TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)


Rubi ( Televisa, 2004)

Сообщений 61 страница 78 из 78

61

Vau, kādu diskusiju pazaudēju, kad biju aizbraukusi... :D
Es pilnībā atbalstu Raganu un Lisu! :)  :friends:  :ok:  Dievināju šo seriālu... :heart:  Nesen tresho reizi noskatījos to!  :dance:  Tas vienmēr paliks manā atmiņā. Kāda Rūbija nebūtu, tomēr man ir viņas žēl. :( Ceru, ka turpinājums būs, kaut ne drīz. Varbūt būs citi aktieri, tomēr tam jābūt. Es neparsteigšos, ja tam uzfilmēs rimeiku. :)
Man Maribella nepatika, kaut pārskatoties trešo reizi, es viņai jūtu līdzi. Sākumā man viņa pat ļoti, ļoti patika, kāzu dienā man bija viņas ļoti žēl, es pat nedaudz paraudāju. Tomēr pēc tam viņa kaut kā mainījās, tāpēc Maribella sāka mani kaitināt. Viņa vilka šo seriālu ar savam runam, pārdzīvojumieim.
Kopumā varu pateikt, ka šīs seriāls, vienmēr paliks manā sirdī, jo kaut ko līdzīgu tam nekad nefilmēja. (tomēr tas nedaudz man atgādinā "Vējiem līdzi") :give_heart:

0

62

rubi написал(а):

Tas vienmēr paliks manā atmiņā. Kāda Rūbija nebūtu, tomēr man ir viņas žēl.  Ceru, ka turpinājums būs, kaut ne drīz. Varbūt būs citi aktieri, tomēr tam jābūt. Es neparsteigšos, ja tam uzfilmēs rimeiku.

Es pilnībā tev pilnībā piekrītu, Rubi!!! :yes:  Es neesmu redzējusi nevienu tik aizraujošu serjālu kā šis. . .un es nevaru nepiekrist nevienam tavam vārdam(nju vienīgi es neesmu redzējusi vējiem līdzi :blush2: )

0

63

rubi написал(а):

Kāda Rūbija nebūtu, tomēr man ir viņas žēl.

Man arii vinjas ljooti zeel.. tomeer viss vareja buut savaadaak, ja vinja aptvertu ka miilestiiba svariigaaka par naudu.. tad buutu ieguvusi gan miilestiibu, gan naudu.. bet no otras puses ir interesanti, ka Fernanda izaugusi izskataas kaa Ruubija un gribees atriebties par Ruubiju ;) man ariii ljoti gribas turpinaajumu ;)

0

64

Lisa написал(а):

Es pilnībā tev pilnībā piekrītu, Rubi!!!   Es neesmu redzējusi nevienu tik aizraujošu serjālu kā šis. . .un es nevaru nepiekrist nevienam tavam vārdam(nju vienīgi es neesmu redzējusi vējiem līdzi  )

;) :friends:  :ok:

aNgeL написал(а):

man ariii ljoti gribas turpinaajumu

Cerēsim un gaidīsim...  :beach:

0

65

Man drausmīgi patika šis seriāls un es cerēju, ka Rūbija paliks beigās ar Alehandro, bet nesanāca... un man no Maribellas vēmiens nāca.. tāda naivule un svētā... fūū
GRIBU TURPINĀJUMU...
:(

0

66

Es lasīju,ka Barbara Mori nevēloties vairs filmēties seriālos,jo viņu interesējot kinoaktrises karjera,nevis televīzija,tādēļ producenti nevēloties filmēt ''Rūbijas''turpinājumu ar citu aktrisi galvenajā lomā.

0

67

Terēze написал(а):

Es lasīju,ka Barbara Mori nevēloties vairs filmēties seriālos,jo viņu interesējot kinoaktrises karjera,nevis televīzija,tādēļ producenti nevēloties filmēt ''Rūbijas''turpinājumu ar citu aktrisi galvenajā lomā.

jā, ir tas dzirdēts.. žēl, ka tā. Tomēr jau bija runa par Rūbijas turpinājumu un daudzi skatītāji cerēja uz to, varēja jau Barbara paciesties bišķi..

0

68

Help!!!!!
Vai var kautkur lejupieladet visu serialu?

0

69

Marizza написал(а):

Vai var kautkur lejupieladet visu serialu?

Vai spāņu valodā der?

0

70

aNgeL написал(а):

Vai spāņu valodā der?

Ja!!! Spanu valoda ari mekleju!

0

71

Es nosūtīju tev linkus vēstulē ;)

0

72

aNgeL написал(а):

Es nosūtīju tev linkus vēstulē

LIELS PALDIES!!!  :jumping:

0

73

Biju siikais kad sho seriaalu radija tv3

0

74

Man arī telenovela Rūbi patika. Atceros, kā Rūbija izmisīgi centās kļūt bagāta, pievērsās pat uzņēmējam, kurš bija arī grāfs. Katrā meitenē un sievietē ir kaut kas no Rūbijas rakstura. Pazīstu vienu šādu ,,Rūbiju'' Vel tagad ir iedomīga. :crazyfun:

0

75

+2

76

Nu jau kāds laiciņš pagājis, kopš piepildīju to seno sapni noskatīties Rūbiju vēlreiz. Pārsteidzoši, cik daudz bija aizmirsies, lai arī, kad Rūbiju rādīja pirmoreiz TV3, man bija kaut kādi 14-15 gadi, tāpēc arī tagad bija daudz pārsteiguma momentu.
Joprojām viņa patīk, lai arī daudz kas pašas dzīvē mainījies, skatījums uz lietām, daudz ko pati iesmu piedzīvojusi un tomēr tajā realitātē, kur nav nekā īsta, patīk noraudzīties uz kaut ko, kas atšķiras uz vispārējā fona, šajā gadījumā Rūbija, kas ir galvenā varone un arī galvenā ļaundare.
Palasīju arī komentārus šeit, biju pārsteigta lasīt, ka seriāls nepatika tādēļ, ka tas beidzās par sliktu galvenajai varonei. Tā vien liekas, ja Rūbija nebūtu galvenā varone, viņa būtu saņēmusi pēc nopelniem, bet tagad daļa cilvēku gaidīja mistisko pasakaino tēla mainīšanos un labās beigas. Vēl viens plusiņš no manis tieši šim stāstam, kur sieviete līdz pēdējam dara visu, lai paliktu pie bagātības un naudas. Lai arī par vēlu atmostas, ka mīl to Alehandro, tomēr tas ir par vēlu. Par naudu laimi nenopirksi, arī šis seriāls to nepārprotami parāda. Patiesību sakot, domāju, ka seriāls ir kaut kādā veidā lielisks piemērs tām meitenēm, kas domā, ka dabas dotais skaistums ir iemesls, kāpēc viņas ir kaut ko pelnījušas vairāk nekā citas - kaut kad vienmēr nāksies par tiem darbiem maksāt, kaut kad var izrādīties, ka tās nebija prioritātes, kuras izvēlēties, un, ja tu tik tiešām nemainīsies, nu nekas maģiski labs nenotiks ar tevi. Manuprāt, tāda kā mācība ar visai reālistisku piegaršu tieši to beigu dēļ.
Par tēliem runājot... kaut kur savā mērā Rūbija varēja šķist tīri vai bērnišķīga, bet man tā likās ļoti maz. Dzīvē tik tiešām ir redzētas meitenes, daudz bērnišķīgākas un pat bez tik iespaidīgiem mērķiem kā Rūbijai, un to vien esmu varējusi darīt, kā brīnīties - kā, pie velna, visi uzķeras uz tām lielajām, raudošajām acīm. Neilgā laikā parasti es visiem kļuvu par slikto tēlu. Bet, par Rūbiju runājot, joprojām šķiet tā aktrise neprātīgi skaista, tas smaids, tie skatieni, tie mati, tas viss... Kā man gribētos, lai man ir daļa tās iznesības un pārliecības, kas bija Rūbijas tēlam! Alehandro bija Alehandro, un Maribela bija Maribela, bet visvairāk man patika Ektors. Vairāk nekā tālajā 2004./05. gadā. Tagad, vēlreiz skatoties seriālu, man iekšā bija sajūta, ka būtu gribējies, lai notiek tas brīnums ar Rūbiju, un, ja viņa mainās, lai viņa iemīlas tieši savā vīrā, jo viņš tik neprātīgi viņu mīlēja un bija kā akmens siena, kad vien nepieciešams. Ticēja viņai uz vārda. Cilvēks ar tām īpašībām, kuras labprāt mēs katra saskatītu savās otrajās pusēs. Un, ja Rūbija nebūtu kaut kādā mērā tāda muļķe, kāda viņa bija, tad, apvienojot spēkus, droši vien daudzas lietas būtu varējuši sasniegt arī biznesā.

Bet nu teorija pie teorijas... Skaidrs ir viens, paies atkal kādi gadi, un es atkal noteikti noskatīšos šo seriālu. Starp citu, likās interesanti uzzināt šeit pat komentāros pievienotajā informācijā, ka aktieris, kurš tēloja Alehandro tēvu, pats ir izpildījis Alehandro tipa lomu šī seriāla krietni agrākajā versijā. :)

Отредактировано Evansa (08.11.2018 14:38)

+3

77

Man arī Rūbija patika, viņas raksturs, mīnus ka bija mantkārīga, par vēlu saprata ka Alehandro ir tas īstais, lai gan viņa viņu mīlēja arī būdama precēta. Cik es atceros ka Rūbijas māte centās meitu vest uz pareizā ceļa, lai nekļūst egoistiska, lai nekāro  visu kas ir citiem, bet Rubija māti neklausīja, darīja pa savam. Žēl ka Rubija beigās pailka nabaga un viena, taču viņas ceļu sāka jaunā izskatīgā māsas meita, kura gan klausija viņas padomiem, un sāka pavedināt Alehandro dēlu.

+3

78

nita написал(а):

Man arī Rūbija patika, viņas raksturs, mīnus ka bija mantkārīga, par vēlu saprata ka Alehandro ir tas īstais, lai gan viņa viņu mīlēja arī būdama precēta. Cik es atceros ka Rūbijas māte centās meitu vest uz pareizā ceļa, lai nekļūst egoistiska, lai nekāro  visu kas ir citiem, bet Rubija māti neklausīja, darīja pa savam. Žēl ka Rubija beigās pailka nabaga un viena, taču viņas ceļu sāka jaunā izskatīgā māsas meita, kura gan klausija viņas padomiem, un sāka pavedināt Alehandro dēlu.

Tā jau ir arī dzīvē - ir tādi cilvēki, kuriem saki, ko gribi, viņi nemainās un viss. Dabū pa pieri ar kaut ko un tik un tā... ja gribēs iziet cauri sienai, kaut vai durvis ir līdzās, tad arī ies caur to sienu.
Jā, tas fināls ar māsasmeitu Fernandu bija foršs. Žēl, ka Mori atteicās filmēties tālāk, varētu būt interesanti. :D

Starp citu, nesen uzzināju, ka Mori ir dēls, biju diezgan šokēta ieraudzīt, cik nereāli līdzīgs viņš ir savai mammai. Tā kā divas ūdens lāses. <3

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rubi ( Televisa, 2004)