TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?


Kur viņi ir šobrīd?

Сообщений 41 страница 60 из 79

41

Daniela Alvarado

Aktrise, kuru iepazinām telenovelē Juana la virgen, kurā man ļoti patika viņa pārī ar Alamo, viņiem bija ļoti laba ķīmija. Īstenībā ne vienā citā lomā šo aktrisi arī redzējusi neesmu, izņemot kādus random kadru video yotube. Pēdējo reizi telenovelēs uzņēmusies 2012. gadā, bet baumo, ka šī gada beigās atgriežas telenovelēs.
http://www.ultimasnoticias.com.ve/getattachment/4a75484d-5320-4beb-bada-7c2eabacdfdf/.aspx
Pēdējā laikā presē raksti bijuši nevis par aktrises darbu un talantu, bet gan par svaru. No sākuma ilgu laiku tika rakstīts par to kā aktrise ļoti pieņēmusies svarā, par to vien runāja vairākus gadus, līdz pagājušajā gadā aktrise notievēja, tad nu tagad raksta rakstus, ka aktrise laikam lietojusi brīnumtabletes, ka tik īsā laikā tik daudz kilogramu nometusi, bet tā nu ir tām slavenībām, pat mierīgi hotdogu nevar apēst kā prese jau raksta, ka ir stāvoklī.

+2

42

Aktieriem tik interesantas privātās dzīves, lai gan daudzos gadījumos diezgan skumjas. Es arī Horhi tikai Anita, nepadodies redzēju, bet ar vienu lomu spilgti palika atmiņā. Redzams pēc trajektorijas, ka komēdiju aktieris :)

+1

43

Jose Angel Llamas & Mara Croatto

Hosē esam Latvijā redzējuši tādās telenovelēs kā La venganza un Amor comprado, venganza man patika, bet Amor comprado, lai gan ar diezgan labu sižeta ideju izvērtās par ļoti murgainu un klasisku venevision pēcpusdienas telenoveli, es vēl aktieru esmu redzējusi telenovelē Mujer comprada(telenovele patika) un nedaudz Corazon partido. Šis aktieris ir kā divi dažādi cilvēki, viens ir Anhels ar ūsām kā no deviņdesmitajiem, bet otrs ir pilnīgi cits Anhels gludi noskūts, radies iespaids, ka ūsas viņam aug ļoti ātri :D  Viņš ir precējies ar aktrisi Maru Croatto, kuru varējām vērot ļaunajā lomā telenovelē Gata salvaje.
http://www.latin.cz/uvod/odkazy/foto_herci/jose_angel_llamas/15.jpg
Abus apvienoju vienā rakstā, jo abu pazušanas iemesls ir vienāds. Abi ir pievērsušies kristietībai, savai baznīcai un kļuvuši par Dieva bērniem. Anhelam nepatika tas, ko ar viņu izdarīja nauda, vara un slava, attiecības ar sievu sāka palikt sliktākas un viņš, pēc tam arī sieva pievērsās Dievam, arī abu trīs bērni kopā ar viņiem pievērsās Dievam. Reliģija abiem neļauj būt aktieriem, piedalīties skūpstīšanās un gultas ainās. Viņi saka, ka viņiem bija apnicis būt par marionetēm producentu rokās, beidzot abi ir ieguvuši harmoniju ģimenes dzīvē, viņu gars beidzot ir mierā. Anhels saka, ka tagad viņš beidzot zina kā godināt savu sievu un bērnus. Lai gan nekur īsti nebija rakstīts kādai reliģiozai apvienībai Anhels pieder, apskatot twitteri sapratu, ka ir Jehovas liecinieks(viņš uzskata, ka visa pasaule nāk no Jehovas, twīto par Jehovu visu ko, tad jau divu domu nav, kādai sektai viņš pieder), twitterī publicē tikai ar reliģiju saistītus twītus.

