TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES


TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES

Сообщений 41 страница 60 из 203

41

Rezultāti!

http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/Aptaujas/mpinrezult_zpsh9ebtor5.jpg

0

42

Sen es arī gribēju tēlot labo varoni, ja man būtu tāda iespēja, bet skatoties uz labajiem tēliem telenovelēs, bieži vien paliek tik garlaicīgi un turklāt es nespētu visu laiku raudāt, man sāpētu sejas muskuļi. Tādēļ es izvēlējos ļaundares lomu, jo man šķiet tēlošana ir tieši ar to forša, ka var izdzīvot cita cilvēka dzīvi, un tieši atšķirīgu no savas, nebūtu jau interesanti vienkārši turpināt to, kāds esi dzīvē, bet toties esot citādām tas gan būtu aizraujoši.

0

43

Kā jau ievērojāt un vēl varbūt nepaspējāt ievērot, forumā ir vairāki jaunumi! :)

Aptaujas un Čats! pašā lapas apakšā.
Ja tu esi reģistrēts lietotājs vai viesis un tev ir kaut kas sakāms, jautājums vai vienkārši vēlies parunāties, tad esi laipni gaidīts čatā.

http://i65.fastpic.ru/big/2015/0917/58/c3cb55edd4364f896d680f793dd39758.jpg

Foruma draudzīgajām spēlēm parādījās māsa! :) Nedēļas sākumā solīju jums pārsteigumu un tas ir klāt! Ceru, ka jums būs interesanti.

Klikšķinam šeit!
http://i65.fastpic.ru/big/2015/0917/44/4cea15fd9a968550545d3a6b229bb044.jpg

Būtu super, ja jūs arī komentētu. Gaidu ierosinājumus tālākai attīstībai - vai jums patīk, vai ir viegli/grūti vai vēlētos to kā konkursu, kādas varētu būt balvas utt.
Iztulkoju formu, lai visiem ir saprotams.
http://i65.fastpic.ru/big/2015/0917/85/9dab1dc97e8ce8d785759fbcbadb7a85.jpg

Pirmās spēles atbildes ar print screen vai jebkurā citā veidā, ja vēlaties, tad varat sūtīt privāti man forumā, foruma facebook lapā kā vēstuli vai uz epastu telenoveleslv@inbox.lv

+2

44

Oo, forši!! :) Es pat sāku pildīt, bet sapratu, ka tad jāpavada laiks rokoties netā :D Bet ideja forša! :) Tu visu laiku tik daudz te ņemies... :) Visu kaut ko jaunu izdomā.. :)

0

45

Paldies par vēl vienu jaunumu, prieks, ka nepietrūkst ideju, lai forumu padarītu vēl interesantāku!

0

46

Ziņoju, ka atminēju Izklaides pauzē ievietoto krustvārdu mīklu! Patiesībā jau sen gaidīju, ka forumā būs iespēja minēt krustvārdu mīklas vai arī spēlēt erudīcijas spēles kurās jāatbild uz jautājumiem par telenovelēm.

+1

47

MALACIS Enģelīt!

0

48

Forši, ka jums patīk! Atklāti sakot, es tik ilgi mocījos..un ne jau ar mīklu, bet gan meklējot veidu, kā to publicēt. :D Beigās tapa mājaslapa. Tagad man ir dilemma, vai papildināt to arī ar kaut kādu informāciju, bildēm..

Būtu lieliski, ja arī jūs piedalītos un mēs kopā izveidotu prāta spēli! Tā ka ja ir vēlme, tad lūdzu iesūtiet man savu jautājumu(s) nākamajai krustvārdu mīklai! privātajā ziņā vai uz epastu telenoveleslv@inbox.lv.

+1

49

Forši, ka varēsim arī iesaistīties. Es jau gribu nākamo krustvārdu mīklu. Bet būšu atklāta - es vēl šai 2 jautājumus nespēju atminēt :D

0

50

Es arī jau gaidu nākamās krustvārdu mīklas, kā arī esmu gatava iesūtīt jautājumus, tikai gribu zināt kādu tieši sarežģītības līmenī-viegli, vidēji, grūti, jeb der visi varianti?

0

51

Krustvaardu miiiklaa arii vareetu iesaistiit Turcijas seriaalus un Ukrainas seriaalus, kuri gajushi latvijaa

0

52

Terēze написал(а):

gribu zināt kādu tieši sarežģītības līmenī-viegli, vidēji, grūti, jeb der visi varianti?

Labs jautājums. Droši vien dažādi der, jo katram jau sava telenoveļu pieredze un katram kaut kas savs ir viegls un sarežģīts. Var jau vēlāk arī sarunāt uztaisīt kaut kādai konkrētai telenovele/ēm mīklas. Un padomā man nākotnei ir ne tikai tādas krustvārdu mīklas , bet arī citas prāta spēles :)

mmaarriiaa написал(а):

es vēl šai 2 jautājumus nespēju atminēt

Visu var atrast forumā / wikipedijā. Bet variāciju jau ir daudz...un Latvijā tomēr kopumā daudz telenoveļu ir bijis. Man interesanti, vai es pati būtu visu atrisinājusi :D

amanda1218 написал(а):

Krustvaardu miiiklaa arii vareetu iesaistiit Turcijas seriaalus un Ukrainas seriaalus, kuri gajushi latvijaa

Jā, arī par tām varētu uztaisīt. Bet šajā lauciņā man vajadzīga daudz lielāka jūsu palīdzība un zināšanas, jo savējo man ļoti maz. :)

0

53

Rezultāti!
Pirmajā aptaujas nedēļā pārsvars bija uz ļaundaru lomām, bet beigu beigās kā jau pēc žanra likumiem tas ir, uzvarēja labais :D
Priecē, ka jaunajā aptauju stilā piedalās lielāks respondentu skaits :)

http://i72.fastpic.ru/big/2015/0924/26/f6497fdbbb8e90c1783ec0094eb5a226.jpg

+2

54

Nobalsoju, ka lasu La imperdonable foto stāstu, jo tas ir ļoti labi izveidots un ļauj gūt ieskatu visos svarīgākajos sērijas notikumos.

