TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora (Telemundo, 2010)


Aurora (Telemundo, 2010)

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

Отредактировано GaBy (22.10.2010 15:01)

0

22

Tāds prieks, ka varēs atkal Lisetti Morelos redzēt :)
Un liels prieks, ka šeit ir arī Elisas no Donde esta Elisa atveidotāja un šeit varēs viņu normāli redzēt, nevis kā Elisā, kur lielākoties parādījās viņa atmiņu veidā.

0

23

aNgeL написал(а):

Lisetti Morelos

Viņa bija no 'Angel Rebelde', ja? :D

aNgeL написал(а):

Un liels prieks, ka šeit ir arī Elisas no Donde esta Elisa atveidotāja un šeit varēs viņu normāli redzēt

Tapēc es domāju, kur es viņu esmu redzējusi! :D

0

24

GaBy написал(а):

Viņa bija no 'Angel Rebelde', ja?

Jāā :) Nataša, ja pareizi atceros :D Bet atceros, ka viņa man ļoti patika :D

0

25

aNgeL написал(а):

Bet atceros, ka viņa man ļoti patika

Man arī, tik tur viņa bija gaišmate, šeit viņai tumši mati.. Laikam būs ļaunā! :)

0

26

Nu es nedomāju, ka viņa viņa būs tipiskā ļaunā.. Kā nekā Auroras meita. Gan jau ar cilvēcīgām jūtām.

0

27

Ak, es esmu pilnīgi apmierināta, ka Aurora tomēr mīl Lorenzo.  :love:  :love:  :love:  Tā arī jābūt! :D
Un, es pilnībā dievinu Bjanku un Sesaru! Abi tik dievīgi!!! :love:

0

28

Ooo..Tu ar skaties? Stāsti, cik tālu tiki?

Mariposa написал(а):

Un, es pilnībā dievinu Bjanku un Sesaru! Abi tik dievīgi!!!

Ja, jā, jāā!!  :love:

Bet īstenībā gribas, lai ātrāk beidzas telenovele. Lai gan vislaik notiek kaut kāds actions, kas velk skatīties, bet..nezinu, varbūt vienkārši man par daudz telenoveļu :D

0

29

76.

Ah..tik jauki, ka Blanka stāvoklī. Un kā pateica Sesaram, un viņa reakcija!  :love:  Viss būtu ideāli, ja vien arī Vanesa negaidītu bērnu..
Nabaga Aurora ar Lorenzo :D Šķiras, šķiras un nevar izšķirties, kad ir kopā, tad ilgstoši nevar būt kopā.
ļoti patīk Daniela :) (un pati aktrise, jo no MSED :) )
Šķiet, ka Vikija iemīlēsies Martinā :) īstenībā būtu smuks pāris :)

0

30

aNgeL написал(а):

Šķiet, ka Vikija iemīlēsies Martinā  īstenībā būtu smuks pāris

To pašu domāju! Viņi būtu tik tiešām skaists pāris, un varbūt Martins beidzot spētu aizmirst Auroru! :)
P.S. Es nezināju kā jums, bet man tās atdzīvināšanas krīt uz nerviem! :D  Vienkarši jā tā būtu tikai ar Auroras gadījumā, tas būtu tieši tā kā vajag, bet redz...Vikija arī tika atdzīvināta! Un, vēl kāds laikam?

aNgeL написал(а):

Nabaga Aurora ar Lorenzo  Šķiras, šķiras un nevar izšķirties, kad ir kopā, tad ilgstoši nevar būt kopā.

:D  :D  Kapēc gan vienkarši viņi abi nevar būt kopā! Nu, ja nevar izšķirties, ja tik ļoti mīl, nu tad taču nav arī jāšķiras.! :D  :) 
Bet, par spīti kaut kādam tādam lietam, kas man it kā nepatīk, man patīk šo telenoveli skatīties! :)

0

31

Te jau vislaik kādu atdzīvina, nonāvē, atdzīvina. Īstenibā patiešām jau sāk mazliet apnikt. Bet nu vienalga - negribēju, lai Vikija nomirst. Tad tur visi karotu savā starpā, turklāt Vikija pelnījusi iemīlēties utt.
Nu vispār jau runā, ka Martins kļūs ļauns, ko es īsti nespēju iztēloties..tad jau redzēs.
Un pats dīvainākais - Lorenzo un Aurora jau ir vecvecāki! Īpaši uz Auroru paskatoties tas ir riktīgi dīvaini. Nu jau tā ir telenovele par vecmāmiņu :D :D

0

32

aNgeL написал(а):

Īpaši uz Auroru paskatoties tas ir riktīgi dīvaini. Nu jau tā ir telenovele par vecmāmiņu

:D  :D  :rofl:

