TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » Alguien Te Mira (Telemundo, 2010)


Alguien Te Mira (Telemundo, 2010)

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

...

stulbums :'(

0

42

Kad sāka rādīt ATM, toreiz noskatījos kādas mazāk nekā 10 sērijas un pārtraucu skatīties. Ne tādēļ, ka nepatika, jo man patika, turklāt vesela kaudze iemīļotu aktieru, bet vienkārši kaut kā neaizgāja. Pārtraucu ar domu, ka kādreiz atsākšu. Un kad Telemundo sērijas tika līdz Evas slepkavībai, redzēju bildes un tāa..un piepeši sagribējās atkal skatīties, un tad nu pagājušās nedēļas beigās atsāku.. Un kaut kā uzreiz sērijas ļoti viegli aizgāja, pat maratonveidā. Tā ka nezinu, kas par vainu bija agrāk - varbūt bija vairāk citu telenoveļu, varbūt nebija īstās noskaņas.. bet ko gribēju teikt - man tomēr ārkārtīgi patīk skatīties! Tiku līdz 28. sērijai. Tā intriga beidz nost!! pat zinot to, kurš ir slepkava, ir tik daaaudz visādu noslēpumu, tik daudz nesaprotama un arvien parādās kaut kas jauns un jauns..  Un zinot, kurš ir slepkava, ir interesanti viņu vērot, kā parasto varoni un es piem. daudz ko viņā nespēju saprast - kāpēc viņš dara to , ko dara un tml, bet nu visādas iespējamās atbildes rodas.
Interesanti, kā viņš sāka vajāt Matildi! Atrastās upuru fotogrāfijas, starp kurām viņas foto.. un tās melnās mašīnas iesaistīšana - šo vispār dievinu!!!
Bet vēl interesantāk man ir vērot slepkavas un Evas attiecības. Tāa patika Amālijas slepkavība - ka viņš piezvanīja Evai! Drausmīgi baisi..un noteikti Eva jutās tik bezspēcīga, dzirdot to, kas notiek un nespēt neko izdarīt. ļoti patika arī, kā viņš ielavījās Evas mājā, kad viņai ar redzi bija problēmas.. Un visādas dāvanas!
Vispār, lai gan sākot skatīties noveli man iemīļoto aktrišu vidū ir Danna, Karla, Himena un Geraldīne, bet tomēr par manu mīļāko varoni šajā telenovelē kļuva Eva! Un tādēļ no vienas puses ļoti gribas tikt līdz viņas slepkavībai, bet no otras puses..tas būs ļoti traumējoši, un man vispār liekas, ka līdz ar viņu aizies kaut kāds ATM gabals.

0

43

Ak..paliek skatīties arvien smagāk! Jau izturēt nevaru tos aklos varoņus :D Īpaši jau Piedad! Brīžiem taisni gribas, ka lai jau apprecas ar slepkavu, ja tā grib. Principā jau jā.. var viņu saprast, kurš būtu noticējis, ka viņa labākais draugs, kuru pazīsti jau gadiem, ir slepkava, bet tomēr, ja tavs mīļotais cilvēks izrāda šitādu reakciju - un redzams, ka tas ir kas vairāk par greizsirdību, jo Rodrigo uzvedībā ir redzama šī panika, tad tacu var vismaz pašaubīties. Tāpēc man gribas, lai Rodrigo beigās ar Valēriju paliktu. Un Tatjana tāda pati.. bet šī rok sev bedri, jau kļūstot par ideālo slepkavas upuri.
un tie abi policisti - Angels un tas otrs.. Tādi augstprātīgi, un tiešām sajūta, ka wnk grib, lai ātrāk slēdz lietu ciet un notic visam acīmredzamajam, ko slepkava grib, lai redz. Vismaz tā policiste Karvahala no šī bara jēdzīgāka. un kā tie abi vislaik uzbrūk viņai, bet nu vēl nāks lūgt piedošanu! Jau nu Evai viņi visi varēja parādīt to godu un personiskāk uztvert šo lietu..Tā ka vienīgā cerība ir Rodrigo un Karvahala! Nu un Matilde, kurai droši vien kaut kā slepus uztaisīs operāciju.

0

44

115.
Jau no Valērijas parādīšanās man likās, ka viņa būs Huliana upuris..Nu bet kāpēc viņai bija jālien Huliana midzenī, kad jau tik netālu bij policisti utt? Bet tas bij spēcīgi - Hulians viņu nogalināja Piedadas acu priekšā. Papildus traģiskums. Nemaz nerunājot par Rodrigo un Huliana kautiņu - tas gan nopietni! Bet dīvaini, ka beigās tā vietā, lai iecirstu viņā nazi, Hulians paņēma rokās benzīna to čemodānu.
Būtu interesanti, ja Rodrigo mirtu. Es nebūtu pret tādu iznākumu, ko es sapratu tikai šī kautiņa laikā. Laikam tādēļ, ka tas būtu sods Piedadai par dumjumu.
Un nez kas ar Tatjanu notiks..īsti nevar saprast, vai būs kā oriģinālā vai citādāk.
Palika 1 sērija.

0

45

116.
Patika pēdējā sērija. Diezgan tāda mierīga. Jau pirmajā pusē viss atrisinājās un tad veltīts laiks, lai parādītu, kā visi atkopjas - kam īstenībā varētu veltīt vēl sēriju, jo tur diezgan daudz ko rādīt varētu, man liekas. Ļoti, ļoti patika, ka Hulianam nomirstot, parādījās Eva! Un ka Luisa viņai veltīja to medaļu :)
Prieks, ka Tatjana izdzīvoja (oriģinālversijā tā nebija). Pievilcīgas beigas - mierīgas, harmoniskas - abi parkā. un patika, ka pēc Fin teksta vēl citas viņu ainas rādīja :)
Un viena no piesaistošākajām ainām sērijā bija ar Emilio. Tur jau no tās mūzikas bija jūtams, ka kaut kam jābūt. Malači, ka izdomāja to, jo ar šādām ainām liek pafantazēt par turpinājumu un noņem to iespaidu, ka nu visi superlaimīgi līdz mūža galam būs.
Vakar bišķi youtubē apskatījos Čīles versijas dažas ainas. Tur tas slepkava uzreiz izskatās pēc slepkavas - šermuļi metās. Telemundo gan visi aktieri ļoti izskatīgi un kad saliek abas šīs telenoveles kopā, tad Telemundo versija uzreiz izceļas ar to, ka ir estētiskāka un slepkavību ainas izskatās mākslinieciskāk. Čīliešiem tas viss rupjāk un manām acīm nebaudāmi.

Kopumā man šī liekas viena no labākajām Telemundo telenovelēm - lielisks sižets (intriga, kas liek elpu aizraujoties skatīties katru sēriju. Kad šķiet, ka tulīt viens pavediens atrisināsies, un tā vietā rodas divreiz vairāk jaunu), šķiet, ka viss loģiski (protams, kaitinošs daudzu varoņu aklums, bet tas arī pieder pie loģikas, jo kurš gan ticēs, ka tavs bijušais vīrs vai labākais draugs, kurš visu laiku atbalsta, ir klāt - patiesībā ir slepkava. ) Un patīk, ka šeit arī nav sadalījuma starp labajiem un ļaunajiem varoņiem - viņi ir vienkārši cilvēki, kurus vada dzīves notikumi, pašu raksturi utt. Arī pats Hulians - nespēju viņu uzskatīt par ļaundari, jo viņš bija slims, bērnībā smagu traumu ieguvis cilvēks.).
Vienīgais pāris mīnusus lieku Rodrigo un Piedadas attiecībām - pusi seriāla ļoti patika un vēlāk tomēr Piedada bieži visu bojāja. Un otrs mīnuss bija Evas nāve, lai gan tajā pat laikā tās bija vienas no iespaidīgājām ainām, un tas, ka viņa vēlak Hulianam rādījās arī bija interesanti.
Man bij licies, ka Matildei būs kaut kas ar to ārstu, bet tomēr nē.. Žēl.
Ok, beigšu runāt pati ar sevi :D Bet kādreiz labprāt vēlreiz noskatītos šo seriālu.

