TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 21. - 30. sērija


LFDD: 21. - 30. sērija

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

26.

Ehh..kaut kā pametuši novārtā Ivanu un Lusiju.. īstenībā viņu laime bija tik nežēlīgi īsa, ka galīgi nepaspēju izbaudīt, bet tagad vispār viss notiek caur Kamilo starpniecību. Ceru, ka tomēr ilgi tas nevilksies un būs kaut kas interesants un vairāk rādīs viņus abus.
Nepatīk man, ka Antony grib nopirkt Maripaz dzīvokli, mašīnu...man tīri labi patīk, ka Lukrēsija uzlikai viņai mājas arestu :D Žēl, ka Ivans tā dusmojas uz Karlotu.. Vismaz Antony gan ir viņas pusē :)

0

22

24.

GaBy написал(а):

Ahhh, nabaga Ivans, tā cieš..  Lusiju jau arī var saprast, bet tomēr..

Jā....tomēr visvairāk šajā situācijā man žēl bija Ivana...laikam vēl tāpēc, ka bildināt takš viņu taisījās....

GaBy написал(а):

un vēl Kamilo paspēja uzbraukt!

Šis bija vislabākais...un vēl, ka Kamilo atbildēja Maripaz, ka viņa padoms par brīvu :D

0

23

sigsaster написал(а):

un vēl, ka Kamilo atbildēja Maripaz, ka viņa padoms par brīvu

Joprojām atceros :D :D Viena no labākajām frāzēm, kuru Kamilo ir pateicis šī seriāla laikā :D

0

24

25.
Kas par sēriju!!!! Visvairāk žēl Ivana...vnk nevar nejust viņam līdzi... :(

GaBy написал(а):

Ah, viss, visi noslēpumi nu ir atklāti! Finally!

Nu es teiktu gandrīz visi, jo vēl jau paliek noslēpums saistībā ar Ivana dēlu :) Aaa...un HH vēl nezina, ka Ivans viņa dēls :D

GaBy написал(а):

Karlotas un Maripaz sarunas laikā vnk gribējās ielīst ekrānā un Maripaz kārtīgi sadot pa ģīmi, tas viņas pasisti debīlais smaidiņš vienkārši krīt uz nerviem!

Vo, vo....šo es gribētu redzēt :D

GaBy написал(а):

Wow, saruna starp Antoniju un Ivanu spēcīga! Bet nu būtu mazliet piedomājis pie tā, ko saka.. Saprotu viņa dusmas un sāpes, bet nu pateikt, ka negrib būt vairs viņa dēls, tur pat īstais tēvs trieku ķertu!

Jā....man ar likās par traku...kaut arī ļoti jūtu līdzi Ivanam...visi tie pagātnes notikumi, tad Lusija šo pamet un vēl tagad uzzina, ka Alisija bija Teodoro meita....smagi...es pilnīgi viņu saprotu...un kā viņš pēc tam sevi šaustīja par to, ko pateica  :'(

Ai un tāda 26. sērijas avance....nepatīk, ka Kamilo ar Lusiju Ivanam aiz muguras tiksies (nu vismaz tā izskatījās)...Ivanam tas nepatiktu...turklāt zinu, ka Kamilo ļoooti iepatiksies Lusija, sieviete, kuru mīl Ivans, viņa labākais draugs, kas uzticas viņam ar visu savu sirdi...ehh..

Отредактировано sigsaster (19.04.2011 23:59)

0

25

sigsaster написал(а):

Nu es teiktu gandrīz visi, jo vēl jau paliek noslēpums saistībā ar Ivana dēlu  Aaa...un HH vēl nezina, ka Ivans viņa dēls

Nu es biju domājusi, ka visi noslēpumi no Karlotas puses.. :)

sigsaster написал(а):

turklāt zinu, ka Kamilo ļoooti iepatiksies Lusija, sieviete, kuru mīl Ivans, viņa labākais draugs, kas uzticas viņam ar visu savu sirdi...ehh..

Njā, būs smagi skatīties kā šie abi cīnīsies par Lusiju, ekk..

