TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!


ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!

Сообщений 41 страница 49 из 49

41

Brī būs franču tūrē BET, tikai pāris datumos - 18. 20. un 27. aprīlī, tur savā miestā un tuvākajās pilsētas. We are safe :)

0

42

Vairs nekā nesaprotu. Franču federācija savā facebook lapā ielikuši, ka Brī piedalās visos franču tūres šovos. Pilnīgs kašmars! Vairs nekā nesaprotu.

0

43

Nu šova tagad Aprīlī nebūs, jo Pļušam būs operācija un atveseļošanās periods būs vismaz 3 mēneši. Rīt rakstīšu uz biļešuserviss un prasīšu kā naudiņu var dabūt atpakaļ.

0

44

Eh. :( Te nu izčibēja mūsu prieki par Braienu Rīgā... Kaut kā man bail, ka tā arī neatbrauks vairs te...
Dod ziņu tad par naudiņām...

0

45

Biļešu serviss paši ielikuši paziņojumu un veidlapu, kas jāizpilda. Ja pareizi sapratu tad no 10. marta līdz 18.aprīlim tiks pieņemti iesniegumi, nu un tad atgriešana notiks kaut kad pēc tam. Veidlapu aizpildīšu un tad došu ziņu kolīdz naudiņu saņemšu.

0

46

:(

0

47

Veidlapu par biļešu naudiņu atgriešanu aizsūtīju, gaidu, kad pārskaitīs ;)

0

48

oki doki... :) tad jau gaidīsim.
Patīkami jau tādi "ieņēmumi" neparedzēti :D bet nepatīkams iemesls tomēr :( tieši pēc mēneša būtu šovs...

0

49

Šodien lasīju atstāstu par Brī tikšanos ar faniem Krievijā (šis bija uz Mišina jubilejas šovu). Karočen, Brī saņēmis oficiālu vēstuli par to, ka Pļuša tūre tjipa notiks oktobrī - novembrī. Viņš pats ir gatavs piedalīties, BET, ir viens BET. Brī jau piekritis piedalīties franču "Dejo ar zvaigzni". Pašlaik šiem tur atlase iet, bet, ja Brī iekļauj (kur es domāju, ka šaubu nav, ka viņu iekļaus šovā), tad šovs sāksies Septembrī. Ja viņš fiksi neizlidos, tad Pļuša tūre viņam šoreiz ies gar degunu, un līdz ar to arī mums, ja šovs Rīgā notiks tai oktobrī vai novembrī.

Pozitīvi ir tas, ka visticamāk kaut kāds šovs mums te varētu rudenī notikt, bet negatīvi tas, ka ļoti maza iespēja, ka Brī būs. Bēdīgi, bet es vismaz uz Stjopku tad ceru :D Brī turpināšu gaidīt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » ŽUBĒRS, PLUŠIJS un VEIRS RĪGĀ 11.04.2014.!