0

46

Nesen atgriezos pie seriālu skatīšanās, un man prieks, ka izvēlējos Alguien Te Mira!
Man pirmā sērija nepatika, tomēr pēc tam paņēma! Šīs attiecības bija interesanti vērot kaut vai tā viedokļa dēļ, ka Pjedada un Rodrigo jau mīlēja viens otru un nebija tradicionālais sākums (ieraudzīju-iemīlējos-pārgulēju-ienīdu turpmākās 100 sērijas- piedevu pēdējās sērijas laikā) :D
Lomas, manuprāt, bija sadalītas ideāli! Rafaels slepkavu parādīja tā, ka beigās bija viņa žēl... tiešām viņā bija grūti redzēt nežēlīgu maniaku! Par Meieru nerunāšu :D Šī bija pirmā loma, kurā man viņš patika no sākuma līdz galam un nebija tipiskais džentelmenis, kāds bija citās ziepenēs! Tas man patika! Visu laiku jutu viņam līdzi, un es patiesībā arī gribēju, lai viņš paliek ar Valēriju, jo viņa ticēja viņam vairāk nekā dzīves mīlestība! Rodrigo vispār tāds attapīgs bija - Karvahalai vajadzēja piedāvāt viņam darbu policijā :D Dannu Garsiju gan redzēju pirmo reizi... Man patika viņas varone, lai gan dažreiz gribējās mest viņai ar kurpi :D Vajadzēja tikai apprecēties ar Huliānu, lai saprastu, ka ar viņas draugu kaut kas nav kārtībā :D Vismīļākā aina, kad piedzima Sofija un viņai jautāja, kāds uzvārds, un viņa pateica Kintana... tas bija tik mīļi! Gribējās ļauni iesmiet sejā Huliānam - tā tev vajag!!!!!!!!!  :mad:  :playful:
Pēc pēdējās sērijas visvairāk žēl ir Matildes - kas ar viņu notiks, ja Emilio tiešām ies tēva pēdās! Žēl!
Mūzika ideāla, un nespēju beigt klausīties Cuidate...

Jā, es arī labprāt noskatīšos to vēlreiz...

0

47

YYyeeyyy!!!! Cik patīkami, ka atgriezies pie šīs superīgās noveles un noskatījies!!! Jāa.. es joprojām ik pa brīdim atceros un gribas skatīties.. Bet atkal no otras puses negribas atgriezties un izdzīvot visas traumas atkal - pirmkārt, jau Evas nāve.. un tad viss tas, cik ilgi lielākā daļa varoņu bija ne vien akli, bet vēl akli palīdzēja slepkavam. (Principā tas pats notiek La Casa de al Lado, tāpēc man pietiek no sajūtu, kad gribas mest varoņiem ar kurpēm :D )

0

48

aNgeL написал(а):

pirmkārt, jau Evas nāve

Evas nāve, manuprāt, bija vislabākais veids, kā iepazīstināt skatītājus ar slepkavu! Man bija ārkārtīgi žēl, ka viņu nogalināja, jo viņa - lai arī atbilda upura profilam - tomēr tāda nebija (meitas aizsargāšana un pamešana ir divas dažādās lietas). Huliāns, iespējams, to saprata, tādēļ viņas līķim iedeva lielāku cieņu nekā pārējām! Es sapratu, ka Eva bija pagrieziena punkts arī Huliāna uztverē, ne velti Eva viņam pēcāk spokojās (nu cik spokojās, drīzāk tēloja viņa maniaka pusi, parādot, cik grūti Huliānam ir sadzīvot ar šo dubultspēli)... Man arī patika, ka Eva nepazuda no seriāla pēc savas nāves - viņa bija tik liela sižeta sastāvdaļa, ka bez viņas seriāls noteikti zaudētu, nevis iegūtu! Un bija forši dzirdēt, ka tieši Eva bija tā, kas pasaka seriāla nosaukumu Algien te mira, runājot ar Huliānu! Biedējoši forši :D

Es vispār sāku domāt, ka lielākais uzsvars, bīstamākais pārbaudījums, kas tika iekļauts ATM, bija draudzības spēka pārbaude... centrā bija vairākas draudzības (piemēram, Hulians-Pjedada-Bendžamins, Bendžamins-Rodrigo un Eva-Luisa), kuras riņķoja savstarpējās intrigās un neticībā! Beigās varēja saprast, kuras draudzības tad izturēja un kuras izjuka, samaksādamas ļoti dārgi. Vislielākā zaudētāja, manuprāt, bija Tatjana, kas atriebās Bendžaminam, pārguļot ar Huliānu! Pati būdama draugos ar Huliānu, viņa savā veidā nodeva draudzību ar Matildi... Tās manas domas!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alguien te mira (Telemundo) » Alguien Te Mira (Telemundo, 2010)