TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off


Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off

Сообщений 21 страница 40 из 104

1

Bloodlines series
This spin-off series centers around Sydney the Alchemist, as well as Jill, Eddie, and Adrian.

BLOOD DOESN'T LIE.

Rose's story might have wrapped up in the Vampire Academy series, but there's still lots more to tell about the other characters from that world. This spin-off series centers around Sydney the Alchemist, a human teen who's part of a group to keep the existence of vampires secret from the world. Sydney's spent her entire life being taught that vampires and dhampirs are evil and unnatural, but all that's about to change when she's forced into hiding with Jill, Adrian, and Eddie...

Ielādes links pirmajām divām grāmatām:

http://richellemead.com/images/bloodlines-120.jpg

#1 - Bloodlines

Sydney is an alchemist, one of a group of humans who dabble in magic and serve to bridge the worlds of human and vampires. They protect vampire secrets - and human lives. When Sydney is torn from her bed in the middle of the night, at first she thinks she's still being punished for her complicated alliance with dhampir Rose Hathaway. But what unfolds is far worse. Jill Dragomir - the sister of Moroi Queen Lissa Dragomir - is in mortal danger, and the Moroi must send her into hiding. To avoid a civil war, Sydney is called upon to act as Jill's guardian and protector, posing as her roommate in the last place anyone would think to look for vampire royalty - a human boarding school in Palm Springs, California. But instead of finding safety at Amberwood Prep, Sydney discovers the drama is only just beginning...

1. grāmata sērijā tiks izdota 2011. gada 23. augustā

http://richellemead.com/images/TGL-120.jpg

#2 - The Golden Lily
Sydney Sage is an Alchemist, one of a group of humans who dabble in magic and serve to bridge the worlds of humans and vampires. They protect vampire secrets—and human lives.

Sydney would love to go to college, but instead, she’s been sent into hiding at a posh boarding school in Palm Springs, California–tasked with protecting Moroi princess Jill Dragomir from assassins who want to throw the Moroi court into civil war. Formerly in disgrace, Sydney is now praised for her loyalty and obedience, and held up as the model of an exemplary Alchemist.

But the closer she grows to Jill, Eddie, and especially Adrian, the more she finds herself questioning her age–old Alchemist beliefs, her idea of family, and the sense of what it means to truly belong. Her world becomes even more complicated when magical experiments show Sydney may hold the key to prevent becoming Strigoi—the fiercest vampires, the ones who don’t die. But it’s her fear of being just that—special, magical, powerful—that scares her more than anything. Equally daunting is her new romance with Brayden, a cute, brainy guy who seems to be her match in every way. Yet, as perfect as he seems, Sydney finds herself being drawn to someone else—someone forbidden to her.

When a shocking secret threatens to tear the vampire world apart, Sydney’s loyalties are suddenly tested more than ever before. She wonders how she's supposed to strike a balance between the principles and dogmas she's been taught, and what her instincts are now telling her.

Should she trust the Alchemists—or her heart?

2. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2012. gada 12. jūnijā.

http://www.richellemead.com/images/Indigo120.jpg

#3 - The Indigo Spell
In the aftermath of a forbidden moment that rocked Sydney to her core, she finds herself struggling to draw the line between her Alchemist teachings and what her heart is urging her to do. Then she meets alluring, rebellious Marcus Finch--a former Alchemist who escaped against all odds, and is now on the run. Marcus wants to teach Sydney the secrets he claims the Alchemists are hiding from her. But as he pushes her to rebel against the people who raised her, Sydney finds that breaking free is harder than she thought. There is an old and mysterious magic rooted deeply within her. And as she searches for an evil magic user targeting powerful young witches, she realizes that her only hope is to embrace her magical blood--or else she might be next.

3. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2013. gada 12. februārī.

#4 - The Fiery Heart

A scoop from Richelle Mead: "Bloodlines #4 is called The Fiery Heart.

