TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo


Telenovele Entre el amor y deseo

Сообщений 41 страница 60 из 68

41

Nē. Man pārāk daudz tāpat skatāma ir, un ar Lori man rindā ir Ladrons un PA :D Vienkārši nolēmu mazliet te radīt dzīvību un pie reizes arī paskatījos šos video :) Lore burvīga  :love:

0

42

:love:

0

43

Skaisti! Klaudija skaista  :love: Ar savu smaidu un smiekliem :)
a viņa vairs vispār nemīl Luisu Karlosu vai kā?

0

44

viņa domā, ka Luiss Karloss ir miris... laikam Rafaels domāts kā viņas iekāres objekts, nez (nu, tas ir Klaudijas entre el amor y el deseo). un jā, tas telefona zvans beigās - piezvana Klaudijas māte un pasaka (TĀDĀ BRĪDĪ!!!), ka Luiss Karloss ir dzīvs. un tagad man jāgaida līdz otrdienai, lai redzētu, kas notiks tālāk!!!  :'( es ceru, ka viņa viņu satiks un sapratīs, ka tiešām vairs nemīl... un nedusmosies uz Rafaelu...  :'(

0

45

Jā.. Vispār tas viss diezgan interesanti izklausās. Parastajos gadījumos ja varone saietos ar kādu citu, domājot ka mīļotais miris, nozīmētu bez maz vai mīlestības šķēršļa nepārvarēšanu, bet ja situācija, ka iemīlas šajā otrajā..tad vispār jāsākas laikam tai daļai, kad Klaudija mēģinās saprast, ko jūt pret kuru. Cik vēl sēriju palika?

0

46

ir baumas, ka beigsies maijā...

0

47

Sākumā padomāju, ka bildīti ieliki, bet izrādās, ka tas Tavs paraksts :D

0

48

man gribās uz viņiem skatīties :D

0

49

palūrēju jaunāko sēriju, kaut arī krietni atpalieku(nu jā, es ielūru visās jaunākajās, jo nevaru izturēt :D ). riktīgi interesanti - Klaudija ir uzzinājusi, ka Luiss Karloss ir dzīvs, bet joprojām bučojas ar Rafaelu... bāc, es ar viņiem pat apraudājos - tāda viena raudulīgā ainiņa bija  :'(

0

50

Luiss Karloss ar savu nāvi nokavējis :D Jo viņa ierašanās neliek Klaudijai acumirklī aizmirst Rafaelu. (Nepazīstu Rafaelu, bet man nez kāpēc viņš labāk patīk :D )

0

51

ai, tak Luiss Karloss vsp ir dunduks. lielākajai daļai skatītāju Rafa patīk labāk. bez tam, arī Klaudijai :D tas ir acīmredzami :D

0

52

13. maijā pēdējā sērija

0

53

Izskatās, ka tā muļķa Klaudija paliks kopā ar Luisu Karlosu... vnk ir bildes no Klaudijas kāzām - ārpus filmēšanas laika, bet ar tērpiem. te es viņas vēl nedrīkstu likt, kamēr seriāls nav beidzies, jo tas tomēr sanāk nelegālais spoileris. kkāds stulbums... nez, kā viņi to uztaisīs ticamu - drošvien sabojās Rafas personāžu vai kā tamlīdzīgi... es vienalga palieku par Rafu. Gonzalezs ir drausmīgs aktieris. un tas viņa personāžs nekam neder - nu kurš ticēs, ka Klaudija varētu būt laimīga kopā ar cilvēku, kurš jau 3.sērijā viņu piekrāpa, pēc tam viņai neuzticējās, kāzu dienā atcēla kāzas, pēc tam izlikās par beigtu un Klaudija pēdējā uzzināja, ka viņš ir dzīvs... bez tam, šī tak viņu vēl 7 gadus gaidīja, kamēr no cietuma iznāks.. a LC  tik tēlo varoni... ai, besī ārā, tak varētu to sižetu ticami nobeigt, te galīgi trūkst ticamības - lielāko seriāla daļu viņi vispār nav bijuši kopā - nav kontakta. nu neticu es viņu "lielajai mīlestībai". un daudzi netic(lielākā daļa Lorefanu + vēl aztecas mājaslapā lasot komentārus ir redzams, ka par Rafu ir vairāk). bez tam, Rafam bija vairāk balsu, kad bija tā balsošana, ar ko būtu jāpaliek Klaudijai. tad kāda jēga tai aptaujai? tagad tur ir aptauja "Kāpēc tu mīli LC?", kuru es nemūžam neatbildēšu, jo es taču viņu ciest nevaru.
ok, šodien viss. žēl, ka nav vairāk tik saprātīgu personāžu kā Izabella Arroyo.

