TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 31. - 40. sērija


LFDD: 31. - 40. sērija

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

aNgeL написал(а):

gandrīz sāku izteikties, bet spriežot pēc šī teikuma, tu vēl neesi redzējusi 35. sēriju..

Vēl nē, es pa TV3 skatos Sponge Bob un tieši pirms hoķi plānoju noskatīties.. :D Lāāāb, gaidi, kad noskatīšos, redzēs, kas tur būs.. :D

0

22

35.

aNgeL написал(а):

Nesaprotu galīgi, kā Antolīnam var tā patikt tik histēriska sieviete kā Karolīna.

Nu jā, bet viņš jau redz mierīgo un mīļo Karolīnu, viņš jau nav redzējis, kā viņa psiho un krīt histērijā! Diez, ko viņa ir izdomājusi darīt ar Antolīna palīdzību! :huh:
Tas taču ir visstulbākais - Ivans nodedzināja tā veča laukus, jo viņš negribēja pieņemt viņu naudu! :D Tak stulbam ir jābūt, lai kkam tādam piekristu! :D

aNgeL написал(а):

Kā es ceru, ka tas brauciens izdosies!!

Izdosies tak! :D Tava avatara ainas, man lielas aizdomas, ir no pludmales mājas. :love:

aNgeL написал(а):

Kamilo (uj, cik te daudz varoņu ar K un A burtiem  )  dažkārt arī pārsteidz ar savu attapību - uzreiz saprata kas un kā ar to dedzināšanu.

Kamilo vispār tāds attapīgs varonis, arī par Alexu uzreiz saprata! :D

aNgeL написал(а):

Antolīns vismaz tāds elegants ļaundaris - ar visu savu uzvedību, un man ļoti patīk, kad ļaunie (nu ok..Antolīns nav tīrais ļaundaris..) ģimeni uzskata par svētu, Sauls gan gatavs iegāzt Dāvidu.

Aha, Antolīns nav tāds izteikts ļaunais, jo viņš tomēr (laikam) ir iemīlējies Karolīnā un kā jau tu teici, ģimeni uzskata par svētu! :) Nu par Saulu.. es labāk klusēšu.. :D

aNgeL написал(а):

Karmena vispār pārkāpa visas robežas!

Finally viņu padzina, sen jau bija pelnījusi! :flirt: Vēl šitā apsaukā Bruno un tā runā ar savu darba devēju! o.O
Ak, un cik Lusija bija laimīga, kad uzzināja, ka Alex brauks un vispār viss notiksies! :love:
Awwwwwww, es zinu no kā sastāvēs mans nākamais aviks.. :love:

0

23

GaBy написал(а):

Finally viņu padzina, sen jau bija pelnījusi! :flirt: Vēl šitā apsaukā Bruno un tā runā ar savu darba devēju! o.O

Aha.. Bet īstenībā bija interesanti uz to visu noskatīties :D

GaBy написал(а):

Tava avatara ainas, man lielas aizdomas, ir no pludmales mājas. :love:

Cerams! vismaz ļoti gribas, lai ir viss fons tāds  :love:  Lai gan man jau patiktu, ja viņi sākumā apprecētos, tādēļ, ka Lusija it kā sākumā bija tā gribējusi.. Vai arī tā bija tikai atruna Saulam. :D

GaBy написал(а):

Tas taču ir visstulbākais - Ivans nodedzināja tā veča laukus, jo viņš negribēja pieņemt viņu naudu! :D Tak stulbam ir jābūt, lai kkam tādam piekristu! :D

Ai..nu viņi ir lauku cilvēki un tak nemāk racionāli domāt..tikai baumot.
Tagad, kad sēriju redzēji, gan jau saprati, kāpēc Maripaz vēl mazāk par Lukrēsiju drīkst uzzināt par Aleksu. Noteikti to pratīs izmantot.

