TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014


Soči - 2014

Сообщений 161 страница 175 из 175

161

Ar Flo kkas nelabs darās. Viņam, šķiet visa motivācija pazududusi :(

0

162

njā, es nez - s saku - tur Morozovam jāņem viņu atpakaļ vai arī viņam jāatrod kāds spēcīgs treneris, kurš viņu atgriezīs dzīvē. Pat neizskatās, ka viņš slidošanu vairs īpaši izbaudītu. Visa tā programma jau ar sākumā pozu un neapmierināto/nelaimīgo sejas izteikmi... Ah. Man smagi un es tomēr ceru, ka viņš vēl atgriezīsies.

0

163

A man atkal smagi citu iemeslu dēļ. Man pamazām sāk aiziet, ka Braiens "aiziet pensijā"  :'( Vēl noskatījos video interviju pēc šodienas LP, kur viņš apraudājās, kad žurnāliste prasīja par emocijām. Šit and fak it hurts now :(

0

164

koncentrējies uz to, ka viņš paslidos šovos, kļūs par treneri un lēkās pie bortiņa līdzi saviem sportietiem.

Ābele fno par Čanu, bet man joprojām liekas, ka horeogrāfiki šai mūzikai Čanam pietrūkt, salīdzinot ar Stefana versiju. Un daudz, daudz kļūdu. Un vēl beigās jau pārguris un netika mūzikai līdz. Nu nepatīk man šī viņa programma. Juzuru viņa ir skaistaka, izajustāka. Un jāņem arī vērāk, ka īso viņš bez kļūdām. Ir pelnīta zelta medaļa - nu nevar tomēr Čans tādas kļūdas taisot uzvarēt - abās programmās kļūdas taisot. Priecājos, ka tā. Pats vainīts, pats zaudēja pats sev.

Džesons Brauns man tomēr joprojām nepatīk.

0

165

Lībersam bonuss no manis atkal par mūziku, par spīti krietienam - šogada bas labākās programmas viņa karjerā un labākais olimpiskais starts. Prieks par sportistu, kuru šķiet redzam jau mūžīgi un ar jau gan jau pēc olimpiādes aieis. Bet vispār eju Stefa gadalaikus skatīties, lai aizmirstu Čana gadalaikus.

Par Brī žēl, ka nesanāca tā skaisti. Bet gaidu Četru karaļus. Sodien lasīju par Pļusķi un viņa drama queen karejuru - lai kāds narī bija, bet lušs bija ģeniāls slidotajs un man pat ar biki žēl, ka viss, laiks aizgājis. vispār nostaļģija. Jūtos tik veca... :(

0

166

Klausos Dona "Par Zilo Kleitu" un garīgais jau pamazām uzlabojas :D Gaidu 18to :D

albalonga написал(а):

vispār nostaļģija. Jūtos tik veca...

Ai nerunā. Es sēdēju lielajā istabā uz tā paša dīvāna, kā pirms 8 gadiem un skatījos kā Brī veic savu pēdējo slidojumu sacensībās, kur pirms tiem pašiem 8 gadiem skatījos viņu pirmo reizi. Dēm, kā laiks iet. Es jau čekoju Pļuša lapu, ka šis nesadomā atcelt kaut ko, bet pagaidām neko, tik tvīts, kur pateicas par atbalstu un sapratni un cer ātri atveseļoties. Bet vispār, man šķiet es aprīlī pinkšķēšu, jāņem daudz mutautiņu līdz :D

BTW, es jau darbā ierakstīju pasūtījumā, reizē ar suvenīriem lielo lāci ar uzrakstu "Somebody in Latvia loves you", domāju Brī dāvināt ;) Vispār, es ceru, ka viss būs okā un nekas neatcelsies, moš kkā varētu mēģināt tikt arēnā iekšā ātrāk, gribas dikti Brī satikt, ja reiz šis uz mūsu galu atspēries. Fingers crossed ;)

0

167

jā, koncentrējamies uz pozitīvo, citādi vispār pilnīgi čau, laiks iet, vecums. tik maza biju, kad skatījos 2002. gada olimpiādi un fanoju par Stefu un Brī jau un šausmas, cik daudz gadu, kā laiks iet. un tagad tāds zirgastainais Brauvs te slidinš ar pareģojumiem, ka nākotnes čempions un es nez - kāpēc laiks tik ātri iet. biki smagi. no pavisam jaunajiem man neviens tā īpaši. ntik daudzi vecie aizies. eh.... tas kā reiz par hokeju fanoju - tik daudzi vecie palika veci un aizgaja un bija trauma. vispār tāds sagruvums, kā kad Marats aigaja - likās, tenisu nekad vairs neskatīsos...

0

168

haha, visi šķibacīši uz pjedestāla. un neviena Eiropieša. vispār biki kauns... vipār man asinīs ir vīna pudele un rīt uz darbu - jāiet čučēt.  :idea:

0

169

LOL, Alby par zirgaistainā Brauna komentu, man ar viņš nepatīk, nu nepatīk un viss. Es gribēju, lai šis aiz Ebota paliek.

