TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveļu treileri


Telenoveļu treileri

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

Jā,es arī biju izlēmusi dienā noskatīties divus-trīs treilerus,bet-kā sāku,tā nevarēju vien atrauties no skatīšanās.Lieki piebilst,ka tieši tāpat notika arī ar entradām un dziedošajiem telenoveļu varoņiem.

0

22

Visus noskaties viena piegajiena ir mazliet pagruti, bet no redzetajiem treileriem patika La fuerza del destino, Un refugio para el amor, patik Gabriel Soto, labi atceros no Milas cels, Amor bravio, bet izskatas smags sizets ari patika Por ella soy Eva liekas tads ar komedijas garsu, BET vairak treileriem neuzticos, jo man bija un vel ir vilsanas par Corazon valiente, es nevaru skatities un Anhelu, bet treileri bija tiesam loti skaisti un likas telenovele bus super ar neparastu sizetu utt...! Tapec es vairak kavejos sentimentalas atminas un baudu senas aizmirstas telenoveles... :flirt:

0

23

Tad pateikšu pāris vārdus, ko domāju par viņām :)

Es jau arī sen neesmu skatījusies Corazon valiente, tāpēc kādreiz tikšu līdz tam vēlāk un sapratīšu, kas tur īsti ar Anhelu notiek.

Un refugio para el amor - klasiska tipa telenovele, ar sižetu, kas daudzkārt redzēts, bet tajā pašā laikā tai piemīt maģija. Ļoti skaista telenovele, fantastisks galvenais pāris. Tāpēc skatītājiem ļoti patīk šī versija :)

La fuerza del destino man diezgan labi patika, bet tomēr labāk ieteiktu skatīties kaut ko citu.

Amor bravio man ļoti patīk. Tai piemīt Cuando me enamoro aura. manuprāt, viena no šīm abām noteikti telenoveļu mīlētājam ir jānoskatās. Laikam tomēr vairāk ieteiktu Cuando me enamoro, jo galvenā varone ir neatkārtojama un ķīmija galvenajam pārim arī milzīga, sižets interesants (lai gan rīmeiks).. Gribu vēlreiz skatīties :D Bet ir lietas, kuras man salīdzinoši daudz labāk patīk Amor bravio - piemēram galvenās lomas atveidotājs (vispār aktieru sastāvs ļoti labs). Lai nu kā - abas labas! :D

Nezinu, ko teikt par Por ella soy Eva... Vienīgā telenovele (no tām, kuras datorā skatos vai esmu skatījusies un tādu ir daudz :D ), kurai es sēriju skatos no sākuma līdz beigām. Tas ir kaut kas ko es patiešām izbaudu - varoņus, sižetu, humoru, psiholoģiju..Manās acīs labākais, ko šobrīd rāda. Sākumā nepatika galvenās lomas atveidotājs, bet kaut kā pat viņš netraucē baudīt..un tad sāc pierasts un saproti, ka nevienu citu viņa vietā tur negribi :) Varbūt piesaistīja mani tik ļoti arī tādēļ, ka gandrīz neesmu skatījusies komēdijtelenoveles, tādēļ pazīstamus aktierus un vispār aktierus ieraudzīt savādāk tēlojam, citu atmosfēru paskatīties ir interesanti.

0

24

Corazon valiente es ari vairs neskatos un visticamak ari neatsaksu skatities, kopuma jau vispar  baudams serials, bet tas Anhelas izvalbitas acis un muziga cieteja un visu glabeja :insane: reali boja visu serialu un viena diena man piegriezas :D , protams par visiem parejiem varoniem varu teikt tikai to labako....
Lai cik ari treileri nebutu pievilcigi jaunu serialu vairs nesaksu skatities, pavasara saulite par visu specigaka :rolleyes:

0

25

Akkk, angliskie treileri ir tiiik forši! :love: Izdomāju sevi šodien palutināt paskatoties treilerus.
Protams, rezultātā pēc pirmās porcijas man jau radās vēlme pēc vairākām telenovelēm. :D Nu tā nopietni tikai Cuidado - jo tā tāpat ir manā sarakstā. Beeeeet... man Sortilegio pat gandrīz sagribējās :D
Un ja pašas telenoveles vairāk saistītu - arī La otra un Vias del amor gribētu, galveno aktieru dēļ - skatījos un kusu :love:

0

26

Paloma написал(а):

Beeeeet... man Sortilegio pat gandrīz sagribējās :D

Par šito es pat gandrīz Tevi mīlu :D :D

Man arī Cuidado gribas :)

0

27

Tikai gandrīz? ;(

0

28

Ak, sodien otro porciju noskatījos.

Juro que te amo : Tik dīvaini redzēt Anu Brendu un Josē Ronu telenovelē kā galvenos varoņus :D Bet vismaz pēc tiem dažiem mirkļiem, ko redzēju viņu treilerī.... izskatījās labāk kā pēc tam CME un LQNPA :D
Manana es para siempre : Sasodīts, nu kā tas var būt , ka es vēl neesmu redzējusi telenoveli, kurā ir tāāāāādi galvenie aktieri??? :love: Skatījos un kusu :love:
Corazon salvaje : Nu kāpēc, kāpēc tur ir tas ārprāts Janjezs??? :( Citādi jau tas vēsturiskais viss utt.aizrauj un rada vēlmi skatīties, bet pietiek viņu ieraudzīt, kā nelabi metas. Un vēl pats sākums treilerim...... :rofl: nē, nu kkas... ģeniāls :D
Fuego en la sangre : Nu KĀĀĀĀ var vienā telenovelē salikt Horhi un Janjezu??? Ja vienā brīdī skatiens mirdzošs piekalts ekrānam, tad nākamajā gribas novērsties...

0

29

Foršs komentārs :D es izsmējos :D

P.S. Gandrīz jo gandrīz sagribējās :P

A vot par Manana - saka, ka Silvijai ir ar visiem partneriem ķīmija, izņemot šo telenoveli.
Man ar gribas Corazon salvaje.. pārāk daudz tur piesaistoša un jāa..Janjess nē, bet nu es moš to pārciestu.

0

30

aNgeL написал(а):

Foršs komentārs  es izsmējos

Prieks par Tevi :D

aNgeL написал(а):

P.S. Gandrīz jo gandrīz sagribējās

Nu tu tāpat saproti, ka man nebūtu laika tam, līdz ar to nav jēga nekam vairāk par "gandrīz" :D

aNgeL написал(а):

A vot par Manana - saka, ka Silvijai ir ar visiem partneriem ķīmija, izņemot šo telenoveli.

Nu kamēr neredzēšu, nespriedīšu... Īpaši daudz viņi tajā treilerī nefigurēja kopā, līdz ar to nevarēja tā pateikt, bet tīri tā.. skatoties uz abiem atsevišķi... oooj... :love: Kolunga tur vēl tik foršs, nesabojājis savu izskatu... :love:

aNgeL написал(а):

Man ar gribas Corazon salvaje.. pārāk daudz tur piesaistoša un jāa..Janjess nē, bet nu es moš to pārciestu.

Nu ja tu tā runā... es ar gandrīz jau jūtos gatava teikt, ka derētu mēģināt paskatīties kādreiz... :D Man no treileria ļoti patika Arasēlija :)

0

31

Paloma написал(а):

Īpaši daudz viņi tajā treilerī nefigurēja kopā, līdz ar to nevarēja tā pateikt,

Nuu..jo viņi vispār telenovelē maz figurē kopā..

Paloma написал(а):

Man no treileria ļoti patika Arasēlija :)

Man ar :D bet vēl vairāk man tur patīk Elēna Roho :D

0

32

aNgeL написал(а):

Man ar  bet vēl vairāk man tur patīk Elēna Roho

Nez kāpēc  man jau bija tādas aizdomas :D

Paskatījos vēl dažus... tik interesanti un dīvaini redzēt, kāds bija CME oriģināls.. Ja nebūtu redzējusi CME, droši vien gribētu Mentira redzēt, bet... koks ar diviem galiem. Reizē vairāk piesaista CME dēļ, jo zinu, ap ko lieta grozās, tā teikt, un reizē arī atgrūž, jo CME man pārāk mīļš un labāka par to nebūs. Un CME treileris.... :love: es nebiju redzējusi, man vismaz tā šķiet, šo anglisko - fooorši :love: Ai, man pietrūkst tās fantastiskās vīnogu atmosfēras :love:

0

33

Noskatījos vēl vienu porciju :D

Tīri no treilera ieinteresēja Ni contigo ni sin ti.. :) Bet nu, droši vien šai telenovelei nav nekādu izredžu uz visa tā fona, kas man jānoskatās kādreiz :D
Vīlos gan Fuerzas, gan jo īpaši LQNPA treileros... Fuerzai vnk tāds nekāds, nez, mani nepaķēra. Bet Lqnpa vispār nekādas norādes uz Anas un Rohelio mīlestību :( Tikai Gustavo figurē visu laiku.. :(

0

34

ak jā, un Rosalindas treileris interesants... gandrīz viss izstāstīts :D Es jau nemaz neatcerējos, kas un kāpēc tur īsti notika, tāpēc interesanti bija :) Un man sagribējās noskatīties pēdējo sēriju :D vnk atceros, ka man ļoti patika, nez, ko tagad par to domāšu.

0

35

Paloma написал(а):

Bet Lqnpa vispār nekādas norādes uz Anas un Rohelio mīlestību :( Tikai Gustavo figurē visu laiku..

Nu jā.. laikam tādēļ, ka Rohelio bija paredzēts kā ļaundaris..

Paloma написал(а):

ak jā, un Rosalindas treileris interesants... gandrīz viss izstāstīts

Laikam tāpēc ka diezgan ātri viss notika :D jau pirmajā noveles pusē.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveļu treileri