TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 377. - 381. sērija (UgunsGrēks)


377. - 381. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

GaBy написал(а):

Pagājušajā sezonā man viņu bija žēl, kad viņš tur cietumā mocījās, a tagad krīt uz nerviem.

Pilnīgi piekrītu!  :D  :|

0

22

Jā,kamēr Deniss nezināja kādēļ Elizabete viņu apprecēja,man viņa bija žēl,bet tagad vairs nē,jo nu lai nezaudētu Elizabeti,Deniss rīkojās neētiski.Vai tiešām viņš domā, ka Elizabete pēc atmiņas atgūšanas,nepārmetīs viņam melošanu,un negribēs pieprasīt šķiršanos?

0

23

Un tagad man atkal gribas to nolemto nabadziņu aizstāvēt. :D
Cilvēki, iedomājieties, ka jūs esat Denisa vietā, jūs tiešām mīlat to otru cilvēku - vai jūs tiešām negribētu pamēģināt laimi sākt no gala? Es domāju - kārdinājums vienkārši ir brutāls un vēl piedevām situācija .. viņš ir viņas vīrs. Un, ņemot vērā, ka Elizabete tā arī nesaņēmās atklāt, ka tā ir fikcija, viņš to uztvēra nopietni un joprojām domā, ka tas ir nopietni. Protams, Elizabete kaut kad nāks pie prāta, tādēļ tas ir neloģiski muldēt to sviestu, taču var jau saprast. Es, piemēram, nespēju galvot, ja kāds, kuru es mīlētu, būtu noļuvis Elizabetes vietā, ka es nerīkotos kā Deniss. Viens ir tas, kas IR pareizi, bet kaut kas cits - tas, kas darās sirdī, tur jau arī rodas visas pasaules problēmas. Ja mēs visi rīkotos tik sirdsšķīsti, mēs vispār nesapratu, kā ir būt laimīgam.
Ehh, atkal mana filozofija, lai slavēts Deniss .. :D

0

24

Protams,ka Deniss,kā jau jebkurš slīcējs,ķerās pie pēdējā salmiņa,cerībā,ka tas palīdzēs noturēties virs ūdens,tomēr bieži vien šie salmiņi ir pārāk trausli,lai tas varētu izdoties,bet slīcējam tajā brīdī tas tā nešķiet.

0

25

Evansa, es to visu saprotu, bet vai kāds ir padomājis, kā jutīsies Elizabete, kad viņa atgūs atmiņu? Viņa ienīdīs Denisu par meliem, būtībā viņš izmanto viņas atmiņas zudumu, lai būtu laimīgs..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 377. - 381. sērija (UgunsGrēks)