TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)


Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)

Сообщений 41 страница 60 из 80

41

GaBy написал(а):

Mežonīgās kaķes atgriešanos

kārtējā klišeja, kuru liek reklāmās :D

0

42

Man liekas, ka šīs telenoveles liels pluss ir dinamisks sākums, galveno varoņi attiecības, kad abi centīsies izaicināt viens otru.. Turklāt abiem spēcīgi raksturi un tas bieži vien ir ļoti piesaistoši!

0

43

Norkys написал(а):

kārtējā klišeja, kuru liek reklāmās

Kā tad citādi? Ir taču kaut kā jāpiesaista cilvēkus, lai gan šie gājieni ne vienmēr nostrādā :D Turklāt Mežonīgā kaķe bija jau tik sen... Bet patīkami, ka šajā jaunajā novelē Mario un Marlēnes varoņi pilnībā atšķiras no Rosauras un Luisa Mario (xi, izrādās pat atceros vārdus :D )

0

44

Kāda sagadīšanās,aNgeL,jo arī es vēl šos vārdus atceros,lai gan pat vairs neatceros kurā gadā LNT Mežonīgo kaķi rādīja.Protams,tas ir jauki,ka Paula un Huans no Rozauras un Luisa Mario ļoti atšķirsies,turklāt šāda tipa varoņi kā Paula un Huans man vienmēr ir patikuši.

0

45

Noteikti skatīšos  :love:
Jau vien tikai Marlēnes dēļ, kura mani jau sen ļoti patīk!  :jumping:  :love:

0

46

Sweika, Marlēna Favela! Tik sen neredzēta!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

47

Mani priecē tas fakts ka TV 3 sācis rādīt diezgan, diezgan svaigus latīņamerikas ražojumus. Ļoti gribētos šo redzēt, bet tajā laikā nebūšu mājās diemžēl.

0

48

Laikam atšķiršos no visiem, bet prieks, ka šajā laikā man būs lekcijas un seriālu neredzēšu! :flirt: :D

0

49

Eu, meičas, es tikko pa tv3+ redzēju, ka reklamēja telenoveli Mežonīgā kaķe(Gata Salvaje), tikai neatceros no kura septembra rādīs :D  Bet bija labs pārsteigums  :huh:

0

50

Man patika šis fragments

Отредактировано nita (07.09.2011 22:24)

0

51

Paldies par skaistajiem video!

0

52

liiguciss написал(а):

Eu, meičas, es tikko pa tv3+ redzēju, ka reklamēja telenoveli Mežonīgā kaķe(Gata Salvaje), tikai neatceros no kura septembra rādīs :D  Bet bija labs pārsteigums  :huh:

No 15.septembra, darbadienās 14:55  :love:

Mariposa написал(а):

Sweika, Marlēna Favela! Tik sen neredzēta!

Cik jauki ka neesi mani aizmirsusi  :jumping:  :D  :blush: Sveika  :yep:

Отредактировано Marlena Favela (12.09.2011 13:46)

0

53

Manas cerības,ka man šis seriāls patiks,par laimi piepildījās,nevienu brīdi nezuda interese par notiekošo.Paulas parādīšanās bija patiesi efektīga,arī viņas un Huana ainas bija lieliskas,vai gan jābrīnās,ka Paula jau tagad aizēno Huljetu?

0

54

Mm, patīkami gan, ka rāda telenoveles! :) Labprāt šo paskatītos, ja varētu tv, bet diemžēl tas galīgi nav iespējams man. No otras puses, priecājos, ka nav kāda telenovele, kuru āāārkārtīgi gribētu redzēt. :) Vieglāk pārdzīvot neredzēšanu. :D

0

55

Varbūt ja Tu sāktu skatīties šo, tad tā kļūtu par noveli kuru ārkārtīgi gribētos skatīties tālāk :D
Man gan jau arī patiktu :D
Terēze, prieks, ka beidzot arī Tu vari skatīties telenoveli, kura ieinteresēja :)

0

56

Nē, nu jā, protams, ka tāda iespēja pastāv. Lai gan... es neesmu droša, ka tā notiktu ar šiem aktieriem. :P kā jau zināms, neesmu stāvā sajūsmā ne par Mario, ne Marlēnu...
Katrā ziņā, prieks, ka nepārdzīvoju pārāk, ka nav iespējas pat sākt skatīties šo. :D

0

57

Nevaru apgalvot,ka vēlāk šajā seriālā nevilšos,bet sākums patika,ja jāizvēlās starp Tu būsi mana un Mantojuma lāstu,tad priekšroku dodu pēdējam.

0

58

Terēze, cik forši, ka tew iepatikās! :)  :flirt:  ( Man jāsaka, ka sākums ir intresants, kā jau lielāko daļu seriālu, bet man personīgi kaut kādas detaļas seriālam ejot uz priekšu kaitināja un nepatika, bet tas jau tikai mans viedoklis.  Kopumā jau , ja man būtu pieejams tv, es tagad skatītos! :) Marlēna man ļoti patika šajā seriālā, manuprāt, labākā viņas loma! :) )

0

59

Es gan diemžēl palaidu garām gan pēdējo Mīlestības uzvaras sēriju, gan pirmo šīs telenoveles sēriju :(
Bet vakar skatījos, man iepatikās kā jau arī bija gaidīts :D

0

60

Marlena Favela написал(а):

Es gan diemžēl palaidu garām gan pēdējo Mīlestības uzvaras sēriju, gan pirmo šīs telenoveles sēriju :(

He..he..tas tavs jaunais talants, palaist garām nozīmīgākās seriālu sērijas? :D  :D  Bet, ak, mani sajūsmina tas, ka citiem patīk tas pats, kas man! Ta, kā apsveicu! :D  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)