TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015


Eirovīzija 2015

Сообщений 41 страница 60 из 895

41

Francija

•Amaury Vassili - «Sognu»

0

42

Mēs ar Daci fanojam par Musiqq. LOL.

0

43

Nu, ko laikam esmu atradusi savus favorītus šogad  :crazy:

Dziesma vnk super  :love:

0

44

Mani favorīti dzīvajā -

Отредактировано etansy (12.03.2011 17:39)

0

45

Vēl viens ieraksts :)

Aaaaa, es fanoju, aaaaaaaa  :crazyfun: Tā patīk! VIŅIEM IR JĀUZVAR! :crazy: http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

46

Ehh.. par gariem laikiem atradu ceļu uz forumu.. :D

Man pagaidām ir sarežģīta situācija, jo ir izvirzījušies vairāki favorīti, tāpēc vienīgais, kas mani glābs no šīs situācijas ir maijs..
Kamēr vēl ne pusfināls, ne fināls nav pienācis, mani favorīti ir šādu valstu pārstāvji:

Igaunija, Norvēģija, Lielbritānija, Armēnija. Tuvu šai līnijai ir arī Slovākija un Grieķija.. :)

0

47

Tikko strādājot fonā noklausījos abus video, kas ir šajā lapā (es domāju, atšķirīgos, nevis vienas dziesmas 3 izpildījumus :P), un... piedodiet, mani garlaikoja jūsu Blue :blush: manām ausīm ļoti... tipiska dziesma. Un paši izskatās tipiski. Un.. nu jā. Tā man šķita.

Toties man patika Francija! ^^ Ok, atkal jau var runāt, vai tā ir Eirovīzijas dziesma, bet dziesma kā tāda man tiešām patika :)

0

48

Paloma написал(а):

bet dziesma kā tāda man tiešām patika

Tapē, ka līdzīga IL Divo dziesmām un izpildījumam (vokālam) :D

0

49

Paloma написал(а):

Toties man patika Francija!  Ok, atkal jau var runāt, vai tā ir Eirovīzijas dziesma, bet dziesma kā tāda man tiešām patika

cik nu čekoju, ad daudzi paredz Francijai uzvaru.

Man ta īsti vēl nav favorīta. Moš Latvija tik. LOL. Bet es arī neesmu tā aktīvi visus nokalusījusies, tik dažus. Blue ir okey, bet nav tādas mežonīgas sajūsmas. Bet vismaz prieks, ka Britanija beidzot sūta ko normalu, nevis tikai kādu tāpec, ka ir jāsūta.

0

50

albalonga написал(а):

Blue ir okey, bet nav tādas mežonīgas sajūsmas.

Nu bet viņi var dabūt balsis tikai par to, ka ir Blue... dziesma tur vispār var nespēlēt nekādu lomu.. ;)

0

51

Siikaa написал(а):

Nu bet viņi var dabūt balsis tikai par to, ka ir Blue... dziesma tur vispār var nespēlēt nekādu lomu..

Jā, šitam piekrītu! Blue ir ļoti populāra grupa visā pasaulē, tapēc domāju par to vien viņi dabūs daudz balsis. :)

0

52

Šodien visu dienu darbā klausījāmies Eirovīzijas dziemsas un mūsu musiqq man pat ļoti patīk un Blue beidzot oepatikās un francūzis iepatikās. Un man mežonīgi patīk vienkāršais itālis un Bosnija un hercogovina ir spēcīgi un skaisti un atkal Turkiem roks man patīk. Tagad uz sitiena vairs neatceros, kuri vēl patika. Kaitinaja tā dziems par Rusinku un kaitināja I love you Belarus. Un protams kaitināja Portugāle. Krievijas tas džekiņš Dacei pēc iskata patika, bet man ne dziems, ne izskats. Un bāc - Vāciešiem atkal Lēna. Tas ir kaitinoši. Dziesma ir okei, bet es nefanoju. Ne Lietuvas, ne igaunijas man nepatīk. īslande vēl interesanta. Gejiskie dvīņi no Īrijas man nepatīk, Zviedri, Garieķi nepatīk. Norvēģijas vienkāršiba jauka, Dānija lipīga, Soms jauks. Ā. Nīderlande bija manā stilā, lai gan biki dziesmai kas pietrūkst.

0

53

Neesmu visas noskatījusies, bet vienu vakaru paskatījos, kas bija izliktas apollo - un biju šausmās. :D Nē, bet tiešām... man šķiet visas pārslēdzu nenoskatījusies līdz beigām - labi ja līdz pusei tiku. Visas tās ķēmošanās un ākstīšanās vai arī pilnīgi neizteiksmīga dziesmiņa par mīlestību...
Kaut cik vienīgi klausāma šķita tāda sarkanmataina dāma, kas klipā lidinās pa mākoņiem - aizmirsu valsti :D
nu un roks vienkārši nav manā gaumē, tā ka par to es neesmu objektīva spriedēja :D

kaut kad būs jāpaklausās pārējās... :)

0

54

Man holandieši patīk  8-)
http://www.youtube.com/watch?v=KlneiG2b … r_embedded

0

55

Ak, mani favorīti noteikti ir Blue! ( Vienmēr bijusi viena no manām mīļākajām grupām! :love: ) Nu, jā, un man gribētos, lai viņi uzvarētu šogad! :D  :love:  Tā dziesma arī ļoti forša, ak, un es dievinu Lee Ryan balsi! :love:  :love:  :love:

Отредактировано Mariposa (30.04.2011 15:07)

0

56

Mani favorīti arī ir Blue, bet nežēlīgi patīk Turki arī.

0

57

ā un tad man māsa pielipināja Zviedrijas dziesmu, bet tā man dikti besī. Tad man konkrēti nepatīk Īrija.

0

58

Tāks, nu es centīšos ieviest kārtību savos favorītos. Likšu savu topu vnk:
1. vieta (Nīderlande/UK) -
Nīderlande, 3JS "Never Alone"

UK, Blue "I can"

3. vieta - Francija, Amaury Vassili "Sognu"

4. vieta - Dānija, A friend in London "New Tomorrow"

5. vieta - Latvija, Musiqq "Angel in Disguise"

6. vieta - Igaunija, Getter Jaani "Rockefeller Street"

7. vieta - Norvēģija, Stella Mwangi "Haba Haba"

Nu pagaidām tā kaut kā. Pirmās trīs vietas īstenība visas var likt uz 1. vietas pjedestāla, visas trīs mežonīgi patīk  :love: Un Amaurijam vēl tā militārā jaciņa mugurā  :love:

Отредактировано cravey (10.05.2011 14:26)

0

59

Kam interesē šī ir "Sognu" angļu val. versija - arīdikti laba  :love:

I would dream about her
With her voices soft and puresome
It’s the memory totally embraced
When the night ends I descend

I would dream about her
But I always lament her
And if this heart finds it hard to care
How to get through come tomorrow

I’m down upon my knees
I’m there, staring at the ocean
We could have had the world
So that you’re not here, I must dare to dream
That your soul is not so far away

I shall see you here’s what I shall say
It’s a song made for today

Mournful, I keep crying
Pray to heaven till I’m dying
On the mountain, running from time
And the nighttime has to end

In my tomorrow we’ll die together

Bilan, šito dziesmu jo vairāk klausās, jo vairāk iepatīkas  %-)

0

60

Nu man laikam šobrīd Amorijs ir pirmajā vieta.

A te man personīgi tragiski jaunumi - Streips sogad Eirovīziju nekomentēs...

http://mango.delfi.lv/zinas/tv_sovi/eir … d=38429801

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Eirovīzija 2015