TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)


La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)

Сообщений 61 страница 71 из 71

61

Cik burvīgi, ka Tevi arī tas priecē :) Es jau nespēju sagaidīt, kad paies 2 nedēļas. Vienmēr tik interesanti sagaidīt jaunas telenoveles, lai gan Meksikas telenovelēm tās pirmās sērijas ne vienmēr īpaši piesaitošas.

0

62

aNgeL написал(а):

Cik burvīgi, ka Tevi arī tas priecē

Viņu redzēt turklāt vēl jaunā telenovelē, kurā'viņš ir pozitīvais?! :love:  :love:  :love: Un vēl komplektā Sandra un Gabriels! :love:

aNgeL написал(а):

Vienmēr tik interesanti sagaidīt jaunas telenoveles, lai gan Meksikas telenovelēm tās pirmās sērijas ne vienmēr īpaši piesaitošas.

Eh, vecie labie pagātnes stāsti.. :D

0

63

Jā. Dāvids atkal ar Gabrielu Soto kopā :D  ^^

0

64

aNgeL написал(а):

Jā. Dāvids atkal ar Gabrielu Soto kopā

Kā Daniela ar Viljamu! :D

0

65

Tu paturpināji manas domas :D Un Dāvids jau ar Viljamu bija Accoraladā.. Viņu visu ceļi vislaik krustojas.. :D

0

66

aNgeL написал(а):

Un Dāvids jau ar Viljamu bija Accoraladā.. Viņu visu ceļi vislaik krustojas..

Nezinu, mani tas pat savā ziņā piesaista! :D

0

67

Jā. Tas vienmēr ir interesanti, kad aktieri vairākkārt piedalās kopīgos projektos.
Ak, bet galvenais, ka Viljama ceļi krustojas ar Dannas ceļiem, un Salvadors Mehija piepildīs manu lielo sapni  :love: Un pēc šī projekta Karla Estrada varētu ar Viljamu kaut ko nofilmēt :D Es novirzījos no tēmas. ak :D

0

68

Es jau pēc tava avatara spriežu cik lielā laimē esi! :D

0

69

Dažas lietas, kas zināmas par sižetu:

Ivans (Davids Zepeda) ar savu māti Alīsiju (Leticia Calderon) nāk no nabadzīgas ģimenes. Ivanam un Mari Paz (Laisha Wilkins) būs romāns. Mari Paz paliks stāvoklī, bet nevēlēsies bērnu no vīrieša, kurš viņai nespēj neko piedāvāt. Lusija (Sandra Echeverria), Mari Paz māsa ir slepeni iemīlējusies Ivanā. Ivans ir nepatiesi apsūdzēts (droši vien slepkavībā), un viņam jābēg no valsts. Paiet gadi un Ivans atgriežas, lai atriebtos par pagātnē nodarīto, Mari Paz un atrastu savu bērnu. Viņš no jauna satiekas arī ar Lusiju, kura joprojām mīl viņu, un kurā iemīlas viņš pats, taču starp abiem atrodas Ivana atriebības vēlme.

0

70

Interesants sižets, paldies, jau sen gribēju Tev jautāt par ko īsti ir šis stāsts, lai gan no promo jau kko sapratu.. :) ^^

0

71

Jā. Mani arī sižets interesē..Īsti neko daudz tāpat saprast nevar. Bet nu pamatdoma vismaz ir! Vienīgais nav saprotams, cik drīz Ivans iemīlēsies Lusijā! Tas ir interesanti..bet interesanti arī to būs vērot, iepriekš nezinot :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » La Fuerza del Destino (Televisa, 2011)