TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Aktieru attiecību problēmas


Aktieru attiecību problēmas

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

Es nebrīnīšos, ja brīdī, kad tev būs laiks un iedvesma, tad iedziļināsies šajā lietā un būs ko pastāstīt :D
Jāā.. Tas kas noticis Norai ir briesmīgi...No gaišās puses, bērnam tomēr 14 gadi un vēl pēc 4 būs pilngadīgs.. Un viņš jau iestājas tajā vecumā, kad bērni vairs nepavada tik daudz laika mājās ar vecākiem, un pēc tiem dažiem gadiem tāpat iespējams pametīs mājas, lai dotos dzīvot citur, studētu utt..

+1

42

aNgeL написал(а):

Es nebrīnīšos, ja brīdī, kad tev būs laiks un iedvesma, tad iedziļināsies šajā lietā un būs ko pastāstīt :D

Lūk jā, Tu man pasviedi ideju, ko es gribētu sīkāk papētīt. Šobrīd mana lielākā problēma ir interneta lēnums :D Citādi jau ceptu rakstu. Būs kas jāpadomā, varbūt kādu dienu jāuzkāpj uz bēniņiem, tur mans modema nets varbūt labāk ķers zonu :D

+1

43

mmaarriiaa написал(а):

Lūk jā, Tu man pasviedi ideju, ko es gribētu sīkāk papētīt. Šobrīd mana lielākā problēma ir interneta lēnums  Citādi jau ceptu rakstu. Būs kas jāpadomā, varbūt kādu dienu jāuzkāpj uz bēniņiem, tur mans modema nets varbūt labāk ķers zonu

Es pa acu galam redzēju, ka viņš apsūdzēja Noru kā sliktu māti, dēlam bijis būlings skolā un skandāls ar kaut kādiem foto...

+1

44

Izrādās, ka sociālajos tīklos ir izcēlies konflikts starp Hosē Ronu un Kristianu de la Fuenti. Kristians bija nopublicējis bildi no jaunās telenoveles "En tierras salvajes" filmēšanas ar ierakstu "Kad nav sporta zāles, tad dot pa koku." Šis ieraksts negāja pie sirds Hosē, kurš nokomentēja "Kad nav sporta zāles, tad dot pa koku? Lasu un neticu...tikai ceru, ka iestādīsiet vairāk nekā iznīcināsiet". Kā jau mēs zinām, tad Hosē Rons ir liels dzīvnieku un dabas mīlis. Žurnālistiem Hosē skaidro, ka viņš ir tiešs cilvēks, kurš saka, ko domā. Tāpat kā visi, arī viņš ielaiko, komentē utt. soc.tīklos. Viņš piebilst, ka Kristians šo komentāru izdzēsa un Hosē nobloķēja no savu sekotāju loka. Vēlāk abi esot sazvanījušies, taču kompromiss netika atrasts. Hosē arī jūtas aizvainots par to, kā raidījuma vadītājas izturējušies pret šo situāciju ekrāna priekšā. Viņš uzsvēra, ka viņas runāja runāšanas pēc, neizpētot situāciju.

Telenoveles producents nenostājas neviena aktiera pusē. Viņš paskaidroja, ka ainā tika izmantoti koki, kuri nolemti nociršanai - slimības, vecuma u.c. iemeslu dēļ. Tacu šī reģiona iedzīvotāji katra nocirstā koka vietā iestāda 10 jaunus.

+5

45

Mardžorija un Hulians ir izšķīrušies, turklāt konfliktīvā veidā. Oficiāli iemesli nav nosaukti, taču baumās izskan greizsirdība un Huliana biežie braucieni. Raksta arī to, ka viņu atgriešanās bija tikai mēģinājums, kura rezultātā aktrise palika stāvoklī.

http://i2.esmas.com/2016/09/01/886477/marjorie-de-sousa-624x351.jpg

+4

46

aNgeL написал(а):

Mardžorija un Hulians ir izšķīrušies, turklāt konfliktīvā veidā. Oficiāli iemesli nav nosaukti, taču baumās izskan greizsirdība un Huliana biežie braucieni. Raksta arī to, ka viņu atgriešanās bija tikai mēģinājums, kura rezultātā aktrise palika stāvoklī.

Skumji dzirdēt, ka kārtējā ģimene izjukusi... :(

+2

47

Pēdējā laikā daudz cirkulē baumas par Heraldīnes Basānas un Gabriela Soto šķiršanos, pamatojoties uz to, ka dažus mēnešus pāris nepublicē kopīgas bildes, romantiskas ziņas sociālajos tīklos. Abi aktieri atrodas pastāvīgā žurnālistu ielenkumā, taču izvairās sniegt jebkādas atbildes līdz vakar Gabriels Soto publicējis ziņu, ka patiešām pirms 4 mēnešiem ir uzsākts šķiršanās process. Abi ar Heraldīni ir centušies uzturēt savas attiecības izveidotās ģimenes dēļ, taču nav spējuši tikt galā ar problēmām, kas tajās radās. Viņš uzsver arī to, ka šis smagais process neattiecas uz trešajām personām un lūdz izrādīt cieņu.

http://i.espectaculos.televisa.com/2017/01/gabriel-soto-.jpg

+5

48

Pēc 16 laulībā pavadītiem gadiem, šķirties nolēmuši Maki un Huans Solers. Abi min to, ka abiem pārāk daudz ir jādzīvo distancē un tas neveido normālas attiecības.Šajos gados abiem piedzima divas meitas.
https://media.telemundo52.com/images/652*367/Juan-Soler-Maki.jpg

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Aktieru attiecību problēmas