TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...


Kas jauns seriālu pasaulē...

Сообщений 21 страница 40 из 202

21

Partners, Arrow noteikti skatīšos,  The Cult iespējams. Elementary čist neskatīšos. Seriāls visu pavasari tika reklāmēts, kā vienīgā modernā Šerloka versija, lai gan mēs ļoti labi zinām, ka modernā Šerloka versija pieder britiem. Interesanti kāpēc gan Vatsons ir sieviete, lai Šerloks un Vatsons varētu beidzot būt canon couple? Mhh...

0

22

CW rudens seriālu pirmizrāžu datumi: http://www.hollywoodlife.com/2012/06/28 … ssip-girl/

0

23

The Newsroom. Ja kādu interesē, šeit ir treileri.



Gaidu šīs mini sērijas

0

24

Nākamnedēļ 12. jūlijā sākas lielais Sandjego Comic-con http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif Kas nozīmē, ka tiksim pie daudz labumiem - bildēm, stāstiem un spoileriem  :crazyfun:

0

25

Es pat nebiju painteresējusies par to :D sHAME ON ME :D

0

26

Arrow - Extended Preview:

Izskatās riktīgi labs, nevaru sagaidīt. Trešdienas naktis būs EPIIIIIIIIIIIIIIIC.

0

27

indy написал(а):

TV3 rādīs Homeland

yey, kad? Un es šokā, jo tagad tik otrā sezona sākās, bet TV3 jau rādīs? WOW. Tas seriāls ir smags bet spēcīgs.

indy написал(а):

The Killing

Neko par to nezinu - iečekošu.

Hunted - jau atsevišķā tēmā šo seriālu reklamēju - visiem iesaku. Beidzot seriāls action ar spēcīgu sieviešu tēlu priekšgalā.

Nashcille - pilotu noskatījos. Seriāls par kantrī mūzikas norietošu zvaigzni, kurai liek doties turnejā ar jaunu zvaigzni, kuru atveido Heidena Panatjēra. Izteikti Amerikānisks gabals un ziepju opera. Daudz kantrī mūzikas iekšā. Es nolēmu, ka neturpināšu skatīties.

Elementarī reāli trūkst ķīmijas starp Holmu un Vatsoni. Lūsija Liu tur ir nevietā.

0

28

Nezinu kad rādīs, bet reklāmā par jauno seriālu sezonu beigās parāda. Un noskatījos Hunted 1. sēriju, wow, ļoti patika. Nashville tāda ziepene, bet man tiešām patīk. Izmantotās dziesmas pārstāv country mūzikas kvalitatīvo galu.

Отредактировано indy (20.10.2012 21:28)

0

29

Emily Owns MD no CW. Kapēc labāk nevarēja nenokancelēt kādu no vecajiem (man joprojām sāp par Secret Circle), nevis filmēt kač ko tik banālu un teikšu tā - vecmodīgu. Stāsts ir par vidusskolas neveiklo pīlēnu, kurš cenšas izaugt par skaisto gulbi. Tikai ne vidusskolā bet gan klīnikā. Cīnās ar savu reālo vidusskolas laiku skolas skaistuli, kura viņu apbižoja par skaistā prinča (Smallvilles Justin Hartley) uzmanību. Tik naiva, stulba pozitīvisma pietrāvotu stāstu iedomāties nav iespējams. Jau pēc pirmajām sekundēm, kad galvenā varone parādās, gribas viņai ar kaut ko mest. Es knapi izturēju pilotu līdz galam. Viņai nav šarma, nav harizmas - tu nejūtu viņai līdzi - viņa kaitina. Vismaz man tā bija. Ceru, ka šitas seriāls ātri apmirs. Lūdzu, lūdzu.

E! Online described it as a mix between Grey's Anatomy and Mean Girls.

Ratings# Title Original air date Rating/Share (18–49) Viewers (millions)
1 "Pilot" October 16, 2012 (2012-10-16) 0.5/1 1.67

0

30

Es pat neiedziļinājos, kurš britu kanāls sāka sitkomu Hebburn. Stāsts par to, kā dēls aizved uz dzimto mazpilsētu Hebburnu atrādīt savu meiteni (patiesībā jau sievu) savai ģimenei. Hebburna ir traku ļautiņu pilna. Britu humors un vairāki atsevišķi labi stand-up comedy joki. Pilots nebija tik lielisks, bet ir potenciāls. Pagaidām turpināšu skatīties.

0

31

Tas gan oficiāli pagājušās sezonas seriāls, bet tad bija tikai 7 sērijas un tagad sākas otrā sezona. Serials ir sit-com. Saucas Don`t trust the bitch in apartment 23. Ideāls. Man mežonīgi patīk. Šodien noskatījos visu pirmo sezonu. Seriāls ir par Ņujorkas maitu/krāpniecie Hloī, kurai nav oficiāla darba, bet viņa nopelna visādi krāpjoties un piemēram paņemot jaunu roommate, kuru ar savu uzvedību piepiež mukt prom un savāc pirmo iemaksu par dzīvokli. Viņas labākais draugs ir James van der Beek - kurš atveido pats sevi. Kā zināms, šis aktieris ir slavens tikai ar Dovsona lomu Dawson`s Creek. Nekādu karjeru viņam īpaši nav izdevies izveidot. Un seriālā viņš par to prot pasmieties, atveidojot pati sevi. Man, kā Dawson Creek skatītājai, patīk nemitīgās Dawson`s Creek references un pasmiešanās par to.

Bet stāsts ir par to, kā Hloī izīrē dzīvokli naivai mazpilsētas meitenei un tad cenšas tik no viņas vaļā, Bet meitene nepadodas un noliek Hloī uz lāpstiņām. Hloī viņa iepatīkas, bet Hloī vienalga ir maita un regulāri viņas istabas biedrene viņās dēļ cieš. Bet redzams, ka Hloījaia tiesām viņa patīk. Humors ideāls, seriāls ļoti ironisks un sarkastisks un NC-17.

0

32

Emily Owens pat noskatoties treileri nešķita nekas labs.
Es sāku skatīties The Paradise ("Dāmu paradīze" TV formātā)
Un es skatos arī 666 Park Avenue, laikam jau būs cancelled, bet kaut kas piesaista.

Отредактировано indy (20.10.2012 21:30)

0

33

indy написал(а):

Un es skatos arī 666 Park Avenue, laikam jau būs cancelled, bet kaut kas piesaista.

es ar skatos un man tīri labi patīk. Žēl ka viņu noteikti nokancel ēs.

0

34

Balsojam par savām People's Choice Awards nominācijām  :crazyfun:
http://www.peopleschoice.com/pca/nominations/

Balsot var cik reizes grib!

0

35

Pareģojumi par atcelšanām, cik nu es lasu netā.

Visi paredz, ka Partners atcelts, jo kanals vienmēr atceļot to savu sitcomu, kuram viszemākie reitingi.

Visi paredz, ka atcelts Last Resort un 666 Park Avenue. 666 Park Avenue pasūtītas 2 papildus sērijas - ir aizdomas, ka tasl lai pabeigtu sižetu.

Fringe iet pēdejo sezonu, Private Praktice arī. The Mentalist var atcelt, jo šosezon zemi reitingi, var arī vel paturēt. Beauty and The Beast šobrīd kopa ar murgaino Emily Owens MD ir tie, kurus parez, ka CW atcels. Nikitai ir vissūdīgākie reitingi, bet tur ir kaut kas ar to, ka ja jau treso sezonu filmē, tad droši vien arī ceturto filmēs, lai ir 88 sērijas - es īsti nesapratu to domu, bet nu tas kaut kāds sindicētais daudzums, lai ko tas arī nozīmētu.

Supernatural ir plus mīnus nemainīgi stabili reitingi, visdrizāk neatcels. The ņew Normal pusi un pusi. The Arrow un TVD protams neatcels, cerams beidzot atcels 90210, kuru USA šķiet neviens vairs neskatās, tomēr CW nopelna, šo serialu pārdodot, jo citur viņu skatās, kas man liekas šokējoši. Elementary diezgan drosi, ka būs otrā sezona, Grimm noteikti būs trešā sezona. Ko aizmirsu? Glee ar noteikti būs atkal kurā tur sezona, tur tik viegli visādus viesktierus - slavenības iepīt iekšā un kaut ko padziedāt. Uz sižetu nevins vairs neskatās, pilnīga neloģisks murgs ar nekādu varoņu attīstību un bieži apšaubāms bully humors. Person of Interest šobrīd (protams, diskutejami) bet es un vairāki speciālisti uzskata - vislabākais serials, kāds iet - ar lielisku sižetu, humoru, action un varoņu izaugsmi gan individuāli, gan kā komanda. Noteikti būs trešā sezona.

Misits sākas ceturtā sezona. No oriģinālā sastāva palicis tiks Kērtiss (tumšādainais). Es nez, bet droši viena paskatīšos, lai gan tresa sezona visu sajāja un mana sirds ir palikusi pirmaja/otrajā sezonā, kuras neapšaubāmi bija vislabākās. Otrajai - Ališas/Saiman sezonai arī bija vislaabākie reitingi.

0

36

GADA LIELĀKĀ BALSOŠANA NU IR SĀKUSIES, BALSOJAM PEOPLE'S CHOICE AWARDS:
http://www.peopleschoice.com/pca/vote/

Balsot var neskaitāmas reizes aka kamēr pirksti sāp :D

0

37

Pašlaik ir zināms, ka atcelti ir šādi seriāli : "Partners", "Last Resort", "666 Park Avenue".

0

38

Es priecājos par to, ka ABC sola, ka Last resort un 666 park avenue būs īsti nobeigumi - sakarā ar atcelšanu, uzreiz pārraksta un uzfilmēs. Kaut vai tik daudz. Paldies.

0

39

albalonga написал(а):

Es priecājos par to, ka ABC sola, ka Last resort un 666 park avenue būs īsti nobeigumi - sakarā ar atcelšanu, uzreiz pārraksta un uzfilmēs. Kaut vai tik daudz. Paldies.

Jap, šo es ar lasīju. Vismaz kaut kas. Atceros, ka tā pat CBS atļāva "Moonlight" piefilmēt vēl klāt 4 sērijas un uztaisīt tādu kā finālu. UN ES BIJU STARĀ! Pilnīgi pietika. Lai gan bija žēl, ka seriālu atcēla, jo tas bija, manuprāt, tiešām labs, bet nu vismaz. Tās četras sērijas daudz ko izteica :)

0

40

Un es joprojām nesaprotu, kāpēc the partners bija tik sūdīgi reitingi... Šonedēļ jau 2 and hlf men atkārtojumu rādīja tajā laika un bija daudz labāki reitingi - par 17% labāki nekā pēdējau Partners sērijai, ko pārraidīja...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Kas jauns seriālu pasaulē...