TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)


La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)

Сообщений 41 страница 60 из 71

41

Paldies par skaisto videoklipu,dziesma tiešām ļoti jauka!

0

42

http://i16.fastpic.ru/big/2011/0211/ac/0c2070972803e51234a29d08346215ac.jpg

0

43

Video tas pats, kas iepriekš, bet nu jau ar īsto dziesmu.

Sandra Echeverria y Marck Anthony - La fuerza del destino

http://www.dailymotion.com/video/xh2o0m_marc-anthony-sandra-echeverria-la-fuerza-del-destino-hq_creation

0

44

avvv....pēc dziesmas un video noskatīšanās ļoooti sagribējās redzēt šo telenoveli. Ar nepacietību gaidīšu.  :P

0

45

Kā tas priecē, ka būs ar ko skatīties kopā!!  ^^

0

46

Es kaut kur maijā arī jums pievienošos, es tā vismaz plānoju :D

Ah, bet dziesma tik forša! :love: Un video skaists! Es tikai joprojām nespēju šo aktieri kā galveno labo tēlu redzēt :D bet gan jau :) Bet Sandra tik forša! ^^
Un es iefanoju par mirkli video, kad bija tā čūska un šis galvenais varonis parkā ar to kkādu beibi laiž pa kreisi..!! Super simbolika! :D :love:

0

47

Paloma написал(а):

Un es iefanoju par mirkli video, kad bija tā čūska un šis galvenais varonis parkā ar to kkādu beibi laiž pa kreisi..!! Super simbolika!

Nu moš nelaiž pa kreisi, bet vienkārši tobrīd viņam nekā nav vēl ar Lusiju :D Bet jāa.. simboliski!

Paloma написал(а):

s kaut kur maijā arī jums pievienošos, es tā vismaz plānoju

Tik.. ārprāts, nedrīz?! a ko Tu vispār taisies skatīties? CME beigsies, Merlins ar.. vai vispār neko?

Paloma написал(а):

Es tikai joprojām nespēju šo aktieri kā galveno labo tēlu redzēt :D bet gan jau

Kas zina..moš pēc tam nesapratīsi, kā spēji viņā ļauno redzēt :D

Un jāā...dziesma ir skaaaistums! Ar vislaik klausos! nu kurš būtu šaubījies, ka ar Marc Anthony un Sandru būs smuka dziesma?  :love:

0

48

aNgeL написал(а):

Nu moš nelaiž pa kreisi, bet vienkārši tobrīd viņam nekā nav vēl ar Lusiju  Bet jāa.. simboliski!

Nu, čūskas dēļ es domāju, ka gluži tīri tur tas viss nav :D

aNgeL написал(а):

Tik.. ārprāts, nedrīz?! a ko Tu vispār taisies skatīties? CME beigsies, Merlins ar.. vai vispār neko?

erm, neko. Plānoju apmēram līdz savai dz.d.noskatīties Merlinu, CME tur dažas dienas klāt, un viss līdz maijam :) Tad jau redzēs kā sanāks, bet tādi ir plāni. Tad jau vasarā varēs uzdzīvot :)

0

49

Paloma написал(а):

Nu, čūskas dēļ es domāju, ka gluži tīri tur tas viss nav :D

Nez.. Krāpšana nav raksturīgi šīs scenāristes galvenajiem varoņiem..Nu ok..ir kaut vai tajā pašā Amor real. Bet nu vienalga.. jānogaida un jāpaskatās kas un kā bus.
Drausmas..līdz maijam.. pagājšgad kaut kas līdzīgs bij, ne? Šogad ar tā paša iemesla dēļ?

0

50

aNgeL написал(а):

Drausmas..līdz maijam.. pagājšgad kaut kas līdzīgs bij, ne? Šogad ar tā paša iemesla dēļ?

Ar manu atmiņu... :D bet es nojaušu, ka jā :) Nu un vnk man laika maz tik un tā. :)

0

51

Izskatās, ka telenovele būs interesanta :) Un man iepatikās dziesma, ļoti patīk Marka Entonija balss.

