TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Suits (2011)


Suits (2011)

Сообщений 21 страница 40 из 70

21

wow

0

22

Inetux написал(а):

Nevaru jau vairs sagaidīt.

es ar... esmu jau šitās nedēļas laikā pirmo sezonu, kādas divas reizes noskatījusies.. :D Jau no galvas sen zinu.. :D

0

23

Siikaa написал(а):

es ar... esmu jau šitās nedēļas laikā pirmo sezonu, kādas divas reizes noskatījusies.. :D Jau no galvas sen zinu.. :D

Es pirms es eksāmeniem skatījos, vajadzēja itkā mācīties, bet Suits man nervus nomierināja :D

0

24

OMG.. 2 sezonās pirmā sērija.. PERFECT  :love:

This is definately my new Smallville.. :D Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love: Loved it..  :love:

Свернутый текст

Tik superīgi, ka beidzot Hārvijs pilnīgi atklāti visiem parādīja, ka Maiks ir viņam svarīgs.. Šai sērijā man vispār likās, ka Hārvijs kā gādīgs tēvs bija.. :D

0

25

Es pēc futbola skatīšos.

0

26

Aww, guys, now I understand your obsession with this one  :love: Tikko noskatījos pirmās divas sērijas. SUPER! Smart is the new sexy :D Harvey & Mike OTP FTW!! Hahahahha, kā es ierēcu par to kā Maiks apveda ap stūri Luisu. Maaan, tas vecis mani reāli tracina laukā  :suspicious:
Anīvay, es ar pieslēdzos šim seriālam. It rocks!

0

27

Es ari skatos un ļoti patīk! Vakardienas s€rija bija super!!! Patk, ka Harvey tik gdgs... :)

0

28

Es vakar noskatījos pirmās sešas sērijas un ar grūtībām aizgāju gulēt, gribējās turpināt skatīties :D

0

29

cravey написал(а):

Es vakar noskatījos pirmās sešas sērijas un ar grūtībām aizgāju gulēt, gribējās turpināt skatīties

Zinu par ko tu runā.. es atceros, kā pirmo sezonu skatījos.. un tad tagad visu gadu otro gaidīju.. :D

0

30

Skatos 1x12 :D Drīz būšu "vienā laivā ar jums" :D

0

31

cravey написал(а):

Skatos 1x12  Drīz būšu "vienā laivā ar jums"

Un dabūsi tāpat gaidīt, kā mēs visas, kas notiks tālāk.. :D

0

32

Es beidzot noskatījos. http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7136563855dbe306cc380fe98f031b26.gif

0

33

Siikaa написал(а):

Un dabūsi tāpat gaidīt, kā mēs visas, kas notiks tālāk..

Gaidīsim kopā  :D

0

34

hihihi, man patīk, ka tik daudzi iefano. Vai vajag forumu atsevišķu???

Protams kā nu kurš tās Marvey attiecības redz. Es kā slešeris redzu, ka viņi ir lemti viens otram - totāls OTP - papildina, maina, uzlabo viens otru, nežēlīgi daudz pieskaras un tur ir tādi acu kontakti, kuri dzirksteļo. Arī dzīvē aktieri ir draugi - lieliski saprotas un joko. Šis ir vasaras J2.

0

35

albalonga написал(а):

hihihi, man patīk, ka tik daudzi iefano. Vai vajag forumu atsevišķu???

Domāju, ka nē, ja būtu garajā sezonā, tad moš, bet domāju, ka mums pietiks ar vnk tēmu :)

0

36

Ok, now I am in the same boat with you :D Tikko noskatījos 2x01. Oh, cik labi, ka nesāku skatīties pirms 2. sezona nebija iznākusi. Tāds fināls 1x12  %-)
Bet awww, 2x01. Hārvijs tik superīgs. "He goes, I go!"  :love:
Par šippiem. Hārvijs un Maiks ir superīgi, bet es šippoju viņu bromance :) Lai gan varu iedomāties, kā viņus var arī romantiski šippot. Pamats ir milzonīgs  8-) Bet hmm, nez. Romantiskie šippi man pagaidām ir Mike & Rachel, un laikam arī Harvey & Donna. Hārviju un Donnu es pirmajās sērijās uztvēru kā draudzību, bet 1. sezonas beigās bija skaidrs, ka tur varētu būt kas vairāk. We'll see. Savukārt Maiku un Reičelu, es pat nez. Viņam ar abām dāmām laba ķīmija bija, bet man Reičela individuāli labāk sipmatizē kā Dženija. Pagaidām mans OTP ir Marvey bromance  :flirt:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5pq5hWJ2e1qk82kio1_500.gif

0

37

cravey написал(а):

Par šippiem. Hārvijs un Maiks ir superīgi, bet es šippoju viņu bromance  Lai gan varu iedomāties, kā viņus var arī romantiski šippot. Pamats ir milzonīgs   Bet hmm, nez. Romantiskie šippi man pagaidām ir Mike & Rachel, un laikam arī Harvey & Donna. Hārviju un Donnu es pirmajās sērijās uztvēru kā draudzību, bet 1. sezonas beigās bija skaidrs, ka tur varētu būt kas vairāk. We'll see. Savukārt Maiku un Reičelu, es pat nez. Viņam ar abām dāmām laba ķīmija bija, bet man Reičela individuāli labāk sipmatizē kā Dženija. Pagaidām mans OTP ir Marvey bromance

Es kaut kā vairāk tomēr domāju, ka Hārvijam Maiks ir kā mazākais brālītis (un zinām, ka viņām tiešām tāds ir).. tāpēc nevaru pat pieļaut domu, ka viņus šipo.. tāpat kā Supernatural, kā var šipot brāļus.. :D Bet tas tā..
Man sākumā ļoti patik Maika un Reičelas pāris.. bet mazliet kaitināja tas, ka viņai viņš sāka kļūt vajadzīgs, tad, kad vairs nevarēja dabūt.. lai gan pirmās sezonas beigās un tagad šīs sezonas pirmajā sērijā man atkal viņā sāk patikt.. :)
Džennija ir forša, bet ne īsti Maikam... kaut kas nav.. ķīmija bija viņiem laba, taču viņa kā saka Hārvijs līmenis atšķiras.. viņa ir normālā līmenī, bet Hārvijs Maikam māca dzīvot debesīs.. :D

Donna un Hārvijs... es domāju tur scenāristi spēlē pamatīgi uz mūsu emocijām.. :D Kā nekā viņa viņam ir sekojusi no iepriekšējā darba, ir uztīcīga.. Hārvijs viņu ciena.. viņi ir vislabākie draugi, kas viens otru pazīst no A-Ž.. :) Tur ja izveidotos pāris, paliktu pāris uz mūžiem.. bet kā Donna teica "Pēc tam vairs nav atpakaļceļa".. :)

0

38

Siikaa написал(а):

Tur ja izveidotos pāris, paliktu pāris uz mūžiem.. bet kā Donna teica "Pēc tam vairs nav atpakaļceļa"..

Jup, tapē man liekas, ja viņus saliks kopā, tad tikai pēdējā sezonā. Bet līdz tam būs vnk hints un looks līmenī viss :) Bet jap, no visām sievietēm šai seriāla Donna ir visforšākā, vnk totally rocks. Kā viņa vienmēr Luisu čakarē  :rofl: A Luiss man sākumā reāli kaitināja, bet tagad jau pieradu, katru reizi par viņu var norēkties, lai gan viņš ir diezgan gudrs. Bet visa tā viņa operu mānija LOOOOOOL  :rofl: Vēl es draudzības līmenī fanoju par Hārvija un Džesikas attiecībām. Vnk super - katram tādu bossu gribētos  8-)

0

39

cravey написал(а):

Vēl es draudzības līmenī fanoju par Hārvija un Džesikas attiecībām. Vnk super - katram tādu bossu gribētos

Hārvijam tur ir tā kā ģimene...
Luis brālis ko kaitināt...
Donna labākā draudzene, kas būs, kas viarāk..
Džesika ir kā mamma.. :D
Maiks kā mazais brālītis, par ko rūpēties... :D

0

40

LOl vēl piefiksēju faktu, ka šo seriālu rāda 4dienās :D Rudens sezonā 4dienās TVD, vasarā 4dienās Suits. Ceturtdienas ir jaukas dienas :D Nu, mums gan vairāk 5dienas tās sanāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Suits (2011)