TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Heartstrings(Koreja 2011)


Heartstrings(Koreja 2011)

Сообщений 21 страница 39 из 39

21

Awwww, 7. sērija superīīīga!!!  :love: Un tā dziesma (CN Blue - I will forget you) - ahhh, PSH viņu tik smuki nodziedāja :love: JYH un KMH noteikti bij apmierināti  :crazy:

Отредактировано cravey (21.07.2011 17:31)

0

22

Heartstrings OST part 4:

Skaiistii  :love:

0

23

es  te ar tomēr sāku skatīties un iepatikās
7 sērija jau paliek interesantāk. un plus vēl skanē'ja fonā glee dziesma aww tsa bija jauki.

0

24

Awww, Bumy ar ir te  :love: Bumes, tev City Hunter jānoskatās - tā ir fantastika!!!

0

25

cravey написал(а):

Awww, Bumy ar ir te   Bumes, tev City Hunter jānoskatās - tā ir fantastika!!!

jap es ar jau sāku pievērsties atpakaļ šai visai pasaulei.
hmm un pacentīšos pievērties arī tad City Hunter jāatrod tik kur nolādēt.

0

26

bumerbmw написал(а):

hmm un pacentīšos pievērties arī tad City Hunter jāatrod tik kur nolādēt

ar visiem subiem  :crazy: :

0

27

Awwwwww, 9.sērijas beigas tik mīlīgas  :love:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lp578kDFk11qhh82po1_500.jpg

0

28

cravey написал(а):

ar visiem subiem   :

īstenībā nemaz nezināju par tādu saitu, paldies, bet nu jau sāku lādēt vienā citā vietā.

cravey написал(а):

Awwwwww, 9.sērijas beigas tik mīlīgas

jā, vienīgi tie subi ar kuriem es skatījos bij bik savādāki beigās bet to pašu vien izsaka.

īstenībā es šausmīgi ienīstu skatīties seriālus, vai drāmas kas tik iet, ir jāgaida.
es te pilnīgi tikko spiedzu beidzot skatīties 9 sēriju jo tagad ir jāgaida atkal!
I hate this

0

29

Hahahaha, Heartstrings ta vēl tā, bet es ka City Hunter skatījos - bana tās 10 nedēļas tā ar bija ka katru sēriju kā tā beidzās ar galvu varēju sienā skriet, kost pirkstos kā nākamo sēriju gribējās redzēt. Tur katra sērija ar nenormālo klifu beidzās :D

Un vēl kas, Bo Oonai ir vissliktākais taimings :D Es jau domāju, ka šai sērijā beidzot kiss redzēsim un būtu jau bijis, ja BO nebūtu ieradusies  :disappointed: Deeem, tagad 10 sērija jāgaid. Man tik slikta nojauta, ka tas skolas direktors, lai dabūtu tā muzikla direktoru nost, uztaisīs, ka šim kāds sakars ar Kyu Won  %-) Pie tam šai sērijā tur visādi varēja interpretēt tos direktora raidītos skatienus KW virzienā  :confused:

0

30

Sliktas ziņas - lasīju, ka Heartstrings esot nogriezta viena sērija. Tādējādi pēdējā būs 15. sērija, nevis 16. kā sākumā bija plānots. Tas droši vien dēļ tā, ka viena sērija izkrita, bet raidlaiks paredzēts līdz konkrētam laikam :( Ehh, žēl :(

0

31

cravey написал(а):

Tas droši vien dēļ tā, ka viena sērija izkrita, bet raidlaiks paredzēts līdz konkrētam laikam  Ehh, žēl

iespējams, bet tākā viņiem nācās galvenās aktrises nelaimes gadījuma dēļ mainīt nedaudz arī scenāriju, iespējams viņiem vienkārīs sanāca kaut kādā veidā paātrināt varoņu attiecības un var arī iztikt ar 15 sērtijām.

bet ko es gribēju teikt. tas jau paliek dīvaini tagad skatos 10 sēriju un jau otrā dziesma no glee skan fonā kafejnīcā, ko šajā drāmā esu dzirdējusi.