0

52

Īstenībā, tas mani mazliet biedē. Jo vienmēr, kad ļoti gaidu kādu telenoveli, kad liekas, ka būs ļoti interesanta, tad sanāk vilties.. Ļoti ceru, ka tā nebūs.
Jāa.. tagad subtitrējot Sortilegio, skatoties uz to, cik ļauns un varmācīgs ir Bruno, ari kļūst dīvaini iedomāties, ka Ivans būs labs :D

0

53

aNgeL написал(а):

Īstenībā, tas mani mazliet biedē. Jo vienmēr, kad ļoti gaidu kādu telenoveli, kad liekas, ka būs ļoti interesanta, tad sanāk vilties.. Ļoti ceru, ka tā nebūs.
Jāa.. tagad subtitrējot Sortilegio, skatoties uz to, cik ļauns un varmācīgs ir Bruno, ari kļūst dīvaini iedomāties, ka Ivans būs labs :D

Njā tas ir grūti iedomāties kādu īpaši ļauno tēlu, kurš tēlos labo. Tā ir bijis arī ar citiem aktieriem, kuri vienmēr tēlo ļaunos un pēkšņi labos, kaut kā nevar pierast, jo atmiņā no tā aktiera ir cits tēls.
Es esmu nedaudz ar Zepedu labā lomā redzējusi telenoveli Acoralada, un Soy tu dueņa viņš arī vairāk tēloja labo nekā ļauno, bet manuprāt Bruno loma ir viņa karjeras labākā loma.

Man piemēram bija liela vilšanās ar Fantasma de elena, Soy Tu duena un ar Manana es para siempre arī daļēji.

0

54

Jā. es arī vīlos El fantasma de Elena. Toties pretēji bija ar CME - vispār netaisījos skatīties (lai gan tie promo un tml patika, bet vienkārši nejutu pievilkšanās spēku pie telenoveles), bet tomēr sāku skatīties un izrādījās, ka dievīga telenovele (precīzāk dievīga Renata :D Un Renatas un Heronimo ainas).

0

55

aNgeL написал(а):

Jā. es arī vīlos El fantasma de Elena. Toties pretēji bija ar CME - vispār netaisījos skatīties (lai gan tie promo un tml patika, bet vienkārši nejutu pievilkšanās spēku pie telenoveles), bet tomēr sāku skatīties un izrādījās, ka dievīga telenovele (precīzāk dievīga Renata :D Un Renatas un Heronimo ainas).

Jā par CME esmu pārsteigta. Jo pirmstam biju redzējusi daļēji gan La mentira, gan El Juramento un domāju ka tas būs kārtējais pārkopētais sižets. Bet CME  ir pilnīgi atšķirīgs. Un Renata ir burvīga varone, Silvija pat ir atzīta par labāko esmas aktrisi šonedēļ, viņas un Jeronimo ainas ir jaukas un  spēcīgas. Ceru ka man būs kādreiz laiks turpināt skatīties šo burvīgo seriālu, tagad esmu tā nokrāvusies ar darbiem, ka vispār nevienu telenoveli apskatīties nav laika.

0

56

aNgeL написал(а):

Jā. es arī vīlos El fantasma de Elena. Toties pretēji bija ar CME - vispār netaisījos skatīties (lai gan tie promo un tml patika, bet vienkārši nejutu pievilkšanās spēku pie telenoveles), bet tomēr sāku skatīties un izrādījās, ka dievīga telenovele (precīzāk dievīga Renata  Un Renatas un Heronimo ainas).

Hihi, malacis, ka sāki skatīties tomēr :P

Par pārējām es piekrītu - Fantasma de Elena, Duena... Tās bija vilšanās :( vēl ko no tādām atceros, mazliet arī Zorro. Nu, nebija tik traģiski, bet es biju gaidījusi vairāk. :)

Jā, Duenā Zepeda bija tāds ne īsti sliktais, bet tik un tā man viņu kā protagonistu grūti iedomāties... otrajā plānā - ok, bet galvenajā lomā dīvaini :D

0

57

http://i14.fastpic.ru/big/2011/0223/0b/12040790e863bdd5c62b26f676fd6d0b.jpg

0

58

Tā tipa viņa bērnībā, jaunībā un pieaugusi? :D

0

59

Visnotaļ loģiski, ne? :D :D
Gan jau. Teica tak, ka būs 3 etapi.. laikam šie arī ir visi 3.

0

60

Ak, David jaunā telenovelē, turklāt viņš ir pozitīvais.. :love:
Wāāāāāh.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)