TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)


Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)

Сообщений 41 страница 55 из 55

41

25. sērija

+2

42

Tā dziesma par Mariju Tačitu kopā ar klipu ir labā. Se llama Maria Tachitaaa, es cruel y no tiene madreee :D

+1

43

Un, cik lieliski kā vienā komēdijā, kurā katra sērija ir ~5 min ir apvienot visu telenoveļu sižetiskā klasika :D Nākamajā sērijā vēl atmiņas zudums.

+1

44

Andreai ļoti paveicies, jo tik īsā seriālā viņai iespēja parādīt savu talantu divās pilnīgi dažādās lomās un tas viņai arī izcili izdodas - abas Marijas tik atšķirīgas, ka pat pēc izskata man citreiz liekas, ka tās ir dažādas aktrises :D Pirms skatoties, cik Marija Bonita ir maiga, tik labsirdīgi skatās un smaids kā saulītei, nebūtu ienācis prātā, ka viņa var atveidot arī tik velnišķīgu tēlu :D Pēc CE abi - gan Emmanuels, gan Andrea uzreiz dabūja lomas telenovelēs. :)
Man ļooti pietrūkst CE, kad beigsies, bet no otras puses saskaitot visu sēriju ilgumu, sanāks kā gandrīz 2h gara filma, kuru nebūs problēmu noskatīties vēlreiz :)

+2

45

aNgeL написал(а):

Pirms skatoties, cik Marija Bonita ir maiga, tik labsirdīgi skatās un smaids kā saulītei, nebūtu ienācis prātā, ka viņa var atveidot arī tik velnišķīgu tēlu :D Pēc CE abi - gan Emmanuels, gan Andrea uzreiz dabūja lomas telenovelēs. :)

Un cerams, ka redzēsim vēl daudzās citās lomās. Andrea man ļoti iepatikusies, ir tieši kā saki, kā Marija Bonita tik jauka, pilnīgi šķiet, ka tā ir patiesā aktrise būtība, bet kā Marija Tachita ir tāda sterva, ka pilnīgi šķiet, ka ir tāda realitātē. Pilnīgi krasi atšķirīgi tēli un abi vienlīdz ticami.

+1

46

Laikam nākamais tvīts būs jāvelta Andreai :D Man radās iespaids, ka Sueno de amor viņai kāreiz ir negatīvais tēls.

0

47

Arī man šī telenovele ļoti patīk, katru sēriju noskatos ar lielu interesi, kā arī pilnībā piekrītu, ka Andrea abās lomās ir pilnīgi atšķirīga, ka pat grūti noticēt, ka arī Mariju Tačitu tēlo viņa.

+2

48

Intervija

+1

49

26. sērija

+3

50

27. sērija

+2

51

28. sērija

+3

52

29. sērija

+2

53

30. sērija

+4

54

Bija tik skumīgi/negodīgi, ka Rafaela nomira, bet vēlāk tik jauki parādīja viņu uz mākoņiem ar Mariju tēvu  :love:
Smieklīgi man bija par Anu Klaudiju :D Un par grūtniecību.."Kur bēbis?" "ā, re kur" :D Kā telenovelēs, kad nav vēdera un pēkšņi paiet vairāki mēneši :D
Ļoti priecē, ka Terēzei Rūbijai laimīgs fināls ar Braienu. Sēriju gaitā viņa man ļoti iepatikās.
Visi varoņi tik forši, katrs ar savām rozīnītēm un lieliski notēlots. Man ļoti patika Rafaelas sejas izteiksmes :D
Priecīgākais ir tas, ka nav vajadzīgs daudz laika, lai skatītos atkal un atkal vai lai atkārtoti skatītos mīļākās sērijas. Kopumā šis stāsts ļāva mums sevi baudīt 2 stundas un 42min (ieskaitot titrus).
Man joprojām pietiek izdzirdēt dziesmu, kā uzreiz galvā skan mūzikla vārdi un ilgstoši paliek pielipuši klāt :D
Visas emocijas vēl spilgtākas padara tas, ka aktieri twitterī reaģēja uz maniem telenovelei un viņiem veltītajiem ierakstiem  :flirt:

+2

55

Cik žēl, ka telenovele jau beidzās, jo katru sēriju gaidīju ar lielu interesi un tās nekad nelika vilties. Jā, Marijas Bonitas un Havjera Francisko, kā arī Rafaelas un citu varoņu dzīvesstāstiem varēja sekot līdzi gan ar smaidu, gan ar uztraukumu, jo gan komiskais, romantiskais un dramatiskais bija līdzsvarā. Tāpat patika, ka dažādi izteicieni, kas raksturo varoņu mīlestību, pārdzīvojumus tikai parādīti burtiski-, jo dzirksteles, tauriņus vēderā un citas jūtu ķīmijas izpausmes varēja ne tikai sajust, bet arī redzēt vārda tiešā nozīmē.

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Corazon enamorado / Iemīlējusies Sirds (Televisa, 2015)