TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 25. nedēļas 2007 citāts ir...


25. nedēļas 2007 citāts ir...

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Christiana Meiera atbilde un jautājumu, kā viņam palīdz vai kaitē slava. Aktieris filmējas pēdējās Zorro sērijās un netaisās doties uz Juventud balvu pasniegšanas ceremoniju, kur ir nominēts kā labākais kino aktieris par filmu "La Mujer de Mi Hermano". Šīs balvas rīko Univision televīzija. Ir kopā 24 nominācijas dažādās kultūras nozarēs, kurās sacenšas visi latīņamerikāņi. Ar balsošanu internetā nosaka uzvarētāju. Chris atbildēja, ka balvā maza nozīme, tās tikai pacēļ viņa ego, bet par slavu viņš atbildēja šo:

"La fama para lo único que sirve es para que, cuando se me pinche una llanta, en mitad de la carretera, me auxilien rápido".

(Moš kāds labāk pratīs iztulkot, bet nu doma tāda:

" Slava - vienīgais, kam tā noder, kad man mainīja cauro riepu šosejas vidū, viņi to darīja ātri...")

:rofl:

0

2

Es jau izsmējos par šito citātu. Man šķiet, ka Kriss vienkārši drusku apvainojās, jo oficiāli viņu uz šo balvu pasniegšanu neviens neuzaicināja. Tā nu šis paziņoja, ka slava un balvas viņam vienaldzīģa, lai gan neticu, ka ātra mašīnas labošana ir vienīgais slavas pluss... :rofl:

0

3

:rofl:  labais... :D

0

4

:ok: super....a cik aatri labos cauru riepu taadaam zvaigzneem, ka, piemeram, Madonnai vai kaadam citam? :/

lai Chris zin, ka vinja slava vel nav tik liela !!!! "Riepu var nomainiit arii veel aatraak!!"

0

5

:rofl: Smieklīgi!
Viņš gan prot uzjautrināt!

0

6

:haha: smiekligi!vot perec :rofl:

0

7

:D  :D  :D  labs

0

8

tieshaam labais  :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas citāts » 25. nedēļas 2007 citāts ir...