TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 1. - 10. sērija


LFDD: 1. - 10. sērija

Сообщений 21 страница 40 из 60

21

5. Jā. Šoreiz patiešām varonis, nevis varone dabuj visas ciešanas! Vismaz beidzot kāda pārmaiņa telenovelēs. Īstenībā vispār Alīsijas iemesli man neliekas pietiekami pamatoti, lai taisītu abortu. No otras puses Alīsijai, paliekot dzīvai, viņu gaidītu arī daudz smagu notikumu - ziņa par Ivana bērnu, šie algotņi arī nekur nepazustu un Ivans tā vai citādi gan jau nokļūtu šādā situācijā, un kopā ar Alīsiju bēgt cauri visam tuksnesim būtu vēl grūtāk. Diez vai viņa izturētu. Diez vai Ivans būtu iepriekš aizbraucis kopā ar Alīsiju. Nedomāju, ka viņš pamestu Maripaz, kas gaida viņa bērnu par spīti tam, ka viņu visi padzina.

0

22

6.
Redz kā.. Izrādās Lukrēsija vispār nav radniecīga Alīsijai. Un vispār visam būtu jāpieder Alīsijai un Ivanam. Bet Karlota tāda ļoti interesanta varone, man liekas. No vienas puses labsirdīga un taisnīga, bet no otras tomēr ar saviem grēkiem.
Nja.. Alīsija tiešām izdarīja milzu kļūdu. Viņu būtu atbalstījusi gan šī draudzene, gan Ivans, gan bērna tēvs.
Izrādās, ka Ivans bēgs nevis tādēļ, ka viņu īpaši izsekotu sakarā ar tā noziedzinieka nāvi, bet tādēļ, ka viņu pārliecinās par tā vīrieša nāvi un par to, ka ir jābēg. Negaidīju to. Interesanti, turklāt vēl netaisnīgāk attiecībā pret Ivanu.

0

23

8.

Patika skatīties šo sēriju. Pat noskatījos pilnībā - nepārtinot neko (īstenībā nav pirmā sērija, kuru skatos visu )
Šodien skatījos un domāju - cik tomēr ir interesanti skatīties, kad beidzot centrā ir galvenais varonis, viņa grūtības, pārdzīvojumi. Tik interesanti vērot, kas ar viņu notiek, kā tas tiek atveidots un notēlots. Ļoti patīk Dāvids. Man liekas, ka viņam it īpaši vēlāk piestavēs šī loma - jo Ivans būs norūdījies, droši vien kļūs tāds kā noslēgtāks un Dāvida sejas vaibsti tikai pastiprinās šo tēlu - ārēji varbūt skarbu, bet iekšēji emocijām pilnu varoni, kurš spēj patiesi mīlēt.  Šobrīd Ivans nemaz nenojauš, ka visas šīs viņa ciešanas tiks atalgotas ar labu patēvu un īstu mīlestību (kuru gan viņš nespēja ieraudzīt iepriekš)
Un Pipo! Kā viņš iesmilkstējās, kad Kamilo lasīja vēstuli. Tik mīlīgi.

0

24

6.

aNgeL написал(а):

Redz kā.. Izrādās Lukrēsija vispār nav radniecīga Alīsijai. Un vispār visam būtu jāpieder Alīsijai un Ivanam. Bet Karlota tāda ļoti interesanta varone, man liekas. No vienas puses labsirdīga un taisnīga, bet no otras tomēr ar saviem grēkiem.

Jā, es ar pārsteigta, bet man nekas pret Karlotu nav...vienīgi žēl, ka viņas dēļ Alisija nevarēja dzīvot tā, kā bija pelnījusi un dzīvē viss viņai grūti nāca... :(

aNgeL написал(а):

Izrādās, ka Ivans bēgs nevis tādēļ, ka viņu īpaši izsekotu sakarā ar tā noziedzinieka nāvi, bet tādēļ, ka viņu pārliecinās par tā vīrieša nāvi un par to, ka ir jābēg. Negaidīju to. Interesanti, turklāt vēl netaisnīgāk attiecībā pret Ivanu.

Vot, es par šito esmu dusmīga...nu kā tā drīkst kaut ko tik briesmīgu iestāstīt cilvēkam ;( Nesaprotu Kamillo...tjipa draugs Ivana...a redz kā, nespēj saņemt dūšu un izstāstīt taisnību...nabaga Ivans, tiešām tāda netaisnība...ehh.. ;(

P.S. Gaidu, kad parādīsies Sandra :D gribu redzēt kā viņiem sapasēs :D
P.S.2. Kaut kā man nedaudz dīvaini liekas, ka Ivans tāds lētticīgs un uzreiz visam notic...kaut kā neiet kopā, jo izskatās tomēr jau tāds pieaudzis ārēji...bet no otras puses var jau viņu saprast pēc tādiem pārdzīvojumiem, turklāt tie tomēr ir viņa draugi....