0

55

Nevarēju kādu brīdi izšķirties starp "Līdz 90" un "90-120", bet tomēr nobalsoju par pirmo. Jo lielākā daļa telenoveļu, kas ir manos favorītos, ir bijušas ap 90 sērijām vai mazāk. Tas šķiet ir visideālākais apjoms, lai nebūtu iespēju sagrūst pārāk daudz nevajadzīgu otrā plāņa varoņu, kas padara stāstu neinteresantu, kā arī sagrūst nevajadzīgus un izstieptus notikumus, kas atkal padara neinteresantu un atņem kaut kādā mērā ticamību.
Līdz 120 vēl arī jēdzīgs variants, lai gan tajā pašā LI, manuprāt, daudz lieka, uz kā rēķina izstiepta telenovele uz šo daudzumu sēriju. Nu nepatīk man simts un viens blakus tēls ar savām nenozīmīgajām dzīvītēm. :D

0

56

Es nobalsoju no 90 līdz 120. No sākuma gribēju balsot tikai līdz 90, bet, ja ir veiksmīgs un interesants sižets, režija un sižets, tad lai vēl nedaudz turpinās, lai gan tajā pašā laikā ne velti mēdz teikt, ka ēst ir jābeidz tad, kad mazliet vēl gribas.

0

57

Es nobalsoju par 90-120 jo man pārsvarā tieši īsākās telenoveles ir visvairāk aizrāvušas, ja pirmajā brīdī liekas, kāpēc tik īsa, gribas vairāk, vēlāk var saprast, ka labāk mazāk un interesanti, nekā vairāk un izvilkti. Neatceros, kura telenovele būtu bijusi īsāka par 90 sērijām(laikam tikai Corazon salvaje, Amor gitano, La esposa virgen un varbūt kāda veca, ko nezinu).

Отредактировано mmaarriiaa (06.10.2015 12:41)

0

58

mmaarriiaa написал(а):

Neatceros, kura telenovele būtu bijusi īsāka par 90 sērijām(laikam tikai Corazon salvaje, Amor gitano, La esposa virgen un varbūt kāda veca, ko nezinu).

No jaunākajiem gadiem, tās ir Telemundo superseries, piem. La Reina del Sur. Lielākajai daļai gan ir tapušas otrās, trešās utt sezonas un jau pārsniedz šo skaitu.

Es arī par 90-120. Ja ir vairāk sēriju, tad parasti sākas murgojumi..Lai gan izņēmums ir komēdijas (manuprāt). Tur arī 170 labi skatīties, lai gan vienalga man tas par daudz. Bet no klasiskā varianta vienīgais, kas uzreiz ienāk prātā, ka bija izcila ar visām savām tuvu 200 sērijām, ir Pasion de gavilanes.

0

59

aNgeL написал(а):

No jaunākajiem gadiem, tās ir Telemundo superseries, piem. La Reina del Sur. Lielākajai daļai gan ir tapušas otrās, trešās utt sezonas un jau pārsniedz šo skaitu.

Es viņas neuztveru kā īsas telenoveles, tādēļ ka ir vairākas sezonas :)

aNgeL написал(а):

Es arī par 90-120. Ja ir vairāk sēriju, tad parasti sākas murgojumi..Lai gan izņēmums ir komēdijas (manuprāt). Tur arī 170 labi skatīties, lai gan vienalga man tas par daudz. Bet no klasiskā varianta vienīgais, kas uzreiz ienāk prātā, ka bija izcila ar visām savām tuvu 200 sērijām, ir Pasion de gavilanes.

Protams, ir labi piemēri ar daudzām sērijām, bet ar mani ir tā, ka pat, ja patīk telenovele, tomēr daudz, ir par daudz, man ar laiku vienkārši apnīk un gribas kaut ko pilnīgi jaunu. Ir stulbi, kad pagarina telenoveli un rezultātā galvenie varoņi netiekas, visu laiku strīdas, vienkārši pagarinātās sērijas bieži vien ir bezjēdzīgas un ar tām nevis noturēsi skatītāju, bet citreiz skatītājs vienkārši telenoveli pametīs. Kaut vai Muchacha italina viene a casarse daļu sēriju bija tāda bezjēdzība, būtu atstājuši tikai interesanto daļu, es teiktu lieliska telenovele. Piemēram, Pasion de gavilanes ieguva ar to, ka bija veseli trīs, nevis viens, galvenie pāri, tādēļ arī 200 sērijas nebija par daudz, jo no katra pāra vispār varēja atsevišķu telenoveli izveidot.

0

60

mmaarriiaa написал(а):

Es viņas neuztveru kā īsas telenoveles, tādēļ ka ir vairākas sezonas

Tās kurām ir sezonas jāa.. Bet La Reina del Sur, Duenos del Paraiso, La Diosa Coronada utt., Sony un Televisas kopražojums ar Ivanu Sančesu "Senorita Polvora" nepārsniedz 70 sērijas. Bet protams tas tā vai tā ir cits žanrs.. nav Amor gitano un tml :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktīvās telenoveles Latvijā » TelenovelesLV APTAUJAS un SPĒLES