TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?


The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?

Сообщений 41 страница 54 из 54

41

DOOOONE. BIĻETES NOPIRKU!!!!  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

0

42

hihihi, super

0

43

cravey написал(а):

DOOOONE. BIĻETES NOPIRKU!!!!

Xi xi :D :D Apsveicu!!!!

0

44

Paloma написал(а):

Man taisni vai paliek interesanti paklausīties...  Kā parādījās info par šo koncertu, pārāk daudzi man apkārt brēc sajūsmā
Подпись автора
 
...Hermanas de corazones Para Siempre...

Pareizi, tā ir labākā grupa!  :cool:

0

45

Šeit ir viss koncerts no pagajšā gada tūres:

Un šeit ir setlists, ja nu kādam interesē  šī gada tūrei ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_Born_World_Tour

0

46

Demon написал(а):

Pareizi, tā ir labākā grupa!

:yep: Tu ar dosies uz konci?

Paldies par video, bet es centīšos neskatīties, lai vēl lielāks iespaids dzīvajā  :crazy:

Setlists - Human protams ir visos iekšā, tāpat kā Mr. Brightside  :crazyfun:

0

47

cravey написал(а):

Setlists - Human protams ir visos iekšā, tāpat kā Mr. Brightside  :crazyfun:

Ai, ir vēl dažas no vecajiem albumiem, kuras pat ļoti patīk un gribu dzirdēt, bet domāju, ka tās noteikti ar spēlēs, jo tie bija singli - hīti.

Es iespējams, ka tad arī šodien noklausīšos/noskatīšos konci darbā sēžot - redzēšu maz, dzirdēšu daudz, LOL.

0

48

albalonga написал(а):

redzēšu maz, dzirdēšu daudz, LOL.

:rofl:

Man ir tā, jo vairāk live klipus skatos, jo ātrāk gribas 26. jūniju. Alby, tev pēc tam 4dien uz darbu?

P.S. - Alby, uz kuru e-pastu es tev varu aizsūtīt biļešu kopijas? Lai katram gadienam viena kopija arī pie tevis stāv :)

Отредактировано cravey (22.02.2013 15:49)

0

49

cravey написал(а):

Demon написал(а):

Pareizi, tā ir labākā grupa!

Tu ar dosies uz konci?

Paldies par video, bet es centīšos neskatīties, lai vēl lielāks iespaids dzīvajā   

Setlists - Human protams ir visos iekšā, tāpat kā Mr. Brightside 
Подпись автора

"When people see good, they expect good. And I don't want to have to live up to anyone's expectations." - Damon Salvatore

http://heartofdarkness.blog.com/ - a place where I rant about stuff
http://www.goodreads.com/KristaZ/- mana book-junkie lapa

Nē, man tā pati problēma, kas ir Angel, bet vēl redzēs - es biju pagājšgad Krakovā un visiem varu droši teikt, ir tā vērts! :)

0

50

cravey написал(а):

Man ir tā, jo vairāk live klipus skatos, jo ātrāk gribas 26. jūniju. Alby, tev pēc tam 4dien uz darbu?

Njā, man ar pamazām rodās tā gaidīšanas sajūta, jo tagad tik tā īsti iemīlu šo grupu, LOL Un par ceturtdienu - 27.jūniju - tik tālu, ka vēl nezinu. tik darbā pateicu, ka trešdien vakaru vajag brīvu - kas zin, tā tur vēl būs - varbūt tad trešdien no rīta strādāšu un pa taisno uz konci. Nezinu. Bet pacentīšos ceturtdienu brīvu dabūt.

cravey написал(а):

P.S. - Alby, uz kuru e-pastu es tev varu aizsūtīt biļešu kopijas? Lai katram gadienam viena kopija arī pie tevis stāv :)

uz meilu aizrakstīšu.

0

51

Demon написал(а):

es biju pagājšgad Krakovā un visiem varu droši teikt, ir tā vērts!

Super!  :crazy:

albalonga написал(а):

Bet pacentīšos ceturtdienu brīvu dabūt.

Būtu forši. Es iedomājos, ka mēs pēc tam taksim varētu samest, lai nav pa transportiem jāspiežas un tava māja tuvāk sanāk :) Ar Baltic Taxi 6Ls.

0

52

cravey написал(а):

Būtu forši. Es iedomājos, ka mēs pēc tam taksim varētu samest, lai nav pa transportiem jāspiežas un tava māja tuvāk sanāk :) Ar Baltic Taxi 6Ls.

oki

0

53

pēc aktīvas vairāku dienu klausīšanās, nonācu pie secinājuma, ka tomēr Hot Fuss man kā albums kopumā patīk vislabāk.

0

54

albalonga написал(а):

nonācu pie secinājuma, ka tomēr Hot Fuss man kā albums kopumā patīk vislabāk.

Man nav konkrēti tā, ka viens vislabāk patīk, lai gan, ja būtu jānosauc es teiktu, ka Battle Born. Bet man ir tā, ka ir kādas 2 līdz 3 dziesmas, kas no katra ļoti patīk :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » The Killers RĪGĀ 26. JŪNIJĀ!! KURŠ AR MANI?