This'll make a lot more sense when you read Indigo, which I'm starting to get super impatient for. Come on, February! Lots of big things happen in Indigo, and you romance fans are going to pass out. You know what also might make you pass out? This:

The Fiery Heart is going to be told from both Sydney and Adrian's points of view. That's right. If you've ever wanted to get inside the crazy world of Adrian Ivashkov's head, this is it. It'll still be in first person, but the POV will alternate chapters. I'm so excited about this, it's not even funny. Well, actually...since it's Adrian, it'll be hilarious. I think you guys'll love it[..]"

4. grāmata "Bloodlines" sērijā iznāks 2013. gada 19. novembrī.

http://www.bloodlinesseries.com/

0

21

Vai tad "forbidden romance" nozīmē, ka Džila nevarētu būt ar Adrianu? :D

Bet vāks ir tiiik smuuuks! :love:

0

22

Džila un Adrians abi ir Moroi, turklāt es kko atceros, ka Adriana famīlija viņu vienu brīdi gribēja savest ar Lisu, jo vēlējas apvienot Ivaškovu un Dragomiru dzimtas. Turklāt Džila tagad ir karalienes māsa. Domāju, ka abas ģimenes būtu tikai un vienīgi par Džilas un Adriana savienību :) Forbidden varētu būt nedaudz vecuma ziņa, lai gan Džilai un Adrianam manuprāt arī ir 7 gadu starpība, tieši tāpat kā Rozai un Dimitrijam. Domāju, ka Džila būs vai nu ar Ediju vai ar kādu human džeku no tās Palm Springas skolas. Tas ar vēl varētu būt forbidden.

0

23

Kamēr vēl gaidam atgriešanos VA pasaulē ar Rišelas Mīdas jaunāko grāmatu "Bloodlines" tikmēr jau netā ir iespējams lasīt 1. nodaļu:
http://www.scribd.com/doc/60088608/Bloo … -Chapter-1

Kā arī pirms nedēļas Rišela izsludināja sekojošu piedāvājumu - ja pa nedēļu "Bloodlines" grāmatu skaits iepriekšpārdošanā sasniegs 10 000 kopiju, tad viņa publicēs sākotnējo "Bloodlines" 1. nodaļu. Un fani šo te noteikumu izpildīja. Tagad - ar ko atšķiras sākotnējā 1. nodaļa, no tās, kas būs lasāma grāmatā?
Sākumā Rišela plānoja "Bloodlines" sēriju rakstīt 3. personā un pa nodaļām mainīt varoņu skatu punktus. Tomēr beigās šis te variants nevarēja īstenot autores iecerēto un Rišela pārgāja pie 1. personas varianta, kā tas bija VA grāmatās, kur visu lasījām no Rozas skatu punkta. "Bloodlines" šis tātad būs Sidnijas skatu punkts.

Savukārt sākotnējā 1. nodaļa rāda mums pavisam savādāku iesākumu, jo tudududumm.... lai arī rakstīta 3. persn., bet tā ir no Adriana skatu punkta! Tātad pirmo un, iespējams, pēdējo reizi mēs varam ielūkoties Adriana prātā, kāda ir viņa dzīve, kopš Roza sagāja kopā ar Dimku @"Last Sacrifice". Un tā - ENJOY :) :
http://shelf-life.ew.com/2011/08/03/vam … l-chapter/

0

24

Un vēl bonusiņi - feisbukā un twitterī Bloodlines Global Page publicē varoņu treilerus ar jau dzirdētiem citātiem, kā arī jauniem no "Bloodlines" grāmatas. Tika veikta arī aktieru atlase, kas tēlos mūsu mīļos varoņus šajos treileros. Kā arī nu jau 3. nedēļu pēc kārtas tiek publicēti Edija citāti no "Bloodlines". Personīgi es varu apgalvot vienu, pēc visiem šiem, jo īpaši pēc Edija citātiem, es ar nepacietību gaidu šo grāmatu #septembercan'tcomesoonenough

Rozas treileris:

Dimkas treileris:

Adriana treileris (ar citātiem no "Bloodlines"):

EDIJA CITĀTI:

1. "I want her to be happy. It's worth sacrificing myself"

2. "I'm not trying to smother you, but I can't have anything happen to you. Not again."

