TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La gata / Mežonīgā kaķe (Televisa, 2014)


La gata / Mežonīgā kaķe (Televisa, 2014)

Сообщений 361 страница 379 из 379

361

Nesaprotu, kas latviešiem ir, ka katrai trešajai telenovelei nosaukumā jāliek 'mežonīgs'. Reāli tas atbilst tikai 2 gadījumiem.
Ja jau Gata ir rīmeiks Gata salvaje, jo abās nabadzīgās iemīlas bagātajos un vēlāk uzrodas īstie, bagātie vecāki, tad 2/3 noveļu te ir rimeiki. Tad jau drīzāk Marikrusas mežonīgā sirds varētu būt nosaukta par gata salvaje rimeiku, jo tur vairāk lietu sakrīt galv. varonēm.
Eh, apnika, ka katru reizi kaut kādas kļūdas..Var taču atrast zinošu cilv., kas uzrakstīs tos 3-4 aprakstus gadā.
Bet wow..LV vienlaicīgi rādīs 4 telenoveles! Tad jau ir laikam skatītāji vai arī nav naudas kaut kam citam, jo piem. Turcijas seriāliem vairāk fanu, bet rāda tikai Paisumu.

+3

362

Jā, ''mežonīgs'' tiešām ir ''iemīļots'' epitets telenoveļu latvisko nosaukumu autoriem, turklāt domāts labā, nevis sliktā nozīmē, jo šā jēdziena vispārpieņemtā nozīme ir-neaudzināts, necivilizēts, nekulturāls, bet te acīmredzot tiek domāts-brīvdomātājs, tiešs un godīgs, tāds, kas nebaidās būt pats.

+4

363

aNgeL написал(а):

Nesaprotu, kas latviešiem ir, ka katrai trešajai telenovelei nosaukumā jāliek 'mežonīgs'. Reāli tas atbilst tikai 2 gadījumiem.

Pēc vārda "mežonīgs" cilāšanas man sagribējās paskatīties, ko reāli mežonīgu, laikam atkal tūre Corazon salvaje jāuztaisa :D

+2

364

Es vakar vakarā biju ieslēgusi LNT, un tur tieši reklamēja "La gata" kā kaut kādu super duper telenoveli, kurai ir tik izcils sižets bla bla, un jā, reāli runāja to, kas LNT lapā rakstīts, ka tas ir Mežonīgās kaķes rīemiks, iecienītais stāsts. Un fonā reklāmai bija Akasijas un Estebana dziesma "Perdon"(Camila). Kā izrādās,  vismaz wikipedia rakstīts, ka La gata tiešām ir Rosa salvaje rīmeiks(Gata salvaje ir bijis Rosa salvaje rīmeiks), tur jau galvenajā lomā bija slavenā Veronika Kastro, tā ka zināmai sabiedrības daļai tā telenovele tiešām ir bijusi wow wow wow, bet es sen atpakaļ biju iemetusi aci šajā senajā telenovelē, un sižets tur ir attālināts no Gata salvaje, bet tomēr ir paņemti līdzības punkti, piemēram, ka galvenās varones ienaidniece ir galvenā varoņa māsa unctias, bet, ja salīdzina ar La gata, tad tiešām tad jau jebkura telenovele, kurā galvenā varone iemīlas bagātniekā un ir mežone ir Rosa salvaje rīmeiks.

+3

365

Es La Gata uzskatu par jauniešu telenoveli. Tā ir auditorija, kas būs sajūsmā. Turklāt tur ir Maite :)
Pārējie..droši vien nepacietīgi gaidīs beigas.

Likās jau dīvaini, ka tik ātri sāks rādīt La Gatu, bet šeit varbūt varētu būt tas pats princips, kā citreiz Meksikā dara..cenšanās iegūt skatītājus uz Māksla piedot rēķina. Tie kas noskatīsies vienu MP sēriju, varētu   vienkārši turpināt skatīties to, ko rāda tālāk. Savukārt kad telenovele beidzas, tad daži skatītāji atkrīt, jo negribas sākt kaut ko jaunu vai jāizdzīvo sēras par finālu. Tie ir mani pieņēmumi.. Labāk jau rādītu vasarā, jo tagad kāreiz tuvojas mācību gada nogale un daudz darbu visiem, kam jāmācās. Vasarā gan cilvēki negrib mājās sēdēt pie televizora.

+3

366

Es arī ticu, ka LNT cer, ka Mežonīgo kaķi skatīsies tā pati auditorija, kas Mākslu piedot, bet vai tā tiešām arī būs, jau ir cits stāsts, jo nedomāju, ka visi skatītāji ir no sērijas-ko rāda, to arī skatos.

+2

367

Terēze написал(а):

Es arī ticu, ka LNT cer, ka Mežonīgo kaķi skatīsies tā pati auditorija, kas Mākslu piedot, bet vai tā tiešām arī būs, jau ir cits stāsts, jo nedomāju, ka visi skatītāji ir no sērijas-ko rāda, to arī skatos.

Es varu tikai piekrist tevis teiktajam.Maakslu piedot noteikti turpinaashu skatiities tas jau nekasd,ka raadiis tikai vienu nevis divas seerijas dienaa.No labaas puses skatoties,tad taa ir pat labaak,jo ilgaak ies un ilgaak varees izbaudiit Anas un Ivana sabiedriibu.Par sho Mezhoniigo kakji pagaidaam es nezinu,jo palasot anotaacijas jaasaka kaa ir-neuzrunaa mani shii novele nemaz.Maaksla piedot uzreiz aizkjeera jau kad lasiiju fotostaastu,bet shis te Mezhoniigaa kakje nu nezinu.Kaut kaa to klikshkji nejuutu.

