TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mischievous Kiss(Korejas)


Mischievous Kiss(Korejas)

Сообщений 61 страница 76 из 76

61

A es izdomāju, ka sagaidīšu visas sērijas un tad nomaratonēšu, savādāk vnk nespēšu pacietīgi pa nedēļām gaidīt. Kā jau tu teici, paliek smagi. Es sākot jau ar 10 sēriju neesmu redzējusi, tiklīdz viņš paziņoja, ka izvācas no mājām... %-)

0

62

nu es tagad nevarēšu nociesties gribēšu redzēt un šodienas sērija uhh būs interesanta, bet skumja!

0

63

Yaaay  :love: Uzmanību, bildē ir spoileris:

Свернутый текст

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs838.snc4/69879_153884957981267_139436089426154_232528_5264615_n.jpg

0

64

ahh tā scēna man ir mīļāka visā šajā seriālā un ļoti to gaidu!  :love:

0

65

Tad beigās būs tās 16 sērijas, ja?

0

66

cravey написал(а):

Tad beigās būs tās 16 sērijas, ja?

tā vien izskatās bet neko nevaru galvot, jo neesmupalūkojusi!

0

67

bumerbmw написал(а):

Tad beigās būs tās 16 sērijas, ja?

man šķiet ka būs 16.Pārāk ātri beigsies :dontcare:
Kādas nezin Sungkyunkwan Scandal interesanta?

0

68

Awh awh awh! Es noskatījos šo drāmu pārāk ātri! Tā pārāk ātri beidzās! ;(

Šis ir pirmais Itazura na kiss variants, kuram sekoju līdzi, nespējot atrauties no ekrāna, tiešām. ^_________^ Anime man zīmēšanas stila dēļ galīgi nepiesaistrīja, Japāņu versija drāmai nepatika.

Bet šo skatījos ar sajūsmu. Kim Hyun Joong ir mans mīļākais korejietis, noteikti, tur nav pat divu domu. ^__________^
Es nezinu, kādam reāli ir jābūt drāmas galvenajam varonim, bet man patika Hyuna tēlojums. Vismīļākā aina bija tas skūpsts lietū, kas manu mīļāko skūpstu sarakstā ir lielisks sāncensis "Game over" skūpstam no Personal Taste.

Pateicoties šai drāmai esmu atkal pievērsusies korejiešu drāmām, kā arī mana interese par aktieri ir pastiprinājusies vēl vairāk.

Runājot par meiteni, kas tēlo Oh Ha Ni. (viņas vārdu nezinu). Viņa man šķita ļoti mīlīga. Un vispār Ha Ni tēls man ļoti patika, tieši tādēļ, ka viņai nepadodas mācības un īsti nekas cits arī nē (izņemot sportu), bet viņa vienmēr ir klāt īstajā vietā, lai palīdzētu un atbalstītu. Kā arī tas, ka viņa četrus gadus nepagurusi sekoja vienam cilvēkam, dažbrīd kļūstot pat par stalkeri, ir apbrīnojami. Man šķiet, es tā nespētu.

Jebkurā gadījumā. Esmu dzirdējusi, ka šai drāmai Korejā bija visai zemi reitingi, jo tajā pašā laikā tiek rādīts "My girlfriend is a Gumiho" un vēl kaut kas, bet man vienalga. Es palieku pie tā, ka man ļoti patika. Un pat iedvesmoja. ^_^

0

69

PhantomGirl написал(а):

Kādas nezin Sungkyunkwan Scandal interesanta?

neesu skatījusies!

PhantomGirl написал(а):

man šķiet ka būs 16.Pārāk ātri beigsies :dontcare:

nu jā man arī, pārāk sasteigti visi tie notikumi manuprāt!

es vēl neesu redzējusi ar ko tas viss beigsies, bet nu visā visumā man patīk, tik pēc manām domām es gribētu no galvenā varoņa nedaudz vairāk emocijas nu vismaz pirms skūpsta lietu, bet tā ir diezgan jautri un man patīk! :)
un nu jā Oh Ha Ni ir īpašs gadījums, nezinu, kurš cilvēks vēl varētu dzīvot kā viņa!

0

70

Amira написал(а):

Anime man zīmēšanas stila dēļ galīgi nepiesaistrīja,

Man atkal Animes versija vismīļākā  :flirt: Irie-kun, mmm, smukulītis :playful: . Mēģināju skatīties ar Džo un Arielu, bet nez, man Ariela nepatīk, līdz ar to arī nespēju seriālu skatīties.

0

71

cravey написал(а):

Mēģināju skatīties ar Džo un Arielu, bet nez, man Ariela nepatīk

Man gan ļoti patika.Varbūt tāpēc,ka to skatījos pirms MK.Bet Jung So Min man patīk daudz labāk par Ariel attveidoto tēlu.

0

72

Katrai versijai ir kaut kas savs!
KAtrai no tām ir savi plusi un savi mīnusi.
Es atceros, ka nu man ar arlielu bij tā ka nu viņa man gan patīk gan nepatīk, kā kuros brīžos un kā kurā drāmā, bet pa lielāko tiesu man liekas ka lielu daļu viņas atveidotās lomas esu redzējusi!
nu un nevaru teikt ka man pavisam nepatika viņas atveidojums taivānas versijā, bet nu dažreiz bij bik pārspīlētš!

0

73

Kāds skatās Playful Kiss youtube versiju?Es šodien tikai sāku skatīties.
Ļoti patīk,tik mīļi :love: Baek seung jo ir kļuvis  tiešām jauks un mīļš savā ziņā , un aktrise kas atveido oh ha ni man sāk iepatikties ar vien vairāk.

Отредактировано PhantomGirl (27.11.2010 00:57)

0

74

Paga, starp tām abām versijām ir kāda atšķirība? :D

0

75

Amira написал(а):

starp tām abām versijām ir kāda atšķirība?

nezinu vai atskiriba ir,bet tomēr turpiājums tas ir. ^^

0

76

Vsjo, man jāsaņemas un pēc ISWAK jānoskatās būs šī līdz galam :D Animi jau ar 2x esmu noskatījusies praktiski, tagad ISWAK un tad šis līdz galam. Tā arī apstājos pie 10. sērijas. Bet, kad skatīšos, tad droši vien visu no sākuma, jo jau piemirsies kas tur un kā bija :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mischievous Kiss(Korejas)