TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma izskats - Deyalit bildes kārta...


Foruma izskats - Deyalit bildes kārta...

Сообщений 1 страница 20 из 36

1

Nu man ļoti patīk, tikai skinu vēl īsti neesmu izvēlējusies. Izsludinu konkursu jaunām bildēm. Deyalit bilde stāvēs mēnesi, pēc tam citu liksim, tāpēc darbojieties un bildes taisiet. Un paldies Palomai par atgādinājumu...

0

2

Taisīšu, taisīšu.. vēl ar jauno programmu.. mm.. Tā - tikai kādus seriālus jāliek??? Ko no vecajiem atstāt? Klāt Alboradu, Mundo de fieras? Vēl kaut ko?

0

3

A par skinu.. es apstulbu.. :D jau nobijos, kas ar forumu..  :D Nu šis būtu ok, bet man šķeit grūti ieraudzīt jaunās, nu, aktīvās, tēmas.. :/

0

4

:D a es no saakuma nesapratu,kur iegaaju :D Nu ,bet man patiik :)

0

5

Labi, lieku kādu citu skinu, a jūs izsakieties...

0

6

Mm..shis zilais man arii ljoti patiik :)

0

7

shis labs, nu bet gruti pamaniit jaunumus....

:D es jau arii gribeeju atgadinaat - ka nujau menesis galaa... - laiks jaunajam izskatam :D

:ok: malachi!!!!!!!!!

Paloma, tu esi zelts, ka atkal meginaasi kaut ko veidot - un tev super izdodas!!! (ar visaadaam programaam) :ok:

0

8

Nu ta ko - mēģinām vēl citus skinus????

0

9

man šīs patīk... - zili-pelēks!!
:ok:

0

10

Man ar - tas ir platais skins un lieliski sader ar Deyalit bildi. Pie tā arī laikam paliekam...

0

11

albalonga написал(а):

tas ir platais skins un lieliski sader ar Deyalit bildi.

ahaaa... šīm es piekrītu pilnīgi!!!! :ok:

0

12

Paloma написал(а):

Taisīšu, taisīšu.. vēl ar jauno programmu.. mm.. Tā - tikai kādus seriālus jāliek??? Ko no vecajiem atstāt? Klāt Alboradu, Mundo de fieras? Vēl kaut ko?

Hmmm... Tev un mūsu jaunajām draudzenēm par prieku ieliec ECDD, Tad Mundo de Fieras noteikti, Alboradu, man par prieku Sin Verguenzu  :D , var arī Ne rodis krasivoj - man šķiet, ka te daži skatās, un var arī doktoru hausu, jo to ar daudzi skatās - es tai skaitā. Vairāk nezinu ko. Ko citi saka? Runājiet, ko gribat bildē redzēt un gan jau mūsu mīļā Palomiņa kaut kur iebīdīs vismaz kaut ko no tā ko katrs tur grib redzēt... :)

0

13

albalonga написал(а):

man par prieku Sin Verguenzu

un man par prieku ne???  :beee:
Unn patiesību sakot - man nav nekādas īpašas vēlmes. Vienmēr priecāšos par Pasion de gavilanes, bet tas jau nav pats svarīgākais - jau divos iepriekšejajos bija.  :blush2:

Un vispār mani jaunais foruma izskats patiešām apmierina. Un pie tā nepavisam nav vainīgs mans pacilātasi garastāvoklis. Super!!!  :ok2:

0

14

albalonga написал(а):

Ko citi saka? Runājiet, ko gribat bildē redzēt

nē, nu jūs protams kā gribat....  :rolleyes:  bet man vairāk pa prātam likt visādus latino serālus (kā iepriekš) to ko tagad rāda, kas ir aktuāls mums te... nu ja ir baigā vēlme un pieprasījums tad aī var amerikas uttielikt :blush2:
nu tā.... albalonga & Co, neapvainojieties, es tik izteicu savas iegribas :D

0

15

Tiešām-ieliec kaut ko no ECDD! būtu lieliski!!! ;) :D :) :) :)

0

16

Nesen saaku skatiities ''Alboradu '' , un man shis seriaals ir tieshaam ljoti iepaticies ! Buushu ljoti prieciiga, redzeet bilde :)  Tad es veel shad tad paskatos '' Bjanku '' un '' Ne rodisj krosivoj '' ..:)

A un shis peleek- zilais skins tieshaam ir ljoti labs ;)

0

17

albalonga написал(а):

Hmmm... Tev un mūsu jaunajām draudzenēm par prieku ieliec ECDD, Tad Mundo de Fieras noteikti, Alboradu, man par prieku Sin Verguenzu   , var arī Ne rodis krasivoj - man šķiet, ka te daži skatās, un var arī doktoru hausu, jo to ar daudzi skatās - es tai skaitā.

Ahaaaa. kā tad.. jaunajām draudzenēm par godu.. haaaa!!! Nesagaidīs kad es taisīšu bildi un neielikšu savu mīļāko seriālu!!!!!!!!!! :D Nē, nu protams jaunajām draudzenēm par godu jau arī.. :) Nu Mundo de fieras un Alboradu jāā.. sin vuerguenzyu zinu ka vajag - tev :D Nu tos ne latino skatīšos.. skatīšos.. Ja 'būs vieta sabāzīšu. :D

danna написал(а):

Vienmēr priecāšos par Pasion de gavilanes

Nu tad būs arī!!! :)

Sakiet citi kādus seriālus gribat redzēt - es salikšu!!! :)

A šis skins man patīk. :) Smuki!!!

0

18

Nu meičas - kad bildes iesniegsiet? Pēc nedēļas ir laiks atkal foruma bildi mainīt?????????????????????????

0

19

labrāt jau kaut jko uztaisītu, bet nemāku nolādēt to programu pie tam aizmirsu nosaukumu

0

20

albalonga написал(а):

gan jau mūsu mīļā Palomiņa kaut kur iebīdīs vismaz kaut ko no tā ko katrs tur grib redzēt...

Man jau galvenais redzēt Amuletu, tāpēc, Paloma, ja vari ielikt, tad liec. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma izskats - Deyalit bildes kārta...