TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)


Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)

Сообщений 21 страница 40 из 80

21

Interesanti, ka skaties! Laikam nesen sāki? Es vienbrīd tā kā gribēju, bet man jau tāpat 3 aktīvās telenoveles un jau šobrīd vispār gribas, lai būtu divas :D

0

22

wow, tik izteikts PDG atdarinājums. Un Natšu Klauss pat iebāzuši. Tā grib PDG fani, lai skatās. Bet Sorrē. Ja Nataša būtu vienā no galvenajām lomām, moš arī apsvērtu skatīties. Bet tā. Turklāt - nu nepatīk man Marlēne un tie pārējie brāļi man kopumā ne visai - ar Reyesu abiem jaunākajiem brāļiem ne salīdzināt.

0

23

aNgeL написал(а):

Interesanti, ka skaties! Laikam nesen sāki? Es vienbrīd tā kā gribēju, bet man jau tāpat 3 aktīvās telenoveles un jau šobrīd vispār gribas, lai būtu divas

Jā, visai nesen. Bet, kaut kā ieintresēja un pa brīvdienām noteikti turpināšu skatīties! :)
Starp citu, ja salidzina ar Pasion de Gavilanes, tad nu protams, ka es par labāku uzskatu Pasion de Gavilanes! :love:  Tas seriāls man ir neaizstājams! :love:  :love:  :love:

0

24

Aiz kamerām
http://www.dailymotion.com/video/xgfz36_los-hijos-del-monte-detras-de-camara_people

0

25

Paldies par video! Intresanti paskatities! :)

0

26

Detras de cameras un Bloopers. :D

P.S. Es apskaužu igauņus, viņiem sāk rādīt Herederos del Monte! :'(  :'(  Kapēc mums nevar radīt jaunākās telenoveles?!  :'(

0

27

Ja es pareizi sapratu, tad šo telenoveli rādīs pēc TDA beigām. Es tik pa ausu galam dzirdēju par 'Mežonīgās kaķes atgriešanos' un latviski sauksies 'Bagātību mantinieki' vai kkas tml..

Es jau sāku zaudēt cerības, ka Sortilegio kādreiz tiks parādīts kādā no LV kanāliem! :'(

0

28

Ohooo!! Wow! Tas gan negaidīti..lai gan no otras puses..aktieri, PDG stils..zināma loģika šajā izvēlē ir.

0

29

Nosaukumam kkas līzīgs ar lāstu un mantiniekiem bija, 'Mantinieku lāsts' vai kkas tml. Atkal neatceros.. :D

0

30

Tagad Los Herederos Del Monte no 12. septembra rādīs pa TV3. Kāds Meksikā šai telenovelei ir reitings? Vai tikpat slikts projekts kā Soy tu Duena?

Отредактировано nita (26.08.2011 21:33)

0

31

Tā nav Meksikāņu telenovele un Meksikā arī vēl it kā rādīta nebija ;) bet vispār šai telenovelei ir bijis normāls reitings. Man jau šķiet, ka šī ir diezgan laba telenovele. Bet kā jau vienmēr - gaumes lieta.

0

32

Treileris angļu valodā

Tas pats treileris, bet spāņu valodā

0

33

GaBy написал(а):

Es jau sāku zaudēt cerības, ka Sortilegio kādreiz tiks parādīts kādā no LV kanāliem! :'(

Viņi gaida, kad man būs laiks skatīties TV pēcpusdienā un tad arī būs Sorti  :love:  :glasses: Turklāt man liekas būtu diezgan neloģiski, ja uzreiz atkal liktu telenoveli kurā ir Williams galvenajās lomās. Turklāt šoreiz vispār tā nav Televisa..

0

34

Es esmu laimīga! :D  :love:  :love:  :love:  un tajā pašā reizē nelaimīga, jo man nebūs iespējas redzēt! :disappointed:

0

35

Šo seriālu gan es centīšos skatīties,kad nesen Rīgas viļņos izlasīju seriālu sarakstu,ko drīzumā domā rādīt TV3 un tur bija minēts seriāls Mantojuma lāsts,vēl nodomāju, ka varbūt runa ir par Los Herederos Del Monte.

0

36

Jā, šo telenoveli es arī labprāt būtu paskatījusies pa TV, izmantojusi iespēju vispār redzēt, jo neesmu. Bet diemžēl arī nesanāks.

0

37

Aizmirsu pieminēt to, ka lai gan neredzēšu šo seriālu, prieks ka ir atgriezies seriālu periods! :)  Kopumā man šī telenovele patika, bet neteikšu, ka pati labāka. ( Laikam tāpēc, ka man īsti nepatika beigas ! :D ), bet skatāms noteikti ir! :) Marlēna lieliska Paulas lomā, viņai padodas stipras un lepnas varones! :)

0

38

Jā,patīkami,ka Latvijas kanālos atkal rāda Latīņamerikas seriālus,ceru,ka arī LTV7 reiz atsāks tos rādīt.Piekrītu,ka Mantojuma lāsts nav pats izcilākais Latīņamerikas seriāls,kurš jebkad redzēts,tomēr par Tu būsi mana un Mīlestības uzvaru labāks gan.

0

39

jūtu ka šis seriāls man patiks :))

0

40

Terēze es tev piekrītu :)
kaut gan Tu būsi mana vēl paskatos , bet šo skatīsosss :) :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)