TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!


„Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!

Сообщений 61 страница 80 из 84

61

YAY! :) Mans šodienas prieciņš! Tad jau ar mikriņu pat tikšu mājās! :) (Un varēšu mazāk strādāt :D )
Būs ok, ja es būšu Anniņmuižas ielā 20.09? Vai labāk uz 19:58? Cikos Tu domā ierasties hallē?

0

62

es tad būšu rīt hallē ap 15.

0

63

Paloma написал(а):

Būs ok, ja es būšu Anniņmuižas ielā 20.09?

Pilnīgi, vari pat moš vēl bik vēlāk :) Mēs domājam ierasties uz kādiem 20:30 hallē.

albalonga написал(а):

es tad būšu rīt hallē ap 15.

Okz, mēs ar kkur pēc 15:00 būsim klāt :)

Šodien jau Havjeram pavicinājām karodziņu  :flirt: Francūzīti nokavējām, jo redz programma bij izmainīta :( Bet Annika un francūzītis aiz mums sēdēja un pārējos puikas skatījās :D

0

64

hihihi,jauki.

0

65

Kā ta beidzās? :)
Es pat tiku uz priekšpēdējo mikriņu :) un tagad zināšu, ka man 50 min ko braukt - vakarā bez satiksmes :D

0

66

Paloma написал(а):

Kā ta beidzās?

"ISU Volvo Open Cup 20th": rezultāti vīriešu un deju pāru kategorijās: http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/qu … -01-12-209

0

67

nu ziniet mani iespaidi - Denisam totāli nepaveicās un kaut kāds garīgais ne tāds, bet programma protams ir smuka un Stefaniska.

Vakar izvēles programma kā pati programma man vislabāk patika Javier Raya - vienkārši nenormāli interesanta un citādāka - ja vēl būtu tīri noslidota, tad vispār būtu nenormāli smuki.

Un vēl ļoti patika francūzītis, lai gan izvēlētā mūzika nepatīk - jau pārāk daudz dzirdēta. Bet vakar sevi ļoti labi parādīja un gandrīz jau aizsniedzās līdz pjedestālam.

0

68

Svētdien, izrādās, dāmas sāk jau 14:15 slidot. Nebiju pamanījusi pareizi tos laikus. Bet es anīvai iešu vēlāk, neiešu uz tām pirmajām grupām. Mans plāns ir nočekot kurā grupā ir Alīna un uz to grupu arī soļot. Bet arī, ja Alīna būs vienā no pirmajām grupām, tad es nez vai vispār iešu. Negribas man dāmas 4h sēdēt un skatīties. Kā es vakar teicu, ja tie būtu veči man nebūtu tik lielu iebildumu, bet dāmas tomēr paliek dāmas :D

0

69

Bildes no vīriešu izvēles pr. + deju izvēles pr. :)
http://foto.inbox.lv/krista.zelnina/ISU … n_Cup_20th

Atlasīju tās, manuprāt, smukākās :)

0

70

es nez, cikos ta man rīt braukt pie tevis. Nu skatāmies vēl, kurā grupā būs Alīna.

0

71

Paldies par bildēm.. :0
Un protams visām paldies par foršo kompāniju puišu un deju pāru sacensībās.. ;) :)

0

72

Krista un Aija - es joprojām atceros jūsu ģeniālo plānu :rofl:

0

73

Paloma написал(а):

Krista un Aija - es joprojām atceros jūsu ģeniālo plānu

Ja tu domā to par treneriem, horeogrāfiem un mums kā asistentēm, tad jap, tas viss vēl ir spēkā :D

0

74

Alby, starting orders dāmām vēl nava, bet Alīna pēc īsās ir 7. vietā, kas nozīmē, ka viņa būs priekšpēdējā grupā. Mēs ar mammu tad droši vien 16:00 izejam no mājas. 16:20 sākas ledus liešana, tad mēs tā arī būsim uz pēdējām divām grupām :) Tu brauc pie manis, vai tiekamies hallē?

0

75

oki, tad es ar uz to laiku droši vien braukšu. Padosu ziņu - moš satiksimies un iesim kopā - nez, cikos precīzi rīt izlemšu braukt. ;)

0

76

Netā vēl rezultātu dāmām nav, bet tikko sporta ziņās pa LTV teica, ka Alīna uz 9. pēc LP noslīdēja. Uzvarēja Li Zijun no Ķīnas, Sonia Lafuente piektā :)

0

77

OMG, re kur vācu deju pāra īsā deja - OMG TIK SUPERĪGA!!! ES JŪTU, KA MAN DEJĀS JAUNS MĪĻĀKAIS PĀRIS BRIEST  :flirt: Ļoti ceru, ka ieliks arī viņu izvēles deju, kas bija fantastiska  :love:

0

78

Wow, arī krievu pārim - uzvarētājiem super īsā  :crazyfun:

Vsjo, nākamreiz jāiet arī uz īso deju :D

0

79

Ok, wow, WOW, Latvijas mazie daiļslidotāji ir monstri. Deniss Vasiljevs gan kā izrādījās, bij izstājies no Volvo Open Cup, bet Diana Ņikitina, kas sava līmeņa sacensībās ņem pirmās vietas, izvēles programmu nodragāja tā, ka maz neliekas  :huh:

0

80

Eu, tas pats Deniss? Superpuika Deniss? :)

Mājās noskatīšos īsās programmas... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » „Volvo Open Cup 20th” starptautiskas daiļslidošanas sacensības RĪGĀ!!!