TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)


Sherlock (2010)

Сообщений 41 страница 60 из 74

41

Tikko noskatījos 2x3 sēriju un es te esmu emociju pārņemta. Deguns tek.
Bet es nesaprotu, kā Sherloks to dabūja gatavu - nenomira.

0

42

Es nevaru.... noskatījos beidzot..TIK IDEĀLS SERIĀLS  :love: Es nekad nedomāju, ka būs kāds seriāls, kas uz augstākā pakāpienā nostāsies kopā ar Supernatural, bet tā notika...Pēdējās šerijas laikā pārņēma tik daudz emociju..Kā, lai es tagad sagaidu 3šo sezonu? Es tikko visu nomaratonēju un gribu vēl...

Отредактировано Inetux (16.01.2012 23:25)

0

43

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Tf08xtWTnp4[/youtube]

0

44

While speaking to BBC's Ariel Magazine, "Sherlock" executive producer Beryl Vertue revealed that "Sherlock" season 3 will begin filming in early 2013. However, Vertue did not confirm an air date for the third season.

Avots: Šeit

0

45

No 20.maija, svētdienās, LTV1, plkst.21:40 rādīs šo seriālu "Šerloks"!!! :) ;)

www.ltv1.lv

Šerloks / Sherlock

Detektīvseriāls
Lielbritānija, 2010-2012

Lomās: Benedikts Kamberbačs, Mārtins Frīmens, Una Stabsa, Rūperts Greivss

Doktors Vatsons ir atgriezies no dienesta Afganistānā, apmeklē psihoterapeitu un neveiksmīgi mēģina izveidot blogu – nelaime tāda, ka viņam gluži vienkārši nav, ko tajā rakstīt. Nevarēdams savilkt galus kopā, Vatsons apsver iespēju īrēt dzīvokli kopā ar kādu biedru. Taču kurš gan vēlētos ar viņu dzīvot kopā? Arī Šerloks Holmss nav pārliecināts, ka varētu atrast kādu, ar ko spētu sadzīvot... Šķiet, viņiem varētu būt pa ceļam. Lēnprātīgais un klibais Vatsons vienas dienas laikā iepinas riskantos piedzīvojumos, kuros augstprātīgi un bez vilcināšanās viņu ievelk Šerloks. Ģeniāls izmeklētājs vai bīstams psihopāts? Doktoram Vatsonam būs jātiek vien pašam skaidrībā ar atbildi uz šo jautājumu. Tikmēr ekscentriskais misters Holmss, kurš nodarbojas ar dedukcijas zinātni, izmanto savu unikālo, analītisko prātu pēc iespējas dīvaināku un sarežģītāku noziegumu atrisināšanai – tas ir vienīgais veids, kā viņš spēj sevi pasargāt no garlaicības.

Vizuāli asprātīgais britu detektīvseriāls jau paspējis iekarot skatītāju sirdis Rietumeiropā un tagad pirmoreiz atceļo arī līdz Latvijas televīzijas ekrāniem. Pazīstamie motīvi no Artura Konana Doila romāniem prasmīgi pārcelti uz mūsdienām, radot jaunu, modernu versiju par doktora Vatsona un Šerloka Holmsa detektīvgaitām Londonā.

Svētdien, 20. maijā, 21:40
1. sērija. Etīde purpura toņos

Atvaļinātais armijas ārsts Vatsons meklē Londonā lētāku dzīvesvietu. Nejaušība saved viņu kopā ar dīvaini Šerloku Holmsu, kurš kļūst par viņa dzīvokļa kaimiņu. Izrādās, ka Šerloks ir privāts policijas konsultants – vienīgais pasaulē, kā viņš pats apgalvo. Kopā ar Šerloku arī Džons Vatsons dodas uz nozieguma vietām.

0

46

http://29.media.tumblr.com/tumblr_m3maowr2Nb1rr2k89o1_500.jpg

0

47

Lol, man mammuks šovakar skatījās 1. sēriju pa LTV1 :D Jau atkal pierādās fakts, ka mīļos seriālus nevaru skatīties latviskajā tulkojumā  %-)

0

48

Andrew Scotts vakar vakarā ieguva BAFTA balvu par Best Supporting Actor. Vakar skatījos onlainā award ceremony un vienkārši iekliedzos, kad nosauca viņa vārdu. Tāds fangirl moments bija :) Žēl, ka Bens neiegiva balvu kā Best Actor, un sorry, bet mna liekās, ka viņu jau kuro reizi piekāš.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RSjr7KicOPw&feature=youtu.be[/youtube]

0

49

Šerloks un Doktors vienu viet :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VCVIg33uL4k&feature=youtu.be[/youtube]

0

50

Inetux написал(а):

Šerloks un Doktors vienu viet

:love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:

0

51

cravey написал(а):

:love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:  :love:

AHA un tad, kad viņi kopā teica "Mr Steven Moffat" es vienkārši iespiedzos :D  :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

0

52

Ok, es sadomāju noskatītes Šerloku atkal. Un sadomāju novilkt blu ray kvalitātē. Un inperila blu ray pakā apstulbu, ka pie 1. sezonas ir 4 sērijas, izrādās tur iekļauts arī unaired pilot. Tad nu es tagad sēžu nepacietībā kamēr šamējais novilksies līdz beidzot varēs redzēt jaunu Sherlock footage  :crazyfun:

0

53

LOL, to jau sen redzēju. Tas ir īsāks un pat loģiskāks 1.sērijas variants.

0

54

LOL es ta vienīgā laikam :D

0

55

Šovakara jaunakajā Top Gear epizodē Benedikts ir sadaļas star in a reasonably priced car zvaigzne. Iečekojiet. Starp citu - visi trīs mūsdienu doktori ir viesojušies Top Gear, kā arī  Rose  Tyler.

0

56

3. sezonas pirmais treileris  :crazyfun:

0

57

Awww, sorrī, bet pat te mana slešera sirsniņa gavilēja.

0

58

Jauns BBC treileris ar kadriem no ''Šerloka":

:love:

0

59

just the two of us against the rest of the world. aw. :cool:

0

60

OMG

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)