TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija


LFDD: 11. - 20. sērija

Сообщений 21 страница 40 из 72

21

GaBy написал(а):

Lai gan, ja salīdzina ar Sortilegio, tad nekad nebūtu domājusi, ka redzēšu Dāvidu tādu.. :love:

Jā.. pilnīgi savādāk  :love: 
Nē, nu ķīmija šiem abiem liela, man liekas  :love:  Nedomāju, ka mani tā paņēma visa šī sērija ar viņiem tikai tādēļ, ka jau sen gaidu :D Un Ivans.. kā viņš runā, kā skatās, viņa žesti!!! Nezinu, kāds viņš bija Accoraladā, kurā daudziem patika tieši kā galvenais varonis, bet nu šo sajūsmu par Dāvidu es beidzot spēju saprast  :love:  :love:  :love:
Un Lusijas aizkustinājums.. Acīs mirdzēja asaras  :love:  Un taisot skrīnus tiešām radās iespaids, ka tā uz vīrieti skatās iemīlējusies sieviete  :love:

0

22

aNgeL написал(а):

bet nu šo sajūsmu par Dāvidu es beidzot spēju saprast

Mhm, es arī tagad saprotu.. :D :love:

aNgeL написал(а):

Nē, nu ķīmija šiem abiem liela, man liekas

Ir, ir, man zosene skrēja skatoties.. :D

0

23

GaBy написал(а):

Ir, ir, man zosene skrēja skatoties..

Mhmmm  :love:  :love:  :love:  Bija tā vērts tik ilgi gaidīt!!

0

24

13.
:O  Sauls ir Alisijas tēvs...oho...
Tas moments, kad Maripaz pastāstīja Lukrēsijai, ka tjipa Davids ir gejs bija labs...tikpat labs, kā tas, ka HH ir Ivana tēvs :D
Un Ivana tikšanās ar Lusiju....un tas ziediņš, tieši tāds pats...tik mīļi :) Bet tas Sauls...es nez...mani baigi kaitina viņš...pilnīgi reizēm izturēt nevaru :D

GaBy написал(а):

Lai gan, ja salīdzina ar Sortilegio, tad nekad nebūtu domājusi, ka redzēšu Dāvidu tādu..

Jā, es ar nekad nebūtu viņu tādu iedomājusies...nu ka var būt tāds iejūtīgs, reizēm apmulsis u.tml. :)

Par nākamās sērijas avanci...brr..es ceru, ka Ivans pēc tā skūpsta ar Maripaz sapratīs, ka neko nejūt (līdzīgi kā pēc tikšanās ar HH), t.i., nemīl vairs viņu, bet nu laikam tik drīz uz to necerēt...

0

25

sigsaster написал(а):

Tas moments, kad Maripaz pastāstīja Lukrēsijai, ka tjipa Davids ir gejs bija labs...tikpat labs, kā tas, ka HH ir Ivana tēvs

Starp citu jā :D :D Forši ir šitādi atklājumi :D

sigsaster написал(а):

Bet tas Sauls...es nez...mani baigi kaitina viņš...pilnīgi reizēm izturēt nevaru :D

Riktīgi! Galīgi neder viņš Lusijai..un otrādi! Un baigais vēl grib sev sievu, kas būtu tik kārtīga utt.. pēc tam, kad pametis nabaga mazo Alīsiju bez tēva..

sigsaster написал(а):

Par nākamās sērijas avanci...brr..es ceru, ka Ivans pēc tā skūpsta ar Maripaz sapratīs, ka neko nejūt (līdzīgi kā pēc tikšanās ar HH), t.i., nemīl vairs viņu, bet nu laikam tik drīz uz to necerēt...

Nu jāa. un vēl ņemot vērā, ka Maripaz pataisīs sevi par upuri, kurai nomira bērns. Bet nu redzēs!

0

26

14.
Nu gan viņi pabiedēja skatītājus.. es jau nobijos, ka Ivans tiešām pārgulēs ar Maripaz! Cik labi, ka tomēr nē :) Bet nu jāa.. šī arī izstādīja sevi kā upuri cietēju, lai gan savam bērnam aci nebija uzmetusi, un Ivanā joprojām ir jūtas, tādēļ loģiski, ka viņš gandrīz padevās.
Kā man žēl Dāvida!! Cik ļoti gribu, lai Lusija palīdz viņam un vēlāk, lai viņš kļūst par tādu vīrieti, ka Maripaz kodīs pirkstos, bet būs jau par vēlu.
Yeyyy, Lusija sarāva attiecības ar Saulu!!! Uraa! Bet būtu patiešām dīvaini, ja viņa to neizdarītu. un viņas telefonsaruna ar Ivanu - tik forša. Viņas sejā redzams, ka  vēlējās pateikt daudz vairāk, bet lika sev saņemties :D  :love: Tomēr nav Maripaz un Ivanam tādas ķīmijas, man liekas. Tā ka nemaz nav brīnums, ka Ivanu velk pie Lusijas pat, ja vēl nav iemīlējies. Un kā viņš skatās uz viņu (pie universitātes!  :love: )

un wow, kāda avance!

Свернутый текст

Bet man tā jau likās, ka Lusija būs tā, kas pateiks patiesību. Un vispār šī aina solās būt spēcīga!  :love:

0

27

14.

aNgeL написал(а):

Nu gan viņi pabiedēja skatītājus.. es jau nobijos, ka Ivans tiešām pārgulēs ar Maripaz!

Vovo, man ar bija tāds 'Nē, crāāāāp, ko tu dari..? Atkal tu uzķeries uz viņas stāstiem?!', bet beigās, kad viņš ar Kamilo runāja un izstāstīja, ka nav pārgulējis, man bija tāds 'Whew..' :D Ā, un man prieks, ka tieši Kamilo Ivans pieņēma darbā un vēl lielāks prieks, ka viņš neatteica! ^^

aNgeL написал(а):

Cik ļoti gribu, lai Lusija palīdz viņam un vēlāk, lai viņš kļūst par tādu vīrieti, ka Maripaz kodīs pirkstos, bet būs jau par vēlu.

Aha, citādāk katrā sērijā viņam Huans Haime brūk virsū.. :(

aNgeL написал(а):

Yeyyy, Lusija sarāva attiecības ar Saulu!!!

Es tā priecājos, ka viņa ir ar tādu raksturiņu, vnk piecēlās un aizgāja! :D ^^ Malace! ^^

aNgeL написал(а):

Un kā viņš skatās uz viņu (pie universitātes!

Žēl, ka viņa neskatījās tā.. :love:
Njā un Huanam Haimem laikam visi 'no sirve para nada', tikai viņš pats ir ideāls, pamuļķis! :no:

Свернутый текст

Ahhhh, avance nogalina! :love: Ivans tik spēcīgs un Lusija tāpat nepadodas.. :love: Es ceru, ka Karlota kko vairāk pateiks, nevis tikai klusēs.. Labi, ka nav līdz 2dienai jāgaida, citādāk es nezinu, kā izturētu! :D :love:

0

28

GaBy написал(а):

Ā, un man prieks, ka tieši Kamilo Ivans pieņēma darbā un vēl lielāks prieks, ka viņš neatteica!

Jāā!!! Man īstenībā tā arī likās, ka tas notiks. Īpaši kad uzzināju, kāda ir Kamilo specialitāte.. Vispār man radās gandrīz vai deja vu sajūta ar Sorti.. Tur Fernando gadījumā nebija šī pati profesija.. un noteikti labākais draugs bija uzņēmuma inženieris (Vispār kas ir tām telenovelēm, ka katrs otrais galvenais varonis ir inženieris? :D )

GaBy написал(а):

Es tā priecājos, ka viņa ir ar tādu raksturiņu, vnk piecēlās un aizgāja! :D ^^ Malace!

Jāa.. Burvelīga  :love:

GaBy написал(а):

Labi, ka nav līdz 2dienai jāgaida, citādāk es nezinu, kā izturētu! :D :love:

Pagaidi,...kas vēl zina, kas būs līdz otrdienai jāgaida :D

0

29

aNgeL написал(а):

Vispār kas ir tām telenovelēm, ka katrs otrais galvenais varonis ir inženieris?

Popularizē profesiju! :D

aNgeL написал(а):

Pagaidi,...kas vēl zina, kas būs līdz otrdienai jāgaida

Nu vismaz ne šis! :D

0

30

14.
Maripaz ir tāda aktrise...bet nu tas, ka viņa būdama precējusies uzreiz metas Ivanam ap kaklu neko labu par viņu neliecina..tātad jācer, ka Ivans sapratīs, ka viņa nav mainījusies...

aNgeL написал(а):

Nu gan viņi pabiedēja skatītājus.. es jau nobijos, ka Ivans tiešām pārgulēs ar Maripaz! Cik labi, ka tomēr nē

Fuuu...es ar to visu redzot jau pārbijos, ka Ivans padevās un pārgulēja...labi, ka pārdomāja :D malacis :P

GaBy написал(а):

Es tā priecājos, ka viņa ir ar tādu raksturiņu, vnk piecēlās un aizgāja!   Malace!

Jap, piekrītu jums :D Un ar kādu apnikumu Lusija skatījās uz Saulu kamēr šis pie galda vārījās...labs :D

Un nākošās sērijas avance...būs dzirksteles :D

0

31

sigsaster написал(а):

Un nākošās sērijas avance...būs dzirksteles

Visu laiku meklēju vārdu, kā noraksturot avanci, bet tā arī neatradās.. Tu gan piemeklēji īsto!!! Tieši tā - dzirskteles  :love:

0

32

15.

Man tik žēl Karlotas, ka Ivans tā bļāva uz viņu.. :( Bet tai pat laikā prieks, ka Tonijs viņu aizstāvēja.. :love:
Ak, un nabaga Lusija, vaino sevi pie māsas un mātes pieļautajām kļūdām.. :(
Bet tā aina tai viņu satikšanās vietā, ahhhh, que fuerte.. :love:
Es ceru, ka tā Ivana izturēšanās pret Maripaz ir kkāda daļa viņa plāna.. :huh:
Ahhhhh, kapēc tikai 2dien?! :love:

Свернутый текст

Un tad redz no kurienes skūpsta aina uzradusies tai sērijā bija! :love: Skaisti.. :love: Kamilo atkal vilks pa muti Antolīnam, bet tā jau viņam vajag! ^^

0

33

GaBy написал(а):

Man tik žēl Karlotas, ka Ivans tā bļāva uz viņu.. :( Bet tai pat laikā prieks, ka Tonijs viņu aizstāvēja..

Jāa..bet var saprast arī Ivanu..uzreiz tak emociju uzplūdā devās pie Lukrēsijas, tikai viņas nebija. Bet jāa - Tonijs forši aizstāvēja viņu. Un vispār man jau patīk Tonija un Karlotas attiecības.. jau kopš brīža, kad Lusija Tonijam ieminējās par savu vecmāmiņu :D

GaBy написал(а):

Ak, un nabaga Lusija, vaino sevi pie māsas un mātes pieļautajām kļūdām.. :(

Jāa.. Ko ta viņa varēja darīt? Neko..Bet gan jau, kad Ivans pierims, sapratīs to, jo taču arī vaino vinu.

GaBy написал(а):

Bet tā aina tai viņu satikšanās vietā, ahhhh, que fuerte..

mhmmm  :love: Tā patika tas brīdis, kad sasveicinoties , Ivans gribēja noskūpstīt viņu, bet Lusija uzreiz izvairījās (skat. animāciju :D :D ) un vēlāk.. Jāa.. starp abiem jau visādas pagātnes atrodas..

GaBy написал(а):

Es ceru, ka tā Ivana izturēšanās pret Maripaz ir kkāda daļa viņa plāna..

Свернутый текст

Pilnīgi noteikti! to jau varēja redzēt viņa sejā. Man liekas viņš grib, lai Maripaz šķirtos, lai, pirmkārt, netiktu pie Huana Haimes mantas (lai gan tās tāpat maz), varbūt arī tādēļ, lai apkaunotu cilvēku priekšā..un vēlāk pamestu..bet nu redzēs, kāds patiesi ir tas plāns, un cik daudz no tā viņš spēs izpildīt pirms iemīlēsies Lusijā :)

GaBy написал(а):

Un tad redz no kurienes skūpsta aina uzradusies tai sērijā bija!

ahāa.. Tagad skaidrs, kā tieši Ivans bija izraisījis Lusijas asaras..ehh..jāā..līdz pat otrdienai ..tik ilgi.

P.S man tāds prieks, ka pa vienu nedēļu jau 2 lapas sakomentējām :)

0

34

aNgeL написал(а):

Un vispār man jau patīk Tonija un Karlotas attiecības.. jau kopš brīža, kad Lusija Tonijam ieminējās par savu vecmāmiņu

Es viņu abus vnk mīlu.. :D Tonijs ir kā Ivana sirdsapziņa, tai pat laikā Karlota ir Lukrēcijas sirdsapziņa.. :D :love: Aww, jā, tas bija forš brīdis.. ^^

aNgeL написал(а):

Tā patika tas brīdis, kad sasveicinoties , Ivans gribēja noskūpstīt viņu, bet Lusija uzreiz izvairījās

Ahāāā.. :love: Ā, un kas man vēl patika - kad Lusija samulsa, runājot ar Ivanu, tik mīļa izskatījās.. :love:

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

Pilnīgi noteikti! to jau varēja redzēt viņa sejā. Man liekas viņš grib, lai Maripaz šķirtos, lai, pirmkārt, netiktu pie Huana Haimes mantas (lai gan tās tāpat maz), varbūt arī tādēļ, lai apkaunotu cilvēku priekšā..

Nu es nedomāju, ka Ivans būs tik nežēlīgs, lai gan, ja tā padomā, nu labi, ko tur spriest, tad jau redzēsim! :D

aNgeL написал(а):

P.S man tāds prieks, ka pa vienu nedēļu jau 2 lapas sakomentējām

Laikam taisot sadaļu pa 10 sērijām ir jēdzīgāk, nekā katrai sērijai likt savu postu! :D

0

35

GaBy написал(а):

Nu es nedomāju, ka Ivans būs tik nežēlīgs, lai gan, ja tā padomā, nu labi, ko tur spriest, tad jau redzēsim! :D

ņemot vērā to, cik viņam sāpīgi bija, kad Maripaz viņu tā noniecināja, ka viņš kalpones dēls un tādēļ neprecēsies..un tad ka par bērnu svarīgāks tas ko runās un teiks cilvēki..pilnīgi normāls atriebības plāns.

GaBy написал(а):

Ā, un kas man vēl patika - kad Lusija samulsa, runājot ar Ivanu, tik mīļa izskatījās..

A man patīk kā viņa cīnās ar sevi - no vienas puses smaida, dzirdot Ivanu, redzot..un jā mulst, bet no otras cenšas izvairīties, atgrūst, jo domā, ka viņš izmantoja Maripaz.

GaBy написал(а):

Laikam taisot sadaļu pa 10 sērijām ir jēdzīgāk, nekā katrai sērijai likt savu postu!

Nu tas ka jēdzīgāk nekā katrai savu, tas toč.. Šādi kompaktāk gan atrast, gan vispār :D

0

36

15.
Tik šodien ievēroju, ka zem virsraksta El fuerza del destino ir El historia Ivan y Lucia :D

No ārpuses tā māja, kuru nolūkojuši Ivans un Tonijs, tāda vienkārša, bet kāds iekšpagalms smuks...

Un Lusija, tāda nopietna uz satikšanos atnāca, a kad runāja pa telefonu, tāda satraukta un priecīga bija, tad notikumi ar Maripaz nebija ne prātā...pretrunas...pretrunas :D Un kas par sarunu, tādu emociju pārpilna...man tik žēl gan Ivana, gan Lusijas, abiem smagi :( Un tad Ivans kā viesulis iebrāžas Karlotas mājā...ehh...žēl, ka tur nebija Lukrēsijas, būtu labāk, ja viņa dabūtu trūkties, bet no otras puses, tad varbūt šī runātu pretī savas aizspriedumainās runas un Ivans kļūtu vēl dusmīgāks.

Visbeidzot vakariņas ar Maripaz, Ivans tāds ārēji laipns un Maripaz joprojām augstās domās par sevi itin nemaz neko nenojauš un domā tikai par moteli :D un oho, kādu solījumu izvilināja Ivans :O

Iedomājos, ka Karlotai ar Antoni ietu labi kopā :) Tādi lādzīgi tomēr abi :) Un saukšana par Toni, Toni, Toni man izraisīja smaidu :)

aNgeL написал(а):

Bet jāa - Tonijs forši aizstāvēja viņu. Un vispār man jau patīk Tonija un Karlotas attiecības.. jau kopš brīža, kad Lusija Tonijam ieminējās par savu vecmāmiņu

Jā, aizstāvēšana ar tāda mīļa bija, kā nekā nupat tikai iepazinās, bet saprata, ka jauka sieviete :)

GaBy написал(а):

Es viņu abus vnk mīlu..  Tonijs ir kā Ivana sirdsapziņa, tai pat laikā Karlota ir Lukrēcijas sirdsapziņa..

Ļoti labi teikts, vārds vietā ;)

Un Maripaz nespēj tiešām turēt savu muti...visu izpļāpāja Davida ģimenei...taisni riebjas...

Un nākamās sērijas avance...nespēju vien sagaidīt  :love:

0

37

sigsaster написал(а):

No ārpuses tā māja, kuru nolūkojuši Ivans un Tonijs, tāda vienkārša, bet kāds iekšpagalms smuks...

Man gan likās tā māja par lielu priekš 2 vīriešiem :D Bet nu man liekas tur visas vienāda tipa mājas :D

sigsaster написал(а):

Un Maripaz nespēj tiešām turēt savu muti...visu izpļāpāja Davida ģimenei...taisni riebjas.

Par šito biju aizmirsusi. Jā.. Bet nu es tā arī domāju, ka kaut kurā brīdī šī atvērs savu muti.

sigsaster написал(а):

Tik šodien ievēroju, ka zem virsraksta El fuerza del destino ir El historia Ivan y Lucia

Xi, xi :D Bet daudzsološi tas skan. Šobrīd vēl nav sajūtas, ka stāsts ir par viņiem, bet vairāk par Ivanu, bet vēlāk varbūt abi kļūs vienlīdzīgi.

0

38

sigsaster написал(а):

No ārpuses tā māja, kuru nolūkojuši Ivans un Tonijs, tāda vienkārša, bet kāds iekšpagalms smuks...

Man vispār šī seriālu mājas ļoti patīk, visām vairāk vai mazāk kopīgi pagalmi, tādi kvadrātaini, dikti patīk.. :love: Interesanti arī tas, ka pats Dāvids ir dzimis Sonorā, tikai Nogales ciematā.. :)

sigsaster написал(а):

Un Maripaz nespēj tiešām turēt savu muti...visu izpļāpāja Davida ģimenei...taisni riebjas...

Aha, viņai tiešām nav cieņas pret citiem, tagad darīs visu, ko uzsvilps Ivans! :D

0

39

GaBy написал(а):

Man vispār šī seriālu mājas ļoti patīk, visām vairāk vai mazāk kopīgi pagalmi, tādi kvadrātaini, dikti patīk..

Jā, man ar patīk...forši tādi pagalmi...kā maza paradīze pie mājas ar košām puķēm un strūklaku :D

0

40

16.

Ah, Maripaz jau nu atradusies īstā, kas aizliegs Lusijai tikties ar Ivanu! Ha! :no:
Prieks, ka Dāvids vismaz stājās pretī tēvam.. Un prieks, ka Lusija tomēr nolēma palīdzēt Dāvidam! :)
Aw, Lusijas un Ivana dialogs un tās ainas.. :love: Skaisti! :love: Patikās, ka viņa tā sākumā vēl domāja iet vai neiet.. ^^ Un vēlāk, kad Lusija aizgāja, Ivana pārdomas.. :love:
Smieklīga bija Lukrēcijas un Maripaz saruna, haha.. :D
Man patīk, ka Lusija atšuj Saulu un tas tur šķendējas.. :D Ah un kā Kamilo iegāza Antolīnam, pelnīti! ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija