TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija


LFDD: 11. - 20. sērija

Сообщений 61 страница 72 из 72

61

GaBy написал(а):

Man dikti patika Lusijas tauriņveidīgie auskari!

Kad skatījos, domāju, ka vajadzēs nokomentēt, bet, protams, aizmirsu :D Jāa..man arī ļoti patīk  :love: Sandrai patiešām piestāv šāda tipa auskari!

GaBy написал(а):

Un tas pēcākais piedāvājums man ar likās mazliet par ātru, bet tas viņa 'Yo te voy a esperar' visu kompensēja..

Es sākumā nejauši anotācijās izlasīju, ka viņš to piedāvās,..nošokējos un nenoticēju. bet kopā šī aina tiešām sanāca ļoti jauka..īpaši ar to "yo te voy a esperar"   :love:

GaBy написал(а):

Patīk, ka Lukrēcija negrib, lai Maripaz apprecas ar Ivanu, tur es viņai varu tikai piekrist..

Tas ir lieliski! Lai gan otrā puse sliktā ir tā, ka viņa negribēs arī lai Lusija apprecas ar Ivanu :D

GaBy написал(а):

Ow, un vēl viens progress - Dāvids stājas pretī Huanam Haimem, neveiksmīgi, bet tomēr..

Nu bet vismaz!! tas jau liels solis!

0

62

aNgeL написал(а):

Lai gan otrā puse sliktā ir tā, ka viņa negribēs arī lai Lusija apprecas ar Ivanu

Nu tā jau ir cita tēma.. :D

aNgeL написал(а):

Nu bet vismaz!! tas jau liels solis!

Nu bet a ko es..? :D Es jau saku, ka progress! :D

0

63

GaBy написал(а):

Uz brīdi Ivanam bija pareizs domu gājiens, attiecībā uz Alexu un Herardo, bet nu jā, es viņu ar aizdomās neturētu, ja nezinātu, ka viņš nolaupīja Alexu

Man liekas daļēji viņš sev neļāva turpināt šo domu Lusijas dēļ. Viņa jau arī tā uzreiz - tu taču nedomā, ka mans tēvs nolaupīja..Bet nu jāa.. no otras puses - taču acīmredzami , ka Alekss varētu būt viņa dēls.. Jo būtībā nolaupīt bērnu avirs nebija kam.

GaBy написал(а):

Gribētos, lai tā notiek, Huans Haime tad paspēs sev pirkstos kost! :)

Viņš vēl paspēs apkost sevi, kad uzzinās, ka Ivans ir viņa dēls :D

GaBy написал(а):

Man patika Ivana buča Lusijai Lukrēcijas acu priekšā, kad viņš gāja prom, tas tik labi izskatījās. ^^

Xi, xi..jāa... Tas bij tik...awww  :love:

Mhmm..dažkārt žēl, ka pēc sestdienas neseko otrdiena :D

0

64

aNgeL написал(а):

Viņš vēl paspēs apkost sevi, kad uzzinās, ka Ivans ir viņa dēls

Viņš drīž varēs sevi noēst.. :D

aNgeL написал(а):

Mhmm..dažkārt žēl, ka pēc sestdienas neseko otrdiena

Es tikai par.. :D Dažreiz.. :D

0

65

19.
:D Kā Maripaz noliedza to, ka tas ir tas pats Ivans - kalpones dēls, sarunā ar draudzeni Hudit...mjā, toč grib laikam, lai nedomā, ka šī ar kalpones dēlu satiekas...kaunās...mja..

aNgeL написал(а):

Atzīšos, ka man likās par ātru tie Ivana vārdi "Te quiero" un vēl šādi tādi

Mhm, es biju pārsteigta, ka viņš tik ātri atzinās, jo pirms tam viss liecināja tikai par lielu pieķeršanos utt.

GaBy написал(а):

Awwwwwwwww, man likās tik mīļi, kad Lusija ielika savu roku Ivana rokā, tas moments bija tik skaists..

Jā, tā aina ar roku vnk brīnišķīga :)

Kā man patika Maripaz seja, kad uzzināja, ka Ivans ir viņas brālēns :D Tāpat patīk, ka Karlota ar Lusiju kā sirsdraudzenes runājas un pārdzīvo visus notikumus...mīļi :)

Kaitinoši kā Lukrēsija spēlēja uz mammas jūtām, lūdzoties, lai nestāsta, ka viņa nav Teodoro meita

Malacis Davids...stājas pretī tēvam un māti ar aizstāv...forši...tā tik turpiāt!

Īstenībā šajā seriālā nav vēl īstenu patiešām ļaunu varoņu...jo tas notikums ar Ivanu tomēr ir visādu notikumu sakritība vienā, kas noveda pie tāda rezultāta...un Lukrēciju par "tipisku" ļauno jau ar nenosauksi...Turklāt baigi patīk vērot gandrīz visu varoņu savstarpējās attiecības....Maripaz ar Ivanu/Lukrēciju/Karlotu utt., Lusija ar Karlotu/Ivanu/tēvu u.c., Lukrēcija ar Karlotu, Davids ar Maripaz/savu tēvu utt. - visi interesanti dēļ saviem raksturiem.

0

66

sigsaster написал(а):

Īstenībā šajā seriālā nav vēl īstenu patiešām ļaunu varoņu...

Tieši tā, te neviens pagaidām nevienu vēl nav noslaktējis un nav tādu izteiktu ļauno varoņu, bet man liekas, ka drīz Maripaz būs šajā sarakstā, viņa pieteiks karu māsai un drošvien vērps visādas intrigas.. :)

sigsaster написал(а):

Tāpat patīk, ka Karlota ar Lusiju kā sirsdraudzenes runājas un pārdzīvo visus notikumus...mīļi

Jā, tas man ar liekas dikti mīļi.. :) Un tiešām kā Ivans teica - brīžiem izskatās, ka Lusija Karlotu mīl vairāk nekā Lukrēciju.. :)

0

67

sigsaster написал(а):

Kaitinoši kā Lukrēsija spēlēja uz mammas jūtām, lūdzoties, lai nestāsta, ka viņa nav Teodoro meita

Starp citu man šajā ainā ārkārtīgi patika tas, ka Karlota pati saprata, ka Lukrēsija tēlo, bet nu piekrita klusēt.. (vismaz ja nemaldos tā bija :D ). Kopā sanāca komiski :D

GaBy написал(а):

Tieši tā, te neviens pagaidām nevienu vēl nav noslaktējis

Nu ja neskaita Antolinu, kurš nogalināja to uzbrucēju :D

GaBy написал(а):

Un tiešām kā Ivans teica - brīžiem izskatās, ka Lusija Karlotu mīl vairāk nekā Lukrēciju.. :)

Lusijai Karlotas gēni, bet Maripaz Lukrēsijas.. Kaut gan..nez..Lukrēsija un Maripaz tomēr man liekas diezgan atšķirīgas.. nu tad Maripaz vispār nav viņu radiniece :D :D

0

68

aNgeL написал(а):

Kaut gan..nez..Lukrēsija un Maripaz tomēr man liekas diezgan atšķirīgas..

Man viņas tieši liekas abas vienādas - kā jau teicu - kāda māte, tāda meita! :D Viena aizliedz kko darīt, otra iespītējas!

aNgeL написал(а):

Nu ja neskaita Antolinu, kurš nogalināja to uzbrucēju

Nu viņš nav izteikts ļaunais varonis, kas kādu no sirds ienīst un gatavs nogalināt! :D
Turklāt, man nez kapēc liekas, ka Sauls un Maripaz apvienosies, lai izjauktu Lusijas un Ivana attiecības.. :dontknow:

0

69

GaBy написал(а):

Nu viņš nav izteikts ļaunais varonis, kas kādu no sirds ienīst un gatavs nogalināt! :D

Nē, nu nē.. izteikts ļaunais nav.. Es ne par to...bet par to, ka noslepkavotais bija šo sēriju laikā :D

GaBy написал(а):

Turklāt, man nez kapēc liekas, ka Sauls un Maripaz apvienosies, lai izjauktu Lusijas un Ivana attiecības..

Nez, nez... Sauls ir baismīgs, ka nespēju iedomāties Maripaz ar viņu kontaktējamies..kaut gan no 2. puses diezgan iespējami, ka tā būs.. Bet vēl jau Kamilo kaut kur būs..
+

Свернутый текст

Nedēļas anotāciju virsraksts saka "Šonedēļ Lusija un Ivans domās ka ir māsīca un brālēns".

