TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo


Telenovele Entre el amor y deseo

Сообщений 61 страница 68 из 68

61

angelina написал(а):

nu tā, ir apstiprinājies tas, ka Klaudija paliek ar LC :( pateica Emmanuels no Lores foruma, viņš bija uzvarējis aztecas rīkotā konkursā un dabūja ielūkoties filmēšanā un parunāt ar aktieriem. bet Pedro vairs nefilmējas... tā ka, jā...

Tas gan ir skumji, netaisnīgi. Baigā loģika - jāpaliek kopā ar cilvēku kurš krāpj, netic, ir pēdējais mēsls pēc attieksmes tikai tāpēc ka tas ir paredzēts kā galvenais tēls telenovelē.  Tā vietā lai paliktu kopā ar tieši pretēju tēlu.
Prātīgāk būtu ieklausīties skatītājos, jo nu tādejādi šī telenovele negūs dižos panākumus.

0

62

viņi piežmiedza Rafaelu  :'(
nē, nu man vnk nav ko teikt...  :'(

0

63

Vispār??? Pagalam?? :O :O :O

0

64

jā, Renata/Agetilde viņu nošāva (nu, karoč, gribēja nošaut Klaudiju, bet Rafa pieskrēja priekšā).

0

65

Nu jāa.. ierastais traģiskais risinājums... Kas šajā gadījumā ir stulbi, ja gribējās, lai Klaudija paliek ar viņu.

0

66

nu ko, EEAYED nu ir beidzies, ne tā kā gribētos, bet nu neko darīt. man pašai vēl līdz beigām ir palikušas 23 arpus sērijas, te pat vēl mans Rafa ir dzīvs un kopā ar Klaudiju, lai gan tā uzvedas diezgan muļķīgi. stulbi ir tas, ka vairāk nekā 100 sērijas Klaudija bija ar Rafu(tikko sameklēju youtubē viņu pirmo tikšanos - nu smuki jau no paša sākuma), un beigās telenoveles vadība vēlas, lai mēs ticam "lielajai mīlestībai" ar LC, ar kuru viņai gandrīz nav kopīgu momentu 100 sēriju garumā??

re ku jums arī Klaudijas un Rafaela pirmā tikšanās:

0

67

Paldies! Noskatījos :) Burvīga pirmā tikšanās.. Burvīga Lore  :love:  :love:  Tikai viņai tie mati jocīgi. bet ne par to runa. Jāa.. tas ir ļoti dumji, ka beigās kopā paliek varoņi starp kuriem nemaz neeksistēja īsta mīlestība.

0

68

tie mati tur viņai kkādi kreisie, tāpēc man daudz labāk patīk no tām sērijām, kad īsie parādījās :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Entre el amor y el deseo (TV Azteca) » Telenovele Entre el amor y deseo