TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Vampire Academy (filma, 2014)


Vampire Academy (filma, 2014)

Сообщений 141 страница 145 из 145

141

Es nesaprotu, LV kino VA tā arī nerādīs? :(

0

142

TORRENTS, BEIDZOT IDEĀLĀ KVALITĀTĒ:
http://kickass.to/vampire-academy-2014-720p-brrip-x264-yify-t9037314.html

Pati no šī uploader visu laiku filmas velku, tiešām ļoooti laba kvalitāte :)

0

143

Bija ok. Biju domājusi, ka būs trakāk. Droši vien nopirkšu arī DVD, dēļ Romitri ainām. Tās bija foršas. Jo īpaši pēdējā. Visvairāk mani tracināja Lisa, gan kā aktrise atveidoja, gan kā varone. Grāmatā viņa bija daudz foršāka. Filmā daudz mīnusu, protams, ļoti jūtams, ka budžets bija neliels, specefekti tādi pavāji, lai gan aina ar Kristianu un suņiem - man zosene uzmetās. Bet tas vairāk Dominika (Kristiana) nopelns.
Bet nu, nav tā, ka uzreiz pēc noskatīšanās domāju, kāpēc man tas bija jāredz :D Ir skatāma :)

0

144

Nez, bija apmeŗam tik traki, kā es biju baidījusies, vai pat vēl trakāk. Biju gaidījusi briemsīgi notīņotu filmu, bet beigās bija arī krietni švaks kopējais izpildījums. Biju pārsteigta ieraugot, ka filma tik īsa, viss bija riktīgi saraustīti un sasteigti un vispār grūti saprast, man šķiet, nezinot grāmatu. Skumji tomēr... :( bija potenciāls... Par Dimku kusu katrā ainā :love:

0

145

Nu Daņila mazliet izglāba to filmu. Lai gan Zojai ar nebija ne vainas. Karočen Romitri bija super :D Kā tev viņu pati pēdējā aina? Es vairākas reizes tinu atpakaļ :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Vampire Academy (filma, 2014)