu, tak pēc dažām nedēļām sāksies.

0

38


0

39

0

40

esi sākusi skatīties vai?
nu, es atpalieku pa kādām 10 sērijām, jo katru dienu nesanāk. bet nu, tur, kur es esmu tikusi, saprotu, ka Luiss Karloss man galīgi vairs nepatīk, drīzāk krīt uz nerviem, bet man neeežēlīgi patīk Rafaels.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo