TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija


LFDD: 11. - 20. sērija

Сообщений 41 страница 60 из 72

41

16.

GaBy написал(а):

Ah, Maripaz jau nu atradusies īstā, kas aizliegs Lusijai tikties ar Ivanu! Ha! :no:

Aha :D :D Tagad kā Ivans naudīgs kļuvis tā šī gatava aizstāvēt Ivanu pret visiem un jau uzskata par savu īpašumu :D Jūtas kā baigā uzvarētāja, kamēr īstenībā Ivans ar viņu tikai spēlējas :D :D

GaBy написал(а):

Un prieks, ka Lusija tomēr nolēma palīdzēt Dāvidam!

Man tā arī likās, ka tas notiks :) Feeini :)

GaBy написал(а):

Aw, Lusijas un Ivana dialogs un tās ainas.. :love: Skaisti! :love: Patikās, ka viņa tā sākumā vēl domāja iet vai neiet.. ^^ Un vēlāk, kad Lusija aizgāja, Ivana pārdomas..

Aha, aha, aha  :love: Ahh..bet gan jau viņi kopā dosies nedēļas nogalē tur uz to vietu  :love:  :love: Varbūt būs tā aina, kas treilerī pie jūras, kur viņš lūdz, vai drīkst noskūpstīt viņu  :love:

GaBy написал(а):

Smieklīga bija Lukrēcijas un Maripaz saruna, haha.. :D

Jāā.. :D Un Maripaz vēl tāda, vai Ivans ienīst arī Lusiju? :D :D

GaBy написал(а):

Man patīk, ka Lusija atšuj Saulu un tas tur šķendējas..

Tā tam Saulam vajag..savādāk izdomāja te - pats brunču mednieks, vislaik pa bāriem, bet redz grib sievu kārtīgu :D Lai ar Maripaz apprecas :D :D

Patīk Antolīns un Karolīna kā pāris :) Tikai varēja viņiem kaut kādu interesantu sižetu izdomāt jau no paša sākuma.

0

42

aNgeL написал(а):

Ahh..bet gan jau viņi kopā dosies nedēļas nogalē tur uz to vietu

Man ar liekas, ka viņa neatteiksies no šādas izdevības.. :love: Un man liekas, ka bilde, kur Lusijai rokās čemodāns un blakus Ivans, būs kā reiz aina no šī brauciena.. :love:

aNgeL написал(а):

Varbūt būs tā aina, kas treilerī pie jūras, kur viņš lūdz, vai drīkst noskūpstīt viņu

Gāāāāāidam.. :love:

aNgeL написал(а):

Lai ar Maripaz apprecas

Tādus raksturus savienojot, visa Alamos uzies gaisā! :D

aNgeL написал(а):

Patīk Antolīns un Karolīna kā pāris

Man arī, bet nu man liekas pietiekami ar to, kas starp viņiem tagad ir.. :) Man tā aktrise kkā ne sevišķi, tāpēc man da igual.. :D

0

43

GaBy написал(а):

Tādus raksturus savienojot, visa Alamos uzies gaisā!

Toties jautrāk būs :D :D

GaBy написал(а):

Man tā aktrise kkā ne sevišķi, tāpēc man da igual.. :D

Es visu laiku atceros, ka viņa bija pārī ar Viljamu "Pasion". Pirmā asociācija.. Un vēl viņa man ļoti patika Mujeres asesinas abās sērijās, kurās bija. Ļoti jutu viņas varonei līdzi (katrs, protams, justu redzot tādu..), tāpēc man pret viņu pozitīvas arī izjūtas.

GaBy написал(а):

Un man liekas, ka bilde, kur Lusijai rokās čemodāns un blakus Ivans, būs kā reiz aina no šī brauciena..

Neatceros tādu :D  :blush:

0

44

aNgeL написал(а):

Neatceros tādu

Un tagad? :D

http://i4.fastpic.ru/big/2011/0131/f3/a09ebbf9a26de52f174cb9d9a5c2d4f3.jpg

0

45

GaBy написал(а):

Un tagad?

Tas ir laikam smieklīgi, bet man visu laiku likās, ka viņi šajā bildē ir sadevušies rokās un tikai tagad ieraudzīju čemodānu  :rofl:

0

46

aNgeL написал(а):

Tas ir laikam smieklīgi, bet man visu laiku likās, ka viņi šajā bildē ir sadevušies rokās un tikai tagad ieraudzīju čemodānu

Hehehe.. :rofl:

0

47

17.

Ahhh, Maripaz uzvedas it kā jau būtu ieguvusi Ivanu - pati ieiet mājās, staigā kā pa savējām! :no: Un vēl tas jautājums 'Kas ir Karmena?' un beigās tāds pašapmierinātais smaidiņš.. :dontcare: Bet man patika, kā Ivans runāja ar Lusiju un šī tāda sanervozējusies, ka tik nav Ivanam cita.. :D

Maripaz - 'Ar ko Tu runāji?'
Ivans - 'Ar personu.'
Maripaz - 'Nu loģiski, ka ar personu, ne jau ar suni!'

Dooh, viņam nav Tev jāatskaitās! :P
Aw, man patīk kā Ivans koķetē ar Lusiju.. :love: Un vēlāk, kad šie bija pie Herardo mājā.. Ak, ja viņš zinātu, ka Alex ir viņa dēls.. :(
Un man patīk Karlota.. :D Šī pasūta tekilu un Lukrēcijai uzreiz teikums 'Mama!', hehe.. :D Viņi tik jauki abi ar Toniju kopā izskatās.. ^^
Ah, prieks, ka Lusija sarāva uz visiem laikiem ar Saulu! :flirt:

0

48

17. Visam piekrītu :D
A man ļoti patika, ka savos dusmu uzplūdos, Maripaz izklāstīja Ivanam savu versiju par to, ka Lusija nekad nav bijusi vienaldzīga pret Ivanu utt..kā šim seja mainījās!! Un tad vēl tas teikums, ka viņš taču nekad neieskatītos tādā kā Lusija. (man tajā brīdī izlikās, ka Ivans speciāli sāks satikties ar Lusiju ar šādu mērķi (lai gan protams klāt vēl jūtas nāktu) bet nu redzēs. nedomāju, ka viņš izmantotu viņu).
Bet jāa..nevar nepamanīt par to, cik īpašnieciski Maripaz izturas..tak vēl precējusies ar citu.
Man ar patīk, kā Ivans koķetē ar Lusiju. Īpaši tā aina, kurā viņa saka, ka nav vairs maza meitene, un viņš, ka par to nav nekādu šaubu (aii..neatceros kā tur īsti bij :D ) bet tas bij foršī :D  :love:
Karlota un Tonijs ar feins pāris :D
Nez kad Kamilo ar Lusiju satiksies? Man gan tādas vēlmes nav, bet brīnos, ka tas nenotika vēl. Man vispār bija iespaids, ka viņi jau būs pazīstami līdz Ivanam atgriešanās brīdim.
Un wiii...Lusija un Ivans dosies uz to pilsētiņu  :love:
Patika Aleksa un Ivana iepazīšanās. Alekss tā skatījās uz viņu  ^^ (Ak...visur Aleksi, Alehandro un tml :D :D  :love: )

0

49

aNgeL написал(а):

A man ļoti patika, ka savos dusmu uzplūdos, Maripaz izklāstīja Ivanam savu versiju par to, ka Lusija nekad nav bijusi vienaldzīga pret Ivanu utt..kā šim seja mainījās!!

Aha, un šī vēl pateica, ka Lusija sarāvusi ar Saulu! ^^

aNgeL написал(а):

Man vispār bija iespaids, ka viņi jau būs pazīstami līdz Ivanam atgriešanās brīdim.

Man ar bija licies, ka Kamilo būs iemīlējies Lusijā pa šo laiku, kamēr Ivana nebija..

aNgeL написал(а):

Un wiii...Lusija un Ivans dosies uz to pilsētiņu

Es zināju, ka viņa piekritīs! :love:

aNgeL написал(а):

Ak...visur Aleksi, Alehandro un tml

Mani tas tikai priecē, protams, ja ir atbilstoši varonim.. :love:

0

50

GaBy написал(а):

Aha, un šī vēl pateica, ka Lusija sarāvusi ar Saulu!

Maripaz pat nenojauš, ka izteica visu, ko varbūt labāk vajadzēja noklusēt :D
A man patīk kā viņš izturas pret Maripaz..it kā viņa traucētu viņam..bet tiklīdz Lusija piezvanīja, tā uzreiz smaids, jauks tāds :D  :love:

0

51

aNgeL написал(а):

A man patīk kā viņš izturas pret Maripaz..it kā viņa traucētu viņam..bet tiklīdz Lusija piezvanīja, tā uzreiz smaids, jauks tāds

Man patīk tas viņa viltīgums.. :love: Galvenais, ka neviena nezin, ka viņš satiekas ar abām.. :D Nu ne tā satiekas, bet nu jūs sapratāt manu domu gājienu.. :D

0

52

16.

GaBy написал(а):

Aw, Lusijas un Ivana dialogs un tās ainas..  Skaisti!  Patikās, ka viņa tā sākumā vēl domāja iet vai neiet..  Un vēlāk, kad Lusija aizgāja, Ivana pārdomas..

Jā, tiešām skaisti...un kā Lusija negribēja, lai tā viesnīcas administratore viņu pamanītu :D

aNgeL написал(а):

Jāā..  Un Maripaz vēl tāda, vai Ivans ienīst arī Lusiju?

Jā, man ar sanāca smiekli par šo :D

17.
Nu šeit laikam man vairs nav ko piemetināt, gluži manas domas esat izteikušas :D

Gaidu ar nepacietību, kas tālāk notiks :D

0

53

18.

Es saprotu kā Herardo jūtas, pēkšņi uzradies Ivans un var "atņemt" viņam dēlu, bet kā var iedomāties, ka, ja Ivans saietu kopā ar Lusiju, tad tāpat redzētu dēlu un patiesība nebūtu jāatklāj...tas taču nav viens un tas pats, redzēt kādu puisēnu vnk augam utt, vai zināt, ka viņš ir tavs dēls un vēl dzīvotu ar tevi...

Neciešu kā HH runā un attiecas pret savu sievu

oho...nu gan Sauls...lika izsekot Lusiju...bet pats pēc tam dabūs par to...uzzinās, ka Lusijai tjipa cits - Ivans :D

Un tik jauki, ka Kamilo tā sapriecājās par darba paaugstinājumu un uzreiz devās mammu iepriecināt...

Oho, Maripaz atklāja savus īstos nodomus un seju Davidam...man prieks...tagad Davids varēs iet tālāk...lai šī pēcāk kož sev pirkstos :D

Un kāda Avance....būs atkal raksturu cīņas starp Ivanu un Lusiju....nespēju vien sagaidīt :D  :love:

0

54

18.
Šoreiz es teikšu, ka piekrītu visam, ko sarakstīji!
Man vēl vairāk radās iespaids, ka Maripaz vēlāk nožēlos, ka palaidusi garām Dāvidu! nespēju sagaidīt!
Šī vispār tāda - es izlēmu, ka precēšos ar Ivanu :D Viņš ēd man no rokas. HA :D Kāds surprise viņu sagaida :D :D
Man vispār nepatīk, kā HH runā par sievietēm.. ka neko nemāk utt..Nabaga sieva.
Ai, tas Sauls.. Ko viņš jaucas Lusijas dzīvē? Viņa tak nekrāpj viņu, bet gan sarāva attiecības. Visas tiesības satikties ar jebkuru..it īpaši, ja šis jebkurš ir viņas dzīves mīlestība jau no bērnības  :love:
aww..un Lusijas un Ivana ainas - tās, kas bija redzētas promo, treileros  :love:  :love:  :love: Cik skaisti.. Viņa baltā kleitiņā.. apkārt tādas ainavas smukas!!

Jā.. avance.. nebūs viegli abiem. redzēs līdz kam aizvedīs visas šīs cīņas!  :flirt:

0

55

19.
Atzīšos, ka man likās par ātru tie Ivana vārdi "Te quiero" un vēl šādi tādi..man liekas varēja vairāk padomāt kā un kas viņiem jāsaka, jāizturas..Lai gan var arī pieņemt, ka tā ir. Galu galā vairākas sērijas jau satikušies. un uzreiz bija redzams, ka Ivanu velk pie Lusijas  :love:  Bet tajā pat laikā - aahhh...tik skaisti!!!  :love:  :love:  :love:  Kā Lusija saņēma viņa roku...un vēlāk kā Ivans palūdza noskūpstīt un viņas atbilde un skūpsts.. utt..un joprojām tas skaistais dabasskats viņiem apkārt  :love: Īsta romantika!!! Un visas šīs promo un treilerī redzētās ainiņas, kuras tā gaidīju  :love: Un vēlāk tas strīds.. uh, jāa.. saprast šeit var abus - gan Ivana atriebības kāri un reizē apjukumu pret Lusiju, gan Lusija, kas iemīlējusies Ivanā, bet baidās, ka viņš tikai izmanto viņu.
Xi, tā vien rodas iespaids, ka Karlota un Tonijs apvienosies, lai savestu Ivanu un Lusiju :D Būtu dikti forši  :love: un pie reizes arī paši varētu kaut ko tur saveidot savā starpā :D (Kā Lukrēsija uzplauka tiklīdz padomāja, ka Toniju interesē Karlota :D :D :D ) Wow..Lukrēsija atklāja Maripaz, ka Ivans viņas "brālēns"..Interesanti, vai tas kaut kā ietekmēs arī Lusijas un Ivana attiecības.

Un avance!!!! cik labi, ka rīt būs sērija!! Izskatās tik interesanti! tik daudz kas notiks..Joprojām interesanti, kas notiks ar Lusijas roku.. Vai tur kaut kā būs vainojama Saula ierašanās Lusijai un Ivanam pusdienojot? īsāk sakot, visas avances ainas ļoti interesantas izskatās :D

0

56

20.

Tagad jau Ivans izskatās, ka tiešām ir iemīlējies Lusijā  :love: Tomēr kaut kā pēkšņi viņā tik spēcīga mīlestība radās. Ka pat gatavs aizmirst par naidu. Domāju, ka tas notiks kaut kā lēnāk..ar cīņu pašam ar sevi. Bet tā vai tā - lieliskas viņiem ainas  :love: Tagad Lusija nespēj tik viegli noticēt viņam. Un tad vēl tas Sauls...Bet tik mīļi, ka Ivans tā uztraucās par Lusiju, aprūpēja...aizveda līdz mājām utt. Un kā atraida Maripaz :D :D Šī tik dusmīga uz Lusiju tagad :D Tā viņai arī vajag...bija pārāk pašpārliecināta par to, ka Ivans nespēs mīlēt .
Patīk Karlotas un Tonija plāns izprecināt Ivanu un Lusiju :D :D cerams, ka tas arī notiks :D
Man liekas, ka Dāvids ar sāks strādāt pie Makgvairiem :)

Ak jāa.. Man tā patika, ka Ivans sapņoja par Lusiju  :love: Un kā atraidīja Maripaz zvanu, bet uzreiz atbildēja uz Lusijas :D

0

57

18.

Ahh, nabaga Ivans, ja viņš zinātu, ja zinātu.. :( Bet Aleksam tādas pašas aizraušanās, kā Ivanam - futbols un matemātika.. ^^

sigsaster написал(а):

Es saprotu kā Herardo jūtas, pēkšņi uzradies Ivans un var "atņemt" viņam dēlu, bet kā var iedomāties, ka, ja Ivans saietu kopā ar Lusiju, tad tāpat redzētu dēlu un patiesība nebūtu jāatklāj...

To jau man liekas Karolīna bija iedomājusies, Herardo piekrita, bet beigās šaubījās.. Bet nu vienalga, fakts kā tāds, tas tik tiešām būtu stulbi.. Saprotu, ka viņa ir pieķērusies Alexam, bet nu viņa īstais tēvs ir izmisumā!
Bet tai pat laikā man ir tik ļoti žēl Herardo, ka viņš tā pārdzīvo par Alīsijas zaudējumu.. :(
Patika, ka sarunā ar Huanu Haimi, Lukrēcija nometa klausuli, hehe.. :D
Smējos, kad Lusija atbildēja uz Lukrēcijas teikto: 'Mama, yo no soy Maripaz!' :D
Njā, man jau kkā bija licies, ka Sauls liks izsekot Lusiju.. :no: Un kāds šim aplauziens! :D
Prieks, ka Kamilo laimīgs beidzot, tik forši, ka pateica to arī Arasēlijai! :)
Karlota un Antonijs man patīk ar katru sēriju aizvien vairāk! :love: ^^ Un kā Karlota koķetēja.. :D :flirt:
Ah, nu kur var būt tik cietsirdīgs cilvēks kā Maripaz.. :no: Vēl izmanto Dāvida kredītkarti, nabags.. :( Un man viņa likās neaudzināta, kad satika Antoniju! :no:
Aijjj, kā man patika Saula dusmas, uzzinot, ka Lusija devās prom ar Ivanu! :D

0

58

GaBy написал(а):

Bet Aleksam tādas pašas aizraušanās, kā Ivanam - futbols un matemātika.. ^^

Kā gan citādi :D :D Fooršī..jā.tas tā ir  ^^

Starp citu jāa..šito visu es arī nevaru saprast - nu redz tak, ka Ivans izmisis, sāpināts, tik daudz pārcietis un negrib Karolīna ar Herardo pateikt taisnību. Tas iemesls tip, ka Alekss to nepārdzīvotu man neliekas pietiekams.. Turklāt varētu viņi sarunāt kā to labāk izdarīt..nepaziņot varbūt pašam Aleksam tā uzreiz.. da jebko..bet nu noklusēt Ivanam šo patiesību..Varbūt sižetiski interesanti, ka viņš to nezinās, bet man liekas, ka tas viss ir nepārliecinoši pasniegts. Nu neredzu es loģiskus iemeslus. Varbūt tikai Karolīnas egoisms.. bet nu Herardo..turklāt viņš mīlēja Alīsiju..bet nu lab..

Jā..gribas bliezt tai Maripaz, kura šitā pret nabaga Dāvidu izturas.. bet nu dabūs viņa vēl savu, kad viņš izmainīsies!

0

59

19.

Pareizi jau Karlota teica, ka Lukrēcija domā tikai par naudu! :no: Ehh, bet dzīvē mēdz būt arī svarīgākas lietas.. :disappointed:
Man dikti patika Lusijas tauriņveidīgie auskari! :love:
Awwwwwwwww, man likās tik mīļi, kad Lusija ielika savu roku Ivana rokā, tas moments bija tik skaists.. :love:
Ow, un Estere pirmoreiz uzkliedza Huanam Haimem, progress! :D :)
Lusijas un Ivana aina bija vienkārši dievīga.. :love: Visa tā apkārtne tik skaista - kaktusi, saulriets un viņi.. :love: Un tā vilcināšnās skūpstam, tik dievīgi.. :love:

aNgeL написал(а):

Atzīšos, ka man likās par ātru tie Ivana vārdi "Te quiero" un vēl šādi tādi..man liekas varēja vairāk padomāt kā un kas viņiem jāsaka, jāizturas..

Un tas pēcākais piedāvājums man ar likās mazliet par ātru, bet tas viņa 'Yo te voy a esperar' visu kompensēja.. :love: Un vēl Ivana 'Mi amor'.. :love: (vismaz šeit nav izmantots 'Mi cielo' :D) Viņi tak ir dievināmi.. :love:
Un tur bija jabūt tai bildei, par kuru augstāk runāju.. :D
Wow, nebiju domājusi, ka Maripaz tik ātri uzzinās, ka Ivans ir viņas 'brālēns'.. :huh: Patīk, ka Lukrēcija negrib, lai Maripaz apprecas ar Ivanu, tur es viņai varu tikai piekrist.. :D Njā, Lukrēcija patiesi ienīst Ivanu, ja jau negrib, lai viņš apprec Maripaz, zinot to ka viņš ir, kā Maripaz teiktu, 'rico, muy rico'.. :D Un tā saruna Lukrēcijas un Maripaz starpā, wow, šeit kā reiz atbilst teiciens 'Kāda māte, tāda meita'.. :D
Ow, un vēl viens progress - Dāvids stājas pretī Huanam Haimem, neveiksmīgi, bet tomēr.. :D

0

60

20.

Sērija jau sākas ar dēmonisku mūziku, šausmas.. :D Patika Karlotas nostāja.. ^^
Man patīk Lusijas izmeklēšana, noskaidrošana, kur varētu būt Ivana dēls.. :)
Awww, un naktī Ivans domāja par Lusiju! :love: Iemīlējies tu esi, mīļumiņ! :love: :D
Kamilo tik foršs vāģis būs, yeah! :D
Maripaz baigi laimīgā tikusi vaļā no Dāvida, bet man patīk kā Ivans pret viņu tagad izturas! :D Tā noraidoši, super! ^^
Njā, cik vēl tālu Huans Haime ies..? Nobloķēja visas Dāvida kredītkartes, kas tālāk..? :no:
Antonijs un Karlota.. :love: Ko lai saka..? :D Divi savedēji, tik forši tas liekas.. :love: 'Un planecito', hehe.. :D
Uz brīdi Ivanam bija pareizs domu gājiens, attiecībā uz Alexu un Herardo, bet nu jā, es viņu ar aizdomās neturētu, ja nezinātu, ka viņš nolaupīja Alexu.. Un Kamilo ar tā dīvaini skatījās uz Alexu, kad viņu satika.. :huh:
Patika kā Lusija lika Ivanam atbildēt uz Maripaz zvanu un šis tik vēss, beidzot viņš saprata, ka viņu neinteresē Maripaz, bet viņam ir kas svarīgāks - Lusija.. :love:

aNgeL написал(а):

Ka pat gatavs aizmirst par naidu. Domāju, ka tas notiks kaut kā lēnāk..ar cīņu pašam ar sevi.

Es tieši gribēju teikt, ka man gribētos, lai viņš cīnās ar sevi ilgāk, nevis tā 'bums' un iemīlējies..

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka Dāvids ar sāks strādāt pie Makgvairiem

Gribētos, lai tā notiek, Huans Haime tad paspēs sev pirkstos kost! :)
Un tā aina kafejnīcā, super! :flirt: Ceru, ka tam pamuļķim knābis ir lauzts! 8-) Bet kā Ivans par Lusiju rūpējās, aizveda uz slmnīcu, tur uztraucās, vēlāk mājās aizveda.. :love: Pēc tik ilgām sērijām, beidzot arī Ivans satiek Lukrēciju.. :D Man patika Ivana buča Lusijai Lukrēcijas acu priekšā, kad viņš gāja prom, tas tik labi izskatījās. ^^
Bet vēlāk tā Maripaz scēna, ka Ivans ir viņas.. :no: Karlotas prettrieciens, ka viņa ir gatava viņu padzīt no mājas, super! ^^
Karolīnas raustīšanās man patiesi sāk krist uz nerviem! :no:
Smējos, kad Tonijs runāja ar Ivanu un Ivans pateica, ka mīl Lusiju un Tonija atbilde 'Fijate, que no te creo!'.. :D
Kapēc tikai 2dien, porqueeeeeeeeeeeeeeee? :love: :love: :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija