TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 21. - 30. sērija


LFDD: 21. - 30. sērija

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

sigsaster написал(а):

Vēl patika, ka Lusija teica, ka viņa jau bija Ivanā iemīlējusies, kad viņi bija draugi, un ka Ivans atbildēja, ka tagad viņš viņā...

Jā, šis moments dikti skaists bija.. :love:

sigsaster написал(а):

hmm...un stāstīja par šantāžu....tad sanāk, ka tomēr atceras, ka šim visu izstāstījusi iepriekšējā reizē?!

Tad jau viņa uzreiz saprastu, kas ir šantažētājs un turklāt viņa bija pilna kā mārks, tāpēc šaubos, vai viņa ko atceras.. :D

0

42

30.

GaBy написал(а):

Karmena gan baigā šefiene ieradusies, pareizi jau Kamilo teica, ka viņa ir tāda pati darbiniece, kā visi pārējie!

Piekrītu...nepatīkami pārsteigta biju...tāda attieksme...deguns uzreiz gaisā...

aNgeL написал(а):

Man liekas šāds pieņēmums viņa galvā uzreiz radās Maripaz dēļ. Galu galā viņš nav spējis aizmirst, kā šī teica, ka nekad neprecēsies ar kalpones dēlu.

Aha, man ar tā liekas, turklāt vēl pieņemot, ka viņš tik ātri atrada to "citu" sievieti, kurai tjipa Alekss bija....

Bāc, nu Ivans gan viltnieks...atveda veco vecīti, lai atpazīst Herardo...es nebūtu iedomājusies :D

Un Maripaz tāds bardaks istabā, var redzēt, ka nav pieradusi aiz sevis vākt :D

Piekrītu Karlotai...ka Karolīna tomēr ir egoiste, domā tikai par sevi...nu vismaz šajā jautājumā...pat tagad, kad Herardo pastāstīja, ka Ivans uzzināja par Alisiju, viņu tik uztrauca vai nav uzzinājis par Aleksu un Herardo nemaz nejuta līdzi...viņam takš Alisija joprojām ir sirdij tuva...

0

43

sigsaster написал(а):

Bāc, nu Ivans gan viltnieks...atveda veco vecīti, lai atpazīst Herardo...es nebūtu iedomājusies

Man jau likās, ka kkas tāds notiks, pēc tās viņu sarunas kapos.. :D

sigsaster написал(а):

Un Maripaz tāds bardaks istabā, var redzēt, ka nav pieradusi aiz sevis vākt

Vismaz būtu piekārtojusi istabu, kad Lusiju sagaidīja, bet nē, tāds pats bardaks! :D

0

44

Beidzot arī es esmu tikusi pāri 20. sērijai :D

GaBy написал(а):

Awwwwww, viņi tak ir vairāk kā dievināmi, jo sevišķi Ivans..    Ivana mīlestības definīcija bija tik skaista..  Un beigās pateiktais 'Te quiero, Lucia, te quiero de verdad.. Me crees? Dime que me crees! Dimelo!'..      Un tad tas skūpsts..

Jāāa, tas viss bija tiiiik skaisti!!! :love: Ai, viņos ir kaut kas tāds īpašs! Nu... tāds... kā lai paskaidro? Tik tīrs. Lusija pati tāda ir. Un Ivana šīs jūtas līdz ar to arī tādas... ak, nu kā lai izskaidro savas domas? Nu, ka tas Lusijas dabīgais jaukums lika Ivanam viņā iemīlēties. Un tad Lusijas bailes, ka tā nav patiesība, viņas nedrošība noticēt tam, par ko tik ilgus gadus sapņoja... Un tā kopējā atmosfēra - tiešām nemāku raksturot, bet viņi ir buuuurvīgi!! :love: Un tas viņa jautājums un Lusijas atbilde ar skūpstu - ai, tas viss tik skaisti bija! :love: Vienīgi man smiekli sanāca, kad viņš nometa visu no galda un uzleca uz tā. :D Izskatījās mazliet jocīgi :rofl:

GaBy написал(а):

Jēj, Benito būs Antonija šoferis, liekas, ka Ivans drīz visus savus draugus iekārtos firmā..  Nē, bet nu kā savādāk, labāk, lai strādā cilvēki, kurus tu zini un kuriem tu uzticies!

aNgeL написал(а):

Jā.. Turklāt Ivans ne vienkārši iekārto draugus firmā, kuri uzticami, bet tomēr arī dod viņiem tos darbus, kurus viņi spēj labi izdarīt. Galu galā šādi viņs atmaksā visiem to, cik daudz laba agrāk viņam darījuši.

Tieši gribēju teikt, ka viņš vismaz neiekārto vnk tāpēc, ka draugi, bet tiešām pēc spējām un prasmēm - šādus tādus nekam nederīgus jau viņš nesaliktu atbildīgos posteņos. Tas jauki ^^

0

45

Vēl puse Tev palika :D :D

Paloma написал(а):

Vienīgi man smiekli sanāca, kad viņš nometa visu no galda un uzleca uz tā. :D Izskatījās mazliet jocīgi :rofl:

Jā, tas gan, bet vienlaicīgi tik foršī  :love: Vismaz man nebūtu gribējies, lai tas nenotiktu :D

Prieks, ka Tev viņi abi patīk :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 21. - 30. sērija