TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziņas Latvijā un Pasaulē


Ziņas Latvijā un Pasaulē

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

0

22

Nu piemeeram es sliecos domaat,ka jumta nogruvumu izraisiija uz taa uzceltais smagums.Nu negribu es ticeet tam,ka taa tas nevar buut,jo tas veikals sabruka kaa kaarshu naminjsh.Uzskatu,ka vaina ir tajaa,ka jumts bija uztaisiits ljoti pavirshi un nekvalitatiivi.Pat ja pienjem,ka vini gribeeja tur izveidot ko liidziigu ziemas daarzam,tad vismaz vajadzeeja kaut miljons reizhu paarbaudiit jumtu vai tas ko taadu spees iztureet.Aciimredzot tas netika dariits,jo preteejaa gadiijumaa tagadeejaas sekas nebuutu vispaar vai arii nebuutu tik tragjiskas.Un vispaar aizdomaaties liidz kam taadam-novietot uz jumta ziemas daarzu...tas ir...es pat nezinu kaa to pareizi noraksturot.Es patieshaam ljoti ceru,ka kaads tomeer par to visu atbildees,jo tas ir briesmiigi,ka  ir izdzeestas 54 cilveeku dziiviibas.

0

23

0

24

Jaa,enjgjeliit,es tev piekriitu,bet tomeer,ja jau nebija pilniigi paarliecinaati,ka tas jumts to smagumu vispaar spees iztureet,tad manuperaat nevajadzeeja vispaar tur augshaa neko taisiit virsuu.Un...kaut arii man nebija tieshas saskares ar to visu,bet taapat ir skumji,jo 54 ir gaajushi bojaa tas prieksh muusu mazaas valstinjas ir ljoti liels skaitlis.Tagad vieniigi jaacer,ka vainiigie tiks noskaidroti un saukti pie atbildiibas.

0

25

Lasīju kāda Maksimas celtniecības darbos iesaistīta iekšdarbu apdares meistara liecību,ka veikala būvniecība bija zem katras kritikas,jo vieglas peļņas nolūkā tika darbā pieņemts lētais darbaspēks no ''ielas'',neņemot vērā viņu prasmes un pieredzi.Raksta autors detalizēti aprakstīja visas ''meistaru'' pieļautās kļūdas,kā arī pievienojis fotogrāfijas,kur tās ir redzamas.Tēlaini izsakoties,veikalu cēla nevis profesionāļi,bet gan ''bomži par polšu'',kuri varbūt kādreiz uzslēja kādu būdiņu,kur ar večiem lietus laikā ieraut kādu mēriņu,nevis ir cēluši kādu nopietnu objektu.Jā,bezatbildības sekas ir dārgas ,pat pārāk dārgas.

0

26

Izsaku līdzjūtību!
http://s7.uploads.ru/t/IS38m.jpg

0

27

Tas ir patieshaam vairaak nekaa drausmiigi.Kaut arii man ar sho tragjeediju tieshas saskares nav,bet taapat juutos ne savaa aadaa,jo tas ir paaraak shausmiigi,praatam neaptverami.Domaajot par to nespeeju noticeet,ka ir mirushi 54 cilveeki.Shodien starp citu pati arii biju savaa lielajaa Maximaa Ceesiis un teikshu kaa ir,sajuuta tur atrodoties bija neomuliiga.Paskatiijos augshaa uz griestiem un palika bail un neomuliigi.

0

28

Vakar skatījos De Facto un bija neērti klausīties Maksimas pārstāvja taisnošanos,arī LNT raidījumā Nedēļa TOP 10,intervētās amatpersonas nejūtas ne par ko ne vainīgi un atbildīgi.

0

29

Piekriitu Tereezei,man arii bija neerti ko taadu klausiities,tachu reizee man ir arii dusmas.Radaas iespaids,ka tur pilniigi beernudaarzs tagad izveidojies,ka vaino viens otru,bet reaali atbildeet un uznjemties vainu neviens negrib.Bet kaadam ir par to jaanes atbildiiba un es GRIBU,lai kaads par to arii atbild.Kaut arii mani tragjeedija personiigi neskaara,bet vienalga sajuuta ir briesmiiga,jo ir izdzeestas 54 dziiviibas.Ja vainiigais atrasts netiks,tad tas buus negodiigi pret tiem,kas aarsteejas tagad slimniicaas un klaja necienja pret tiem,kuri diemzheel neidziivoja un arii vinju gjimeneem.Tas,ko tagad teikshu skanees skarbi,bet peec shiis tragjeedijas var redzeet,ka muusu tiem augshaa seedosjajiem ir pilniibaa nospljauties ar to,kas notiek ar mums tautu.Ja taa nebuutu,tad visi cilveeki tiktu evakueeti un upuru skaits buutu mazaaks vai nebuutu nemaz.Dusmas parauj shitaa Maximas paarstaavja taisnoshanaas,kad reaali vinjam tiek uzdots jautaajums-Vai juus atbildat par to,kas ir noticis jaa vai nee??Zheel ir visiem tai skaitaa man arii,bet kursh par to nesiis un vai vispaar nesiis atbildiibu un atbildees nav zinaams.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Ziņas Latvijā un Pasaulē