3. "Adrian told me."
    "Damn him. Why can't he be as oblivious as he pretends?"

0

25

Bloodlines treileris + pirmās 4 "Bloodlines" nodaļas:
http://shelf-life.ew.com/2011/08/16/sne … loodlines/

OMG, vot pēc šitā es saredzu potenciālu Adriana/Sidnijas attiecībām :D

Vairs tikai 6 dienas līdz Bloodlines  :crazyfun: Mums gan vēl kādas 2ned vismaz, kamēr kņiga atsūtīsies :(

0

26

Ak, bet 2 nedēļas ir krietni mazāk kā 2 mēneši! :love: Gaidāāāām!!! :love:

0

27

Yay, iegāju savā e-pastā, un man jau 16. izsūtīta grāmata  :crazyfun: Ta kā septembra pirmajā nedēļā kkur arī jāpienāk  :crazyfun:  :crazy: Savukārt pāris dienu atpakaļ tāpat arī izsūtīta VA grafiskā novele - ufff, būs man dāvanas 1. septembrī :D

0

28

Ak, pilnīgi neticami!!! Gājām ar mammu ārā no mājas tagad pie omas un pastkastē ziņa no pasta - TAGAD TURU SAVĀS ROKĀS BLOODLINES. JAU 1 DIENU PIRMS OFICIĀLĀS GRĀMATAS IZLAIŠANAS!!! Bookdepository šoreiz pa gaisa pastu sūtījuši, jo atnāca pa 7dienām ieskaitot brīvdienas :crazyfun:  :crazyfun: Tik skaists vāciņš  :love:
Ta kā, tie, kas pasūtīja gaidiet - jums arī kuru katru brīdi jāpienāk  :playful:

0

29

Nu tad beidzot tiku pie lasīšanas un "apriju" pirmās četras nodaļas. Diemžēl tālāk vairs nevaru palasīt dēļ vakardienas negulētās nakts. Bet tas, ko izlasīju līdz šim - esmu SAJŪSMĀ! Tās sajūtas, kas pārņem lasot atkal par to pasauli, un vēl jo vairāk brīdis, kad parādās Adrians, kas vispār bija tāds, kur toč jākrīt gar zemi un jāsmejas :D tā teikt, uznāciens tīrā Adriana stilā :D Savukārt vēl pārējo iemīļoto varoņu parādīšanās liek saprast, cik ļoti man viņu pietrūka šos gandrīz deviņus mēnešus kopš "Last Sacfrifice" izlasīšanas  :love: Jaunas mistērijas sēklas jau ir iestādītas, Krista jau ir kļuvusi vairāk kā ziņkārīga  :playful: Tagad tik pagulēt, atgūt enerģiju un tad turpināt lasīt  :crazyfun:

Komentus centīšos rakstīt bez spoileriem, lai arī nav kārdinājuma spoileru lodziņus vērt vaļā  :whistle:

P.S - Lai iekārdinātu jūs vēl vairāk - šajās pirmajās nodaļās ir viena atkāpe attiecībā uz Rozu un Dimku, kas liks jums jauki nopūsties  :love:

0

30

Euuu, ko tas nozīmē? Es jūtos apdalīta. :D Vakar jūsminājos par e-pastu, ka ir izsūtīta grāmata - bet dažs labs jau ir saņēmis! Un es ar no bookdepository pasūtīju. o.O
Bet nu gaidu, gaidu - nu jau arī drīz līdz manīm jāatnāk! :love: Hm, man pēkšņi tik daudz lasāmvielas un tik maz laika... :D

0

31

Būs, Palo, nu jau gan jau drīz būs :) Es vēl šonedēļ gaidu grafisko noveli un tad novembra beigās VA gidu :)