0

70

20.
Ooo...Ivans uzreiz pieņēma Lusijas zvanu, atšķirībā no Maripaz...jee...malacis :D

GaBy написал(а):

Awww, un naktī Ivans domāja par Lusiju!  Iemīlējies tu esi, mīļumiņ!

Jāāā :D  :love:

GaBy написал(а):

Antonijs un Karlota..  Ko lai saka..?  Divi savedēji, tik forši tas liekas..  'Un planecito', hehe..

Tiešām abi mazie savedēji :P

Ui, HH nobloķējis visas Davida kredītkartes...mjā, nepatīkams starpgadījums dēļ tā aptiekā, bet kopumā uz labu..tas iespējams aizvedīs Davidu pie Ivana ...būtu vnk ideāli, ja Davids sāktu pie viņa strādāt :D

Un tā aina kafejnīcā - nu gan Sauls, šitā iezvetēt ar krēslu Lusijai..mjā..bet Ivans malacis un tā uztraucās par Lusiju :)

0

71

11.-14.

Kas lēni nāk, tas labi nāk... :D beidzot sākās "normālā" darbība - abi ir satikušies pēc visiem šiem gadiem ^^
ai, tā pirmā tikšanās tiešām bija supermīļa! :love: Tā puķīte vispār.. un kā Lusija saglabāja to! Awww. Vispār Lusija tik fooorša, tāda jauka, laba, savā ziņā... nesamaitāta. Es nez kā aprakstīt. Kā viņa apjuka un sākumā noliedza, ka pazīst Ivanu utt! :D Un vēlāk tā atvainošanās telefonsaruna arī bija tik jauka, un Lusija īsti nezinot, ko teikt, ko nē, tāda samulsusi. Tiešām it kā būtu joprojām tā iemīlējusies padsmitgadniece :D

Nu jā, par Dāvidu (es domāju aktieri) stāvo sajūsmu ar jums nedalu, bet nu pretēji arī nav. Vnk... ir ok. :)

Attiecībā uz Ivanu tajā aina ar Maripaz man dažādas izjūtas.. Sākumā bija škrobe, kā tā uzreiz, bet tad padomāju un sapratu, ka tur tomēr ir loģika - viņš tak loti mīlēja Maripaz un tagad atkal satiekot, un viņa sastāsta tādus saldus melus... Nostaļģijas dēļ vien varētu ļauties jūtām. Un jāa, forši, ka viņš attapās, nepārgulēja utt., bet... Nu man prasījās, lai tad tas notiktu, kad skūpstījās vai nu, maksimums, kad sāka vilkt nost drēbes. Jau gandrīz kailiem guļot gultā tas man vnk atņēma ticamību. Nu, tieši ņemot vērā tos iemeslus, kāpēc es saprastu, ka viņi pārguļ, kaut kā tā... dīvaini, kad teju pašā karstumā pēkšņi šis atjēdzas un it kā nekas nebūtu bijis pieceļas un aiziet. Bet nu jā, protams forši, ka viņš to neizdarīja un atkal nesalaida ar Maripaz :)

par pārējo ar jums piekrītu - par HH, par viņa dēliem utt... :)

0

72

15. - 17.

Aizmirsu jau, ko gribēju teikt :D

Nu, pirmkārt, man tiešām prieks, ka Lusija pateica patiesību!! Man vienu brīdi bija bail, ka viņa noklusēs, un vēlāk tas atklāsies, un Ivans uz viņu dusmosies, utt. Par laimi tā nenotika :) Foršiņa viņa ir :)

Tas skūpsts man gan ne pa ķeksi likās. Kaut kā tā viss notika, ka es pat nepaguvu neko sajust.

Nez, varbūt jau to apspriedāt, bet vismaz līdz 17 sērijai nemanīju... Katrā ziņā, par Aleksu man jau no sākuma bija aizdomas vienas smagas, un pēdējās sērijās tās jau ir uz 99% pieaugušas. :)

Eh, kā Maripaz aplauzīsies, kad paliks pie sasistas siles un sapratīs, ka Ivans spēlējās tikai ar viņu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 11. - 20. sērija