0

24

aNgeL написал(а):

Tagad, kad sēriju redzēji, gan jau saprati, kāpēc Maripaz vēl mazāk par Lukrēsiju drīkst uzzināt par Aleksu. Noteikti to pratīs izmantot.

Āāāā, es sapratu Tavu domu, bet laikam nesaprati manējo.. :D Es biju domājusi, ka visi zin par Herardo un Alīsiju, tikai ne Lukrēcija.. Un, ka Maripaz ar šito tēmu nav nekāda sakara, bet par Alexu, nu jā, viņai nedrīkst neko teikt, citādāk to toč izmantos savā labā!

0

25

GaBy написал(а):

āāā, es sapratu Tavu domu, bet laikam nesaprati manējo.. :D Es biju domājusi, ka visi zin par Herardo un Alīsiju, tikai ne Lukrēcija.. Un, ka Maripaz ar šito tēmu nav nekāda sakara, bet par Alexu, nu jā, viņai nedrīkst neko teikt, citādāk to toč izmantos savā labā!

Nu jāa.. Laikam es Alīsiju sajaucu ar Aleksu :D :D :D (Teicu, ka pārāk daudz A un K varoņu :D ) Euu..bet šis jāa!! Trakoti žēl, ka Lukrēsija nezina.. Ok..žēl būs, ja neuzzinās vispār :D Tas varētu būtu baigi labs brīdis!  :rofl:

0

26

aNgeL написал(а):

Euu..bet šis jāa!! Trakoti žēl, ka Lukrēsija nezina..

Ceru, ka viņas pārsteigums sejā būs lielāks, nekā, kad viņa uzzināja, ka tas Ivans ir tas pats Ivans! :D

0

27

GaBy написал(а):

Ceru, ka viņas pārsteigums sejā būs lielāks, nekā, kad viņa uzzināja, ka tas Ivans ir tas pats Ivans! :D

Izskatās, ka kāds palicis traumēts  :rofl:  :rofl:  Bet jā.. es arī gaidīju lielāku atvērtu muti un vispār sastingumu šokā :D Bet nu nezinu..pats šis ziņojums par Alīsiju un Herardo ir mazāk šokējošs nekā tas ka Ivans ir Ivans.. bet tas jau netraucē aktrisei notēlot lielāku pārsteigumu Herardo un Alīsijas attiecību uzzināšanas ainā.

0

28

32., 33.
Jaukas sērijas....un man TĀDS prieks, ka Ivans ar Lusiju atkal kopā...un tik dikti mīļi, ka Ivans pie Lusijas iet, kad viņam smagi...uhh... :)  :love:

Cik jocīgi bija redzēt, ka Lukrēsija pārsteigta par Karlotas runu...pati tak vēl nesen teica Lusijai, lai dara visu, lai ar Ivanu salabtu :D Un Karlota tik priecīga par Ivanu un Lusiju...dikti mīļi.

HH vispār baigais...tēloja nezinīti...bet mājās tik dusmīgs....nez, ka kaut ko nelabu neizdomā abi ar Saulu....

0

29

34.
Kā mani kaitina tā Karmena, vārdos neizsakāmi...pat Ivanam uzkrita uz nerviem...ar šādu attieksmi ilgi tur neturēsies.

GaBy написал(а):

Ah, izrādās Estere ir vēl viena no tās grupas, kas uzskata, ka kalpones bērni nav cilvēki?! Ceru, ka šīs drīz sapratīs, ka maldās par Ivanu.

Jā, par šito es ar biju pārsteigta...hmm....izrādās baigi daudzi tur tādi ir....standartiska domāšana kaut kāda šiem, ceļ sevi augstāk par citiem...

GaBy написал(а):

Un man prieks, ka Ivans un Dāvids labi saprotas, pusbrāļi kā nekā..

Man arī!! Patika, ka Ivans ar Davidu uzreiz tānormāli parunāja un sapratās :)

GaBy написал(а):

Man tas krauklis nepatīk, biedē.. Jau atkal viņš uzradās, kad Kamilo zvanīja Lusijai, tā laikam ir kkāda ļauna zīme..

Hmmm...to es sāku uztvert tiešām kā zīmi, ka nav labi no Kamilo puses tuvoties Lusijai...Ivans kā brālis takš viņam...ja tā būtu tīra draudzība, tad ok, bet zinot, ka viņam viņa patīk...bail, ka tas nav uz labu :(

GaBy написал(а):

et man nepatīk, ka Lusija meloja Ivanam par to, kur patiesībā bija.

Aha, kā Davids izstāstīja Ivanam, ka viņu redzējis ar tēvu, tā es nodomāju - Bāc, tūlīt viņš runās ar Lusiju un viņa samānīsies un tā arī bija. Bet patika, ka Ivans neizjauca viņu tikšanos ar izprašņāšanu par meliem, kaut arī baigi nikns par to bija. :)

Un atkal tā Karolīna...jā, varu it kā viņu saprast, bet nu jau par traku, runā aplamības...nu nebūs tā, ka nekad šie vairs neredzēs Aleksu...Herardo takš ir viņa vectēvs jebkurā gadījumā un nedomāju, ka Ivans neļautu vairs viņiem tikties...Alekss taču mīl gan Karolīnu, gan Herardo....un vistrakākais, ko nevaru saprast...vai tiešām Alekss jāiesaista savā plānā...nav godīgi nostādīt Aleksu pret Ivanu..un iesēt viņa sirdī domu, ka Ivans ir slikts un grib izjaukt viņu ģimeni...nu kāpēc jāmanipulē ar bērnu?! Šādā brīdī itin nemaz viņa nedomā, ka tā nodara pāri Aleksam...dusmas uz viņu  :mad:

0

30

piemērots vārds "it kā". Es tikai ar šā vārda palīdzību spēju saprast Karolīnu.. Bet nu vispār, ko var gribēt no psihiski nelīdzsvarota cilvēka. Vismaz man viņa tāda liekas, jo normāls cilvēks saprastu, ka bērnu tā vienkārši neaizvedīs uz visiem laikiem projām, bet melos visiem, ka uz brīvdienām pie jūras.. Turklāt ka vēl tik daudz cilvēku brauktu līdzi. Vislabāk man patīk tas, ka viņa visu laiku aizbildās ar "padomājiet par Aleksu". Lai pati arī padomā.. Vismaz man liekas, ka vēlāk Alekss viņai nepiedotu, ka viņa vēlējās šķirt viņu no īstā tēva.

0

31

35.

GaBy написал(а):

Tas taču ir visstulbākais - Ivans nodedzināja tā veča laukus, jo viņš negribēja pieņemt viņu naudu!  Tak stulbam ir jābūt, lai kkam tādam piekristu!

Vo, vo...tas HH nu gan ir...atkal tēlo nevainīgo jēriņu kaut arī pats vainīgs...ceru, ka drīz atklās, ka tas bija viņš nevis Ivans...un visi pārējie zemju īpašnieki tā tam HH uzticās...kaitinoši...

GaBy написал(а):

Finally viņu padzina, sen jau bija pelnījusi!  Vēl šitā apsaukā Bruno un tā runā ar savu darba devēju!

Es vnk šokā par tādu uzdrīkstēšanos runāt ar vecāku cilvēku, darba devēju un pēc tam būt šokā, ka šo atlaiž...mjaa...

P.S. Aizmirsu iepriekš pieminēt, ka man baigi patīk, ka Kamilo ar tādu mīlestību un centību attiecas pret darbu...grib visu sasniegt ar darbu...ļoti pozitīvi...šī Ivana dāvana viņam dos labu atspērienu!

0

32

39.

