TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x23 - Graduation (season finale)


4x23 - Graduation (season finale)

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

HIS FACE *insert uggly sobbing* MY BB  :'( Finally someone loves him for REAL, without any doubt  :'(
http://24.media.tumblr.com/0c19297769bf8f93d135a9fe39df08b7/tumblr_mmx7f2Gp8I1rxmwhyo1_500.gif

0

22

albalonga написал(а):

hahaha, apsveicu Jūs...

he he, DANKE :D

albalonga написал(а):

Bet tā Dalaric beigu aina, ak dies

Jā, es jau cerēju, ka Riks paliks kauč kādā veidā, bet nu ok, I like Jeremy, too. Un tagad, kad Džeremijs ir atpakaļ, ja Bonija paliek kā series regular, tikai kā spoks, tad moš arī Riks biežāk paviesosies kaut arī Deimons viņu neredzēs :( But we know he'll always look after him  :'(

0

23

cravey написал(а):

But we know he'll always look after him

:'(

0

24

Dziesma no DE skaistās ainas:

0

25

nu, tā .. es arī apmēram nedēļu atpakaļ noskatījos visu to brīnumu. ;D
Deimona un Elenas daļa, protams, bija lieliska paša fakta dēļ un tā arī manā skatījumā bija gandrīz vai labākā daļa no visa. Visu laiku arī cerēju, ka viņi kaut kad beidzot normāli saies kopā, jo negribējās ticēt tai muļķīgajai saiknei, kas it kā sākumā spēlēja galveno lomu un kuras dēļ mana neesošā sirds sažņaudzās, jo es iedomājos sevi esam Deimona vietā .. Tu kādu mīli, pēkšņi viņš ir ar Tevi, un tas viss izrādās tikai kaut kādas muļķīgas saiknes dēļ, par kuru tu nemaz neesi aizdomājies. Tas skumdināja, bet šis bija lieliski! (:

man it kā patika tie divi .. Teilors un Kerolaina, bet Klauss ir tik centīgs, ka man gribas redzēt, vai viņam tiešām beidzot izdosies iekarot viņas sirdi vai nē. (: kādreiz man viņš galīgi nepatika, bet nu šis seriāls ir kā Harija Potera grāmatas - pat tumšākajam tēlam uzrodas gaišās puses. xD

Stefana dubultnieks, ko tu neteiksi .. izklausās interesanti, tomēr, zinot to psihopātu, jāsaka, ka tur būs kaut kas episks. Nu .. vismaz es tā ceru. Man gan Stefans nekad īsti nebija paticis un salīdzinājumā ar Deimonu likās baigi maigais un blablablāā, tomēr man bija tik ļoti žēl, ka ar viņu beigās izrīkojās tā kā nu ar viņu izrīkojās .. :/

Bonija. Džeremijs. Nē, nu, man Džeremijs patīk, protams, bet, pie velna, neviena maģija nespēj atcelt mirušos!! Kā, pie velna, tas izdevās Bonijai?! Nē, nu, teorētiski es to saprotu, bet faktiski tas parasti pat grāmatās nav iespējams. Mirušos neviens augšā neceļ, jo tas nav iespējams. Padomājot loģiski .. Džeremija ķermenis tika nodedzināts kopā ar visu māju, tur pat pīšļi nepalika .. kur viņš dabūja jaunu ķermeni?! Or these are just my silly thoughts ... Boniju žēl. Visvairāk jau tādēļ, ka neviens beigās nepamanīja, ka viņa ir mirusi. Un nepamanīs, kamēr nesāksies jaunā sezona. Skumji. Ko viņi tagad darīs bez raganas?

Katrīna. Uhh, mīlu to personāžu! Mani pārsteidza veids, kā viņa dabūja zāles, jo principā pats cilvēcības fakts bija pašsaprotams. Nu .. gribēja - dabūja. Tagad viņa ar Elenu būs mainītās lomās un, lūk, to gan es nevaru sagaidīt. Mani arī interesē, kāds cilvēks no viņas sanāks .. c'mon, 500 vai cik tur tos gadus organisms indēts ar vampīriskām tieksmēm .. viņa taču vienā dienā no tā visa neaties! :D plus .. cik daudzi viņu gribēs novākt un kā cilvēku taču to būs viegli izdarīt! Lai gan man tiešām patīk Katrīna. Viņa tam stāstam pieliek asumiņu. (:

viss, pietiks izrunāties. Kopumā par pašu sēriju varu sacīt tikai vienu .. it kā materiāla daudz, bet tomēr biju gaidījusi vairāk. Varbūt tādēļ, ka trešā sezona noslēdzās tik episki. Tā sērija bija lieliska, piesātināta ar tik daudz emocijām. Šī kaut kādā ziņā bija daudz piezemētēka.

0

26

ooo, mums jauns fans :D Un DE pie tam. Jauki, jauki :D
Jā, piekrītu, ka 4. sez. fināls tādā ziņā bija piezemētāks. Bija viens spēcīgs moments, kas bija DE aina, vēl es liktu arī Bonijas un Džeremija ainu kā emocionāli spēcīgu. 3. sez. fināls vnk satricināja visu :( Alarika nāve, plus Eleinas "izvēle", atmiņas...
Gaidīsim, kas būs 5. sezonā. Lai gan man no vienas puses bail, ceru, ka viņi pārāk nesačakarēs DE, jo viņi ir vienīgais iemesls, kāpēc es skatos šo šovu, ja atklāti :)

0

27

jā, miljons gadus esmu viņu abu fans. :D
3. sezonā Elenas izvēle bija graujoša. `Varbūt, ja būtu satikusi tevi pirmo .. ` un tad Deimonu klapē nost un rāda šamējā atmiņas, ka viņa viņu satika pirmo, un man vnk aizgāja ciet - kā sāku pinkšķēt, tā līdz sērijas beigām. :D dziesma bija lieliska izvēlēta epizodes beigām, vnk āāā ... tagad, jā, īsti nekas prātā tā baigi nepalika. Nē, vispār man patika tas kautiņš abām Elenai un Katrīnai, bet nu, jā .. laikam jau nevar vēlēties, lai katrs sezons noslēgums būtu super special awesome. Galvenais, ka viņi atstājuši visādas interesantas lietas, kuru dēļ tomēr gaidu jauno sezonu. Un arī es ceru, ka viņi nesačakarēs Deimona un Elenas kopā būšanu. Cik tad viņi tur visi ilgi var būt nelaimīgi?! :D

0

28

Es ļoti gaidu jauno sezonu,  jo man ļoti interesanti redzēt, kā Katrīna dzīvos.
Un mani patiesībā kaut kā īpaši lielu iespaidu neatstāja Elēnas atzīšanās mīlestībā, jo manā galvā viņi jau sen pa īstam kopā un vienmēr ticēju ka tas sire bond neietekmēja jūtas. Tāpēc sākumā pat īsti nesapratu, ka šī pēdējā atzīšanās atšķirās no pārējām.
Gribas ļoti cerēt, ka Kerolaina būs ar Klausu!
Un ceru, ka izdomās kaut ko interesantu ar Silas un Stefanu, jo šobrīd mani nesajūsmina šis pavērsiens.

0

29

Nu gan.. man laikam ir mazliet atšķirīgs viedoklis par finālu...

DE aina.. tur ir tas pats.. un KC ainām ar... es gaidu, ka viņi saies kopā... jo viņi būtu ļoti labs pāris.. :)

Bet Stefans... nu common.. sviests kaut kāds... Nu es saprotu, ka Stefans ir garlaicīgs un lielākai daļai cilvēku krīt uz nerviem, bet nu varēja jau kaut kā savādāk viņu pārveidot... bet nu labi.. cerams, ka Silas būs foršāks... citādi man Pola paliek jau tā riktīgi žēl.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 4.sezona » 4x23 - Graduation (season finale)