0

54

angelina написал(а):

žēl, ka nav vairāk tik saprātīgu personāžu kā Izabella Arroyo.

Ah, Izabella  :love:  :love:
Jāa.. palasīju Tavu komentāru un patiešām nesaprotu nevienu iemeslu kādēļ būtu beigās viņai jāpaliek LC...Murgs..  Patiešām, kāda jēga aptaujai, ja tai nepievērš uzmanību.. Tad jau kaut vai uzfilmētu 2 finālus..vienu ar LC, kuru nevienu neinteresētu un otru ar Rafu.

0

55

angelina написал(а):

Izskatās, ka tā muļķa Klaudija paliks kopā ar Luisu Karlosu... vnk ir bildes no Klaudijas kāzām - ārpus filmēšanas laika, bet ar tērpiem. te es viņas vēl nedrīkstu likt, kamēr seriāls nav beidzies, jo tas tomēr sanāk nelegālais spoileris. kkāds stulbums... nez, kā viņi to uztaisīs ticamu - drošvien sabojās Rafas personāžu vai kā tamlīdzīgi... es vienalga palieku par Rafu. Gonzalezs ir drausmīgs aktieris. un tas viņa personāžs nekam neder - nu kurš ticēs, ka Klaudija varētu būt laimīga kopā ar cilvēku, kurš jau 3.sērijā viņu piekrāpa, pēc tam viņai neuzticējās, kāzu dienā atcēla kāzas, pēc tam izlikās par beigtu un Klaudija pēdējā uzzināja, ka viņš ir dzīvs... bez tam, šī tak viņu vēl 7 gadus gaidīja, kamēr no cietuma iznāks.. a LC  tik tēlo varoni... ai, besī ārā, tak varētu to sižetu ticami nobeigt, te galīgi trūkst ticamības - lielāko seriāla daļu viņi vispār nav bijuši kopā - nav kontakta. nu neticu es viņu "lielajai mīlestībai". un daudzi netic(lielākā daļa Lorefanu + vēl aztecas mājaslapā lasot komentārus ir redzams, ka par Rafu ir vairāk). bez tam, Rafam bija vairāk balsu, kad bija tā balsošana, ar ko būtu jāpaliek Klaudijai. tad kāda jēga tai aptaujai? tagad tur ir aptauja "Kāpēc tu mīli LC?", kuru es nemūžam neatbildēšu, jo es taču viņu ciest nevaru.
ok, šodien viss. žēl, ka nav vairāk tik saprātīgu personāžu kā Izabella Arroyo.

Seriālu neskatos, varbūt kādreiz paskatīšo. Bet pēc Tava komenta ir pilnīgi skaidrs ka Klaudijai jāpaliek kopā ar Rafaelu.
Man ļoti simpatizē aktieris Pedro Sikards. Starpcitu telenovelē La Duda viņš nebija galvenajā lomā, bet otrā plāna lomā. Viņa varonis bija ļoti līdzīgs Rafaela varonim atbalstīja visu laiku galveno varoni, ticēja viņai, turpretī galvenās vīriešu lomas tēlotājs visu laiku par viņu šaubījās. Un finālā Silvijas Navarro varone palika kopā ar Pdro Sikarda varoni. Tas tā off topic bija, bet tomēr varbūt viņi izmainīs sižetu un Klaudija paliks kopā ar sevis cienīgu cilvēku. La duda bija Tv Azteca novele, varbūt sižets atkārtosies. Un vēl varbūt Klaudija to otro pametīs pie altāra lai būtu kopā ar Rafaelu. Manuprāt būtu pretīgi Rafaela tēlu padarīt par ļauno, lai beigās Klaudija tomēr paliek ar to otru varoni, kurš vispār ir īsta lupata, pēc Tevis rakstītā es tā spriežu, ja cilvēks otru mīl, tad nu no teikti neizturas kā tas LC - viņš ir īsts nodevējs.

0

56

mmaarriiaa написал(а):

Un vēl varbūt Klaudija to otro pametīs pie altāra lai būtu kopā ar Rafaelu.

vai, tas būtu skaisti!!!
stulbums tāds vēl, ka visa Klaudijas ģimene ir iemīlējusies LC, visi aizstāv viņu - tā kā būtu bez atmiņas un neatcerētos, ko viņš Klaudija iepriekš nodarījis un cik lika viņai ciest... visiem jau ir skaidrs,ka Klaudijas un LC pāris nefunkcionē. kopā ar Rafu viņa vienmēr bija smaidīga...

mmaarriiaa написал(а):

Man ļoti simpatizē aktieris Pedro Sikards. Starpcitu telenovelē La Duda viņš nebija galvenajā lomā, bet otrā plāna lomā. Viņa varonis bija ļoti līdzīgs Rafaela varonim atbalstīja visu laiku galveno varoni, ticēja viņai, turpretī galvenās vīriešu lomas tēlotājs visu laiku par viņu šaubījās. Un finālā Silvijas Navarro varone palika kopā ar Pdro Sikarda varoni.

nu, tas jau laikam daudz liecina par Pedro kā par aktieri - ienāk seriālā un visi viņu iemīl.

0

57

angelina написал(а):

nu, tas jau laikam daudz liecina par Pedro kā par aktieri - ienāk seriālā un visi viņu iemīl.

No viņa staro labestība un viņš liekas ļoti patiess.

angelina написал(а):

stulbums tāds vēl, ka visa Klaudijas ģimene ir iemīlējusies LC, visi aizstāv viņu - tā kā būtu bez atmiņas un neatcerētos, ko viņš Klaudija iepriekš nodarījis un cik lika viņai ciest... visiem jau ir skaidrs,ka Klaudijas un LC pāris nefunkcionē. kopā ar Rafu viņa vienmēr bija smaidīga...

Tas ir pilnīgs stulbums. Tēls tiek izvilkts, jo viņam it kā ir galvenā loma. Ceru, ka tas mainīsies un Klaudija tomēr paliks kopā ar Rafu.

0

58

nu tā, ir apstiprinājies tas, ka Klaudija paliek ar LC :( pateica Emmanuels no Lores foruma, viņš bija uzvarējis aztecas rīkotā konkursā un dabūja ielūkoties filmēšanā un parunāt ar aktieriem. bet Pedro vairs nefilmējas... tā ka, jā...

0

59

mmaarriiaa написал(а):

Starpcitu telenovelē La Duda viņš nebija galvenajā lomā, bet otrā plāna lomā. Viņa varonis bija ļoti līdzīgs Rafaela varonim atbalstīja visu laiku galveno varoni, ticēja viņai, turpretī galvenās vīriešu lomas tēlotājs visu laiku par viņu šaubījās. Un finālā Silvijas Navarro varone palika kopā ar Pdro Sikarda varoni.

paklau, tajā "La Duda" gadījumā arī galveno varoni netēloja Gonzalezs? tādā gadījumā jau nav brīnums, ka neizvilka lomu.

0

60

angelina написал(а):

paklau, tajā "La Duda" gadījumā arī galveno varoni netēloja Gonzalezs? tādā gadījumā jau nav brīnums, ka neizvilka lomu.

Nē galveno lomu tēloja Omara Germenos - man nepatika viņa tēlojums un varonis arī tāds. Visu laiku šaubījās par savu mīļoto, lai kas gan notiktu.
Gonzalezs telenovelē tēloja tādu kā vienu no galvenajiem ļaundariem, pakalpiņu, man šķiet, ka telenoveles vidū tika nogalināts. Par viņa tēlojumu - nu viņš pārāk nevelk ar to tēlojmu. Cik zinu viņš Pasion Morena tēloja galbveno lomu, bet tā nav redzēta. Bet tā cik lasīts, viņš parasti negatīvos tēlus tēloja.
Bet Entre el amor y el deseo viņam ir galvenā loma, bet tēlu es par pozitīvu nenosauktu, tieši otrādi.

Отредактировано mmaarriiaa (17.04.2011 20:42)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo