TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Balsošana!!


Balsošana!!

Сообщений 21 страница 40 из 47

21

albalonga написал(а):

Man visās kategorijās ir MSED, kur vien MSED ir.

Kurš nu par to būtu šaubījies :D :D
Bet šoreiz man vismaz bija mazliet interesantāk balsot, nekā piem. ar Televisas telenovelēm, no kuru saraksta esmu parasti redzējusi tikai 1 - 2..bet Telemundo kā izrādās es vairāk skatos :D

0

22

LOL, tu jau vispār mežonīgi daudz skaties.

A, ev - kā tur bija ar Auroru un Donde esta Elisa. Tur Sonjas Smitas varone gan ar porrasu, gan ar Jorge Luis Pila un Aurorā arī Aurora ar abiem tur mīcījās. Tad ar kuru tās varones palika kopā, kurš bija īstais - es pat nesapratu... Bet man patīk, ka Telemundo šitā pārkāpj žanra noteikumus.

0

23

Свернутый текст

Donde esta Elisa beigās Sonjas varone starp mīlestību un ģimeni izvēlējās ģimeni, tāpēc palika ar Porrasu.
Aurorā tā kā skatītājiem nepatika Sāra ar Eugenio, tad īstā Auroras mīlestība bija ar Jorgi Luisu Pilu, bet nu pēc Auroras nāves viņš iepazina jaunu mīlestību. Vismaz šeit palika viņš kopā ar Sonju :) Bet Eugenio varonis arī atrada savu mīlestību citā varonē, un šis kļuva skatītājiem iemīļots pāris :)

0

24

ogo, cik interesanti - kā ASV seriālos, nevis kā telenovelēs. LOL

0

25

Mejor (Telenovela) : Aurora
Mejor actor protagonico (labākais galv. lomas atveidotājs): Jorge Luis Pila
Mejor actriz protagonica (labākais galv. lomas atveidotāja): Sonya Smith
Mejor actor de reparto (labākais otrā plāna varonis): Jorge Luis Pila
Mejor actriz de reparto (labākā otrā plāna varone):Lissete Morelos
Mejor villano del ano (labākais ļaundaris): Rafael Amaya
Mejor villana del ano (labākā ļaundare): Catherine Siachoque
Mejor beso (labākais skūpsts): Mas Sabes el Diablo ( Hmmm...žēl, ka nebija Kristobals un Danna. :disappointed: )
Mejor cachetada (labākā pļauka): Donde Estas Elisa
Mejor escena de pasion (labākā kaisles aina): Donde esta Elisa
Mejor escena de accion (labākā ekšen aina): Donde esta Elisa
Pareja del ano (gada pāris): Jorhe Luis Pila y Sonya Smith, Jencarlos Canela & Gaby Espino
Mejor pelea (labākais strīds): Aurora
Mejor direccion (labākā režija): Donde Estas Elisa
Mejor vestuario (labākais ģērbšanās stils): Aurora
Mejor momento de la mala suerte (labākais neveiksmes brīdis): Mas sabe el diablo
Mejor tema musical (labākā muzikālā tēma): Aurora
Mejor guion de novela (labākais scenārijs): Donde Estas Elisa
Mejor accidente (labākais nelaimes gadījums): Aurora
Actor revelacion (aktieris - atklājums): Vanessa Pose

Var redzēt, kas man dominē! :D  Ko lai padara, DEE , manuprāt, viens no vislabākajiem Telemundo seriāliem. :love:  :)

0

26

Malacis, ka arī sabalsoji :D Nu nez..Tev pat nevar saprast, kas vairāk dominē - DEE vai Aurora :D Lielākoties tādēļ, ka abām novelēm daudz to pašu aktieru :D

0

27

Te visas Manuelas/Angela nominācijas saliktas vienā. Eh, skaisti.

0

28

Man balsojums piepildijās šādā ziņā! :)

Mejor actor de reparto (labākais otrā plāna varonis): Jorge Luis Pila   ( Kristobals Rivas bija kaut kas īpašs! Prieks, ka šī loma uzvarēja!:love: )
Mejor villana del ano (labākā ļaundare): Catherine Siachoque ( Šeit jāpiebilst, ka par labāko ļaundari savu balsi atdevu Rafela, bet īstenibā esmu ļoti priecīga, ka uzvarēja Migels. It īpaši tapēc, ka uzvarēja arī Kathy! :D   :love: )
Mejor beso (labākais skūpsts): Mas Sabes el Diablo  ( Vispār MSED savāca daudz balvas, kā skatos!)

Отредактировано Mariposa (01.07.2011 10:10)

0

29

Eh, tiešām skaisti!! Bāāc, man sagribējās MSED. Atkal jau. :D Bet šobrīd to skatīties būtu pārāk dīvaini, man galvā būtu putra ar Anhelu un Andresu. :D

0

30

MSED principā savāca visas galvenās balvas - labākā aktrise, labākais aktieris, labākais skūpsts, labākais ļaundaris un protams labakā 2010 gada novele. Nu neesmu es protams citas redzējusi, bet nu 2010.gadā MSED manā izpratnē bija labākā Telemundo novele. Nākamgad drosi vien par gada noveli kļūst Reina del Sur.

Es ar gribu MSED. Tiesam nekur nevar novilkt??? :'(

0

31

Visi Premios Telemundo novelas 2011 rezultāti

    * Mejor Telenovela: "Más sabe el diablo"
    * Mejor Actiz Protagonica: Gaby Espino - "Más sabe el diablo"
    * Mejor Actor Protagonico: JenCarlos Canela - "Más sabe el diablo"
    * Mejor Villana: Catherine Siachoque - "¿Donde está Elisa?"
    * Mejor Villano: Miguel Varoni - "Más sabe el diablo"
    * Mejor Actriz de reparto: Angeline Moncayo - "Más sabe el diablo"
    * Mejor actor de reparto: Jorge Luis Pila - "¿Donde está Elisa?"
    * Mejor Actor Revelación: Sandra Destenave - "Aurora"
    * Mejor Pareja del año: Sonya Smith y Jorge Luis Pila - "¿Donde está Elisa?"
    * Mejor Tema Musical: "La Diosa Coronada"
    * Mejor Vestuario: "El Fantasma de Elena"
    * Mejor Guión de Telenovela: "El Cartel II"
    * Mejor Momento de mala suerte: "El Clon"
    * Mejor Accidente: Miguel Varoni en "Más sabe el diablo"
    * Mejor Pelea: "El Fantasma de Elena"
    * Mejor Beso: Gaby Espino y JenCarlos Canela - "Más sabe el diablo"
    * Mejor cachetada: "Alguien te Mira"
    * Mejor escena de pasión: Catherine Siachoque - "¿Donde está Elisa?"

0

32

aNgeL написал(а):

Mejor Pareja del año: Sonya Smith y Jorge Luis Pila - "¿Donde está Elisa?"

Kaut kā biju palaidusi garām, bet aww.... :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:

0

33

aNgeL написал(а):

* Mejor Momento de mala suerte: "El Clon"
    * Mejor Accidente: Miguel Varoni en "Más sabe el diablo"

Oo, par šiem man interesanti, kas tieši tie par momentiem, kas tika apbalvoti... :D

0

34

Paloma написал(а):

Mejor Momento de mala suerte: "El Clon"

Man liekas, ka tā aina tuksnesī, kad Lukass tika tādā kā tuksneša vētra, un kad vienlaicīgi viņa brālis cieta tajā aviokatastrofā... Nez..Varbūt šis. Otrs man bij variants, kad Hade ar savu tikko piedzimušo meitu bij aizbēgusi, bet viņu noķēra, bet drīzāk tā bija cita nominācija..

Paloma написал(а):

Mejor Accidente: Miguel Varoni en "Más sabe el diablo"

Martina nāve, ja nemaldos.

0

35

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka tā aina tuksnesī, kad Lukass tika tādā kā tuksneša vētra, un kad vienlaicīgi viņa brālis cieta tajā aviokatastrofā...

mm, skaidrs... Šis gan arī vairāk uz accidente velk, ne? Nu, whatever...

aNgeL написал(а):

Martina nāve, ja nemaldos.

Oo, nu jā, ir balvas vērts. :D

0

36

Paloma написал(а):

mm, skaidrs... Šis gan arī vairāk uz accidente velk, ne? Nu, whatever...

Nu jāa.. Tāpēc es arī saku, ka īsti nezinu.. Varbūt arī tas bija pie accidente..Ai, nu vismaz uzvarētājs kaut ko muldēja par tuksnešiem.. Moš vēl bij kaut kas.. Man tagad arī pašai palika interesanti, kas šis īstenībā bij par brīdi :D bet nez kāpēc vai nu nav vai arī es tik glupa un nevaru atrast nominācijas ar tiem visiem video.

0

37

Nu ko..pagājis gads un atkal tuvojas TV y Novelas prēmijas, tā ka.. cilvēki var balsot!

http://www.tvynovelas.com/premios/categorias/

0

38

Nebalsoju visās kategorijās, bet šeit mana izvēle:

Mejor telenovela - Labākā telenovele: La que no podia amar

Mejor actriz protagónica - Labākā galvenās lomas izpildītāja: Sandra Echeverria (Neteikšu, ka ļoti labi atveidoja Lusiju, bet tomēr.. man patīk Sandra :) )

Mejor actor protagónico - Labākais galvenās lomas izpildītājs:Jorge Salinass (Smaga un reizē viegla izvēle. Loģiski, ka viņš..lai gan tajā pašā laikā vilinoši uzvārdi ir arī Davids Zepeda un William Levy)

Mejor actriz antagónica - Labākā ļaundare: Daniela Romo

Mejor actor antagónico - Labākais ļaundaris: Lisardo (Tikai tādēļ, ka ļoti patika man CME, tādēļ ticu, ka arī šeit viņam lielisks ļaundaris)

Mejor primera actriz - Labākā pirmās klases aktrise: Delia casanova (Grūta izvēle staro viņu un Rosiju Mariju..bet šoreiz izvēlējos ne pēc tā, kura aktrise labāk patīk, bet gan kura varone.)

Mejor primer actor - Labākais pirmās klases aktieris: Pedro Admendariz (Ļoti ceru, ka viņš uzvarēs šajā nominācijā..kā nekā pēdējā reize, kad viņš tiek nominēts. Un arī pats viņa varonis man ļoti, ļoti patika)

Mejor actriz co-estelar - Labākā 2. plāna aktrise: Marisol del Olmo (Tikai tādēļ, ka dievināju viņu Pasion)

Mejor actor co-estelar - Labākais 2. plāna aktieris: Marcelo Cordoba (Loģiski, ka viņš.. :) Xiii...bet Jose Rons ar savu Gustavo arī šajā nominācijā, nevis pie galv. varoņa :D Pēc šitā Paula toč nevar palikt ar viņu :D )

Mejor tema musical - Labākā muzikālā tēma: Carlos Ponce y Anahi - Rendirme en tu amor (Šī laikam ir vissarežģītākā izvēle starp 4 dziesmām..bet tomēr laikam šī man likās tuvāka. Ja būtu nominēta Corre, tad, protams, to. )

Mejor serie hecha en Mexico - labākais seriāls: Mujeres asesinas 3

Mejor programa de entretenimiento - labākā izklaides programma: Hoy

Mejor guion o adaptacion - labākais scenārijs vai adaptācija: La que no podia amar (Tādēļ, ka neparedzams sižets... tādēļ, ka patiešām notiek spēle ar skatītāju nerviem par to, ar kuru tad paliks galvenā varone)

0

39

Telenovele - La que no podia amar
Aktrise - Ana Brenda (kā jau esmu teikusi, man viņa ļoti patīk LQNPA), kaut drusku pasvārstījos arī uz Sandras pusi.
Aktieris - Horhe Salinas (pat līdz beigām nepaskatījos sarakstu, ieraugot viņa vārdu :D)
Antagonico - Juan Ferrara
Antagonica - Laisha Wilkins (jo citas telenoveles neesmu redzējusi + man patika Maripaz)
Primer actor - Cesar Evora (neatkarīgi no tā, ka šo telenoveli neesmu redzējusi)
Primera actriz - Rosa Maria Biancha (tīri tāpēc, ka vienīgā, kuru puslīdz zinu - turklāt nebija arī slikta :) )
Actor coestelar - Marcelo Cordoba (patika man ļoti Antolins... :) )
Actriz coestelar - Kika Edgar (vairāk balsošanas pēc, lai ir vispār par kādu nobalsots, bet bija ok viņa)
Muzikālā tēma - Fuerza del destino (ja no LQNPA būtu Corre es vēl padomātu, bet tā - noteikti šī. Neredzēto telenoveļu dziesmas nemaz neklausījos..)
Adaptacion - LQNPA. Cik nu esmu dzirdējusi, oriģinālā Rohelio ir izteikts antagonists. Par to vien balsoju, ka šeit viņš izveidots par tik lielisku tēlu!)

Par tiem šoviem un pārraidēm nebalsoju, jo neko neesmu no tādiem redzējusi...

0

40

aNgeL написал(а):

Xiii...bet Jose Rons ar savu Gustavo arī šajā nominācijā, nevis pie galv. varoņa  Pēc šitā Paula toč nevar palikt ar viņu  )

Jāāā, es arī šo ievēŗoju. :rofl:

Un jā, varu vēl piebilst, ka man kaut kā nelādējās bildītes, līdz ar to tīri par aktieri gandrīz nebalsoju - tikai, cik esmu redzējusi telenoveles un zinu no tām... Jo meklēt katru netā man nav laika. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Balsošana!!