+3

44

Elizabeth Gutierrez

Aktrisi Latvijā redzējām telenovelē Olvidarte jamas, kura bija pirmā aktrises loma un Amor comprado. Domāju Elizabetes vislabākā loma bija El rostro de Analia.
http://evc-wp01.s3.amazonaws.com/lasmananitas.entravision.com/files/2015/06/elizabeth.png
Šobrīd aktrise visu laiku velta ģimenei. Bet kā izrādās Elizabete tika izvēlēta ļaundares lomai telenovelē Que te perdone Dios, bet producenti pārdomāja un šo lomu iedeva aktrisei Sabinei Moussier, lai gan šķiet ļoti dīvaini iedomājoties Elizabeti kā Zurijas māti telenovelē. Īstenībā man Elizabetes ir žēl, jo visas viņas attiecības ar Viljamu ir caurvītas baumām par Viljama neuzticību, pat tad, kad Elizabete bija stāvoklī visu laiku rakstīja, ka Viljamam ir cita. Šobrīd atkal raksta, ka Elizabete ir strīdējusies ar Himenu Navarreti par Viljamu, Viljamam un Himenai piedēvē attiecības. Kas to, lai zina kā tur ir patiesībā, saka jau, ka nav dūmu bez uguns. Nesenā intervijā Elizabete ir izteikusies, ka viņas un Viljama ģimenē viss ir kārtībā, visbiežāk gan Elizabete uz baumām neatbild, bet vienkārši noklusē savu viedokli. Nekādu baumu par atgriešanos telenovelēs nav.

+3

45

mmaarriiaa написал(а):

Jose Angel Llamas & Mara Croatto

Cik interesanti! Nez kā tad viņi pelna iztikai? Kā aktieris viņš man atmiņā nav palicis. Man vienmēr licies, ka viņam skumjš skatiens.

mmaarriiaa написал(а):

Domāju Elizabetes vislabākā loma bija El rostro de Analia.

Piekrītu. Man arī diezgan labi patika viņa El rostro de la Venganza. Man žēl, ka viņai visu laiku jādzīvo starp tiem baumu rakstiem un tekstiem. Nemitīgi pa riņķi tikai atkārto, ka viņi šķīrušies un tad atkal kopā.  Katrā ziņā, man liekas, ka nekādu laimīgo attiecību tur nav, jo abi parasti liek bildes ar saviem bērniem, bet ar abiem kopā nekad.

+1

46

Kas ir, ka aktieri, kas "pievēršas Dievam", aiziet uz jehoviešiem?! :D Vai pārējie vienkārši tik uzspēlēti neafišē savu reliģisko pārliecību...?

+1

47

Paloma написал(а):

Kas ir, ka aktieri, kas "pievēršas Dievam", aiziet uz jehoviešiem?! :D Vai pārējie vienkārši tik uzspēlēti neafišē savu reliģisko pārliecību...?

Cik es saprotu, tie aktieri, cilvēki, kuri pievēršas Dievam, nevis kādai sektai, to neafišē, jo pievēršanās Dievam nenozīmē, ka ir jāatsakās no savas karjeras, tā ir paša iekšējā pārliecība, kas domāta, lai palīdzētu, nevis izskalot smadzenes un kaut ko uzspiestu. Bet šeit to visu tā afišē, domāju, tāpēc, lai piesaistītu jaunus cilvēkus, redz, cik tas superīgi utt. Debīlākais, ka ievelk savus bērnus visā, viņiem jau nav izvēles, ko vecāki pasaka, to viņiem jādara.

aNgeL написал(а):

Cik interesanti! Nez kā tad viņi pelna iztikai? Kā aktieris viņš man atmiņā nav palicis. Man vienmēr licies, ka viņam skumjš skatiens.

Viņš vienmēr ir bijis skumjš, domāju viņam daudz iekšēju problēmu, kuras no malas arī vienmēr bija redzamas. Bet Mujer comprada, tieši viņa skumjums varonim derēja. Es arī nesaprotu kā viņi pelna iztikai, varbūt reliģiskā pārliecība ļauj nodarboties ar uzņēmējdarbību, jo nevar jau sapelnīt naudu visai dzīve līdz 50 gadu vecumam.

aNgeL написал(а):

Katrā ziņā, man liekas, ka nekādu laimīgo attiecību tur nav, jo abi parasti liek bildes ar saviem bērniem, bet ar abiem kopā nekad.

Mans uzskats ir tāds, ka, ja nav laimīgu attiecību, ja otrs krāpj, tad kādas tur attiecības, nevajag sevi pazemot un vajag šķirties, laimi atrodot citur, neviens bērns nebūs laimīgs redzot savus vecākus kopā, bet zinot, ka abi nav laimīgi.

+2

48

Gabriela Vergara

Aktrise, kura pārsvarā tēlo ļaundares, bet ir bijušas arī dažas labās lomas. Latvijā varējām redzēt tādās telenovelēs kā La hija del jardinero, La mujer en el espejo, La tormenta. Man bieži ir bijis dīvaini aktieri, kurš tēlojis tikai ļaunos, ieraudzīt kādā labajā lomā, un pieņemt kā labo, visbiežāk man viņi kādu laiku vienkārši šķiet ļauni un tad pierodu :D Aktrise 2008. gadā filmējās telenovelē Secretos del alma, filmēšanās laikā uzzināja, ka ir stāvoklī un gaida dvīņus, tādēļ viņas varone telenovelē tika nogalināta. Aktrise laida pasaulē 2 burvīgas meitenītes pēc 3 gadu ilgušām attiecībām ar meitenīšu tēvu, kādu uzņēmēju, bet attiecības izjuka tā arī neapprecoties.
http://dechismes.com/wp-content/uploads/2008/11/hijas-gaby-vergara.jpg
Pavasarī aktrise gatavojās precēties ar citu savu mīlestību, stāstot par to, cik šikas kāzas vēlas, kur tās notiks, bet šķiet attiecības arī šoreiz ir izjukušas. Aktrise pēdējos gados ir filmējusies Aztecā, pēdējā telenovele bija 2012. gadā, bet 2014. gadā aktrise piedalījās šī paša kanāla veidotajā realitātes šovā "Sala", kurā startēja ar diezgan labiem rezultātiem, iekļuva labāko sešiniekā un skatītājiem par pārsteigumu tika izbalsota.

+3

49

Francesca Guillen

Aktrise, kuru Latvijā varējām redzēt tādās telenovelēs kā Camila, Locura de amor un Apuesta por un amor. Locura de amor aktrise tēloja studenti, kura pēc avārijas vairs nevarēja staigāt. Izrādās Frančeska ir aktiera Alehandro Kamačo meita, abi 20 gadus nebija pat runājuši, bet 2011. gadā, kad Alehandro nokļuva slimnīcā un viņam tika veikta operācija, aktrise visu apdomāja un saprata, ka vajag ar tēvu uzsākt attiecības, jo nevar zināt kā būs, var būt arī par vēlu, tādēļ aktrise spēra pirmo soli un ieradās tēvu slimnīcā apciemot, un tikšanās bija produktīva, abi atjaunoja tēva un meitas attiecības, Frančeska pat sadraudzējas ar tobrīd esošo Alehandro sievu aktrisi Rebeku Jones.
https://expresionenmovimientoblog.files.wordpress.com/2013/10/francesca-6.jpg?w=616
Frančeska telenovelēs iegāja 5 gadu vecumā un viņai tika paredzēta diezgan daudzsološa karjera tajās, bet aktrise pirms 9 gadiem telenoveles pameta un jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas teātrī un dažreiz kino. Viņai ir sapnis uzcelt biloģisku māju, tas ir tādu māju, kura nav pilsētā, kurā ūdens ir tikai no zemes dzīlēm nevis no kanalizācijas, un audzēt bio produktus un tikai tos arī ēst, nepirkt neko veikalā. Aktrisei gan pašai sava ideja šķiet īpatnēja, jo visu dzīvi ir bijusi galvaspilsētas iedzīvotāja, un laukos nav dzīvojusi, savu honorāru, kuru ieguva bildējoties Playboy plānoja ieguldīt mājā, vai mājas celtniecība rit veiksmīgi, ziņu nav. Frančeska ir diezgan atklāta intervijās, un stāsta, ka 15 gadu vecumā bija iemīlējusies kādā sievietē, bet bija tik jauna, ka nezināja, ko ar šīm jūtām darīt, un tas, kas notika 15 gadu vecumā viņai ir kā trauma, kādēļ pati saka, ka uz sievietēm negrib pat skatīties, viņai vairāk patīk vīrieši, lai gan laulībai aktrise netic, viņa ir iemīlējusies savā līgavainī un plāno kopīgus bērnus.