Отредактировано sigsaster (24.03.2011 20:59)

0

25

sigsaster написал(а):

Vot, es par šito esmu dusmīga...nu kā tā drīkst kaut ko tik briesmīgu iestāstīt cilvēkam ;(

Nē, nu īstenībā tomēr tas tur nomira. Tikai neviens apsūdzību nerakstīja

sigsaster написал(а):

Kaut kā man nedaudz dīvaini liekas, ka Ivans tāds lētticīgs un uzreiz visam notic...kaut kā neiet kopā, jo izskatās tomēr jau tāds pieaudzis ārēji...bet no otras puses var jau viņu saprast pēc tādiem pārdzīvojumiem, turklāt tie tomēr ir viņa draugi....

Tā jau laikam arī sanāk - galu galā, kādēļ gan lai neuzticētos cilvēkiem, ar kuriem bez maz vai dzīvo jau no bērnības (īpaši Kamilo). Un no otras puses.. ja viņš paliktu šeit, tad Lukrēsija noteikti kaut ko izdomātu, kā kaitēt. Kaut vai iemestu cietumā.. Tā ka..doties prom bija šobrīd labākais ceļš laikam. Vienīgais - meli lika Ivanam pamest valsti.

0

26

aNgeL написал(а):

Nē, nu īstenībā tomēr tas tur nomira. Tikai neviens apsūdzību nerakstīja

Nu jā, bet Ivans jau nebija vainīgs un vispār...tas tur mierīgi izvilka nazi un sadūra un tad tik nogrūst vainu uz citu...

aNgeL написал(а):

Tā jau laikam arī sanāk - galu galā, kādēļ gan lai neuzticētos cilvēkiem, ar kuriem bez maz vai dzīvo jau no bērnības (īpaši Kamilo). Un no otras puses.. ja viņš paliktu šeit, tad Lukrēsija noteikti kaut ko izdomātu, kā kaitēt. Kaut vai iemestu cietumā.. Tā ka..doties prom bija šobrīd labākais ceļš laikam. Vienīgais - meli lika Ivanam pamest valsti.

Aha...vienīgi žēl, ka Ivans daudzus gadus mēģinās sadzīvot it kā ar tādu domu, ka viņš vainīgs kāda cilvēka nāvē...un tātad cilvēkam kā Ivans tas varētu būt smags slogs uz sirds :(

7.,8.
Beidzot visu iesākumu redzēju :D

aNgeL написал(а):

Ļoti patīk Dāvids. Man liekas, ka viņam it īpaši vēlāk piestavēs šī loma - jo Ivans būs norūdījies, droši vien kļūs tāds kā noslēgtāks un Dāvida sejas vaibsti tikai pastiprinās šo tēlu - ārēji varbūt skarbu, bet iekšēji emocijām pilnu varoni, kurš spēj patiesi mīlēt.  Šobrīd Ivans nemaz nenojauš, ka visas šīs viņa ciešanas tiks atalgotas ar labu patēvu un īstu mīlestību (kuru gan viņš nespēja ieraudzīt iepriekš)

Kaut arī sākumā bija neierasti viņu redzēt labajā tēlā, apradu un iepatikās viņš kā labais tēls...piesaista :D

Skatoties kā Ivans cīnās ar tuksnesi un guļ uz ielas...šausmīgi žēl viņa, nespēju pat iedomāties, cik smagi viņam, apzinoties, ka nav pat īsti kur palikt un ka tev nekas nepieder un nav arī ģimenes ;(

Mjā, Kamilo..pārdzīvo un vainas apziņa liek manīt...

0

27

sigsaster написал(а):

Aha...vienīgi žēl, ka Ivans daudzus gadus mēģinās sadzīvot it kā ar tādu domu, ka viņš vainīgs kāda cilvēka nāvē...un tātad cilvēkam kā Ivans tas varētu būt smags slogs uz sirds

Nu redz - tomēr nedzīvos, jo tas ar dīvaino vārdu uz A (Kamilo brālis) iestāstīja, ka Kamilo nogalināja to tur. Ivans bēga ar cēliem nolūkiem izglābt draugu. Tomēr visi cenzdamies kaitēt tieši otrādi aizvedīs Ivanu pretī panākumiem pilnai dzīvei :)

sigsaster написал(а):

Skatoties kā Ivans cīnās ar tuksnesi un guļ uz ielas...šausmīgi žēl viņa, nespēju pat iedomāties, cik smagi viņam, apzinoties, ka nav pat īsti kur palikt un ka tev nekas nepieder un nav arī ģimenes ;(

Jāa.. Šiten patiešām galvenajam varonim sarīkojusi scenāriste īstus pārbaudījumus!

