TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)


EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)

Сообщений 21 страница 40 из 107

21

albalonga написал(а):

bā, es sapratu, ka tomēr gribu braukt...

:D Vai ne? Zinot, ka dažiem labiem šī ir pēdējā sezona... Aw deem, ja mēs braucam, laikam jāņem paka kleenex līdz :D  :'(

0

22

Biļetes vēl nav pārdošanā, bet ir zināmas cenas. Dārgāk nekā biju domājusi.

1)day tickets are 22,38,55 for standard, premium and gold seats (15-18Jan),
2)day ticket for 19Jan is 12,22 or 32, (pairs only, no gala)
3)all event without Gala is 79(standard), 138(premium) or 200(gold) and the official training costs 10 euros per day(!)(they price 13, 14 Jan) ,
4)Gala costs from 55-67

0

23

Šitajos datumos ir tagad skaidrs, ka man netiks.. man 25. janvārī darbā gada nozīmīgākais pasākums - Burns Night Balle būs...

0

24

Ta kā man biļešu cenas uz mājām pa Ziemīšiem arī ir lielas (turp atpakaļ pāri pa 200 mārciņām), tad es ar laikam netikšu...Vēl 100% nezinu, bet tā sāk izskatīties :( Moš, ja bez Pļuškas Volvo Cup kāds zināmāks būs, moš drīzāk uz to varu aizdoties.

0

25

Tāks, džekiem īsā programma ir 16.01. pl. 12:45, savukārt izvēles programma 18.01. pl. 13:05 :) Es jau sev paņēmu brīvas 18. un 19. ta kā varam uzrīkot kopīgo skatīšanos, ja ir vēlme :) 16tais man ar brīvs, bet tad man 12:00 vēl ir zobārsts no rīta, nezinu cik ilgi man tur būs, bet nevajadzētu pārāk ilgi, bet nu drošības pēc rakstu, ka mājās būtu ap 13:30. Var arī tajā dienā pie manis atbraukt un kopīgi paskatīties, kam ir iespēja ;)

0

26

Es skatīšos, kas ir ar 18.01.. uz to varētu tikt.. :)

0

27

Jau pieteicu 18-to brīvu. Moš tad 18-tajā varam pie manis un varēs palikt 19. paraugdemonstrējumus skatīties.

Man arī 16. būs brīvs, bet domāju, ka tad viena mājās mierīgi skatīšos.

0

28

Gribēju jau pie cravey pieteikties 18. varbūt, bet pie alby baigi tālu braukt tagad... :D
Eh, bet cik forši es varēšu skatīties visu dienu visu šogad, nu atskaitot, kad jāliek susurs gulēt un tā... Bet darbs netraucēs ^_^

0

29

nu varam jau 18-tajā pie cravey. es tad suni mājās atstātu un vakarā mājās brauktu.

0

30

Nē, nu manis dēļ vien nevajag mainīt lokāciju, ja ērtāk pie alby :) es tāpat droši vien viena un uz pāris stundām tik tiktu, ne uz visu pasākumu.

0

31

Alby tu jau ar Vinci vari braukt. Tu tak zini, ka man iebildumu nav un mammai ar ne :D Man par lokāciju vienalga, bet es 19. no rīta gan mājās brauktu, lai pirms darba vēl var papūsties ;)

0

32

Man, protams, ar Vinci būtu ērtāk, ka pie manis. Tagad izskatās, ka man iedos manas divas iekrātās brīvdien as izņemt un būšu brīva no 16. līdz past 19. Var tad arī novienoties moš vienu dienu pie manis un vienu pie cravey. Biju domājusi, ka 17. strādāšu - tad es mājās būtu tik pēc diviem naktī un 18. gribētos kārtīgi atpūsties un izgulēties no rīta, bet tagad ka nē, tad varu arī 18-tajā pie cravey braukt.

0

33

Jūs tur variet izlemt un tad tikai galvenais, lai es zinu, kur man 18tajā jābūt... ;) :D

0

34

Sveikas!
Diemžēl jums nepievienošos 18tajā, jo jāliek promocijas eksāmens angļu valodā. Ātrākais, kad varētu būt Rīgā ir pēc 17tiem un tad jau praktiski visi būs noslidojuši.

0

35

etansy, moš tad vari pēc tam braukt pie manis? Mēs varētu tad 18-tajā pie manis ar palikšanu pa nakti un par godu Šerloka dzimšanas dienai un tam, ka seriāls atgriezies, mēs varētu tad maratonēt. Man ir pasūtīti divi pirmo sezonu dvd un vajadzētu viņiem līdz tam laikam pienākt. Nu respektīvi - vispirms slidošana un pēc tam šerloks.

0

36

Okā, tad 18tajā pie Alby, skatīsimies slidošanu uz big ass screen :D

P.S - Baigi jauka intervija ar Brī, kurā viņš stāsta par darbu ar Morozovu, un vēl par daudz citām lietām, par kurām es biju šokā: http://www.absoluteskating.com/index.php?cat=interviews&id=2014brianjoubert

0

37

Šodien tik pētīt sāku, kas slidošanas pasaulē noteik. Pašā gada nogalē Pļušķis ir zaudējis Krievijas nacionālajā čempionātā Kovtunam un Sočos nepiedalīsies - tik piedalīsies jaunajā komandu sacensībā Sočos, kas Olimpiādē notiks pirmoreiz. Intervijā pēc zaudējuma izvēle programmā tā arī pateica, ka kājas vienkārši pārstāja strādāt.

0

38

Braiens Boitāno - slavenais ASV slidotājs un Olimpiskais čempions gada nogalē oficiāli paziņojis, ka ir gejs. Par to īpaši neviens arī pirms tam nešaubījās, bet domājams oficiāli viņš to ir paziņojis, jo viņš uz Sočiem dosies kā viens no ASV Olimpiskās komandas pārstāvjiem. Tas tā nozīmīgi, jo ir daudz protestu pret Krieviju un Olimpiādi Sočos sakarā ar homofobisko Krievijas likumu, kas aizliedz jebkāda veida homosexualitātes propogandu - respektīvi, homosexuāli cilvēki nekādā veidā publiski nedrīkst izrādīt savu mīlestību un principā nedrīkst arī par to runāt. Vēl viena oficiālā Olimpiskās komandas pārstāve būs Billija Džīna Kinga - slavenā tenisiste, kura nekad nav slēpusi, ka ir lezbiete.

0

39

Bez komentāriem

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdoezoqceq1rqqvu8o1_500.gif

0

40

bez komentāriem

http://i1313.photobucket.com/albums/t551/unimagine/_skating%20posts/20120508_zps7f733791.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » EČ daiļslidošanā 2014, Budapešta, Ungārija (13.01.-19.01.14.)