Mans komentārs pēc izlasītām 10 nodaļām: ir viens mīnuss spin-off sērijās, ja esi lasījis sākuma noveles. Tajās vienmēr būs kaut kas līdzīgs, līdzīga situācija, kuru tad lasot spin offā uzreiz atkodīsi. Tā arī šeit. Tas gan vēl nav apstiprināts, bet 99%, ka es pareizi sapratu tās pazīmes. Tas man lika nedaudz vilties. Savukārt tiem, kas varbūt nav lasījuši VA, šis būs kas jauns un nebijis, tāpēc interesantāks. Bet tas tā. Kaut kam tādam bia jābūt, jo īpaši zinot, cik ļoti tuvas man VA noveles. Arī kopsummā man šķiet, ka šī grāmata lēnāk virzās uz priekšu salīdzinoši ar VA 1. grāmatu. Arī romantikas līdz šim praktiski nav bijis, lai gan nu jau ir toč zināms par vienu pāri, kas droši vien izveidosies grāmatu turpmākajā gaitā. Bet Rišelas pluss ir tāds, ka pat bez romantikas, viņas stils ir tik burvīgs, ka grāmata tik un tā liksies superīga un ar nepacietību tiks pāršķirta nākamā lapa :) Patīk arī skolas vide, kas pietrūka VA grāmatās, pēc tam, kad darbība galvenokārt risinājās Moroi galmā ;)

Runājot par pašiem varoņiem - man patīk lasīt no Sidnijas POVa. Lai gan Rozas raksturs man šķita pievilcīgāks, kā POVs pēc kā lasīt, bet Sidnija dod tādu, mums, kā cilvēkiem, tuvāku skatījumu uz vampīru pasauli. Tāpat arī (kas vēl nav apstiprināts grāmatā, bet pēc Edija reakcijas vienīgais risinājums) būs jauks pārsteigums VA faniem, kāda varoņa sava veida "atkalredzēšanās". Gaidu tagad, kā šis ieies kopīgajā kontekstā. Adrians vēl joprojām dod šai grāmatai vislielāko dzīvību. Mīlu viņu šeit neizsakāmi :love: . Mans top VA pasaules varonis joprojām ir Dimka, kurš ceru katrā lapā, ka kādā brīdi "ieradīsies", bet Adrians ir labs kā galvenais vīriešu varonis. Deimona fani no TVD būs sajūsmā :D Džila pašlaik ir noslēpumā tīta, ļoti līdzīgs priekšstats kā jau VA izveidojās. Savukārt runājot par Adriana un Džilas attiecībām - domāju, ka katram lasītājam ārkārtīgi patiks, kā viņš par viņu rūpējās un uztraucās. Tas ir gluži vienkārši skaisti :)

Tas pagaidām viss. Paēdīšu vakariņas un došos lasīt tālāk.

0

32

Izlasīju līdz galam  :flirt:

Nu ko, atkal jāgaida kādi 9 mēneši līdz nākamajai grāmatai :D Bet šoreiz nav tik grūti, jo varu nomierināt, ka kliffs nav tik liels, cik vairāk sirdij tīkams. Pati pēdējā grāmatas rindiņa ir mana vismīļākā šajā grāmatā  :love: Kad izlasīsiet, sapratīsiet kāpēc  :flirt:
Īpaši daudz komentu pēc pēdējā posta nav. Kopsummā grāmata man patika. Lai gan salīdzinoši ar VA, manā skatījumā, kaut kas pietrūka. Bija interesanti, ātri lasījās, bet visas galvenās mistērijas bija diezgan ātri saprotamas. Man patīk, ka mani pārsteidz, šeit tas diemžēl tā nebija, atšķirībā no visām VA grāmatām, kur tu pilnīg biji kā apburts un ievilkts visā tajā iekšā. Un jā, prasīs laiku pierast pie citiem galvenajiem varoņiem, lai gan gana simpātiskiem un zināmiem, taču Roza un Dimka ir neaizstājami. Kā arī varu teikt to, ka pašlaik vismaz, galvenā pāra ķīmiju nevar salīdzināt ar to, cik saistoša, skaista, neaprakstāma, burvīga, brīnišķīga un vēl, un vēl tā bija Rozai un Dimkam. Bet jāņem vērā, ka šī ir tikai pirmā grāmata, un potenciāls tur noteikti ir, jo īpaši pēc pēdējās nodaļas :) Tāpat arī otrā plāna pāra attiecībās  :flirt:

All in all, lasīt var, bet negaidiet neko mindblowing. Protams, tas viss ir tikai mans viedoklis. Cik nu pašlaik esmu lasījusi iepriekšējās atsauksmes, cilvēkiem patika :)

0

33

Tiem, kas vēlas pasūtīt Bloodlines sērijas 2. grāmatu "The Golden Lily" iesaku to darīt šobrīd, jo @bookdepository.co.uk šī grāmata pašlaik maksā vien 5,22eur, kas ir 3,78Ls ;)
http://www.bookdepository.co.uk/Golden- … 1595143181

Grāmata iznāks 2012. gada 1. maijā ;)

0

34

Sacīts - darīts! :D Ārprāts - 251 diena līdz izdošanai :D

0

35

Yahooo, man šodien pastkastītē (nav tik liela, tapē ielīda) atnākusi VA grafiskā novele - ahh, šis būs kolosāls vakars :love: Man šķiet, ka tagad, kad Amazon pārpirka bookdepository, viņi ir atsākuši gaisa pasta piegādi, jo līdzekļi ir parādījušies  :flag: Jo šī grāmata man tagad pa 6 dienām atnāca, ieskaitot brīvdienas  :playful:

Paloma написал(а):

Sacīts - darīts!:D Ārprāts - 251 diena līdz izdošanai :D

Malacis, Palo, iespēja ieekonomēt un reizē nopirkt iemīļotas sērijas grāmatu ir jāizmanto :) Pie tam šis ir cieto vāku izdevums (hardback edition). Es pilnīg šokā biju, ka tik lēti, jo parasti par cieto vāku izdevumiem sāk piķot sākot no 9eur un uz augšu.

0

36

Oo, forši tev!! :) gribēšu redzēt to grafisko noveli!

Jā, Bookdepository tagad pieder Amazonei? Nemaz nezināju. :) Bet patīkami, ka tev tik ātri pienāca! Varu cerēt nākamās nedēļas sākumā saņemt pavēsti par ierašanos pastā :D atkal laikam būs jāstaipās apkārt ar laulību apliecību, jo esmu visai droša, ka pasūtīju ar veco uzvārdu vēl... :D

Par Golden lily - tāpat skaidrs, ka to grāmatu man vajadzēs, tad kāpēc nepasūtīt pēc iespējas lētāk? Man gan varbūt pat paperback labāk patiktu, bet galvenais jau saturs! :)

0

37

Cietajos vākos smukāk saglabājas un mazāk apbružājas  :playful:

0

38

Mazliet bēdīga ziņa. 2. grāmatas izdošanas datums ir nevis 1. maijs, bet gan 19. jūnijs! Mazliet ilgāk jāpagaida būs  :disappointed:

0

39

Varu arī labu ziņu paziņot :) Rišelai Mīdai šodien ap pl. 12:00 piedzimis puisītis :flirt: Apsveicam ar ģimenes pieaugumu!

0

40

Uuu, super par autores ģimenes pieaugumu! :)

Un 19. jūnijs mani pavasarī varbūt sāks uztraukt, jo šobrīd tas šķiet tikpat tālu, cik 1. maijs. :D

Joprojām nepacietīgi gaidu zīmīti no pasta, ka man jāvelkas pakaļ savai grāmatai...!!! :) Nu jau pavisam drīz jābūt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Bloodlines sērija/VA spin-off