0

32

ok nu jau trīs dziesmas no glee un plus esmu sapratusi, ka pirmo reizi pēc ilgiem laikiem man pat parādās tāda vēlme, drīzāk nebutu iebildumu ja gyu wona paliktu kopā ar režisoru.

0

33

ahhj sērija bija jauka un nākamā solās būt interesnta, laikam rīt noskatīšos tad 11 sēriju.

0

34

Deeem, notika tas no kā es baidījos - direktors saķerās Gyu Wonā  :disappointed:

0

35

cravey написал(а):

Deeem, notika tas no kā es baidījos - direktors saķerās Gyu Wonā

uz to jau visu laiku tika tēmēts.

0

36

Beidzot noskatījos iekavētās sērijas. 13. vēl nav subi līdz galam. Anīvai, man tik ļoti patika kā LS dziedāja GW dziesmu skolas lielajā mikrofonā  :love: Un tas apskāviens uz skolas jumta sooo cuuuute  8-)

Un es sāku fanot par mean girls trijotnes galveno tanti :D Tās spoku medības bija ideālas :D

0

37

:flirt:  :love:

http://media.tumblr.com/tumblr_lpt76ur4Zm1qd5j2w.gif

Give me a smile, Don’t be sad

It’s going to be alright. Don’t shed a tear

The song that I am singing now

I hope that it can bring you a bit of comfort

Give me a smile, Don’t get hurt

It’s going to be alright, although you are going through a hard time now

Time will pass

Everything will look up again

Give me a smile I am right here by your side

I love you, can you hear my heart?

Close your eyes No matter what, I believe you I am always here for you

Give me a smile, look into my eyes I love you, I have always been looking at your heart

It has never changed You can lean on my shoulders Take a rest,

Give me a smile.

I am here for you, me who believes in you always and forever.

0

38

Noskatījos visu drāmu. Jāsaka, ka bija vietas, par kurām tiešām biju sajūsmā, bet kopumā nevaru teikt, ka šī drāma man ļoti patiktu.

Pirmkārt. Esmu sajūsmā par ostu. Tiešām. Man ļoti patīk Yung Jong Hwa balss (un C.N. Blue vispār kā grupa). Dziesmas ir tik skaistas. Sirsnīgi, patiesi vārdi. Šķiet, ka dziesmas es varētu klausīties atkal un atkal.

Otrkārt. Man ļoti sajūsmināja tas, ka viņiem izdevās panākt to, ka klasiskā Korejiešu mūzika un mūsdienu indie roks skan ļoti labi kopā. Nav jau tā, ka es par to būtu šaubījusies, vienkārši pašai šķiet, ka tie skaņdarbi ir īpaši labi.

Runājot par sižetu. Tas krietni nogurdināja. Es saprotu, ka lielākā daļa vidusmēra korejiešu drāmu tiek bāzētas uz tā, ka sižets "grozās" ap abu galveno varoņu muļķīgiem kašķiem par neko nopietnu. Šī drāma atstāj tieši tādu sajūtu. Bieži vien mani kaitināja tas, ka Jong Hwa varonis vai Shin Hye varone ir tik ietiepīgi.

Kopumā gan jāsaka, ka patika. Noteikti nav sliktākais, ko esmu redzējusi, bet nevaru to nosaukt arī par ko izcilu.

Drāma par mūziku un panākumiem saldas romantikas, skaistu balāžu un muļķīgu kašķu mērcē.

0

39

Es tagad esmu sākusi šo skatīties. ilgi domāju skatīties vai nē, bet nenožēloju, ka skatos!  :love:
Galvenais varonis tik piemīlīgs, vnk skatos uz viņu un kūstu  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Heartstrings(Koreja 2011)