TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli


SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli

Сообщений 121 страница 138 из 138

121

aNgeL написал(а):

Hmm... Nju laikam tev jānosauc savas intereses, sev tuvas lietas un tad padomāsim!

Hmm...intereses un tuvas lietas....
Kā jau varbūt būsiet pamanījušas, tad man patīk telenoveles, kā arī lasīt grāmatas :)
Vēl patīk zīmēt, sportot, visu ko meistarot virtuvē, vārīt ievārījumus...pat ravēt dārzu...saule...ūdens... :D Patīk palīdzēt un iepriecināt citus :)

0

122

Mums atkal jauna aristokrāte papildinās karaļvalsti. Prasi labajai princesei aNgel un tu dabūsi titulu. :cool:

0

123

sigsaster написал(а):

Hmm...intereses un tuvas lietas....
Kā jau varbūt būsiet pamanījušas, tad man patīk telenoveles, kā arī lasīt grāmatas 
Vēl patīk zīmēt, sportot, visu ko meistarot virtuvē, vārīt ievārījumus...pat ravēt dārzu...saule...ūdens...  Patīk palīdzēt un iepriecināt citus

tik daudz viskaut kā :D Hmm.. Nu mans piedāvātais variants ir Dzīves/Īpašo/Krāsaino mirkļu grāfiene.

0

124

Interesants tituls! :D

0

125

:D Aha, izklausās neparasti :)  Un kā tas skanētu spāniski?  :rolleyes:

0

126

sigsaster написал(а):

Aha, izklausās neparasti   Un kā tas skanētu spāniski?

Nu es to domāju tā, ka izvēlēties vienu no tiem variantiem.. vai kādu citu :D
Condesa de Momentos de la Vida
Condesa de Momentos especiales
Condesa de Momentos de Color

0

127

aNgeL написал(а):

Nu es to domāju tā, ka izvēlēties vienu no tiem variantiem.. vai kādu citu 
Condesa de Momentos de la Vida
Condesa de Momentos especiales
Condesa de Momentos de Color

Nu es jau nedomāju visus 3 :P Ehmm...tā...grūti jau izvēlēties, visi jauki, bet laikam nosliekšos uz 1.var. - Condesa de Momentos de la Vida  :) Ai, aNgeL, paldies par palīdzību...tagad varēšu pievienoties titulēto cilvēku pulciņam :) Neparasti apzināties, ka tagad būšu grāfiene :D

0

128

Sveicināta piebiedroties  augstmaņu bariņam, prieks par jaunu grāfieni. esmu Condesa de Fuego- grāfiene uguns! :yep:

0

129

Es atļāvos bik 2. daļu pamainīt  :blush: Jēga palika, bet šitā smukāk izklausās :)

0

130

Yup, šitā tev smukāk izskatās!  :P

0

131

Paldies, PAU  :flirt:

0

132

Es gribeetu kaut ko liidziigu Tereezes titulam.:) Bet patiesiibaa jau ir taa,ka taa,kaa sheit esmu pavisam nesen,tad man titulu buus gruuti iedot,jo mani pagaidaam paziist tikai Angel un Tereeze.:) :D

0

133

Tas var būt kaut kas ar ko Tu pati sevi asociē..vai asociācijas fantāzijas līmenī..kaut kas, kas ļoti patīk ..jebkas, jo te ļoti dažādi tituli katram - sākot no dabas parādībām un beidzot ar slavenību uzvārdiem :D

0

134

Nu ja taa,tad es gribeetu buut Marianhela Fernandesa de la Kueva,ja var.:)

0

135

Es ieteiktu nedaudz saīsināt, jo priekšā vēl nāks pats tituls un lai "Marianhela" divas reizes neatkārtotos..piemēram - Vizcondesa de la Kueva? vai Vizcondesa Fernandesa de la Kueva? :)

Marianhela написал(а):

Bet patiesiibaa jau ir taa,ka taa,kaa sheit esmu pavisam nesen,tad man titulu buus gruuti iedot,jo mani pagaidaam paziist tikai Angel un Tereeze.

Vari iepazīstināt ar sevi šeit :) (ja vēlies.. :) )

0

136

Angel,paldies,laba ideja.Es gribu to otro variantu sho te-Vizcondesa Fernandesa de la Kueva-shis man patiik vislabaak.:)

0

137

Manējais ir - Condesa de Amor :)

0

138

es gribētu titulu

Flor con la inspiración

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » SVARĪGI VISIEM: jaunie foruma dalībnieku tituli