TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Como Ama Una Mujer(Univision, 2007)


Como Ama Una Mujer(Univision, 2007)

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.bildites.lv/images/lnkb0o73h2bkpcj3999x.jpg

Kā mīl sieviete
Valsts: Meksika-ASV
Producente: Jennifer Lopez
Sērijas: 5

Balstīts uz Dženiferas Lopesas 2007.gadā izdoto albūmu ar tādu pašu nosaukumu.

Aktieru sastāvs:

Leonor Varela portrays Sofia, the main protagonist in the miniseries. She is a famous singer and actress whose rise to superstardom happened overnight. She finds her private life to be constantly under attack by the paparazzi.
   
Raul Mendez portrays Diego, someone from Sofia's past who has plans for her future.

Cristián de la Fuente portrays Andres, Sofia's fiance and a soccer superstar.
   
Gabriela de la Garza portrays Laura, a socialite and fashion designer. She is Diego's jealous girlfriend.
   
Rebecca Jones portrays Barbara, Andres' publicist.
   
Rocío Verdejo portrays Adriana, Sofia's envious friend and assistant.
   
Martin Altomaro portrays Paco, Diego's friend and confidant.
   
Josefo Rodriguez portrays Fernando, Sofia's manager. He offers her wise advice and knows her better than she knows herself.
   
Karoll Marquez portrays Nicolas, Sophie's brother.
   
Luis Fernando Padilla portrays Felipe, Andres' best friend and soccer teammate.

0

2

Oo, paldies par ziņām albalondziņ!!!  :kiss:  wow - Christian Meier.. iespaidīgi. :D

0

3

Jā, man ar tas likās interesanti. Fani visi gan neapmierināti. Labāk būtu, ja Jenny pati tēlotu. Iedomājies - Jennifer un Christian kopā... :D

0

4

Viņai kaut kāda vājība uz Chrisiem.. :D Bet nu jā - es tikai priecātos, ja viņa pati arī tēlotu!!! Bet nu viņa tak tur it kā dziedās ne sēriju beigās vai kaut kā tml?? Kaut ko lasīju.. ;)

0

5

Jā, nu viņas mūzika tur skanēs cik sapratu...

0

6

Leonor spēlē, tas jau ir labi.  :)

0

7

Leonora arī ir ļoti skaista! Esmu priecīga, ka filmēsies Christians Meiers, es viņu dievinu... Ja J.Lo dziedās, tas būs superīgi, jo viņai ir ļoti skaista balss, un gandrīz visas viņas dziesmas ir hīti. :)

0

8

:( Nu pēdējie jaunumi ir tādi - Christiana Meiera pārstāvis ir noliedzis, ka Chris piedalīsies šajā projektā un vispār pateica, ka JLo tāpat arī neviens no viņas puses nav sazinājies ar Chrisu šajā jautājumā. Tās visas esot bijušas baumas.

0

9

Cik žēl! ... :cray: :cray: :cray:

0

10

Oj, tikko pirmo sēriju noskatījos. Nu patīk man - mūzika un aktieri un arī tas pats filmējums un stāsta izklāsts. Visvairāk aizrāva sākumā ekrānā ilgi redzamais uzraksts, ka viss tas ir izdomājums un jebkāda līdzība ar realitāti ir nejaušība... Hihihi - asprātīgi.

Sofija = Jennifer
Andres = Ben
Diego = Marc

Nu, Palomīn, ko tu teiksi?

0

11

Nu par to "nelīdzību" es varētu Tev piekrist. :D
Mūzika - man ļooti patīk. :) ļoti piestāv tam visam. :)
Aktieri un viss - kaut kas bik nepatika, nezinu kas.. Bet kopumā patīk!!! :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Como Ama Una Mujer(Univision, 2007)