0

26

26.

Aw, Antonijs pat būdams slimnīcā ir spējīgs jokot, sakot, ka notēloja infarktu! :flirt: Kā Ivanu var nedievināt..? :love: Neatceros vai tas bija Antonijs vai Kamilo, kurš teica, ka Ivanam jau nav jābūt kopā ar Lukrēciju un Karlotu, bet gan ar sievieti, kuru mīl - Lusiju un taisnība jau ir! :) Bet nu saprast arī viņu var..
Man liekas, ka Maripaz nebūs gana arī ar Antonija piedāvājumu - mēbelētu dzīvokli, mašīnu un naudu! :no:
Ah, beidzot arī Lukrēcija izdara kko jēdzīgu - atņem Maripaz mašīnas atslēgas, anulē kredītkartes un aizliedz iziet no mājas, ja nu vienīgi Lukrēcijas pavadībā! :flirt: Un tas viņas mūždien skābais ģīmis.. :D Pašai jau nepielec, ka tas, kas tagad notiek ir tikai un vienīgi viņas vaina..
Aw, Antonijs noliedz, ka ir iemīlējies Karlotā, bet tur tak katram skaidrs, ka viņam viņa patīk.. :love:
Un man nepatīk Lusijas un Kamilo ainas, tur tak skaidri redzams, ka Kamilo jau sāk iemīlēties viņā, ja jau gatavs bija melot Arsēlijai par to, kam viņam vajadzīga Ivana dzimšanas apliecība! :no:

Свернутый текст

Grrr, zināju, ka Antolīns mierā neliksies un sāks šantažēt Maripaz un tā jau, protams, pie mammītes skries! :D

0

27

27.

Man nepatīk tas, ka Kamilo būs jaunais rančo pārvaldnieks, Lusijas dēļ, bet no otras puses, vismaz tagad viņiem tur viss nokārtosies, jo vismaz strādās uzticams un godīgs cilvēks!
Wāāh, tagad vēl Antolīns šantažēs, nevajadzēja izpļāpāties Kamilo, ka būs 10 miljonu aizdevums, moš būtu mazāk uzprasījis par klusēšanu.. :D
Ahhhh, Huans Haime kā jau vnm meklē labumu.. Būtu labāk pieņēmis summu, ko piedāvā Ivans un Antonijs, nevis taisījis teātri, ka par maz, turklāt, ja jau Ivans saka, ka viņa zemes esot normālā stāvoklī! :no: Būtu es to pārējo agrikultoru vietā, jau sen pieņēmusi naudu, lai izslēdz no asociācijas, ko viņa dod?
Woohoo, Ivanam trumpis pret Huanu Haimi! ^^
Atkal jau Antonijs un Karlota.. :love: Un cik foršs viņa piedāvājums - doties 4atā ceļojumā.. :love:
Aw nu Lusija un Ivans.. :love: Kā viņš viņu vēroja kafejnīcā! :love: Jau atkal būs draugi, varu saderēt, ka ne uz ilgu laiku, jo viens otram vnk padosies.. :love:

Свернутый текст

Ow, tomēr Maripaz pieņēma Ivana piedāvājumu, cik forši! :D Yessssssssss, es zināju, ka Ivans nedos Maripaz tos 4 miljonus un ļaus labāk visiem uzzināt, ka viņiem bija bērns! ^^ No Kamilo puses nebija forši uzbraukt Dāvidam, ka viņš ir gejs, ja jau nespēj satikties ar tēva sekretāri.. :no:

0

28

26.

aNgeL написал(а):

Ehh..kaut kā pametuši novārtā Ivanu un Lusiju.. īstenībā viņu laime bija tik nežēlīgi īsa, ka galīgi nepaspēju izbaudīt,

Jā, ļoti īsa...un tagad vispār vairs netiekas :(

GaBy написал(а):

Ah, beidzot arī Lukrēcija izdara kko jēdzīgu - atņem Maripaz mašīnas atslēgas, anulē kredītkartes un aizliedz iziet no mājas, ja nu vienīgi Lukrēcijas pavadībā!

Šis man baigi patika, tiešām vārds vietā Lukrēsija izdarīja kaut ko ļoti teicamu :)

GaBy написал(а):

Un man nepatīk Lusijas un Kamilo ainas, tur tak skaidri redzams, ka Kamilo jau sāk iemīlēties viņā

Mjā....tā ir...man ar tā liekas, ka viņš burtiski apburts :) Žēl gan viņa, gan Ivana...Bet es tomēr ceru, ka viņu draudzība neizjuks...kaut kā man grūti saprast, kā var tik ļoti iepatikties labākā drauga meitene, kuru toč viņš zina, ka Ivans mīl...savādāk, ja Kamilo Lusija iepatiktos, nezinot, kas viņa ir Ivanam...

Отредактировано sigsaster (20.04.2011 20:19)

0

29

28.
Ai, tā Lusija..Nu un pati vainīga, ka negrib noskaidrot patiesību. Ja grib domāt, ka Ivans atkal kopā ar Maripaz, lai domā. Vienalga nevēlas cīnīties par abu laimi.
Maripaz ir tik kaitinoša!! Un vēl dzer vislaik.. (Starp citu viņas runas maniere man brīžiem atgādina Paolu no Krāpnieces :D ) Vienīgais, kas man patīk tajā, ka viņa pateica Lusijai, ka Ivans nopircis dzīvokli abu mīlas ligzdiņai ir tas, ka Ivans uzzināja, ka Maripaz pateica šos melus :D Gaidu, kad Ivans noķers Lusiju un abi izrunāsies  :love: Man liekas, ka viņiem būtu jāsalabst.. kā nekā jau drīz būs 30 sērijas un tā kā laiks kaut ko bīdīt abu attiecībās.
Man žēl Herardo, ka Ivans viņu tā atkoda.. Toties tagad Lusija zina visu! Cerams, ka Ivans nedomās, ka Lusija jau sen zina Alekss ir viņa dēls. (Lai gan atkarībā no tā kā to sižetiski pasniegtu).
Kamilo tagad jau pats piedāvājas Ivana vietā darīt visu kas saistīts ar Lusiju.. un vēl norāda, ka Ivanam nevajadzēja viņā iemīlēties.. Lai liekas mierā.. Ivans bija pirmais.

0

30

28.

Antolīns jau nu ar īstais, kuram var uzticēties, prieks, ka Karolīna vismaz meloja..
Jeez, Lukrēcijai tāda laime, zinot, ka dabūjusi naudu.. :D
Hā, malacis Ivans, zināju, ka viņš nemaksās! ^^
Patika Ivana un Kamilo izmeklēšana, ķip, kur palicis Herardo, kapēc negribēja iet pusdienās! :D
Bāc, brīžiem Lusijas spītīgums kaitē viņai pašai! Nē, nu ja negribi noskaidrot patiesību, tad domā arī, ka Ivanam un Maripaz ir 'mīlas ligzdiņa'! :no:
Kamilo ir uz pareizā ceļa, pareizi jau teica, ka atliek DNS uztaisīt un miers! :)
Wow, tik ātri viss uzpeld.. o.O Diez, kā Lusija reaģēs uz to, ka Alex ir Ivana dēls? :huh:

0

31

29.

Eh, zinātu, tie agrikultori, kuri tagad atbalsta Huanu Haimi, ka viņš viņus ir čakarējis, viņi tur nesēdētu un būtu pateicīgi Ivanam un Tonijam par aizdevumu! :no:
Reāli besī Karolīna, tādu skandālu sataisa! :suspicious: Tak Lusija nav pārgalvīga un neies visu Ivanam stāstīt, vai ta viņa to nemaz nesaprot?
Antolīns šajā gadījumā (ar Alexu un Ivanu) nav tik ķerts uz naudu kā El Gordo, tas priecē.. :D Ka viņš vismaz visu apdomā un tad, nevis kā tas - izdzirdējis vārdu salikumu '5 miljoni' jau acis mirdz.. :D Bet kā es smējos, kad šis pajautāja, kas ir 'DNS'..? :D
Tāds prieks par Dāvidu, ka pamazītēm viss nokārtojas ar viņa problēmu! ^^ Bet nu nepatīk man, ka viņš gatavs kko vēl Maripaz maksāt.. Viņa par Dāvidu paņirgājās, bija gatava visiem izstāstīt, ka viņš esot gejs, šis vēl taisās maksāt, ceru, ka viņš pārdomās! :) Un Maripaz, nu kā nav kauna, telpā ienākot, novilkt saulesbrilles, baigā jau nu tur saule! :no: Un Sauls tāds pats, labi, ka tēvs aizrādīja, ka jānovelk cepure! :no:
Njā, nabaga Lusija, tagad visu zin un nezin ko iesākt.. It kā jau nav viņas darīšana, bet tai pat laikā ir.. Njā, turklāt melot viņa nemāk, labāk viņai toč acīs nerādīties Ivanam! :D Eh, diez kā tas viss risināsies tālāk..?

0

32

30.

Ah, Lukrēcija tagad nostājas pret Maripaz, super! Varbūt drīz šai pieleks, ka viss, kas notiek, notiek tikai viņas vainas dēļ! :)
Njā, Herardo māk melot, bet varēja jau redzēt, ka Ivans ne līdz galam viņam tic!
Karmena gan baigā šefiene ieradusies, pareizi jau Kamilo teica, ka viņa ir tāda pati darbiniece, kā visi pārējie! :)
Akhh, nabaga Herardo, vairs izlocīties neizdevās! :huh: Bet nu Ivana pārsteidzīgi pieņemtie lēmumi (ka Herardo neizšķīrās no Lukrēijas, lai apprecētos ar Alīsiju, tikai tāpēc, ka viņa esot kalpone) nepatīk.. :no: Jopcik, nu nestreb karstu! :no: Vai tiešām viņš nesaprot, ka, ja mīl, tad pārējam nav nozīmes, vai viņš grāvjus rok vai prezidenta sekretārs..?! Un turklāt, Arsēlija tak viņam pateica, ka Alīsija mīlēja Herardo!
Vēl vismaz pa vidu Huans Haime ar savām intrigām, kad Lukrēcija vienreiz atvērs acis..? :suspicious:
Pareizi, pie kā tad cita griezties, ja ne pie māsas? :P Bet nu Lusija pareizi darīja, ka piecēlās un aizgāja prom.. :D
Uff, tagad līdz 2dienai jāgaida, eh..  :flirt:

0

33

30.

GaBy написал(а):

Ah, Lukrēcija tagad nostājas pret Maripaz, super! Varbūt drīz šai pieleks, ka viss, kas notiek, notiek tikai viņas vainas dēļ!

Tik patīkami uz to skatīties un klausīties :D Visi pret Maripaz. :D Vispār Maripaz kaut kāda lieka varone šeit :D

GaBy написал(а):

Akhh, nabaga Herardo, vairs izlocīties neizdevās! :huh: Bet nu Ivana pārsteidzīgi pieņemtie lēmumi (ka Herardo neizšķīrās no Lukrēijas, lai apprecētos ar Alīsiju, tikai tāpēc, ka viņa esot kalpone) nepatīk.. :no: Jopcik, nu nestreb karstu! :no: Vai tiešām viņš nesaprot, ka, ja mīl, tad pārējam nav nozīmes, vai viņš grāvjus rok vai prezidenta sekretārs..?! Un turklāt, Arsēlija tak viņam pateica, ka Alīsija mīlēja Herardo!

Man liekas šāds pieņēmums viņa galvā uzreiz radās Maripaz dēļ. Galu galā viņš nav spējis aizmirst, kā šī teica, ka nekad neprecēsies ar kalpones dēlu. Bet nu Antonijam taisnība - Ivans vienkārši ļoti grib atrast vainīgo, kuram varētu atriebties. Tik ilgi turējis sevī šīs emocijas, ka tagad nevar pieņemt, ka viss nav tā kā domāja.

GaBy написал(а):

Vēl vismaz pa vidu Huans Haime ar savām intrigām, kad Lukrēcija vienreiz atvērs acis..? :suspicious:

Tad, ka viņa vainas dēļ paliks uz ielas :/
Nez..man šķiet, ka Lukrēsijai nevajadzētu izdoties visu slepeni izdarīt. Ja viņa atdos naudu, tad to momentā uzzinās Antonijs..ja to uzzinās viņš, tad kāpēc lai neuzzinātu Karlota?
Patīk man Karolīnas ideja, ka Lusijai jāapprecas ar Ivanu! Būtu fantastiski..pat ja Aleksa dēļ, jo galu galā tā vai tā abi mīl viens otru  :love:  Bet Herardo pamatīgu kļūdu pieļāva, izstāstot Lusijai par Aleksu un Alīsiju.. Karlotai taisnība - ja Lusija balstīs visu uz meliem, tad vēlāk Ivans ienīdīs viņu (ok..neienīdīs gan jau, bet iiilgi nepiedos)

0

34

aNgeL написал(а):

Man liekas šāds pieņēmums viņa galvā uzreiz radās Maripaz dēļ.

Jā, bet tai pat laikā viņam vispirms vajadzēja iedomāties par Lusiju - viņa iemīlējās Ivanā neskatoties uz to, kas viņš bija!

aNgeL написал(а):

Patīk man Karolīnas ideja, ka Lusijai jāapprecas ar Ivanu!

Es totāli piekrītu Karlotai, par to, ka tā ir traka ideja - apprecēties tikai tādēļ, lai biežāk būtu iemesls apciemot Alexu! Vienā sērijā gan viņa izteica vēl stulbāku domu - Lusijai apprecēties ar Ivanu, dzemdēt bērnus, ar domu, ka pazudušais aizmirsīsies! :tired:

0

35

GaBy написал(а):

Es totāli piekrītu Karlotai, par to, ka tā ir traka ideja - apprecēties tikai tādēļ, lai biežāk būtu iemesls apciemot Alexu!

Ja Lusija mīl Ivanu, tad tas wnk nav iespējams apprecēties tikai Aleksa dēļ :D Viņa to var teikt vai pat pārliecināt sevi un visus, bet patiesībā..vienalga tas notiktu tādēļ, ka mīl Ivanu  :love: Nu un.. man vienkārši ārkārtīgi patīk, kad galvenie varoņi apprecas pirms pēdejās sērijas :D Viņi vismaz ir saistīti un nevar pēkšņi izdomāt apprecēties ar kādu citu un vispār tik daudz pavērsienu foršu pēc tāda iznākuma  :love:

0

36

aNgeL написал(а):

Ja Lusija mīl Ivanu, tad tas wnk nav iespējams apprecēties tikai Aleksa dēļ

Nu jā, bet skaties, viņa šobrīd dzīvo ar domu, ka viņas ģimene ir nodarījusi pārāk lielu ļaunumu Ivanam un nespēj tādēļ būt kopā ar viņu.. Ja viņa apprecēsies tagad, tad visu laiku to sev skaldīs galvā.. Aij, nu karoč, es negribu, lai viņi tagad apprecas, man patīk, kad to dara pēdējās sērijās.. :love:

0

37

27.

GaBy написал(а):

Woohoo, Ivanam trumpis pret Huanu Haimi!

Mhm...baigi forši, tik bik žēl Davida....viņam tas varētu būt grūti....

GaBy написал(а):

Wāāh, tagad vēl Antolīns šantažēs, nevajadzēja izpļāpāties Kamilo, ka būs 10 miljonu aizdevums, moš būtu mazāk uzprasījis par klusēšanu..

Bet man patīk :D jo Ivanam jau no tā ne silts, ne auksts būs, a turpretī Maripaz dabūs uztrauksies par to, ko cilvēki teiks...varbūt nevarēs uz brīdi visu laiku savu degunu celt gaisā :D

GaBy написал(а):

Aw nu Lusija un Ivans..  Kā viņš viņu vēroja kafejnīcā!  Jau atkal būs draugi, varu saderēt, ka ne uz ilgu laiku, jo viens otram vnk padosies..

Aha....es nesaprotu Lusiju, tagad takš Ivans visu zina, ko vēl gaidīt nākamos šķēršļus...kāpēc neļaut abiem būt laimīgiem...viņa taču tik ilgi viņu jau mīl. Vēl patika, ka Lusija teica, ka viņa jau bija Ivanā iemīlējusies, kad viņi bija draugi, un ka Ivans atbildēja, ka tagad viņš viņā... :)

0

38

28.

GaBy написал(а):

Hā, malacis Ivans, zināju, ka viņš nemaksās!

Aha, viņš jau par to nekaunās, kas viņš bijis un ka viņam dēls :)

GaBy написал(а):

Patika Ivana un Kamilo izmeklēšana, ķip, kur palicis Herardo, kapēc negribēja iet pusdienās!

Jā! Ivans uzreiz nojauta, ka tur kaut kas nav tā kā vajag, jo Herardo tik aizdomīgi uzvedās...un tā izmeklēšana tiešām - ātri vien visu noskaidroja...malači :D

GaBy написал(а):

Bāc, brīžiem Lusijas spītīgums kaitē viņai pašai! Nē, nu ja negribi noskaidrot patiesību, tad domā arī, ka Ivanam un Maripaz ir 'mīlas ligzdiņa'!

Piekrītu....uzreiz tā nodomā par Ivanu...ka viņš moš ar viņām abām...nu es nez...tik maz ticības...vai tad tiešām itin nemaz negrib cīnīties...

0

39

29.

GaBy написал(а):

Tāds prieks par Dāvidu, ka pamazītēm viss nokārtojas ar viņa problēmu!  Bet nu nepatīk man, ka viņš gatavs kko vēl Maripaz maksāt.. Viņa par Dāvidu paņirgājās, bija gatava visiem izstāstīt, ka viņš esot gejs, šis vēl taisās maksāt, ceru, ka viņš pārdomās!

Mjā...turklāt viņa naudu jau no Ivana dabūja...hmm...laikam tiešām domā, ka visiem nauda no gaisa krīt...pati tik tusēt var....

GaBy написал(а):

Njā, nabaga Lusija, tagad visu zin un nezin ko iesākt.. It kā jau nav viņas darīšana, bet tai pat laikā ir.. Njā, turklāt melot viņa nemāk, labāk viņai toč acīs nerādīties Ivanam!  Eh, diez kā tas viss risināsies tālāk..?

Man viņas gan žēl, gan gribas pabikstīt....it kā var saprast Lusiju, ka viņa domā, ka Ivans nekad nepiedos....iznāk jau tā, ka viņas ģimene ir baigi nodarījusi pāri Ivanam...tiešām, gan Karlota, gan Lukrēsija, gan savā ziņā arī Maripaz un tagad arī Herardo, mjā un pati Lusija ar tagad sāpina Ivanu, atsakoties būt kopā...

Patika, ka Lukrēsija pat pieļāva domu, ka Maripaz varētu pati būt šantazētaja :D bet Maripaz gan...uzreiz zvana Antolinam...hmm...un stāstīja par šantāžu....tad sanāk, ka tomēr atceras, ka šim visu izstāstījusi iepriekšējā reizē?!  :unsure:

0

40

sigsaster написал(а):

Mjā...turklāt viņa naudu jau no Ivana dabūja...hmm...laikam tiešām domā, ka visiem nauda no gaisa krīt...pati tik tusēt var....

Tas ir tik kaitinoši..Maz, ka viņai Antonijs maksā ikmēneša pabalstu, dzīvo luksus dzīvoklī, dabūjusi mašīnu utt, viņai maz un vajag apkrāpt Dāvidu..Akk..cik žēl, ka starp Dāvidu un Ivanu nav vēl tik lielas uzticības, lai visu to izstāstītu viens otram.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 21. - 30. sērija