Ak, ko vēl par 8. aizmirsu piebilst - man tāāa patika tā aina, kad Lukrēsija uzzināja, ka Ivana tēvs ir viņas dārgais Huans Haime :D Kā šai mute atvērās :D :D Vispār Ivans ir īsts augstākās sabiedrības pārstāvis - no vienas puses viņā rit Huana Haimes asinis un no otras viņa vectēvs Karlotas vīrs.

0

28

9.
Jau kopš Pipo parādīšanās gribēju redzēt Ivanu ar vācu aitas suni! Un wow.. Kad ieraudzīju Maksi...  :love:  :love: Skaistums!  :love:  Lai gan jāatzīst, ka Ivans labāk izskatījās ar Pipo :D Bet nu beidzot Ivanam sāk veikties!  satika un izglāba īsto cilvēku, kārtējo reizi pierādīja sevi kā labu cilvēku, tādēļ pelnījis atalgojumu :)
Interesanti, kas bērnu paņēma. Pirmā doma man bija, ka Lukrēsija, bet kad sāk domāt, tad nez.. varbūt tur slēpjas kaut kas cits.
Urāā...rīt parādīsies Sandra  :love: Cik labi, ka rīt, nevis jāgaida līdz otrdienai :)

0

29

10.
Beidzot parādījās Sandra  :love:  :love:
Ivanam tā paveicās satikt šo miljonāru. Ieguva visu - tēvu, piepildīja savu sapni kļūt par inženieri utt utt, kamēr viņa ienaidnieki bankrotē. Un nu viņš nolēma atgriezties!
Man tā arī likās, ka Herardo bija bērnu iznesis :)
Tas Sauls.. Nav brīnums, ka Lusija nejūtas viņā iemīlējusies.
Maripaz nespēja pa 10 gadiem aizmirst Ivanu :D Kāds viņai būs pārsteigums ieraugot, kāds viņš kļuvis.
Un Huans Haime - atraidījis savu vienīgo dēlu, ar kuru būtu varējis patiesi lepoties!

0

30

9.

aNgeL написал(а):

Nu redz - tomēr nedzīvos, jo tas ar dīvaino vārdu uz A (Kamilo brālis) iestāstīja, ka Kamilo nogalināja to tur. Ivans bēga ar cēliem nolūkiem izglābt draugu. Tomēr visi cenzdamies kaitēt tieši otrādi aizvedīs Ivanu pretī panākumiem pilnai dzīvei

Aaa...nu tad es laikam šito kaut kā nesapratu vai palaidu garām :D

aNgeL написал(а):

Bet nu beidzot Ivanam sāk veikties!  satika un izglāba īsto cilvēku, kārtējo reizi pierādīja sevi kā labu cilvēku, tādēļ pelnījis atalgojumu

Jā, man ar baigais prieks par to. Un forši, ka Ivans, lai kādu apstākļu spiests, nepārkāpa savus principus un nepiekrita vieglajai naudai...malacis :)

aNgeL написал(а):

Interesanti, kas bērnu paņēma. Pirmā doma man bija, ka Lukrēsija, bet kad sāk domāt, tad nez.. varbūt tur slēpjas kaut kas cits.

Man bija baigais pārsteigums, ka mazais tik ātri pazuda o.O Tik tiešām, kas viņu varēja nozagt un kāpēc?!

Отредактировано sigsaster (26.03.2011 17:56)

0

31

6.

Nabaga Ivans, tik daudz traumu vienā dienā - nomirst māte un viņu pašu piekauj.. :'( Turklāt māti apglabā bez dēla klātbūtnes.. :(
Bet nu Lukrēcija ir un paliks maita.. :mad: Turpretī Karlota man ir viena no mīļākajām varonēm! ^^ Kā viņa Lukrēcijai ne no šā, ne no tā vnk pateica, ka viņa nav viņas mirušā vīra īstā meita, bet kkāda cita čaļa.. :D Tik forša varone!
Ahh, nu kā Antolinam varēja ienākt prātā melot par to, kurš patiesībā sadūra to čali.. Un kā Kamilo varēja parakstīties uz tādiem meliem..?! Sākumā, kad Herardo (viņš kā tāds Ivana sargeņģelis) atnesa naudu priekš Ivana un iedeva viņu Antolinam, man likās, ka viņš to naudu pievāksies un tēlos, ka neko nezin, vismaz tik daudz prāta viņam bija, lai to naudu atdotu! Sanāk, ka Antolins ir tas, kas izčakarēs visu Ivana dzīvi, tā liekot viņam braukt prom!
Žēl Herardo, uzzina, ka Alīsija uztaisījusi abortu un pati mirusi, nabadziņš.. :'( Un žēl, ka Ivana krustmāte viņam nepateica, ka tas bērns nav no Huana Haimes..

