TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » City Hunter (Korejas 2011)


City Hunter (Korejas 2011)

Сообщений 21 страница 40 из 49

21

Par Na Na piekritīšu. Es pat varētu teikt, ka viņa ir šīs drāmas zelts- labākais varonis, kuru man ir nācies redzēt krietni ilgā laika periodā. ^_^

Noskatījos 11to sēriju beidzot un atkal nācās raukt pieri. Rāpties pa sienu ar uzvalka kurpēm? Tās tak nenormāli slīd! :D

0

22

Demmiiittt, tik 2 sērijas vien palikušas  :'(  :'(  :'(  :'(

:rolleyes:
http://30.media.tumblr.com/tumblr_loqes6uw4R1qc6tsbo1_500.jpg

0

23

Deeem, 19. sērijas beigās dabūju riktīgi noraudāties  :'( Bet jau tai slimnīcas ainā bija skaidrs, ka ar viņu kaut kas notiks un savukārt brīdī, kad viņš aizslēdza tās durvis un paņēma to bomi, bija skaidrs, ka sērijas beigās viņš nomirs  :'(

Ehh, jūtu, ka šovakar finālu skatīšo RAW versijā, jo nevarēšu līdz rīdienai sagaidīt subus :(

0

24

hmmm un kāds tagad var man pateikt kāpēc man likās laba doma sākt šo skatīties?
es nevaru aiziet nekādīgi gulēt. patiešām tas ir cietsirdīgi skatītāju atstāt ar tādiem cliff hangeriiem.

0

25

Ak, Bumes :D Es tak brīdināju :D Tur jau vajadzēja kādas 3 brīvas dienas šitam izrēķināt :D Pie kuras sērijas esi?

0

26

He he, es pie tam neesmu noskatījusies pēdējo sēriju ar subiem, vien raw noskatījos. Gribu vel kādam vakaram to prieciņu atstāt :( Negribas vel laist vaļā šo seriālu  :'(

0

27

nu esu palikusi pie 6 sērijas. šodien turpināšu

0

28

Mmm to sākumu sēriju kliffi vēl nav salīdzināmi ar tiem, kas pēc tam būs :D

0

29

Bumes, ko tu labu 6. un 7. augustā dari?

0

30

cravey написал(а):

Bumes, ko tu labu 6. un 7. augustā dari?

isti nez man tajos datumos draudzene jāpieskata, t'tad iespējams garlaikosimies un kaut ko iedzersim

0

31

aa, ok, tad tev jau aizņemts :) Mums ar tajās dienās tikšanās, domāju, ja tev brīvs, tad moš vari pievienoties. Bet nu tad jau kādu citu reizi :) Mums vajadzētu kkad Āzijas seriālu izlases maratonu uztaisīt un kkādas foršākās sērijas paskatīt seriāliem  :crazy:

Отредактировано cravey (01.08.2011 20:27)

0

32

cravey написал(а):

Mums vajadzētu kkad Āzijas seriālu izlases maratonu uztaisīt un kkādas foršākās sērijas paskatīt seriāliem

tas būtu noteikti interesanti! un ņjā būtu jautri to izdarīt! :D

0

33

Nuu vot, kad runājam? Kad tu tiktu?  :playful: Jāpainformē vēl Alby kompānijai, viņa jau ar kādreiz mēdza skatīties :)

0

34

cravey написал(а):

Nuu vot, kad runājam? Kad tu tiktu?   Jāpainformē vēl Alby kompānijai, viņa jau ar kādreiz mēdza skatīties

visā visumā tieku praktiski katrās brīvdienās, tikai vajag izdomāt savlaicīgi lai to var ieplānot un lai nesanāk ieplānot ko citu.

0

35

Ok, tad runājam uz 13. un 14. augustu? :) Jo tai nākamajā ned nogalē es netieku, un pēc tam ar var gadīties, ka aizņemts i :(

0

36

cravey написал(а):

Ok, tad runājam uz 13. un 14. augustu?

okey!
a ko skatīties taisamies?

0

37

Davai tad :)

Ko skatīties - mēs varam City Hunter sērijas, varbūt, ja tu līdz galam nebūsi vēl noskatījusies, tad tās, kuras nebūsi redzējusi. Vēl varam You're Beautiful, Devil Beside You, Why Why Love - nu ko sagribas. Vispār mēs varētu netā skatīt, bet nu drošības pēc kko varu savilkt :)
Moš ir kāda kuru tu plāno skatīties bet vēl neesi sākusi?

0

38

cravey написал(а):

Moš ir kāda kuru tu plāno skatīties bet vēl neesi sākusi?

ahh tādas ir noteikti vairākas tagad nezināšu.
zini varam arī dažas filmas paskatīties ir vairākas ļoti labas un smieklīgas, tikko te vakar ar draudzeni noskatījāmies He Was Cool. Man ļoti patīk tā filma.

cravey написал(а):

You're Beautiful,

es pat neesmu noskatījusies tākā to varētu pat visas sērijas skatīties pēc kārtas.
City Hunter es noteikti noskatīšos līdz tam laikam jo jau tā esmu pie 15 sērijas.
bet nu why why love gan nē. negribas.

starp citu ja nu kas man vairākas filmas stāv ārējā cietajā, bet seriāli gan nē tie kompī ir, bet nu ja nu kas varu paņemt.

0

39

Es ar te nesen filmas skatījos :D He was cool ar redzēju :) Man patika, bet meitene beigās izbesīja, tas džeks viņai daudz par labu bija :)  Tas aktieris btw tēlo vēl vienā labā, jaunā Korejas drāmā - My Princes. Šī drāma arī ir manu mīļāko sarakstā ;)

Bet You're Beautiful - aahhh, tā ir festa, to mēs tad varam droši maratonēt. Es pat te nesen domāju, ka vēlreiz jānoskatās  :flirt: JGS balss- ahhhh  :love: Es šo tad pat varētu novilkt, lai nav jāriskē ar to, ka nets kādā brīdī var pazust :)

0

40

esi jau redzējusi filmu 200 pounds of beauty. tā arī ļoti laba

atgriežamies nedaudz pie City Hunter ienīstu šo drāmu. biju nodomājusi pēdējo sēriju skatīties rīt bet nē tam policistam vajag nomirt (vai mirt) ahh sodība.

un ko es šodien atklāju kad viņi saka city hunter man visu laiku liekas ka šie saka shity hunter pilnīgi smieklīgi paliek.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » City Hunter (Korejas 2011)