TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)


Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)

Сообщений 221 страница 240 из 279

221

Jā, Pedro un pārējie Alehandro nelabvēļi var svinēt uzvaru, jo pēc viņu domām labāku šās afēras iznākumu vairs nevar vēlēties, jo ja no cietuma var reiz iznākt pat, ja ir piespriests mūža ieslodzījums, jo vai nav dzirdēts par gadījumiem, kad tiek apžēloti uz mūžu notiesātie, bet no mirušajiem vēl neviens nav augšāmcēlies. Tādēļ vairs nav jābaidās, ka Alehandro varētu atgriezties un panākt lietas otrreizēju pārskatīšanu, un nu var dzīvot mierīgi. Montserrata par spīti visām sirdssāpēm un ciešanām, tomēr spēja nesabrukt un atrast spēku dzīvot tālāk. Jā, tikai viņa pati un Dievs zina, kam bija jāiziet cauri, cita viņas vietā būtu pametusi Agvasulu un apmetusies dzīvot tur, kur neviens viņu nepazīst, bet Montserata tomēr nolēma palikt un cīnīties ar visa veida grūtībām.

+4

222

Man neapšaubāmi seriālā mīļākais varonis ir Hosē Luiss. Es īstenībā pati nekad to negaidīju, bet viņa dzīves traģēdijas un netaisnībām, ar kurām viņam jāsaskaras, mani uzrunā un aizkustina. Un nav sajūta, ka viņš ir trešais liekais, uz viņu nav dusmas par to, ka viņš iejaucas Monseratas un Alehandro attiecībās, vai maksā Grasjiela, lai viņa ļautu viņam iekarot Monserratu. Es lieliski izprotu katru viņa soli un darbību, un kad cilvēks tik izmisīgi vēlas būt laimīgs, kad viņam tik ilgus gadus laupīta brīvība un es ticu, ja Alehandro būtu dzīvs, Hosē Luiss neiejauktos.... Protams, neizsakāmi žēl, ka viņš tā arī laimi nesagaidīs un laulība ar Monseratu nesniegs to, ko viņš vēlējās. Pavisam savadāk butu, ja Anhelika būtu dzīva un spētu viņam dāvāt ģimeni. Iespējams nepiepildītie sapņi ar Monserratu viņu joprojām vajātu, bet būtu vieglāk samierināties. Bet tagad viņš apprecēsies un Alehandro atkal viņu viņam atņems (nu ne gluži atņems, jo viņas sirds vienmēr ir piederējusi Alehandro, bet domu sapratāt)...

Šis arī skaists video... par spīti visam viņi ir jauks pāris, tikai viņa, lai cik ļoti viņš Monsi nemīlētu, nav pareizā viņam.

+3

223

Montserrata joprojām ļoti pārdzīvo, ka Alehandro viņu un Laurito, kā arī Rosario nesagaidīja kādā drošā vietā, lai tad visi kopā dotos prom. Ja vien viņa zinātu, ka Alehandro toreiz nebija izvēles-bēgt reizē ar Nadju un Viktoru vai nē, jo aizbēgt varēja tikai tad vai nekad, jo policija viņus izsekoja līdz pat lidmašīnai un tas vispār bija brīnums, ka paspēja tajā iesēsties un aizlidot. Bet var jau būt, ka to zinot, tomēr nebūtu vieglāk, jo vienīgā iespēja pamest Meksiku izrādījās tik traģiska.

+3

224

Sebastians šo svētdien brokastoja ar Aleksu Avilu. Bez aktiermākslas abus vieno arī kaislība pret motocikliem.

https://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/17266249_811627695657359_971650867985907712_n.jpg

+2

225

aaaak redz kur viņš bija! :D Skatījos Pasion uz to vienu pirātu un mocījos, nesaprotot, kur viņš redzēts. Acu priekšā izskats, kādā esmu redzējusi, bet nespēju atrast telenoveli. :rofl:

+2

226

Paloma написал(а):

aaaak redz kur viņš bija!  Skatījos Pasion uz to vienu pirātu un mocījos, nesaprotot, kur viņš redzēts. Acu priekšā izskats, kādā esmu redzējusi, bet nespēju atrast telenoveli.

