TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » 1. sērija


1. sērija

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

Paloma написал(а):

Nu - ka viņa būs šķērslis Gabrielam un Marianhelai (cik saprotu tad tā būs).

looogiski.. ak, aarpraats.,. veselu seriaalu skatiities uz taadu slimo kaa taa Hoseliiina..  :blink:  pfff..

0

22

Paloma написал(а):

Kas man patīk tie ir viņas apģērbi.. tā sarkanā naktsveļa - naktskrekls, halāts... aaa.. un tā kleita vakarā..

Piekrītu. Bet tā pret Edīti  man nav ne patikas, ne nepatikas. :D Man liekas, ka Joselīnas loma viņai piestāv.
Vienīgi es nesaprotu Gadrielu, kāpēc viņš viņu ignorē? Tas tak jebkuru sievieti padarītu traku...

Paloma написал(а):

Es uzreiz padomāju, ka laikam vienīgā, ko zinu, kam viņš tā patīk.

Man Sebastians arī patīk no Rūbijas. :D Redzēju viņu “Contra Viento y Marea” un tur man viņš nepavisam nepatika. Huana un Paulīnas stāst pagaidam patīk. Smieklīga iepazīšanās. :D Tikai nepatika, ka jau otrajā sērijā viņš sāka runāt par jūtām, kas starp viņiem radušās.
Un vēl, Huans 2 reizes pasaka, ka Paulīna nav viņa tips un šī jau ģībst no mīlestības. Un ja nu viņš būtu maniaks?! Ko māca mazām meitenēm, kas var skatīties šo seriālu?!
A vot Sēzars Evora mani tracina. Un šajā seriālā viņam ir veselas 2 lomas!  :bad:  Redzēju viņu gan labo, gan ļauno varoņu lomā. Bet man viņš nepatīk. Un vecuma ziņā viņš varētu būt Marianhelas tēvs! Lai sēž ar savu Joselīnu vai Regīnu un neskatās uz jauniņām meitenēm!   :neka:
Bet kopumā tā nekas, skatīties var.  :)

0

23

Nu jāā.. par vecumiem jā.. bet tā kā man viņš patīk no "Pamātes" kur viņš spēlēja kopā ar atbilstoša vecuma partneri tad.. nu nav man pret viņu nepatikas. .Patīk.. Un vēl atmiņas Pamātes.. Un visa, kas ar to saistās.. :)

0

24

Paloma написал(а):

Un vēl atmiņas Pamātes.. Un visa, kas ar to saistās..

ouuu.. labaak atminjaas nemaz nesaakt iedziljinaaties :D tad nomirshu gaidot tos Jaanjus :D

0

25

aNgeL написал(а):

ouuu.. labaak atminjaas nemaz nesaakt iedziljinaaties  tad nomirshu gaidot tos Jaanjus

Tu saprati, ko es ar to domāju...  ar atmiņām.. :kiss:  :kiss:  :kiss:

0

26

Ceru sagaidīt otrās sērijas aprakstu,jo diemžēl neredzu visu sēriju,bet tikai daļu.

Sērijas apraksts ir, tikai man jāpartulko to latviešu valodā, nezinu vai paspēšu šodien.

0

27

Nav obligāti jābūt aprakstam latviešu valodā,derēs arī krievu valoda!

0

28

Nu labi, tulīt ielikšu. ;)

0

29

Paloma написал(а):

A Sebastjans Ruli - nav tā, ka riebjas, bet ... Nu nezinu, tad jau redzēs.. Mna šķiet, ka daudzeim te viņš npatīk, bet 1 mana draudzene, kas agrāk gan skatījās seriālus, bet tagad šķeit ne visai, ir tāāāādā par viņu sajūsmā vēl no Rūbijas laikiem..  Es uzreiz padomāju, ka laikam vienīgā, ko zinu, kam viņš tā patīk.

Nē, viņa nav vienīga...  :P  Man viņš ļoti, ļoti patīk!!! :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mundo de fieras/Cietsirdīgās spēles » 1. sērija