TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Muchacha italiana viene a casarse (Televisa, 2014)


Muchacha italiana viene a casarse (Televisa, 2014)

Сообщений 41 страница 60 из 524

41

aNgeL написал(а):

Bet par visu vizuālo daļu tiešām šai telenovelei var augstākās balles likt - tik skaistas bildes un promo, entrada utt.. Uzreiz arī saglabāju sev no 1. sērijas entradu. Dziesma vispār galvā skan vislaik :D

Arī man galvā skan šī dziesma, bet, kad klausos un skatos entradu godīgi sakot man tāda sajūta it kā būtu pasakā, pati brīnos par šādām sajūtām, ka tās raisa entrada+dziesma :)

Esmu noskatījusies visas 4 sērijas, piekritīšu, ka ir garlaicība lielāko daļu, bet man patīk itāļu valoda, ļoti patīk klausītes kā Fiorella sarunājas ar savu māsu, pat sagribējās pašai sākt to mācīties, un redzot pašas Itālijas ieliņas, mājas-tajās ir sava burvība, tāpēc noteikti kādreiz uz Itāliju aizceļošu.  Protams, ir klasiskās traģisma ainas, bet kaut kā šoreiz mani nekaitināja, bet es gandrīz apraudājos redzot kā Fiorella lūdza palīdzību, lai izsauc ārstu un viņai palīdzēja tas pāris. Ceru, ka itāļu valoda no šīs telenoveles pilnībā nepazudīs, jo paigaidām tā ir viena no lietām, kas patīk-un tāpēc man šī Līvijas jaukā varone neatgādina citas viņas varones, un arī Fiorellas māsa Džīna, liekas ļoti forša aktrise, un abas ir iemācījušās apsveicamu izrunu Itāliski, iespējams, sava loma tam, ka spāņu valoda un itāļu līdzigas, tikai ar uzsvariem atšķirīgi.

aNgeL написал(а):

Pedro gan kaut kā arvien tālāks šķiet no sapņu prinča.. Diezgan rupjš palicis :D

Es paskatoties uz šādu Ronu, man pilnīgi galvā aina, ka viņš nākamo lomu varētu tēlot galveno ļaundari, es domāju, ka piestāvētu ideāli, vairs Ronā es ņuņņu neredzu, un tas kā viņš izskatījās 1.sērijā mētelī - ļoti labi izskatījās :D pilnīgi tāds vīrišķīgs,  pieaudzis un nobriedis.
Bet, iespējams,ar nodomu Pedro tiek rādīts rupjšs, paranoiski aizdomīgs pret Fiorellu lai viņa un mēs domājam, ka viņš sliktais, ka draudzene viņa dēļ izdara pašnāvību, bet pēc tam mēs iepazīsies vitu Pedro.

0

42

Man arī tik ļoti patīk šī dziesma,visu laiku dungoju:D
Un skatos visas sērijas.
Tikai pagaidām reitingi gan ir zemi,tas laikam tāpēc ka rādā agrākajā laikā.

0

43

Man arī dziesma ir ļoti iepatikusies un arī dungoju visu laiku! :) Entrada tiešām ir ļoti skaista un romantiska, un tiešām pati skaistākā un romantiskākā entrada! :yep: :love: Es arī skatos visas sērija un piekrītu, tur tagad tiešām tā pagairlaicīgi ir, bet cerams, ka drīz viss mainīsies! :)

0

44

0

45

Paldies par video :) Jaukas viņiem šīs pirmās tikšanās. Tagad gan abi būs kā suns ar kaķi :D Starp citu šīs telenoveles oriģinālā (vismaz sižeta aprakstā) galvenā varone šantažēja viņu nevis, lai viņš aizvestu uz to ģimenes īpašumu strādāt, bet lai apprecētos. Skumji, jo izskatās, ka šajā versijā tā nav. Tik forši, kad galvenie varoņi apprecas bez mīlestības un vēlāk viss notiek :)

0

46

Jā, ļoti skaists video, man arī patīk! :) Njaa, žēl tiešām, ja nebūs tā kā orģinālā, jo patiesībā arī man tā gribētos, bet vēl jau ir tikai pats sākums un vēl viss kas var mainīties un piekrītu, tās viņu pirmās tikšanās patiešām ir ļoti jaukas! :yep: :)

0

47

http://sa.uploads.ru/t/G05tJ.gif
http://sa.uploads.ru/t/UaOc7.gif
http://sa.uploads.ru/t/QHYBo.gif
http://sa.uploads.ru/t/s7Uw4.gif

0

48

9. sērija man jau likās interesantāka kā iepriekšējās un pagaidām esmu cerīgi noskaņota, ka tālāk būs labāk. Līvija un Hosē tik saderīgs un skaists pāris. Līvija tik skaista Fiorellas lomā, man patīk viņas stils. Man patīk Fiorellā tas, ka viņa ir tāda nedaudz traka, un patīk tas, ka Pedro pagiadām tāds paskarbi noskaņots, jo interesanti būs redzēt kā viņš mainīsies. Vispār visa Pedro ģimene dīvaina, tēvs ir melnā avs, kuru dēls nav interesējies, pārējie arī uz naudu tendēti, tāpēc tagad es nebrīnos, kāpēc viņš Tanju neveda uz turieni. Ja pirmajā brīdi man Padro likās ļaunais, dēļ tā, kā sarunājaš ar Tanju, bet viņu var arī saprast, ka vienreiz pienāk brīdis, ka ir līdz rīklei, palīdzēt cilvēkam, kurš nemainās, var jau teikt, ka Tanja dzēra, jo Padro viņu neiepazīstināja ar ģimeni, bet, atkarīgais jau vienmēr atradīs iemeslu. Un Tanjai redzams, ka slimībai jau bija tik dziļi, ka izārstēt to ļoti smagi, vai pat nereāli. Bet redzams, ka Fiorella labu gribēdama, atvest māsu uz mierīgu vietu, rezultatā nonāks čūsku midzenī, kur viss tikai sāksies.

0

49

mmaarriiaa написал(а):

9. sērija man jau likās interesantāka kā iepriekšējās un pagaidām esmu cerīgi noskaņota, ka tālāk būs labāk. Līvija un Hosē tik saderīgs un skaists pāris. Līvija tik skaista Fiorellas lomā, man patīk viņas stils. Man patīk Fiorellā tas, ka viņa ir tāda nedaudz traka, un patīk tas, ka Pedro pagiadām tāds paskarbi noskaņots, jo interesanti būs redzēt kā viņš mainīsies. Vispār visa Pedro ģimene dīvaina, tēvs ir melnā avs, kuru dēls nav interesējies, pārējie arī uz naudu tendēti, tāpēc tagad es nebrīnos, kāpēc viņš Tanju neveda uz turieni. Ja pirmajā brīdi man Padro likās ļaunais, dēļ tā, kā sarunājaš ar Tanju, bet viņu var arī saprast, ka vienreiz pienāk brīdis, ka ir līdz rīklei, palīdzēt cilvēkam, kurš nemainās, var jau teikt, ka Tanja dzēra, jo Padro viņu neiepazīstināja ar ģimeni, bet, atkarīgais jau vienmēr atradīs iemeslu. Un Tanjai redzams, ka slimībai jau bija tik dziļi, ka izārstēt to ļoti smagi, vai pat nereāli. Bet redzams, ka Fiorella labu gribēdama, atvest māsu uz mierīgu vietu, rezultatā nonāks čūsku midzenī, kur viss tikai sāksies.

Man arī ļoti patika 9.sērija.Kaut kas beidzot sāk virzīties uz priekšu.Pedro jau palēnām sāk iemīlēties Fiorella.Man ļoti patīk Pedro vecmāmiņa,tik superīga aktrise.Un vēl Benito ar to savu priekšnieku,pilnīgi smiekli nāk:D
Un varu tikai iedomāties,kas būs tālāk.Domāju vecajai,iepatiksies Fiorella,varbūt ne uzreiz,bet vēlāk gan jau.Bet pārējām gan būs skepse,sāksies intrigas.

0

50

http://sa.uploads.ru/t/pq2Po.jpg
http://sa.uploads.ru/t/7blTe.jpg
http://sa.uploads.ru/t/dYfZC.jpg

0

51

11. Kas tā par modi dažām telenovelēm bojāt pirmo skūpstu, parādot to kā sapni.. Uzreiz bija skaidrs, ka tā ir Fiorellas fantāzija, bet kaut kā tas viss nepatika man.. Nav viņiem tādas attiecības, lai būtu tik saldi sapņi. Man jau patīk, kad lēnām un reāli varonis kļūst maigāks un mainās, nevis pa vidu saliek tik ideāli skaistas ainas.

0

52

aNgeL написал(а):

11. Kas tā par modi dažām telenovelēm bojāt pirmo skūpstu, parādot to kā sapni.. Uzreiz bija skaidrs, ka tā ir Fiorellas fantāzija, bet kaut kā tas viss nepatika man.. Nav viņiem tādas attiecības, lai būtu tik saldi sapņi. Man jau patīk, kad lēnām un reāli varonis kļūst maigāks un mainās, nevis pa vidu saliek tik ideāli skaistas ainas.

Piekrītu, tas sapnis bija lieks. Ok, var jau samīlēties savā priekšniekā, bet man neiet kopā tas, ka var samīlēties tādā riebeklītī kāds šobrīd ir Pedro :D
Pedro jau visdrīzāk tagad sāks atmaigt, jo tomēr dienasgrāmatu viņš ir dabūjis.

0

53

mmaarriiaa написал(а):

bet man neiet kopā tas, ka var samīlēties tādā riebeklītī kāds šobrīd ir Pedro

Tur tā lieta :D Viņa domā, ka viņš ir vīrietis, kura dēļ pašnāvību uztaisīja stāvoklī esoša sieviete, Fiorella dzirdēja, kā Pedro kliedz uz Tanju. Viņš negribēja, lai Fiorella brauc uz rančo par spīti slimajai māsai, vispār rupji izturējās utt, utt.. Kā te var iemīlēties?
Bet šajā sērijā man patika, kā ik pa brīdim Pedro lūpas savilkās nelielu smaidu aprisēs.

0

54

12. Tas, ka Pedro sapņo romantiku ar Fiorellu ir vēl neloģiskāk nekā iepriekšējā sērijā. Bet ok.. dažkārt dzīvē gadās sapņi par kuriem pamostoties jābrīnās.
Forši Fiorella sajauca Pedro vecmammu ar galveno kalponi :D Būs jautri nākamajā sērijā. Interesanti, ka viņa tā solīja Pedro, ka nebūs nevienas sūdzības par viņu, kad Fiorella lieliski zina, ka vienmēr nonāk nepatikšanās. Man arī liekas, ka beigu beigās vecmammai iepatiksies Fiorella, jo viņa tieši saka visu ko domā, ir dzīvīga pretstatā visiem mājas iemītniekiem, kuri to vien dara kā tēlo.

0

55

aNgeL написал(а):

12. Tas, ka Pedro sapņo romantiku ar Fiorellu ir vēl neloģiskāk nekā iepriekšējā sērijā. Bet ok.. dažkārt dzīvē gadās sapņi par kuriem pamostoties jābrīnās.
Forši Fiorella sajauca Pedro vecmammu ar galveno kalponi :D Būs jautri nākamajā sērijā. Interesanti, ka viņa tā solīja Pedro, ka nebūs nevienas sūdzības par viņu, kad Fiorella lieliski zina, ka vienmēr nonāk nepatikšanās. Man arī liekas, ka beigu beigās vecmammai iepatiksies Fiorella, jo viņa tieši saka visu ko domā, ir dzīvīga pretstatā visiem mājas iemītniekiem, kuri to vien dara kā tēlo.

Šoreiz sapnis bija Pedro, kas man arī šķita vēl neloģiskāk, bet kā jau saki, sapņi ir sapņi.
Fiorella ir labā, kādus tik titulus viņa nepiedēvēja Pedro vecmammai :D Man patīk Fiorellas tēls ar to, ka viņa ir tāda, kas vienmēr kaut kur iekuļas, un šajā telenovelē tas tā dabīgi izskatās, bieži vien telenovelēs līdzīgi tēli Fiorellai izskatās diezgan uzspelēti ar savām neveiksmēm. Fiorella vienmēr saka to ko domā, un man patīk kā viņa arī Pedro priekšā nekaunās viņu nosaukt kā vēlas, neliekuļo.
Ai, bet Pedro vēl joprojām ir riebeklītis pret Fiorellu, interesanti, kāds būs tas notikums, kas ļaus viņam mainīt šo attieksmi? MAn jau ātrāk gribas to momentu, kad abi būs mierā, kaut arī parasti man patīk tie plēšanās posmi.

0

56

Man arī patīk Fiorella! Cerams, ka telenoveles gaitā nekļūs par tipisko drūmo, raudošo varoni.

mmaarriiaa написал(а):

Fiorella ir labā, kādus tik titulus viņa nepiedēvēja Pedro vecmammai

Interesanti, vai atvainošanās laikā viņa arī neko nesastrādās :D

mmaarriiaa написал(а):

Ai, bet Pedro vēl joprojām ir riebeklītis pret Fiorellu, interesanti, kāds būs tas notikums, kas ļaus viņam mainīt šo attieksmi? MAn jau ātrāk gribas to momentu, kad abi būs mierā, kaut arī parasti man patīk tie plēšanās posmi.

Šajā sērijā viņa forši piezvanīja viņam un pateica, ka redzēties viņi nevar, bet klausīties viens otru gan. Viņš arī tik jauki nedaudz atmaiga šajā brīdī. Man patīk, kā ik pa brīdim aiz viņa aukstuma parādās kaut kas jauks.

0

57

aNgeL написал(а):

Interesanti, vai atvainošanās laikā viņa arī neko nesastrādās :D

Varētu pateikt ko līdzīgu tam, ka viņa jau nav vainīga, ka Pedro vecmamma izskatā un apģērbā izskatās tāda bargā, stingrā kalpotāju vadītāja pēc skata :D

aNgeL написал(а):

Šajā sērijā viņa forši piezvanīja viņam un pateica, ka redzēties viņi nevar, bet klausīties viens otru gan. Viņš arī tik jauki nedaudz atmaiga šajā brīdī. Man patīk, kā ik pa brīdim aiz viņa aukstuma parādās kaut kas jauks.

Jāāā-tas mirklis man arī ļoti patika, un Fiorella zvanīja domāju, ka nevis tāpēc,lai pastāstītu cik laba darbiniece būs, bet gan tāpēc, ka nevar izturēt neredzot un nedzirdot Pedro.
Bet tomēr, cik foršs ir palicis Rons, agrāk nevarēju iedomāties, ka viņš spējīgs būt tik lielisks aktieris un tāds vīrišķīgs.

aNgeL написал(а):

Man arī patīk Fiorella! Cerams, ka telenoveles gaitā nekļūs par tipisko drūmo, raudošo varoni.

Vai arī klasisko atriebēju bez jūtām.

Отредактировано mmaarriiaa (05.11.2014 20:42)

0

58

Man ļoti patīk Līvijas loma,manuprāt perfekta+ tas itāļu akcents.Kā īsta itāliete.
Bet Pedro tāds skarbais.Njaa Fiorella kārtīgi izgāzās Eliosas priekšā!:D Interesanti kā viņa attaisnosies.
Vispār man ļoti patīk Eloisa,superīga aktrise.Vispār kopumā ļoti patīk.Arī Federika,tā tik visu laiku fočē Roksanu!

0

59

13. Eloisai Fiorella iepatikās vēl vairāk nekā likās :D Foršas visas abu ainas šajā sērijā. Un kā abas pasmējās par Pedro :D Un smieklīgi bija, kad pārējie mājas iemītnieki dzirdēja Eloisas smieklus. Gan jau pavisam drīz Fiorella nonāks lielajā mājā par spīti tam, ka Pedro to negrib. Patika, ka kad Pedro veda Fiorellu uz lielo māju, visu ceļu turēja aiz rokas.

0

60

Tik forša sērija.Eloisai tiešām iepatikās Fiorella!
Man patīk,ka palēnām attīstās Pedro un Fiorellas attiecības.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Muchacha italiana viene a casarse (Televisa, 2014)