+3

50

Lorena Enriquez

Aktrisi Latvijā varējām redzēt telenovelēs El manantial, Apuesta por un amor un nelielā lomiņā Pasion. Pēdējo reizi telenovelēs filmējās 2010. gadā Llena de amor, tajā pašā gadā aktrise apprecējās ar savu ilggadējo draugu producentu jau esot bērniņa gaidībās, Lorēna tik ļoti iedraudzējās Llena de amor laikā ar Ariadni Diaz un Valentino Lanus, ka abiem lūdza būt par krustvecākiem kāzās.
http://i2.esmas.com/2010/06/21/127435/lorena-enriquez-610x325.jpg
Aktrise no telenovelēm pazuda, lai varētu veltīt vairāk laika ģimenei, būt par māti uzskata kā vislielāko dzīves laimi, bet pēdējos gados veiksmīgi darbojas teātrī un kā pasākumu/raidījumu vadītāja.

+3

51

Man dažas dienas bija radošais izsīkums, tādēļ nebija jaunu rakstu. Šodien it kā atkal pamodos :D

+1

52

Par Frančesku ļoti interesanti fakti.
Lorēna ļoti skaista. Atceros, kā kaitināja viņas varone pirmajā Likme uz mīlestību daļā,kad bija apsēsta ar Gabrielu.
Ko lai dara, ka būt par mammu ir labākais darbs un aktrises pazūd no ekrāniem :D

+1

53

aNgeL написал(а):

Lorēna ļoti skaista. Atceros, kā kaitināja viņas varone pirmajā Likme uz mīlestību daļā,kad bija apsēsta ar Gabrielu.

Ak jel, es viņu nevarēju izturēt pirmajā daļā, kad viņa laikam vēl bija izgudrojusi, ka Gabriels viņu ir izvarojis, bet labi, ka viņas varone transformējās.

aNgeL написал(а):

Ko lai dara, ka būt par mammu ir labākais darbs un aktrises pazūd no ekrāniem :D

Forši ir tiem, kuriem ir iespēja izvēlēties pavadīt visu laiku ar bērnu, tad pastrādāt, tad atkal būt tikai ar ģimeni, cilvēkam parastajam pēc dekrēta uzreiz jāatgriežas darbā, lai gan smagi šķirties no bērna, kuru jāsūta uz bērnu dārzu un pie pilnas slodzes, vai pat vairāk darba sanāk satikt darba dienu vakaros un brīvdienās. Es zinu, ka es nespētu būt tikai mājsaimniece, gribētu strādāt arī algotu darbu, bet ar bērnu arī gribētu pavadīt daudz laika kopā, bet tās ir domas par nākotni, kā būtu reāli, kas to, lai zina.

+1

54

Ernesto D Alessio

Ernesto Latvijā varējām vērot teleonevelē Salome, kurā viņš bija viens no trijiem Hosē un Contra viento y marea. No Salomes man par viņu atmiņu nav, bet Contra viento y marea man ļoti nepatika viņa ņuņīgais varonis. Skatoties dažas pēdējās Que te perdone Dios sērijas pamanīju beigu titros pazīstama aktiera seju, kurš dziedāja Mateo un Abigailas dziesmu(dziesma man patika), tad nu nolēmu uzzināt, ko šis aktieris pēdējos gados ir darījis.
http://i.tvynovelas.com/dam/mx/exclusivas/14/12/ernesto_dalessio_intimidad_portada_2.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.thumbnail.610.333.png
Acīgākie foruma vērotāji būs pamanījuši Ernesto A que no me dejas kastinga bildēs, aktieris lomu telenovelē ir ieguvis un pēc 8 gadu pārtraukuma atgriežas televīzijā. Laikā, kurā nefilmējās nodarbojās ar mūziku, ir mantojis savas mātes, Meksikā pazīstamas dziedātājas balss tembru, viņa tēvs bija aktieris un dziedātājs Horhe Vargas(Hulio telenovelē Apuesta por un amor, mira 68 gadu vecumā no resnās zarnas vēža). Pirms gada aktieris uzrakstīja grāmatu, grāmata nav kāds izdomāts stāsts, bet gan stāsts par viņa dzīvi, vecāku attiecībām, viņu vecāku laulība ātri izjuka un viņi nebūt nav labs piemērs, tādēļ aktieris izlēma uzrakstīt grāmatu, kura ir kas vairāk kā tikai peļņas avots, tā ir kā mācība kā nevajadzētu rīkoties ģimenes dzīvē, kā vecāku kļūdas ietekmē viņu bērnu, arī apraksta savu un sievas dzīvi kā piemēru cieņpilnām attiecībām. Es uzskatu, ka šāda veida grāmatas uzrakstīšanu tikai kā apsveicamu un to, ka aktieris mācās no vecāku kļūdām, lai nepielaistu tās savā ģimenē, bet cenšas, lai būtu laimīga ģimenes dzīve, jo bieži kā likums ir, ka ar bērneim notiek kā ar vecākiem, ar savu sievu Ernesto apprecējās pirms astoņiem gadiem, viņš adoptēja sievas dēlu un deva viņam savu uzvārdu, ar sievu ir vēl 3 kopīgi bērni un Ernesto saka, ka nekad nav bijusi atšķirība bērnu starpā, sievas dēls ir arī viņa dēls, tas nekas, ka tā nav biloģiski. 2010. gadā aktieris veica vasektomiju, to ierosināja pats aktieris, jo viņam bija žēl sievas, kuras veselību slikti ietekmēja izsargāšanas variācijas, tas bija smags lēmums, kuru abi kopā pieņēma. BET viss sanāca kuriozi, vasektomija izrādījās neveiksmīga un drīz vien pēc tās veikšanas sieva gaidīja abu kopīgo trešo bērnu. Lai gan abi bija izlēmuši, ka pietiek ar diviem kopīgiem bērniem, bet tad pieteicās trešais, šobrīd ir izlēmuši adoptēt bērniņu ar īpašām vajadzībām, kad abu jaunākais bērns būs jau paaudzies, tas varētu būt bērns ar Dauna sindromu, abiem ir žēl bērniņu, kuri tiek pamesti slimības dēļ, un grib vismaz kādam dāvāt mīlestību, kuru tie ir pelnījuši.

+3

55

mmaarriiaa написал(а):

Ernesto D Alessio

Viņš ir arī Pasion y Poder kastingā un ir viens no tiem, kas būtu sajūsmā filmēties ar Kolungu. Abi ir pazīstami, ja atmiņa neviļ, tad kopā braukuši uz motocikla, bet nav filmējušies kopā.
Cik jauka viņam ģimene. Liela :)

+1

56

Carla Hernandez

Aktrisi Latvijā neesam redzējuši nevienā telenovelē, kopumā aktrise uzņēmusies trīs telenovelē, 2 no tām galvenajā lomā. Bet tā pa īstam par aktrisi sāka rakstīt un viņa kļuva pazīstama plašākai publikai pēc telenoveles Rosa Diamante 2012. gadā, kura bija Perla negra rīmeiks. Lai arī aktrise mazpazīstama, bet manuprāt tika galā ar Rosas lomu veiksmīgi.
http://www.tvnotas.com.mx/advf/imagenes/2014/12/549210eaf14cb_620x0.jpg
Rosas Diamantes laikā aktrise palika stāvoklī no sava toreizējā mīļotā aktiera Hector Arredondo(attēlā, iepazinām viņu Latvijā rādītājā telenovelē Los plateados, tādēļ šajā rakstā arī informācija par viņu). Kad abu meitiņai bija 4 mēneši, viņi izšķīrās, precējušies nebija, jo laulībām neticēja, abu šķiršanās iemesls bija nesaprotams - protams, gadu starpība 16 gadi, kā iemesls šķirties bija tas, ka Ektors bija pārāk nopietns, bet Karlai vēl gribējās iet uz ballītēm, abus izšķīra vecums. Abu meitiņa Kamilla palika pie Ektora, viņa bija mierīgs bērns un Ektors ļoti labi ar viņu sapratās, Ektoram no iepriekšējām attiecībām bija meita ar kuru viņš uzturēja ciešas attiecības. Ektoram ar veselību nebija labi, viņu mocīja mokošas vēdera sāpes, bet pie ārsta viņš negriezās, jo sacīja, ka nav laika darba dēļ, pēdējos dzīves mēnešus aktieris uzņēmās telenovelē Las bravo un bija krietni tievāks palicis, un viņš nekad nebija izcēlies ar apaļumu. Kad bija jau pavisam slikti, kad Ektoram vairs nebija spēka, aktieris vērsās pie ārsta, un tika uzstādīta diagnoze - kuņģa vēzis, un ārsts nemeloja, sakot, ka neko vairs nevar izdarīt, vēzis ir izplatījos visos orgānos vēderā, burtiski aktierim pateica, ka viņa dienas ir skaitītas(izdzirdēt kaut ko tādu nenovēlētu nevienam), Ektors atteicās no ķīmijterapijas un meklēja alternatīvas, 3 mēnešus pēc diagnozes uzstādīšanas aktieris 44 gadu vecumā aizgāja viņsaulē, savu brāļu, tevoča un māsas ielenkumā, kā juzdami, aktieri viņa pēdējā dienā aizveda no slimnīcas, mājās Ektors noskatījās kino filmu un nomira no sirdstriekas. Nekur nebija parādījušies paziņojumi, ka Karla atkal būtu sagājusi kopā ar Ektoru, bet  mēnesi pēc Ektora nāves Karla paziņoja, ka abi atkal kļuva pāris 2 nedēļas pirms diagnozes uzstādīšanas. Ektora ģimene neko nekomentēja šajā sakarā, bet tika rakstīts, ka, iespējams, Karla cenšas iegūt publicitāti uz sērojošās mīļotās rēķina, ka pameta Ektoru viņa veselības dēļ, neviens nevarēja pierādīt vai viņa runā patiesību vai nē, bet fakts ir tāds, ka Karla nebija kopā ar Ektoru aiziešanas brīdī, bet var saprast, ka noskatīties uz to ir pārāk traumējoši un viņa varēja izvēlēties to nedarīt. Karla twiterī bieži publicēja sērošanas pilnus twītus, stulbi viņiem sanāca, ka gadu pēc šķiršanās Ektors nomira. Karla sevi pēdējos 3 gadus ir veltījusi ģimenei, un šogad atgriežas Telemundo ar Senora Acero jauno sezonu.

+3

57

mmaarriiaa написал(а):

Abu meitiņa Kamilla palika pie Ektora

Tādas lietas man nesaprast, ka māte atstāj bērnu kādam. Bet galvenais jau, ka vismaz viens no vecākiem ir mīlošs. Atceros pa ausu galam dzirdējusi, ka miris kāds jauns aktieris no Las Bravo, bet tā kā vārds man neko neizsaka, tad neinteresējos vairāk. Stāsts ļoti skumīgs.. bet tā ir ar tiem cilvēkiem - ignorē veselības problēmas un kad beidzot aiziet pie ārsta, jau ir par vēlu. Es arī esmu no tiem, kuri pie ārstiem neiet.
Pēc šī raksta paliek diezgan negatīvs iespaids par Karlu.

+1

58

aNgeL написал(а):

Pēc šī raksta paliek diezgan negatīvs iespaids par Karlu.

Man arī tāpat, rakstīju, ko izlasīju, bet patiesība ir tāda, ka taisnība ir pa vidu, dzeltenajai presei, ka tikai rakstīt par kaut ko un galvenais uzrakstīt kaut ko skandalozu, lai sabiedrības reakcija būtu. Lai gan loģiski, ja abi būtu bijuši atkal kopā, tas būtu kaut kur parādījies, kāda bilde vismaz, visur jau info ātri izplatījās par Ektora slimību, kāpēc tad neizplatījās par atkal salabšanu, nezinu. Bet skaidrs, ja cilvēkam ir slikti ar veselību, tad viņš ir nopietns un ne tikai, nezinu, es savu mīļoto būtu ar varu aizvilkusi pie ārsta, ir tādi cilvēki, kuri nepiekrīt, bet varētu jau izdomāt kā to izdarīt.

aNgeL написал(а):

Tādas lietas man nesaprast, ka māte atstāj bērnu kādam. Bet galvenais jau, ka vismaz viens no vecākiem ir mīlošs.

Nezinu kam ticēt, bet tā bija intervija ar tieši kādu no Karlas nevis Ektora draugiem. Meitenītei bija 4 mēneši un kā tik mazu pamest, es nesaprotu, kā vismaz savu bērnu kādam atstāt. Tā kā Karla nav super populāra, par viņu maz rakstu, ja daudz viņu intervētu gan jau vairāk varētu saprast, kur patiesība un kur meli. Bet atceros, ka lasīju, viņa dēlu piedzemdēja 16 gadu vecumā, un dēls dzīvoja ar Karlas māti, pie sevis Karla abus paņēma tad, kad beidzot sāka veikties kā aktrisei.

aNgeL написал(а):

Stāsts ļoti skumīgs.. bet tā ir ar tiem cilvēkiem - ignorē veselības problēmas un kad beidzot aiziet pie ārsta, jau ir par vēlu. Es arī esmu no tiem, kuri pie ārstiem neiet.

Ļoti skumji, tas ir fakts. Vēzis jau vispār tāda slimība, kuru smagi atklāt un smagi izdzīvot ar to, ir šaura robeža starp laicīgu operāciju, un tādu, kas par vēlu, smagi tas viss, pēdējā laikā tik daudziem šī slīmība, saka jau, ka agrāk tik bieži tās nebija, nezinu, agrāk cilvēki atklāti par to tā vienkārši nerunāja un diagnostika bija savādāka. Konkrēti Ektoram bija mokošas sāpes, viņš jau nebija stulbs un noteikti nojauta, laikam aiz bailēm negribēja skatīties patiesībai acīs, kad jau ir izteikti simptomi, tad jau slimība tālu aizgājusi. Pie ārstiem iet vajag, bet pārbaudīt katru ķermeņa daļiņu nav iespējams, tāpēc tas vien, ka iet pie ārsta nenozīmē, ka viss būs labi.

+1

59

Paola Trevino

Aktrisi varējam vērot Latvijā demonstrētajās telenovelēs Las vias del amor, kurā atveidoja FIB aģenti, un Mundo de fieras, kurā atveidoja vīra nenovērtētu sievieti, Paola līdz 15 gadu vecumam bija balerīna. Kopš 2006. gada aktrise nekur nav filmējusies un ir kā akā iekritusi.
http://static.cinemagia.ro/img/db/actor/22/13/40/paola-trevino-281930l.jpg
2007. gadā bija parādījušās ziņas, ka Paola ir kopā ar Maurisio Islasu, bet šīs attiecības izjuka. Vēlāk Paola izmēģināja laimi mūzikas lauciņā un izdeva disku, bet dziedātājas karjera necik veiksmīga neizveidojās. Cik lasīju bijušie studiju biedri par aktrisi izsakās labi komentāros un saka, ka viņa ir no retajām personām, kuras smaids un atklātība ir patiesa nevis tikai tv apmāns. Ja atradu pareizo facebook profilu, tad šķiet aktrise ir kļuvusi par māti, un laikam velta sevi ģimenei, kā arī ieguvusi izglītību un laikam strādā pilnīgi citā lauciņā.

+3

60

mmaarriiaa написал(а):

Aktrisi varējam vērot Latvijā demonstrētajās telenovelēs Las vias del amor, kurā atveidoja FIB aģenti,

Šī varone man spilgti palikusi atmiņā no telenoveles!

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kur viņi ir šobrīd?