Šajā sērijā man visvairāk patika skatīties uz Antolīnu un Karolīnu. Neņemot vērā Karolīnu atsevišķi, tad kopā ar Antolīnu viņi ir tik patīkams pāris! Tā patīk, ka viņš viņu visu laiku sauc par Princesi :) Un tad tas brīdis, kurā viņš teica, vai tiešām viņa negrib redzēt Aleksu un....viņu  :love: Kā man patīk tādi varoņi, kuri ir tik stipri un pārliecināti, bet Karolīnas priekšā šajā brīdī bija tik nedrošs.. tāpat kā abu pirmais skūpsts.. Tik skaisti  :love: Bet jā..var saprast Antolīnu - viņš apzinās, ka ļauties mīlestībai, veidot ģimeni ar Karolīnu ir risks. Viņš ir tik ļoti pieradis pie sava dzīvesveida, ka droši vien nemaz nezina kā dzīvot citādi un neuzdrošinās mēģināt. un īsti arī vēlmes viņam kaut ko mainīt vēl nav. Un vēl jau iepriekš minēju - kā man patīk, kad neideālajiem varoņiem tik svarīga ģimene! Principā viņam ar Kamilo nav nekādu labo attiecību, bet pietiek tikai ar to, ka viņi ir brālis, lai Antolīns uzreiz dotos glābt viņu! Kāds niknums pārņēma uzzinot, ka Gordo ar Saulu viņu nepaklausīja un kā vienā brīdī viņš visu atrisināja! (un forši bij, kad tas vīrietis, kuru nolīga Gordo, sarunā pateica, ka uzzinājis, ka Kamilo ir Antolīna brālis atteicās no darījuma :D ). Ja vien Karolīna nebūtu tik histēriska, tad vispār būtu ideāli!

0

33

36.
Nu gan direktore...tā pret Lusiju izrunāties...dikti žēl Lusijas :( Un Karolīna iesaista vēl Antolīnu savā plānā...nepatīk, ka Antolīns zina, ka Ivana draugs izseko Karolinu...tagad viņai teorētiski ir iespēja īstenot to, ko šī ieplānojusi.

0

34

38.
Kamilo apcietināja o.O Nabags! Kaitina, ka Saulam un HH tā izdodas visus aiz deguna vazāt  :angry:

0

35

sigsaster написал(а):

Kamilo apcietināja o.O Nabags! Kaitina, ka Saulam un HH tā izdodas visus aiz deguna vazāt

Bet nu nevajag aizmirst to, ka Antolīns teica Saulam, lai nemēģina iesaistīt viņa brāli :D Tā ka..

0

36

39.
Lai gan Antolins nav tāds tīri godīgais, man viņš tomēr patīk...patīk, ka Antolīnam tā sava ģimene rūp un ir svēta...un arī kā uztraucas par Karolīnu, sievieti, kuru mīl... Nevis tāds kā Sauls, tāds tukšs un kuram man bieži gribas iekraut :D

aNgeL написал(а):

Bet nu nevajag aizmirst to, ka Antolīns teica Saulam, lai nemēģina iesaistīt viņa brāli  Tā ka..

Vot šitas piepildījās....Antolīns kā vējš atbrāzās un salika visu pa plauktiņiem :D Baigais respekts visiem tiem sīkajiem darboņiem pret viņu :D

Отредактировано sigsaster (19.05.2011 23:52)

0

37

40.
Kā var tādus melus sastāstīt Aleksam, nav jau Karolīna slikts cilvēks, bet šitādu manipulāciju dēļ ar bērnu man viņa itin nemaz nepatīk  :no: ...Un beigās, kad Ivans viņus atrada, Alekss uzreiz bļāva, ka viņu grib nolaupīt...nabaga Ivans, sāpīgi būs viņam, ka Alekss viņu atraida. :(

Patika, ka Antolins centās vest Karolinu pie prāta, kaut arī neveiksmīgi :)

Aaa...un ļoooti žēl, ka Ivans ar Lusiju pašķīrās...lai gan ceru, ka Ivans drīz vien mēģinās salabt...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Fuerza del Destino (Televisa) » LFDD: 31. - 40. sērija