Un arī šeit :D

*

http://4put.ru/pictures/max/578/1778017.jpg

+1

227

Haha, ok. :D Bet es tieši no Robo viņu atcerējos - redzēju priekšā viņa tēlu, bet nespēju saprast, no kurienes. :D Tas jau vēl sasniegums, ka vispār sapratu, ka redzēts ir :rofl:

+1

228

Kaut kā jūs neiedvesmo Plosītie :D :(

Man ļoti patika kāzu sērija - to varēja uztaisīt daudz vienkāršāku, bet tā vietā notika tik daudz drāmas! Pirmkārt, ar kāzu kleitu, ļoti patika Monses un Rosario reakcija uz pirmo kleitu un bezizeja, kas lika tomēr to uzvilkt. Otrkārt, Monserrata uzzināja no pašas Grasielas, ka viņa liecināja pret Alehandro. Un tik smieklīgi,ka Fabiolas pistole izrādījās neīsta.
Protams, ka Hosē Luiss atpazina kleitu un viņš noteikti labāk būtu gribējis, lai viņa uzvilktu jebko, bet ne šo kleitu.
Bet pats, pats mirklis, bija Alehandro ierašanās brīdī, kad no baznīcas iznāca Hosē Luiss ar viņa sievu un dēlu. Tik dramatiski forši! Īstenībā jau ļoti žēl bija Alehandro.

Hosē Luiss gan otrreiz dabūjot iespēju ar Monsi, uzreiz pieķēdējās tai un pat sāka rīkoties negodīgi, pasteidzinot kāzas, kad uzzināja par Alehandro izdzīvošanu. Un arī Hosefīna noklusēja patiesību...Līdz ar to sacelsies daudz lielāka vētra, kad Monse un Alehandro atkal satiksies!

+3

229

Man arī patika kāzu sērijas! Es Hosē Luisu lieliski saprotu un spēju pieņemt visas viņa negodīgās rīcības, bet no vienas puses žēl, ka viņš visa seriāla gaitā nevarēja palikt godīgs un taisnīgs. Tas man būtu paticis daudz labāk, bet neviens jau negrib būt mūžīgais zaudētājs. It kā jau viņš saka, ka Monsei jāpasaka taisnība, bet tas viņus šķirs, tad kāda iespēja, ka viņš atklās patiesību par Alehandro? Bet dzīve ar sieviete, kura viņu nemīl, diez vai sniegs gandarījumu. Alehandro man pēdējās sērijas tik ļoti nokaitināja, ka man nav žēl :D Kā viņš var pārmest, ka Hosē Luiss ir nelietis, kas atņēmis viņam sievu un dēlu, ja pirms pāris gadiem rīkojas tāpat? Cita lieta, ja viņš zinātu, ka Hosē Luiss zina par to, ka viņš ir dzīvs.. tad jā, viņa vārdiem būtu pamata, bet tagad viņš vienkārši atkal rāda savu neglīto greizsirdības pusi.
Cerams, ka nākamgad nominācijās iekļausim burvīgākās attiecības - Monserrata un Rosārio. Vienmēr jūsmoju par abu ainām!

+2

230

Mariposa написал(а):

Cerams, ka nākamgad nominācijās iekļausim burvīgākās attiecības - Monserrata un Rosārio. Vienmēr jūsmoju par abu ainām!

Jāāā  :love:

Mariposa написал(а):

Kā viņš var pārmest, ka Hosē Luiss ir nelietis, kas atņēmis viņam sievu un dēlu, ja pirms pāris gadiem rīkojas tāpat? Cita lieta, ja viņš zinātu, ka Hosē Luiss zina par to, ka viņš ir dzīvs.. tad jā, viņa vārdiem būtu pamata, bet tagad viņš vienkārši atkal rāda savu neglīto greizsirdības pusi.

Labi scenārijā uztaisīja, liekot abiem piedzīvot ļoti līdzīgu situāciju. Bet sākumā arī Hosē Luiss uzskatīja Alehandro par nelieti, kurš viņam visu atņēma, lai gan Alehandro par viņa eksistenci uzzināja tikai kāzu dienā. Un tagad vēsture atkārtojas. Vienīgi jāa.. Hosē Luiss zina par Alehandro eksistenci. Bet tāpēc jau viņš Monsei visu noklusēja, jo dziļumos zina, ka Monse viņu nemīlēs tā kā Alehandro.
Ko lai dara, ja Monse padara vīriešus trakus no greizsirdības :D

+2

231

Es jau šad tad esmu gribējusi te uzrakstīt komentāru, bet grūti bija apkopot domas. Jā, tagad Alehandro un Hosē Luiss ir mainītās lomās, jo nu Hosē Luiss ir Montserratas vīrs (vai juridiskais, tas jau ir cits jautājums, jo tiklīdz izrādīsies, ka visi pierādījumi pret Alehandro tika safabricēti, liecinieku teiktais meli, tā tiesas spriedums tiks anulēts, bet ne par to ir stāsts). Protams, ka Alehandro ir dziļi vīlies un sarūgtināts, jo tik ļoti gribēja ticēt, ka Monsei Hosē Luiss jau ir pagātne, ka ne jau viņš būs tas vīrietis, ar kuru viņa gribēs saistīt savu dzīvi.

+3

232

Tad nu beidzot notika tas, ko tik ilgi gaidījām-Montserrata un Alehandro satikās aci pret aci. Protams, ka Monse vienlaicīgi izjuta gan prieku, ka viņš tomēr ir dzīvs, bet tajā pašā laikā arī sāpes, ka Alehandro ne tikai atgriezās tikai tagad, bet arī aizbēga bez viņas un visu šo septiņu gadu laikā ne reizi ar viņu nesazinājās. Taču, kas tagad var pateikt kā Alehandro toreiz vajadzēja labāk rīkoties-izmantot vienīgo iespēju bēgt vai padoties un nonākt cietumā?

+3

233

Nez kāpēc likās, ka līdz šim brīdim ilgāk bija jāgaida :D
Man ļoti patika kā izveidota šī saruna un aina kopumā - tai veltīja pietiekoši daudz laika (cik noprotu, rīt turpinājums), tika izdzīvotas visas nepieciešamās emocijas, uzdoti vajadzīgie jautājumi utt. Viss sakarīgi likās un skaisti, traģiski un izjusti  :love:
Bet līdz ar šo tikšanos atkal trijstūrī ies ļoti karsti :D

+3

234

O, jau šis brīdis ir pienācis... Kā laiks tomēr skrien! :D Tā tikšanās tiešām bija ārkārtīgi skaista. Ļoti skaista vizuāli (Monse :love:), emocionāli. Un bez skandāliem, bet abi tiešām izrunājās visas savas sāpes. Tas patiesībā ir viens no šī pāra lielākajiem plusiem (lai gan no seriāla "action" viedokļa arī mīnusiem) - atskaitot sākumu abu attiecībās, pēc atkal saiešanas kopā viņi tikpat kā netika asi strīdējušies, viss tika izrunāts un nogludināts. Protams, skatoties 200 sērijas, gribas arī otrajā simtā redzēt kādas dzirksteles un strīdus varbūt, bet to atsver viņu attiecību kvalitāte to nedarot.

+4

235

http://s4.uploads.ru/jotW0.jpg

+3

236

Ehhh.. tomēr viss bija pārāk labi... nespēju noticēt, ka man vairs seriālu negribas skatīties. Man liekas šausmīgi tas, ko scenaristi izdarīja ar Hosē Luisu... man gribas lai Monse ir ar Alehandro, bet ne ienīstot Hosē Luisu. Es daudzkārt priecātos, ja viņš paliktu labs un uzticams, bet tgd viņš sāks riebt Alehandro, nelaidīs prom Monserratu... nu paliks par kretīnu un viņu protams var saprast, bet tomer... Negribss visu to redzet...un ja tas vilksies ilgi ...

+3

237

Kā es Tevi, Taurenīt, šajā ziņā saprotu, jo arī man ir tieši tādas pašas domas par pašreizējo situāciju, pat nav ko piebilst. Bet nu par ko citu-mani jau labu laiku neliek mierā viena doma-vai tiešām Favjola ir Grasielas meita? Nē, es ar to negribu teikt, ka Favjola tikai uzdodas par Anastasijas meitu, ka viņa būtu novākusi īsto Grasielas un Benhamina meitu, lai ieņemtu viņas vietu, bet gan to, ka skatītāji šajā ziņā tiek maldināti, ka tas būtu pārāk vienkārši, ja Favjola patiesi būtu Grasielas ārlaulības meita. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka tā būs kāda cita mums labi zināma varone, par kuru visi būtu ļoti pārsteigti, ka tieši viņa ir Montserratas un Alehandro kopīgā pusmāsa.

+3

238

Terēze написал(а):

Bet nu par ko citu-mani jau labu laiku neliek mierā viena doma-vai tiešām Favjola ir Grasielas meita? Nē, es ar to negribu teikt, ka Favjola tikai uzdodas par Anastasijas meitu, ka viņa būtu novākusi īsto Grasielas un Benhamina meitu, lai ieņemtu viņas vietu, bet gan to, ka skatītāji šajā ziņā tiek maldināti, ka tas būtu pārāk vienkārši, ja Favjola patiesi būtu Grasielas ārlaulības meita. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka tā būs kāda cita mums labi zināma varone, par kuru visi būtu ļoti pārsteigti, ka tieši viņa ir Montserratas un Alehandro kopīgā pusmāsa.

Tas ir retoriski? Jo varu arī atbildēt :D

Par Hosē Luisu...tad tikai var piekrist. Es nekā nespēju pieņemt šajā posmā, ka viņš nonāca, tā teikt, ļaundaru frontē, lai gan saprotamu iemeslu dēļ - pēc visa zaudētā, kad sapnis ir atgūts, negribas no tā atteikties. Likās, ka viss ar to tika sabojāts, jo Hosē Luiss bija tik gaišs varonis, tik daudz pārcietis un Anhelikas mīlas cienīgs. Telenoveles sākumā viņš gribēja glābt Monsi no vardarbībā Alehandro, bet tagad mainītās lomās abi rīkojas tāpat. Un šāds sižeta redzējums man šķiet interesants.

+3

239

Šodienas sērijā bija epizode, kura uzreiz prātā ļoti līdzīga aina no kādas citas telenoveles, bet visinteresantākais ir iemesls kāpēc to otru telenoveli atcerējos. Tātad-runa ir par ainu, kurā Hosē Luiss un Refuhio liek jūrniekiem notvert ''bīstamo noziedznieku'' Alehandro-dzīvu vai mirušu. Taču savā ziņā diezgan traģikomiski ir tas, ka Kaislībās bija identiska aina, kurā Sebastiana Rulji atveidotais Santjago lika notvert citu ''noziedznieku'' Rikardo, turklāt tāda paša iemesla dēļ, kāda Hosē Luiss grib atrast Alehandro-lai nepieļautu, ka viņš būtu kopā ar savu mīļoto. Jā, vienā telenovelē Sebastiana varonis bija vajātājs, bet citā pats kļuva par vajāto, kas par sevi nebūtu nekas īpašs, ja vien šīs abas epizodes nebūtu praktiski identiskas, tikai ar to starpību, ka nu abi Rulji varoņi ir mainītās lomās.

+4

240

Terēze написал(а):

Šodienas sērijā bija epizode, kura uzreiz prātā ļoti līdzīga aina no kādas citas telenoveles, bet visinteresantākais ir iemesls kāpēc to otru telenoveli atcerējos. Tātad-runa ir par ainu, kurā Hosē Luiss un Refuhio liek jūrniekiem notvert ''bīstamo noziedznieku'' Alehandro-dzīvu vai mirušu. Taču savā ziņā diezgan traģikomiski ir tas, ka Kaislībās bija identiska aina, kurā Sebastiana Rulji atveidotais Santjago lika notvert citu ''noziedznieku'' Rikardo, turklāt tāda paša iemesla dēļ, kāda Hosē Luiss grib atrast Alehandro-lai nepieļautu, ka viņš būtu kopā ar savu mīļoto. Jā, vienā telenovelē Sebastiana varonis bija vajātājs, bet citā pats kļuva par vajāto, kas par sevi nebūtu nekas īpašs, ja vien šīs abas epizodes nebūtu praktiski identiskas, tikai ar to starpību, ka nu abi Rulji varoņi ir mainītās lomās.

Karma. To ko Santjago pastrādājis iepriekšējā dzīvē, tagad jāatmaksā Alehandro :D

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » Plosītās sirdis » Lo que la vida me robó / Plosītās sirdis (Televisa, 2013/2014)