Un lūk, ja kāds sāka bīties:

Между тем, по словам агента Евгения Плющенко Ари Закаряна, травма не помешает спортсмену отправиться в гастрольный тур с программой под названием «Шоу чемпионов и друзей» через две недели, пишут «Аргументы и факты».

Менеджер выразил уверенность, что Евгений будет в форме уже через пять дней, а его тур по российским и европейским городам, запланированный на весну 2014 года, не будут отменять из-за самочувствия спортсмена.

Avots: http://rus.tvnet.lv/novosti/sport/250209-sjensacionnije_podrobnosti_otkaza_pljuschjenko_dolzhjen_bil_jehat_drugoy

0

170

Vispār, ja palasa to rakstu tālāk, Žirinovskis Pļušu izsmērē totāli pa grīdu. Sauc par invalīdu un saka, ka visu valsti esot apkaunojis. Nja, no cara par mēslu kaudzi pāris sekundēs...

0

171

tas Krievijas stilā. Ir jau pārmetumi, ka Pļušs atkal ar drāmu aizgāja un ka varēja laicīgāk, lai Krieviju solo sacensībās kāds vismaz pārstāv. Bet man atkal ir tā - jebkurš sportists - pat vesels astoņpadsmit gadus vecs, var jebkurā brīdā gūt traumu - kaut ko sastiept - ko var izārstēt nedēļas laikā, bet tieši konkrētajā momentā tu nespēj slidot. Pļušs komandu sacensībās pierādīja, ka nav nobijies - atnesa Krievijai 19 punktus - Krievija uzvarēja ar 10 punktu pārsvaru. A ar Kovtunu vēl nevar zināt - olimpiādē šādā konkurencē - cik viņš punktus būtu atnesis. Un ja Kanādai pēc īsajām būtu lielāka iespēja uzvarēt - kas zin - moš Čans un nevis Reinolds būtu slidojis un Čans tad par 90 % droši, ka Kovtunu apietu. Tā kā tur tie teorētiskie kā būtu ja būtu ir smalki, bet nav tādi netica - tā ka Krievijai jāsaka Pļušam paldies. Ir jau viņš protams drama queen, bet nu ir arī ierakstījis savu vārdu vēsturē - četras olimpiādes = četras medaļas.

Arī forši, ka prese tagad ņemās, ka uzvarēja divi, kuri krita un daudz kļūdas sataisīja. Salīdzina ar Laisičeku visu laiku. Bet manā izpratnē Laisičeks i ne tuvu nestāv un tie, kuri ko saprot no daiļslidošanas, saprot arī, ka ir jāriskē, olimpiskajam čempionājam ir jāmāk lekt četru apgriezienu lēciens. Jā, nepaveicās, nokrita, bet cik daudz citus elementus izpildīja un Juzuru īsā programma bija pasaules rekords - jau par to vien medaļa pienākas. Es apmierināta par rezultātiem. Un Čanam bija visas iespēja - slidoja pēc Juzuru, redzēja, ko Juzuru sadarījis - būtu mazāk kļūdas pieļāvis un nenorāvis lēcienus, būtu bez problēmām uzvarējis. Bet jau teicu - neizturēja spiedienu.

A Deniss malacis - no devītās uz trešo pacēlās un vienīgās vakar gandrīz tīru programmu noslidoja - nu bija tur viena tāda manāma kļūda, bet tas arī viss. Un jā - tikai viens četru apgriezienu - bet vismaz viens ta bija un tīri un smuki. Man prieks, ka uz pjedestāla visis čaļi, kuri prot visu daiļsidošanā, nevis tikai noslidot tīri programmu bez sarežģītākā daiļslidošanas elemnta un ar visiem pārējiem elementiem tādiem ierasties, bet nekā jauna un novatorika. Laisičekam visa tā olimpiskā programma bija tāda tīra un noslīpēta ar visiem tiem saviem elementiem, kurus viņš visu mūžu trenējis un slīpējis. Labi, betšu garās runas. Visvairāk šajā visā man tik Haviju žēl. Uh, kā džekam nepaveicās... :(

0

172

tīri interesants raksts par to, ka amerikā vīriešu daiļslidotājus parasti uzskata par homosexuāliem un vienaudži uzbrūk

http://sports.yahoo.com/news/tales-of-c … 39393.html

0

173

LOL, Žubērs un viņa trakās fanes

http://sports.yahoo.com/news/girls-wild … --oly.html

0

174

Hhahahah, jau vakar aprēcos par Žubēra fanēm :D

0

175

Šitas mani pārsteidza un lika smieties. LOL. Jasons Brown un Pļušķis fano viens par otru. Un kā Džeisons to pastāstīja - es tā smējos.

http://sports.yahoo.com/news/jason-brow … 08614.html

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Soči - 2014