0

32

7.

Ļoti patika sākuma ainas, lai gan nezinu vai tas bija īstais vai ne.. :D
Kā Huans Haime var tā aizvainot pats savu dēlu, man žēl viņu.. :(
Ahhh, nu cik tas Antolins var melot, tad Ivans bija vainīgs, tagad jau Kamilo vainīgs pie sadurtā vīrieša nāves! :suspicious:
Njā, izskatās, ka Maripaz ir pilnīgi pie vienas vietas, ka vecāki šķiras, bet kā Lusija pārdzīvo.. :( Un tiešām viņa tic Maripaz teiktajam, ka Ivans viņu izvaroja? :huh:
Nākamās sērijas avancē, kad Karlota pateica Lukrēcija, ka Ivana tēvs ir Huans Haime, un kad viņa pievēra Karlotas atkārušos žokli, tāds rēciens parāva.. :D:D Ak, Karlota! :D

0

33

GaBy написал(а):

Ahhh, nu cik tas Antolins var melot, tad Ivans bija vainīgs, tagad jau Kamilo vainīgs pie sadurtā vīrieša nāves!

Ja ne Antolins, tad Lukrēsija būtu kaut ko izdarījusi..Nu no otras puses Antolins noteikti nav tas varonis, kurš skries atzīties, ka viņš sadūra..un vienā ziņā viņam taisnība - viņš izglāba Ivana dzīvību..Viņi abi ar Kamilo. Un tomēr visa šī ļaunā rīcība aizvedīs Ivanu pie labākas dzīves.

GaBy написал(а):

Njā, izskatās, ka Maripaz ir pilnīgi pie vienas vietas, ka vecāki šķiras, bet kā Lusija pārdzīvo..

es domāju tas arī tādēļ, ka Maripaz vairākus gadus ārzemēs dzīvoja bez vecākiem, tādēļ viņai diezgan vienalga,  bet Lusija gan kopā ar viņiem. Nu un Lusija vispār ir maigāka, jūtīgāka.

GaBy написал(а):

Un tiešām viņa tic Maripaz teiktajam, ka Ivans viņu izvaroja? :huh:

Man izskatās, ka īsti netic. Turklāt viņa pati zina, kāda ir Maripaz.

GaBy написал(а):

Nākamās sērijas avancē, kad Karlota pateica Lukrēcija, ka Ivana tēvs ir Huans Haime, un kad viņa pievēra Karlotas atkārušos žokli, tāds rēciens parāva.. :D:D Ak, Karlota! :D

Viena no labākajām ainām :D Ai, vispār Karlotas un Lukrēsijas ainas ir foršas :D Īpaši šīs divas - 1. kurā Karlota tik vienkārši pateica, ka Lukrēsijai cits tēvs un 2. šī :D

0

34

10.

aNgeL написал(а):

Ivanam tā paveicās satikt šo miljonāru. Ieguva visu - tēvu, piepildīja savu sapni kļūt par inženieri utt utt, kamēr viņa ienaidnieki bankrotē. Un nu viņš nolēma atgriezties!

Jā, es arī esmu ļoti priecīga, ka viņš  ieguva ģimeni un laimi...un tiešām likteņa ironija, viņš kāpj uz augšu, kamēr ienaidnieki bankrotē... :D

aNgeL написал(а):

Man tā arī likās, ka Herardo bija bērnu iznesis

Ja? Es jau tā domāju, ka tas varētu būt tas puisēns...vismaz forši, ka tepat pie ģimenes audzis, bet tāpat viņam būs smagi, kad viss atklāsies...

aNgeL написал(а):

Maripaz nespēja pa 10 gadiem aizmirst Ivanu  Kāds viņai būs pārsteigums ieraugot, kāds viņš kļuvis.

Es nekad nebūtu domājusi, ka viņai viņš būs tik ļoti sirdī iekritis...un tagad tāda avance vēl....mjā, dabūs kost pirkstos :D
Ieraugot avance, es sākumā nobijos, ka Lusija ar precas (ak, es muļķīte) :D, bet par laimi tikai Maripaz....

