TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)


Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)

Сообщений 61 страница 80 из 80

61

Vakar seriālu skatījos jau ar nedaudz mazāku interesi,it kā nebija kam īpaši piesieties,bet tomēr kaut kā pietrūka,pat īsti nevaru pateikt,kas.

0

62

Vakar pirmo reizi paskatījos un nez kāpēc, bet mani piesaistīja Huljeta. Viņā ir kautkas tāds kas man patīk! Lai gan galvenā te laikam ir Paula.

0

63

Jā,Paula ir galvenā varone,bet Huljeta-viena no galvenajām otrā plāna varonēm.

0

64

super noveleee!!!!!Labii aktieriii,jo īpaši Marlene Favela!!!Los herederos del monteee!!!!:)

0

65

pauladelmonte
Cik burvīgi, ka Tev tā iepatikās :)
Un laipni lūgta forumā!!! :)

0

66

Man arī patīk Los Herederos del Monte, vakar skatījos, ka Huans grib izdzīt Paulu ar viņas māti ārā no mājas. Lasīju anotācijās, ka nākamnedēļ Huljeta zaudēs savu un Huana bērnu un gribēs šķirties no Huana. :(

0

67

Jā,es to,ka Huljeta zaudēs bērnu un gribēs šķirties,jau zināju,jāatzīst,ka šis sižeta pavērsiens ir Latīņamerikas seriāliem,diezgan netipisks,jo parasti galveno varoņu sāncensēm to,ka piedzīvojušas spontāno abortu,izdodās no visiem noslēpt.

0

68

Interesants sizeta paversiens, tagad Huanu un Huljetu nekas ta isti vairs nesaista... redzes kas bus talak... ^^ .
Bet ja jasaka godigi, tads nepierasts galvenas lomas Paulas tels, tads paskarbs un pat launs.

0

69

Paula nespēj pieņemt,ka tēvam viņa adoptētie dēli bija daudz svarīgāki un mīļāki par viņu-savu miesīgo meitu.Paula nesaprot,ka audžubrāļi viņai neko nav parādā,ka viņi par viņas esamību neko nezināja.

0

70

A šo seriālu es online kaut kur noskatīties varu?? :)

0

71

Blondaa написал(а):

A šo seriālu es online kaut kur noskatīties varu?? :)

Spāņu valodā jā.

0

72

Nākamnedēļ šim seriālam katru dienu būs divas sērijas.

0

73

Man kaut kā bija licies, ka jau pagājis tik daudz laika, ka tuvojas pamazām beigām, ienācu tv3 mājaslapā, bet izrādījās, ka gluži tā tas nav..tā ka labi, ka būs divas sērijas - gribas zināt, ko rādīs pēc tam.

0

74

Vakar redzēju beigas un atcerējos, ka skatoties seriālu man patika Pedro un Berta, viņi tiešām tādi mīļi.  :love: Un, kad Berta gribēja viņam iedot skūpstu, tik jauki, ka viņa tā gatavojas un tml, skaisti! ( Vēl aizvien nespēju pieņemt, ka Natašai Klausas varonei vārds Berta, nezinu, man šķiet, ka viņai nepiestāv.  :D ). Hulietas runas par to, kā gan Pedro varēja apmainīt viņu prêt kalponi, ahh…uzreiz taču redzams, ka tā ir greisirdība. Kas gan cits tas var būt? Labi Pedro atbildēja, ka tapēc , ka Hulieta ir tāda Huans viņu nekad pa īstam nav spējis iemīlēt.
Šodien arī būs jāpaskatās, jo man intresanti bija pēc visas tās Paulas nolaupīšanas jezgas.  Lai gan, ak, nespēju pārdzīvot, ka Hosē zaudēja Huana uzticību. Labi, saprotu, ka viņš ir šī seriāla ļaundaris, bet es viņa skaistajām acīm spētu piedot visu! :D  ( :love: )Tas arī ir tas, kas man seriāla nepatika, man gribējas, lai visi brāļi paliek kopā, bet nu neko.. Mīnuss noteikti arī tas, ka Gasparu ar uztaisija par tādu nelieti, un arī Paulas un Huana attiecības, cik sākumā tas bija kaislīgas un fantastiskas, tik uz beigām blāvas. :disappointed:
Gaidam, kad seriāls beigsies ( drīz jau tam jābūt) un kas nāks tā vietā!  :)

0

75

Man arī nepatīk,ka Gaspars ir parādīts tik negatīvā veidā,jo vai tāpēc viņš cīnījās par iespēju būt kopā ar Gvadalupi,lai tagad viņu krāptu un arī palaistu rokas?