Nu, jā...labi, Vikiju vēl varēja atdzīvināt, bet vairāk gan nē! :D  :)  Martins kļūs ļauns? Wow...tas visu izbojās! :disappointed:  Jo es tomēr gribu, lai arī Martins ir laimīgs, nu kaut vai ar Vikiju! :)

0

33

Laikam pēc telenoveles beigām jāpasaka daži vārdi :D Īstenībā jau aizmirsu visu pirmo telenoveles pusi. Vienmēr brīnījos par šo sižetu, ka visu laiku kaut kas notika, ka beigās pēc tik daudziem notikumiem aizmirsu par to, kas bija agrāk :D
Kaut kad, kad bija ~60 -70. sērijas biju pametusi. Bij tas gadījums, kad ieslēgt sēriju nebija iedvesmas, bet kad ieslēdz, tad interesanti skatīties un tā nu vienreiz vairs neieslēdzu un tā tas palika. Līdz parādījās ziņas, ka Sāra pamet Auroru, ka viņas vietā parādīsies Sonja un mani pārņēma tik liela intriga par to, kā tas viss būs apspēlēts, ka atsāku skatīties. un lai gan 1. daļa bija interesanta, bet man nepatika Auroras un Martina attiecības, tad otro pusi skatīties bija ļoti viegli un gaidīju katru sēriju ar nepacietību. Ļoti patīk, ka šeit tik daudz interesantu pāru. Parasti man tomēr vairāk patīk galvenais pāris, bet šeit līdzīgas sajūsmas par vairākiem citiem pāriem. Sākumā Blanka ar Sesaru, kuru vienkārši fantastiski..ar savu oriģinalitāti..un vēlāk.. Martins ar Vikiju!!! Tik skaists pāris!! Līdzās Vikijai uzreiz visa mana negatīvā attieksme pret Martinu pazuda kā nebijusi. Viņiem tik tīras, gaišas attiecības! Kas it īpaši pārsteidza, ņemot vērā, ka telenoveli veidoja Telemundo. Tik skaista mīlestība, tik skaists stāsts  :love: Ne velti šis pāris pārņēma tik daudzu skatītāju sirdis. Un tās dziesmas, kas abiem skanējušas.. arī tikpat fantastiskas, burvīgas un maigas  :love: īsta mīlestība  :love:
Jau esmu teikusi, ka man ļoti patika pavērsiens ar Auroras nāvi, tādēļ, ka tas reti notiek..un ja telenoveli pamet aktieris, tad viņu vienkārši aizvieto cits, tādēļ šeit es nebeidzu sajūsmināties par to, ka tā nenotika! Līdz ar to ienāca Angela un izveidojās tik brīnišķīgs stāsts ar Lorenso, ar Auroras sūtītajām zīmēm utt. Fantastiski!! Lieliski piestāv viens otram!
Nākamā lieta, kas man šeit patika bija varoņu pārmaiņas. Nekur iepriekš neesmu redzējusi, lai mainās tik daudzi varoņi - ļaunie kļūst par labajiem, labie par ļauniem un tml. Tik interesanti un neparasti!
Īstenībā šajā telenovelē ir tik daudz elementu, kurus gribētu pieminēt, bet nemaz nespēju visu atcerēties.
Pēdējā sērija arī ļoti, ļoti patika! Līdzīgi kā pirmās sērijas atspulgs. Pats sākums ar tiem Auroras vārdiem, kurus šoreiz izteica Martins. Ļoti patik Vikijas teātra izrāde. Viņas stāsts ar Martinu, kurš tika pielīdzināts Romeo un Džuljetai. Aktieris, kuram jāatveido Romeo nespēja ierasties, tādēļ viņu aizvietoja Martins.. tāpat kā, savukārt, pirmajā sērijā Apburtās princeses izrādē Lorenso aizvietoja citu aktieri.
Un pašas, pašas beigas - vēl viena lieliska paralēle - mazā Aurora nopūšot dzimšanas dienas sveces vēlas tieši to pašu, ko viņas māte savā bērnības dzimšanas dienā - kļūt par Apburto princesi.
Tāds prieks, ka noskatījos šo telenoveli (par ko jāpateicas Gaby, kuras ietekmē sāku skatīties :D ). Tomēr ir ļoti interesanti skatīties telenoveli, kura ļoti atšķiras no citām. Lai gan pati Aurora ir bijusi tāda jocīga varone, bet kopā viss rada tādu neparastu auru :)
P.S. Šķiet, ka jūnijā Auroru sāks rādīt Lietuvā.
P.P.S. Pašā sākumā, kad tikai parādījās pirmā info par seriālu, vēl iepriekšējā lapā spriedelēju par to, ka lai gan sākums interesants, vienalga gan jau vēlāk būs tas pats, kas citās telenovelēs. Par laimi maldījos un sižets izrādījās neparedzams, pilns ar visviskaut ko - dinamiku, dramatiku, intrigām, noslēpumiem, romantiku utt..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora (Telemundo, 2010)