+1

368

Kā patīk seriāls Mežonīgā kaķe? Maite ir lieliska savā lomā. Skarbi, bet seriāls ataino nabadzīgo cilvēku ikdienu kuri dzīvo pie atkritumu kaudzēm.

+1

369

aNgeL написал(а):

Eh, apnika, ka katru reizi kaut kādas kļūdas..Var taču atrast zinošu cilv., kas uzrakstīs tos 3-4 aprakstus gadā.

Tev jāpiesakās! :D

mmaarriiaa написал(а):

Pēc vārda "mežonīgs" cilāšanas man sagribējās paskatīties, ko reāli mežonīgu, laikam atkal tūre Corazon salvaje jāuztaisa

sakārdināji..... :D

Man pirmajā dienā bija ideja paskatīties, bet tā kā vēl nebija TvPlay pieejama, tad tikpat ātri arī tā ideja izčākstēja. Galu galā, man vēl Hotel de los secretos jāiedzen, pavisam esmu atstājusi novārtā :)

0

370

+4

371

Sakarā ar to, ka LNT sākot no 12. augusta pulksten 15. 30 rādīs olimpiskās vieglatlētikas sacensības, telenoveles rādīšana uz laiku tiek pārtraukta.

+1

372

Jaa,bet kaut arii es sho seriaalu neskatos,tomeer liidz beigaam nav vairs daudz palicis,jo 11.augustaa buus 111-112 seerija.Kas noziimee,ka veel ir palikushas tikai desmit seerijas.Laikam beigsies kaut kur Septembra saakumaa.

0

373

+8

374

es vakr tik nedaudz fināla daļu redzēju. Labi ka visi varoņi bija laimīgi un Lorensa dabūja pēc nopelniem

+2

375

Telenoveli no 26. janvāra darbadienu rītos atkal rādīs LNT!

+1

376

Es arii redzeeju.Buutu labaak,ko sakariigaaku ielikushi.Nu kaut vai Kaisliibas vai arii Miilestiiba Nekad Nebeidzas.

+2

377

Marianhela написал(а):

Es arii redzeeju.Buutu labaak,ko sakariigaaku ielikushi.Nu kaut vai Kaisliibas vai arii Miilestiiba Nekad Nebeidzas.

Līdz pusei seriālu var noskatīties... pareizāk sakot līdz brīdim, kad Esmeralda un Pablo saiet kopā. :D :D "Mīlestība nekad nebeidzas" gan labprāt otreiz paskatītos, bet tāpat man neizdevīgs laiks.

+2

378

Wow,  pagājis jau gandrīz gads, kopš “Mežonīgā kaķe” beidzās, bet es tikai tagad veltu tai savu komentāru. Par seriālu dzirdēt daudz kritisku vārdu un nav brīnums, ka lielākā daļa no foruma to neskatījās, jo klasiskie sižeti jau laikam vairs nav modē. Varoņi mūsdienās vairs nevar būt tik naivi kā Esmeralda un Pablo, līdz ar to daudz kas seriālā sāk kaitināt un to izbaudīt ir gandrīz neiespējami, bet ja tā padomā, ir rādīti daudz sliktāki seriāli kā, piemēram, bēdīgi slavenā “Nopirktā mīla”. Bet dažkārt tieši sagribas ko vecu un klasisku, un “Mežonīgā kaķe” neapšaubāmi saturēja visas banālās klišejas – atmiņas zudumu, bērnu nolaupīšanu, kāzas ar nemīlamu sievieti, ļaundaru intrigas un muļķīgus šķiršanās iemeslus. Tā kā tajā periodā man bija daudz brīva laika, tad seriālu par spīti kritikai paskatījās… un sākums man pat patika, tas romantiskais posms, kad varoņi iemīlās ir skaisti ikvienā telenovelē, un ļaundari man šajā seriālā arī patika – Laura Zapata jebkurā lomā ir lieliska. Arī noslēpumi ar Esmeraldas vecākiem un tas brīdis, kad gaidi, kad beidzot viņa atklās, ka dzīvo sava tēva paspārnē un sieviete no izgāztuves, kurai viņa ir tā pieķērusies, ir viņas māte… Esmeralda kā varone man arī patika, kā jau īsta kaķe, bet Pablo… diemžēl pagaidām neesmu redzējusi Danielu Arenas lieliskā lomā, šajā seriālā viņš atļāva, lai ar viņu pārāk daudz manipulē. It kā no vienas puses viņš sola, ka nekas neiznīcinās viņas mīlestības pret Kaķi, bet no otras ātri notic visām intrigām meliem. Foršākais seriāla posms bija Kaķes pārvērtības un naida un mīlestības attiecības ar Pablo… bet līdz ko abi sagāja beidzot kopā (tas nenotika pašām beigās), tad sākās garlaicīgais posms… viņu attiecības kļuva neinteresantās, tāpēc laikam tām visu laiku vajadzēja saskārties ar dažādam intrigām un šķēršļiem un bija krietni par daudz...
Papildus tam daudz interesantākas bija Karlosa un Virhīnijas attiecībās. Viņu stāsts bija ļoti skaists un aizkustinošs, žēl, ka laime bija tik īsa un Virhīnija mira, atstājot Karlosam abu kopīgo meitiņu, kas vienmēr atgādinās par abu mīlestību.
Šis noteikti viens no tiem seriāliem, kuru skatītos tikai vienreiz, bet priecājos, ka redzēju, jo atsevišķi periodi tiešam bija interesanti ( nu līdz pusei). Tā kā klasiskā stāsta ir gan savi plusi, gan mīnusi.

+3

379

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La gata / Mežonīgā kaķe (Televisa, 2014)