0

76

Terēze написал(а):

Man arī nepatīk,ka Gaspars ir parādīts tik negatīvā veidā,jo vai tāpēc viņš cīnījās par iespēju būt kopā ar Gvadalupi,lai tagad viņu krāptu un arī palaistu rokas?

Hmmm..tiešām! Apmērām tā tas arī tagad izskatās, vispār nesaprotu, kā gan Gvadalupe spēja palikt kopā ar Gasparu. Diezgan līdzīgi, kā ar Beatrisi, kura mīl Hosē par spīti visam ( kaut vai šodienas sērijā viņa izturēšanās pret Beatrisi bija vnk drausmīga, uzskatot viņu par savu privātīpašumu.).

0

77

Gaspars un Gvadalupe likas loti saskanigs paris, skita ka viniem viss bus ok, skumji ka vins ta izmainijies. Man ari labak butu palicis, ka visi brali paliek kopa, bet tomer Hose ir parak launs, lai sanemtu piedosanu

0

78

Kāpēc Gaspars tā sāka izturēties pret Gvadalupi tik riebīgi un rupji? Visas sērijas neredzēju, tāpēc varbut kāda var pastastīt kurā brīdī tas sākās. Vai Hosē izmainīja savu brāli?  Ar ko viņš sāka krāpt sievu? :disappointed:

0

79

Es ar te vakar paskatījos un šodien arī pieslēdzos, interesēja, kas ar Hosē notiks.. Viņš tik smuks, vislabāk patīk no visiem brāļiem.. :love: Vēl Pedro dikti patīk.. :love: :love: Gribas redzēt brāļu reakciju, kad viņi uzzinās, ka tas vīrietis ir viņu īstais tēvs.. :)

0

80

GaBy написал(а):

Es ar te vakar paskatījos un šodien arī pieslēdzos, interesēja, kas ar Hosē notiks.. Viņš tik smuks, vislabāk patīk no visiem brāļiem..

Xi..xi...sit saujā, Gaby! :D http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/thumbup.gif
Par sēriju runājot, man prasijās vairāk emocijas tieši no Huana. Okey, Hosē ir rīkojies šausmīgi, pats apmainija savus brāļus pret naudu, nolaupīja Emilio, Adelu & Paulu, bet tomēr viņš ir viņa brālis. Līdz Paulas ierašanas brīdim taču viss bija kārtībā. Prieks, ka citi brāļi uztraucas par Hosē, Huans jau arī, protams, bet to nevar tā redzēt. Man gribas viņa emocijas!!!! Uzreiz atceros, cik fantastiskas bija brāļu attiecības "Ievainotā dvēsele", "Spītējot liktenim". Un, pats labākais  piemērs man šķiet Pasion de Gavilanes, bet tas īsti neskaitās, jo tur visi brāļi bija labie, tāpāt kā "Las vias del amor", ak, kā Gabriels centās tikt galā ar Ādolfo nodevību! Ahhh... :love:
Bet, no malas šķiet, ka vienīgais par ko Huans domā ir Paula un viņa tēvs, bet ja jau viņš tik ļoti mīl Paulu, tad kapēc jau sen nav pametis Huljietu? Viņš jau ne nekādigi nevar palidzēt viņai, ja vēl viņš zinātu, ka viņa tomēr izņēms audzēju.
Bet, ok, jā intresanta būs brāļu reakcija, kad Emilio atklās patiesību par sevi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » Los Herederos Del Monte (Telemundo, 2011)