P.S. Skatoties šo seriālu man gribas smaidīt, daudz tādu jauku momentu :)
P.S.2 Interesanti izklausās viņu angļu val izruna :D
P.S.3 Nespēju sagaidīt, kad Ivans ar Lusiju satiksies  :love:

0

35

10.

sigsaster написал(а):

Interesanti izklausās viņu angļu val izruna

Jā. Vispār vienmēr meksikāņiem interesanta angļu val :D

sigsaster написал(а):

Nespēju sagaidīt, kad Ivans ar Lusiju satiksies

Es arī!! Bet nu nākamnedēļ tam jānotiek  :love: Interesanti, kāda būs šī aina, kur un kā :)

sigsaster написал(а):

Es jau tā domāju, ka tas varētu būt tas puisēns...vismaz forši, ka tepat pie ģimenes audzis, bet tāpat viņam būs smagi, kad viss atklāsies...

Herardo ļoti gribēja bērnu atstāt un tā kā viņš aizbrauc it kā prom, man viņš kļuva par otru aizdomās turamo pēc Lukrēsijas. Un kad šī uzreiz atskrēja tiklīdz bērns pazuda, tad viņa atkrita un palika viņš. Droši vien puisēns iepazīsies ar Ivanu, abi kļūs par draugiem nezinot, ka ir tēvs un dēls. Īstenībā man labāk patiktu, ja Ivana dēlu atveidotu tas puisis, kurš atveidoja Ivanu jaunībā.

Un man vēl interesanti - Lusija teica, ka grib būt nevainīga līdz kāzām..Nez vai tā notiks? Ja jā, tad kaut kur pirmajā seriāla pusē viņai būtu jāapprecas ar Ivanu. (Bet būtu ideāli, ja viņi apprecētos :) )

0

36

aNgeL написал(а):

Jā. Vispār vienmēr meksikāņiem interesanta angļu val :D

Tā nu tas. Viņu angļu valodas izruna ir pārāk amizanta.

0

37

mmaarriiaa, Tu neskaties? :)

0

38

aNgeL написал(а):

ja Ivana dēlu atveidotu tas puisis, kurš atveidoja Ivanu jaunībā.

Cik interesanti, man prātā ar pazibēja doma, ka gan jau ka zēnu bērnībā attēlos viņš, bet izrādījās, ka tomēr tā nebija...

aNgeL написал(а):

Un man vēl interesanti - Lusija teica, ka grib būt nevainīga līdz kāzām..Nez vai tā notiks? Ja jā, tad kaut kur pirmajā seriāla pusē viņai būtu jāapprecas ar Ivanu. (Bet būtu ideāli, ja viņi apprecētos  )

Hmmm..es domāju, ka tā būs, ka būs nevainīga līdz kāzām...un nu jā, baigi forsi būtu, ja viņi apprecētos  :love:

0

39

aNgeL написал(а):

mmaarriiaa, Tu neskaties? :)

Taisos, taisos. Īstenībā ļoti gribas redzēt :)

0

40

8.

Nebiju domājusi, ka Karlota tā pārdzīvos par Alīsiju, bet prieks, ka vismaz viņa izrāda kkādu līdzi jušanu, atšķirībā no Lukrēcijas! :disappointed:

aNgeL написал(а):

Šodien skatījos un domāju - cik tomēr ir interesanti skatīties, kad beidzot centrā ir galvenais varonis, viņa grūtības, pārdzīvojumi.

Vai ne..? :) Bet tik žēl, ka viņam viss šis jāpārcieš.. :( Sākumā zaudē biedru, pat kapa vietiņu viņam uztaisīja. Bet labi, ka Benito viņam izpalīdzēja ar naktsmājām un tas vīrietis iedeva viņam darbu, tie apstākļi, kuros viņš mitinājās, bija briesmīgi! :huh:

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka viņam it īpaši vēlāk piestavēs šī loma - jo Ivans būs norūdījies, droši vien kļūs tāds kā noslēgtāks un Dāvida sejas vaibsti tikai pastiprinās šo tēlu - ārēji varbūt skarbu, bet iekšēji emocijām pilnu varoni, kurš spēj patiesi mīlēt.

Jā.. :love: Sortilegio viņš bija tāds skarbais puisis, turpretī šeit viņš parāda arī citas emocijas.. :)

aNgeL написал(а):

Un Pipo! Kā viņš iesmilkstējās, kad Kamilo lasīja vēstuli. Tik mīlīgi.

Jā, bet nesaprotu, kapēc viņš to vēstuli saplēsa, viņam būtu jāpriecājas, ka Ivanam iet kaut cik ciešami! :tired:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 1. - 10. sērija